Статус: онлајн

Класичен 'Рѓа Хак

Rust рѓосани хакери, Аимбот, нема повраќање, ESP, Wallhacks и друго

Пробај сега

1 дневен пристап

Добијте пристап до нашиот неверојатен Рук Класик Хак за една мала цена! Купете клуч за 1 ден денес.

$ 13.00

Пристап за набавка

Пристап од 1 недела

Не мора да се ограничувате на само еден ден кога работите со нас. Купете клуч за производ од 1 недела!

Во моментов не е достапно

Пристап од 1 месец

Барате да станете овластен член на Gamepron? Купете си 1-месечен клуч за производ денес!

$ 140.00

Пристап за набавка

Rust рѓосани хакери, Аимбот, нема повраќање, ESP, Wallhacks и друго

Информации за класичен хакер на 'рѓа

Игрите за преживување имаат тенденција да ограничат колку различни начини можете да играте, иако 'Рѓа' е различен во тој случај. Можете да изберете да изградите база со вашите пријатели или груби работи како соло, со малку PvP фрлено во мешавината за добра мерка! Има многу што да се постигне додека играте Rust, а користењето на нашиот Rust Classic Hack само ќе го олесни процесот! Додека некои играчи ќе бидат подготвени и многу посилни во споредба, тие нема да можат да одговараат на моќта на нашите измамници.

Компатибилност
Интел и AMD
Оперативен систем
Windows 10 (1903 ~ 20H2)
Јазик
Англиски мени
безбедност
HWID заклучен
додатоци
Вклучен е и Спофер

Рејтинг на хакирање:

  Статус: онлајн

Леснотија на користење:

Карактеристики

Визуелните карактеристики вклучуваат Enemy ESP, Enemy Info, Resource ESP (Ores, Stashes, Caches, Crates, итн.) Покрај другите! 'Llе најдете Spiderman Mod и нема повлекување однапред, како и Rust Aimbot кој нуди прилагодлива / мазна цел (како и предвидување на целта и растојание) и FOV круг.

визуализации

  • Непријател ESP (поле)
  • Информации за непријатели (здравствени ленти, име, далечина)
  • Ресурси ESP (руди, скршнувања, гајби и сл.)

aimbot

  • Нежните и FOV прилагодливи
  • Прилагодлив клуч на целта
  • Аимбот со предвидување
  • Целта на растојанието

Разно

  • Без повлекување
  • Спајдермен мод

За Руст класик

Како што сугерира името „Класик“, ова е алатка која е совршена за оние кои сакаат да ги прават работите едноставни додека хакираат. Вклучени се многу напредни одлики, иако тие спаѓаат по истата линија на традиционални 'рѓосани удари. Измамата е докажана од поток, што значи дека можете да емитувате сè што сакате додека мамите; тоа е надворешна алатка за која не е потребна обемна поставка. Иако можете да играте само во режим на прозорец, нашиот Рук класичен хак доаѓа со HWID Spoofer за претходно забранети корисници! Можете да ги покриете сите ваши основи со Gamepron и нашиот 'рѓа класичен хак.

Пристап за набавка

Зошто да се користи Rust Classic над другите провајдери?

'Рѓата е тешка игра кога станува збор за нивото на вештина што ја имате, и затоа обичните играчи имаат тенденција да се оддалечуваат од неа. Без разлика дали играте подолго време и не сте ги добиле вистинските резултати, или само што започнавте, користејќи ја нашата измамник од класичен класик ќе ве доведе во позиција да напредувате. Не е важно какви видови на пиштоли имаат другите играчи, па дури и колку големи се изградени нивните бази - со што треба да се потпрат налик на нашиот Rust Classic Hack, ништо нема да ве спречи да ги постигнете своите цели. Можете да напаѓате други играчи по своја волја.

Пристап за набавка
"
Arарод МекфиКорисник за прв пат

"И покрај тоа што никогаш претходно не сум хакнал, „Гејмпрон“ ја направи целата работа многу едноставен процес."

"
Анеса КалаханИскусен корисник

"Многу помазна од повеќето други алатки што ги користев порано и помоќна."

"
Алекс БароуПрофесионален хакер

"Како професионален хакер имам многу потреби, а сите ги исполнува Gamepron!"

"
Anоан СилваКорисник за прв пат

"Иако сум нов во сето ова, сепак сум задоволен од резултатите!"

"
Кристофер ВинсентИскусен корисник

"Хакерите не секогаш ќе бидат корисни, освен ако не сте од нив од „Gamepron“."

"
Римски лиониПрофесионален хакер

"Бидејќи не можам да се потпрам на моите соиграчи, морам да се потпрам на Гејмпрон за да останам конкурентен!"

"
Јусаф АминКорисник за прв пат

"Не мора да бидете експерт за да ги користите овие алатки, што е убав допир."

"
Симон ЧејниИскусен корисник

"Според она што можам да го кажам, Gamepron ќе има алатка за вас, без оглед на нивото на вештина."

"
Нојус СнајдерПрофесионален хакер

"Помислете на сите оние победи што може да ги рекламирате сега со пробив на Gamepron на ваша страна!"

"
Калвин ПрајсКорисник за прв пат

"Не плашете се да ги тестирате овие измами ако сте почетник, бидејќи тоа е многу едноставно."

"
Хармонија ПрокторИскусен корисник

"Ако има нешто што можам да го потврдам, тоа е квалитетот на овие измами и измами."

"
Еми РатклифИскусен корисник

"Девојки хакери обединете се! Со Gamepron нема ме запира во сите игри што ги сакам."

"
Emема JohnонстонПрофесионален хакер

"Професионалната хакерска сцена веќе подолго време има очајна потреба од услуга како „Gamepron“."

"
Хармонија ПрокторИскусен корисник

"Ако има нешто што можам да го потврдам, тоа е квалитетот на овие измами и измами."

"
Мераб ДоброКорисник за прв пат

"Тоа беше првпат да хакирам и морам да признаам, „Гејмпрон“ ги направи работите ЛЕСНО!"

"
Мајлс РидИскусен корисник

"Како искусен хакер, безбедно е да се каже дека Gamepron е најдобриот провајдер на Интернет во моментов."

"
Алис ВилерПрофесионален хакер

"Зошто да се мачам со тие лажни хаки и измамници? Секогаш можете да сметате на Gamepron за да ја завршите работата."

"
Дааниш ГрејгКорисник за прв пат

"Ако сте почетник хакер, не грижете се, бидејќи Gamepron е едноставен за употреба и од кој имате корист."

"
Ayејдан КаванагИскусен корисник

"Haveе мора да ме pryубите далеку од мојот компјутер со активирани овие измами!"

"
Мајли ИствудПрофесионален хакер

"Иако ме викаат „Beверски дрво“, тоа се должи на неверојатните алатки од „Гампрен“."

"
Ayејда БарклиКорисник за прв пат

"На почетокот бев многу исплашен, но излезе дека Gamepron го направи хакирањето неверојатно лесно."

"
Муниб МаганаИскусен корисник

"Не оставам многу рецензии .. но, забавата што ја имав со измамите на Gamepron ме принуди."

"
Jackек ДодИскусен корисник

"Знам како работат хаковите, што значи дека немам проблем да му дадам одличен преглед на Gamepron."

"
Катрина МекиниПрофесионален хакер

"Не можам да имам никакви пропусти додека хакирам и Gamepron е совршен за тоа"

"
Семи-Cо КрафтКорисник за прв пат

"Не дозволувајте мислата за хакирање да ве спречи да ги постигнувате целите за игри."

"
Хармонија ПрокторИскусен корисник

"Ако има нешто што можам да го потврдам, тоа е квалитетот на овие измами и измами."

"
Тијана ОдлингПрофесионален хакер

"Слично како фино вино, се чини како Gamepron да старее точно за нас професионалците."

"
SneekiBoi JacobsonКорисник за прв пат

"Отпрвин не знаев што да очекувам, но хакерското искуство беше страшно!"

"
Муниб МаганаИскусен корисник

"Не оставам многу рецензии .. но, забавата што ја имав со измамите на Gamepron ме принуди."

"
Аурора ОлдредИскусен корисник

"Зошто некој би одбил да користи Gamepron? Тоа е како да одбивате бесплатни пари!"

"
Каролин ЛивингстонПрофесионален хакер

"Доста ми е од помалку сјајни хакови и измами, поради што секогаш купувам во Gamepron."

"
Муниб МаганаИскусен корисник

"Не оставам многу рецензии .. но, забавата што ја имав со измамите на Gamepron ме принуди."

"
Муниб МаганаИскусен корисник

"Не оставам многу рецензии .. но, забавата што ја имав со измамите на Gamepron ме принуди."

"
Елоди МекинтајрКорисник за прв пат

"Може да имате корист од овие алатки дури и ако сте почетник како мене!"

"
Оли ХамфрисПрофесионален хакер

"Gamepron нуди неоткриени измами, што е сè што некогаш сум посакувал."

"
Бронте БонерКорисник за прв пат

"Без разлика дали станува збор за Aimbot или Wallhack / ESP, Gamepron ќе има нешто што го барате."

"
Anоана МеритИскусен корисник

"Искусните и искусни хакери сè уште ќе го сакаат она што го нуди Gamepron."

"
Били-eо О МурПрофесионален хакер

"Кога животот ќе ме наруши, сакам да го сменам мојот Gamepron Aimbot и да се релаксирам со неколку победи."

"
Мили КортезПрофесионален хакер

"Зошто не би сакале да хакирате со Gamepron? Тие ја завршуваат работата како што треба."

"
Магли НивесКорисник за прв пат

"Отпрвин бев скептичен, но доста брзо научив дека „Гејмпрон“ е најдобар."

"
Арнолд БауерсПрофесионален хакер

"Најдобриот дел од Gamepron треба да биде целата разноврсност што ја имаат да понудат."

"
Ема ВолшУпотреба за прв пат

"Очекував да ме фрлат на волците, но Gamepron го направи процесот на преземање / инсталирање многу едноставен."

"
Хана КиниИскусен корисник

"Додека повеќето развивачи на хакирање ме оставија да скапувам, помошта за клиентите ми помогна!"

"
Доминик ЈуПрофесионален хакер

"Кога имам прашања, можам да очекувам дека Поддршката на клиентите ќе ми ја даде потребната помош!"

"
Стрелец ГаретКорисник за прв пат

"Како прв корисник, Gamepron направи многу лесно да разбереме како функционира хакерството."

"
Арли ГреамИскусен корисник

"Со неверојатни одлики и одлична цена за разгледување, Gamepron може да се најде на нешто."

"
Летно полеПрофесионален хакер

"Оставете им го на професионалците! Јас уништувам луѓе со сите овие измами и измами."

"
Иса ВаргасИскусен корисник

"Никој од моите пријатели не игра видео игри, и јас морам да прибегнам кон користење на Gamepron за да останам конкурентен!"

"
Били-eо О МурПрофесионален хакер

"Кога животот ќе ме наруши, сакам да го сменам мојот Gamepron Aimbot и да се релаксирам со неколку победи."

"
Келан ХесКорисник за прв пат

"Има многу игри што може да се изберат од тука во Gamepron, затоа нема причина да се одбие нивната помош."

"
Анри ВардлИскусен корисник

"Мислев дека сум „големиот човек на кампусот“, тоа е сè додека не го искористив Gamepron!"

"
Лукас КостаПрофесионален хакер

"Toе пропуштите толку многу можности ако не го искористите Gamepron!"

"
Јуша папаИскусен корисник

"Не можеме сите да бидеме одлични! Тоа е доколку сите не го користат Gamepron за да напредуваат."

Мени во игра

Нашето мени во играта е многу интуитивно, бидејќи можете да бидете прецизни како што сакате со поставките за хакирање. Нашето мени во играта Rust Classic ви овозможува да го промените Ограничувањето на растојанието на вашиот aimbot, па дури и колку брзо сакате да работи Rust Aimbot; можете да изберете да овозможите (или оневозможите) одредени опции на ESP. Може да го персонализирате вашето искуство со игри со менито во игра, понудено во нашиот Рук класичен хак, и тоа е голема причина зошто толку многу корисници се враќаат во Gamepron за сите свои хакерски потреби. Кога можете да се префрлите по своја волја, вие сигурно ќе победите.

Пристап за набавка
пробивање на 'рѓа
пробивање на 'рѓа

Снимки на екранот во игра

Често поставувани прашања

П1. Дали е овој измамник лесен за употреба?

А1 Овој измамник е многу лесен и едноставен за употреба. Извршете ја пробивањето> Извршете ја играта> Прилагодете ги вашите поставки> Играј.

П2. Дали е ова доказ за измами?

А2. Да, можете да проследувате со овој измамник и тој нема да биде видлив за гледачите.

П3. Дали измамата е внатрешна или надворешна?

А3. Овој измамник е надворешен.

П4. Дали треба да ја оневозможам заштитата и антивирусот за да го користам измамник?

А4. Важно е заштитата да биде оневозможена, особено безбедното подигање во BIOS-от за да можете да го користите овој измамник бидејќи немањето негово оневозможување ќе заврши со грешка при стартување.

П5. Дали доаѓа со Hwid Spoofer?

П5. Дали доаѓа со Hwid Spoofer?

П6. Може ли да играм во резолуција на цел екран?

А6. Не, овој измамник работи во режим на прозорец.

Пробај сега

1 дневен пристап

Добијте пристап до нашиот неверојатен Рук Класик Хак за една мала цена! Купете клуч за 1 ден денес.

$ 13.00

Пристап за набавка

Пристап од 1 недела

Не мора да се ограничувате на само еден ден кога работите со нас. Купете клуч за производ од 1 недела!

Во моментов не е достапно

Пристап до 1 месец>

Барате да станете овластен член на Gamepron? Купете си 1-месечен клуч за производ денес!

$ 140.00

Пристап за набавка

Rust рѓосани хакери, Аимбот, нема повраќање, ESP, Wallhacks и друго

Спремен за Доминирај со нашиот класичен хак?

  Статус: онлајн