Статус: Ажурирање

благороднички 'Рѓа Хак

Rust рѓосани хакери, Аимбот, нема повраќање, ESP, Wallhacks и друго

Пробај сега

1 дневен пристап

Нели е очигледно? Ние сме најоптимален избор за 'рѓосувачки PvP хакери - купете 1-дневен клуч за производ денес!

$ 13.00

Пристап за набавка

Пристап од 1 недела

Користете го нашиот Rust Posh Hack во ваша корист подолго од еден ден ако сакате - купете клуч за производ од 1 недела денес!

Во моментов не е достапно

Пристап од 1 месец

Зошто да не се посветите на големината? Може да хакирате уште подолго - купете 1-месечен клуч на производ денес!

Во моментов не е достапно

Rust рѓосани хакери, Аимбот, нема повраќање, ESP, Wallhacks и друго

Информации за хакирање на 'рѓа Пош

Дали сте играч на 'рѓа што има тенденција да се фокусира на PvP аспектот на нештата? Тој е еден од најнезабележаните режими на играта и донекаде е разочарувачки што повеќе луѓе не ја играат! Со ова, ова може да се должи на сите „супер потења“ што чекаат во сенка за почетниците - ако сте биле на погрешна страна од ноб бит во Rust PvP, ова е совршена алатка за вас. Нашиот Rust Posh Hack е целосно посветен на PvP, па ако тоа е вашиот начин на избор, ова е алатка што мора да ја имате.

Компатибилност
Интел и AMD
Оперативен систем
Windows 10 (1903 ~ 20H2)
Јазик
Англиски мени
безбедност
HWID заклучен
додатоци
Вклучен е и Спофер

Рејтинг на хакирање:

  Статус: Ажурирање

Леснотија на користење:

Карактеристики

Постојат многу PvP одлики што треба да се разгледаат, како што се Enemy ESP и Enemy Info (колку здравје им останува, растојание, ESP за скелет, итн.) И разновиден Rust Aimbot. Иако нема PVE карактеристики, сепак е одржлива алатка за оние кои сакаат да кажат конкурентни.

Пош е PVP-ориентиран измамник. НЕМА PVE карактеристики.

визуализации

 • Непријател ESP (кутија, коски)
 • Информации за непријатели (здравје, спиење и сл.)
 • Палети на бои ESP

aimbot

 • Прилагодлива цел FOV
 • Цел на избор на клучеви
 • Аимбот со предвидување
 • Целта на растојанието
 • Селектор на целите на коските

Разно

 • Без повлекување
 • Без ширење
 • Спајдермен мод
 • Кожанџер
 • Режим на секогаш режим

За Руст Пош

Rust Posh е многу едноставен PvP измамник што може да го примени секој, бидејќи сè што треба да направите е да извршите хакерство. Измамата е надворешна и не може да се користи во режим на цел екран, тој исто така не доаѓа со HWID Spoofer (иако ние нудиме опција HWID Spoofer за Rust;). Ова е најоптималната PvP алатка што некогаш е издадена за Rust, затоа не пропуштајте ја можноста да ја добиете предноста. Ако сте болни и ви здосади да изгубите од поискусни играчи, па дури и од хакери, може да сметате на нашиот Rust Posh Hack за да ве одржи.

Пристап за набавка

Зошто да го користите Rust Posh над другите провајдери?

Rust Posh е совршено решение за PvP плеерите низ целиот свет. Како што веќе рековме претходно, во него нема никаков вид PvE компонента, но сепак ви дава огромна предност додека се натпреварувате преку Интернет. Raе извршите рации во базите и ќе убивате играчи од повисоко ниво со брзање кога е овозможено нашиот Rust Posh Hack, бидејќи е изграден единствено за да ве претвори во машина за убиство. 'Рѓа Аимбот' вклучен во рамките на истиот е неспоредлив во однос на квалитетот, како и безбедносните карактеристики! Ако сакате да хакирате во Rust PvP со мир на умот, нема подобра алтернатива за Rust Posh Hack на Gamepron!

Пристап за набавка
"
Arарод МекфиКорисник за прв пат

"И покрај тоа што никогаш претходно не сум хакнал, „Гејмпрон“ ја направи целата работа многу едноставен процес."

"
Анеса КалаханИскусен корисник

"Многу помазна од повеќето други алатки што ги користев порано и помоќна."

"
Алекс БароуПрофесионален хакер

"Како професионален хакер имам многу потреби, а сите ги исполнува Gamepron!"

"
Anоан СилваКорисник за прв пат

"Иако сум нов во сето ова, сепак сум задоволен од резултатите!"

"
Кристофер ВинсентИскусен корисник

"Хакерите не секогаш ќе бидат корисни, освен ако не сте од нив од „Gamepron“."

"
Римски лиониПрофесионален хакер

"Бидејќи не можам да се потпрам на моите соиграчи, морам да се потпрам на Гејмпрон за да останам конкурентен!"

"
Јусаф АминКорисник за прв пат

"Не мора да бидете експерт за да ги користите овие алатки, што е убав допир."

"
Симон ЧејниИскусен корисник

"Според она што можам да го кажам, Gamepron ќе има алатка за вас, без оглед на нивото на вештина."

"
Нојус СнајдерПрофесионален хакер

"Помислете на сите оние победи што може да ги рекламирате сега со пробив на Gamepron на ваша страна!"

"
Калвин ПрајсКорисник за прв пат

"Не плашете се да ги тестирате овие измами ако сте почетник, бидејќи тоа е многу едноставно."

"
Хармонија ПрокторИскусен корисник

"Ако има нешто што можам да го потврдам, тоа е квалитетот на овие измами и измами."

"
Еми РатклифИскусен корисник

"Девојки хакери обединете се! Со Gamepron нема ме запира во сите игри што ги сакам."

"
Emема JohnонстонПрофесионален хакер

"Професионалната хакерска сцена веќе подолго време има очајна потреба од услуга како „Gamepron“."

"
Хармонија ПрокторИскусен корисник

"Ако има нешто што можам да го потврдам, тоа е квалитетот на овие измами и измами."

"
Мераб ДоброКорисник за прв пат

"Тоа беше првпат да хакирам и морам да признаам, „Гејмпрон“ ги направи работите ЛЕСНО!"

"
Мајлс РидИскусен корисник

"Како искусен хакер, безбедно е да се каже дека Gamepron е најдобриот провајдер на Интернет во моментов."

"
Алис ВилерПрофесионален хакер

"Зошто да се мачам со тие лажни хаки и измамници? Секогаш можете да сметате на Gamepron за да ја завршите работата."

"
Дааниш ГрејгКорисник за прв пат

"Ако сте почетник хакер, не грижете се, бидејќи Gamepron е едноставен за употреба и од кој имате корист."

"
Ayејдан КаванагИскусен корисник

"Haveе мора да ме pryубите далеку од мојот компјутер со активирани овие измами!"

"
Мајли ИствудПрофесионален хакер

"Иако ме викаат „Beверски дрво“, тоа се должи на неверојатните алатки од „Гампрен“."

"
Ayејда БарклиКорисник за прв пат

"На почетокот бев многу исплашен, но излезе дека Gamepron го направи хакирањето неверојатно лесно."

"
Муниб МаганаИскусен корисник

"Не оставам многу рецензии .. но, забавата што ја имав со измамите на Gamepron ме принуди."

"
Jackек ДодИскусен корисник

"Знам како работат хаковите, што значи дека немам проблем да му дадам одличен преглед на Gamepron."

"
Катрина МекиниПрофесионален хакер

"Не можам да имам никакви пропусти додека хакирам и Gamepron е совршен за тоа"

"
Семи-Cо КрафтКорисник за прв пат

"Не дозволувајте мислата за хакирање да ве спречи да ги постигнувате целите за игри."

"
Хармонија ПрокторИскусен корисник

"Ако има нешто што можам да го потврдам, тоа е квалитетот на овие измами и измами."

"
Тијана ОдлингПрофесионален хакер

"Слично како фино вино, се чини како Gamepron да старее точно за нас професионалците."

"
SneekiBoi JacobsonКорисник за прв пат

"Отпрвин не знаев што да очекувам, но хакерското искуство беше страшно!"

"
Муниб МаганаИскусен корисник

"Не оставам многу рецензии .. но, забавата што ја имав со измамите на Gamepron ме принуди."

"
Аурора ОлдредИскусен корисник

"Зошто некој би одбил да користи Gamepron? Тоа е како да одбивате бесплатни пари!"

"
Каролин ЛивингстонПрофесионален хакер

"Доста ми е од помалку сјајни хакови и измами, поради што секогаш купувам во Gamepron."

"
Муниб МаганаИскусен корисник

"Не оставам многу рецензии .. но, забавата што ја имав со измамите на Gamepron ме принуди."

"
Муниб МаганаИскусен корисник

"Не оставам многу рецензии .. но, забавата што ја имав со измамите на Gamepron ме принуди."

"
Елоди МекинтајрКорисник за прв пат

"Може да имате корист од овие алатки дури и ако сте почетник како мене!"

"
Оли ХамфрисПрофесионален хакер

"Gamepron нуди неоткриени измами, што е сè што некогаш сум посакувал."

"
Бронте БонерКорисник за прв пат

"Без разлика дали станува збор за Aimbot или Wallhack / ESP, Gamepron ќе има нешто што го барате."

"
Anоана МеритИскусен корисник

"Искусните и искусни хакери сè уште ќе го сакаат она што го нуди Gamepron."

"
Били-eо О МурПрофесионален хакер

"Кога животот ќе ме наруши, сакам да го сменам мојот Gamepron Aimbot и да се релаксирам со неколку победи."

"
Мили КортезПрофесионален хакер

"Зошто не би сакале да хакирате со Gamepron? Тие ја завршуваат работата како што треба."

"
Магли НивесКорисник за прв пат

"Отпрвин бев скептичен, но доста брзо научив дека „Гејмпрон“ е најдобар."

"
Арнолд БауерсПрофесионален хакер

"Најдобриот дел од Gamepron треба да биде целата разноврсност што ја имаат да понудат."

"
Ема ВолшУпотреба за прв пат

"Очекував да ме фрлат на волците, но Gamepron го направи процесот на преземање / инсталирање многу едноставен."

"
Хана КиниИскусен корисник

"Додека повеќето развивачи на хакирање ме оставија да скапувам, помошта за клиентите ми помогна!"

"
Доминик ЈуПрофесионален хакер

"Кога имам прашања, можам да очекувам дека Поддршката на клиентите ќе ми ја даде потребната помош!"

"
Стрелец ГаретКорисник за прв пат

"Како прв корисник, Gamepron направи многу лесно да разбереме како функционира хакерството."

"
Арли ГреамИскусен корисник

"Со неверојатни одлики и одлична цена за разгледување, Gamepron може да се најде на нешто."

"
Летно полеПрофесионален хакер

"Оставете им го на професионалците! Јас уништувам луѓе со сите овие измами и измами."

"
Иса ВаргасИскусен корисник

"Никој од моите пријатели не игра видео игри, и јас морам да прибегнам кон користење на Gamepron за да останам конкурентен!"

"
Били-eо О МурПрофесионален хакер

"Кога животот ќе ме наруши, сакам да го сменам мојот Gamepron Aimbot и да се релаксирам со неколку победи."

"
Келан ХесКорисник за прв пат

"Има многу игри што може да се изберат од тука во Gamepron, затоа нема причина да се одбие нивната помош."

"
Анри ВардлИскусен корисник

"Мислев дека сум „големиот човек на кампусот“, тоа е сè додека не го искористив Gamepron!"

"
Лукас КостаПрофесионален хакер

"Toе пропуштите толку многу можности ако не го искористите Gamepron!"

"
Јуша папаИскусен корисник

"Не можеме сите да бидеме одлични! Тоа е доколку сите не го користат Gamepron за да напредуваат."

Мени во игра

Можете да пристапите до вашето искуство со PvP со личен допир, бидејќи можете целосно да ги прилагодите поставките за хакирање достапни во Rust Posh. Менито во игра е многу интуитивно и ви овозможува да менувате скоро што било, од брзината со која ќе се движи нашиот 'рѓа Аимбот', па сè до опциите за ESP што ќе ги видите на вашиот екран. Сите ние планираме да ја играме играта поинаку, поради што не сакаме да ги ограничуваме нашите корисници на користење генерички поставки за хакирање. Ако сакате да промените нешто, сторете го тоа! Не само тоа, туку и менито во игра не е на пат.

Пристап за набавка
пробивање на 'рѓа
пробивање на 'рѓа

Снимки на екранот во игра

Често поставувани прашања

П1. Дали е овој измамник лесен за употреба?

А1 Овој измамник е многу лесен и едноставен за употреба. Извршете ја пробивањето> Извршете ја играта> Прилагодете ги вашите поставки> Играј.

П2. Дали е ова доказ за измами?

А2. Да, можете да проследувате со овој измамник и тој нема да биде видлив за гледачите.

П3. Дали измамата е внатрешна или надворешна?

А3. Овој измамник е надворешен.

П4. Дали треба да ја оневозможам заштитата и антивирусот за да го користам измамник?

А4. Важно е заштитата да биде оневозможена, особено безбедното подигање во BIOS-от за да можете да го користите овој измамник бидејќи немањето негово оневозможување ќе заврши со грешка при стартување.

П5. Дали доаѓа со Hwid Spoofer?

А5. Да, овој измамник навистина вклучува спојувач со моќност.

П6. Може ли да играм во резолуција на цел екран?

А6. Не, овој измамник не работи со цел екран

Пробај сега

1 дневен пристап

Нели е очигледно? Ние сме најоптимален избор за 'рѓосувачки PvP хакери - купете 1-дневен клуч за производ денес!

$ 13.00

Пристап за набавка

Пристап од 1 недела

Користете го нашиот Rust Posh Hack во ваша корист подолго од еден ден ако сакате - купете клуч за производ од 1 недела денес!

Во моментов не е достапно

Пристап од 1 месец

Зошто да не се посветите на големината? Може да хакирате уште подолго - купете 1-месечен клуч на производ денес!

Во моментов не е достапно

Rust рѓосани хакери, Аимбот, нема повраќање, ESP, Wallhacks и друго

Спремен за Доминирај со нашиот Рак Пош Хак?

  Статус: Ажурирање