Статус: онлајн

ОЛИМА Call of Duty Black Ops: Студена војна

Студената војна конечно може да се пристапи како вистински хакер користејќи ја Олима!

Пробај сега

1 дневен пристап

Станете привремен член на GamePron и видете како е тоа! Купете 1-дневен клуч на производ денес.

$ 12.00

Пристап за набавка

Пристап од 1 недела


Без разлика дали сте ги испробале алатките и ви се допаѓаат, или сакате само да нурнете, ова е за вас! Купете 1-недела клуч на производ денес.

Во моментов не е достапно

Пристап од 1 месец


GamePron секогаш ќе ги пречека посветените членови во семејството со благодат! Купете 1-месечен клуч на производ денес.

Во моментов не е достапно

Студената војна е едно од најпопуларните изданија на Call of Duty што некогаш сме ги виделе, и имаше смисла да се развие нашиот Hack за Студената војна Олима за да се поклопи со возбуда. Добијте пристап до измамник што ќе го промени вашиот свет!

COD Black Ops: Студена војна Олима Хак Информации

Барате солиден измамник што ќе ви помогне да ја победите конкуренцијата во Студената војна? Не барајте повеќе, бидејќи нашата Студена војна Олима Хак ги има сите карактеристики потребни за да се симнат цели тимови сами. Почувствувајте како е да се користи нашиот Аимот од Студената војна денес опремен со FOV круг! Развиена за Intel и AMD процесорот, овој измамник доаѓа на англиски јазик и е резервиран за Nvidia и AMD-базирани графички процесори, исто така. Измамата е внатрешна и е многу лесна за употреба, така што дури и почетник хакер може да има корист од алатките тука во „GamePron“.

Компатибилност
Интел и AMD
Оперативен систем
Виндоус 10 (1903 ~ 2004)
Јазик
Англиски мени
безбедност
HWID заклучен

Рејтинг на хакирање:

  Статус: онлајн

Леснотија на користење:

Карактеристики

Пронајдете одлични одлики како Аимбот од Студената војна со круг на FOV, мазна цел, приоритетирање на коските и многу други неверојатни одлики што ги прават симпатизерите на вашите противници. Вклучен е и ESP Hack (Дополнителна сензорна перцепција), што им овозможува на корисниците да ги забележат своите соиграчи, непријатели, па дури и предмети низ идовите.

визуализации

  • Непријател ESP (поле)
  • Информации за непријатели (далечина, соиграчи, имиња, здравје)

aimbot

  • Прилагодлив Aimbot FOV & мазен
  • Цел FOV круг
  • Растојание на Аимот
  • Избор на копче за цел

Разно

  • Нема посебни карактеристики, но наскоро

За COD Black Ops: Студената војна Олима Хак

COD Black Ops: Студената војна Олима не е доказ, но сепак е солидна опција за оние кои сакаат да напредуваат многу побрзо од другите. Можеби не е идеално за забава на вашите гледачи, но е совршено за оние испотени игри што ги оставаат вашите раце покласни од кога било! Wantе сакате да ја оневозможите Заштитата пред да започнете со Студената војна Олима Хак, бидејќи лажната позитива може да спречи измамникот да работи правилно. Можете да го користите овој измамник на цел екран, а можете да користите и контролери со него (сè додека го ремапиравте контролорот со алатка).

Пристап за набавка

Зошто да користите COD Black Ops: Студена војна Олима над другите провајдери?

Другите даватели на услуги само би се смееле во твоето лице кога ќе прашате за ажурирања на алатки, па дури и за поддршка на клиенти, што не е случај тука во GamePron. Не само тоа, туку и сите наши алатки беа изградени да траат долго време, што значи дека ќе ги задржиме ажурирани во текот на распоредот на игрите. Секогаш кога има ново ажурирање за COD Black Ops: Студената војна, веројатно е дека можете да очекувате ажурирање да биде истуркано за нашиот „Олима“ за студена војна! Одржувањето на ажурирани наши алатки им овозможува на корисниците да го добијат најдоброто можно хакерско искуство преку GamePron, а тоа ни помогна да изградиме име за себе во текот на изминатите неколку години.

Пристап за набавка
"
Arарод МекфиКорисник за прв пат

"И покрај тоа што никогаш претходно не сум хакнал, „Гејмпрон“ ја направи целата работа многу едноставен процес."

"
Анеса КалаханИскусен корисник

"Многу помазна од повеќето други алатки што ги користев порано и помоќна."

"
Алекс БароуПрофесионален хакер

"Како професионален хакер имам многу потреби, а сите ги исполнува Gamepron!"

"
Anоан СилваКорисник за прв пат

"Иако сум нов во сето ова, сепак сум задоволен од резултатите!"

"
Кристофер ВинсентИскусен корисник

"Хакерите не секогаш ќе бидат корисни, освен ако не сте од нив од „Gamepron“."

"
Римски лиониПрофесионален хакер

"Бидејќи не можам да се потпрам на моите соиграчи, морам да се потпрам на Гејмпрон за да останам конкурентен!"

"
Јусаф АминКорисник за прв пат

"Не мора да бидете експерт за да ги користите овие алатки, што е убав допир."

"
Симон ЧејниИскусен корисник

"Според она што можам да го кажам, Gamepron ќе има алатка за вас, без оглед на нивото на вештина."

"
Нојус СнајдерПрофесионален хакер

"Помислете на сите оние победи што може да ги рекламирате сега со пробив на Gamepron на ваша страна!"

"
Калвин ПрајсКорисник за прв пат

"Не плашете се да ги тестирате овие измами ако сте почетник, бидејќи тоа е многу едноставно."

"
Хармонија ПрокторИскусен корисник

"Ако има нешто што можам да го потврдам, тоа е квалитетот на овие измами и измами."

"
Еми РатклифИскусен корисник

"Девојки хакери обединете се! Со Gamepron нема ме запира во сите игри што ги сакам."

"
Emема JohnонстонПрофесионален хакер

"Професионалната хакерска сцена веќе подолго време има очајна потреба од услуга како „Gamepron“."

"
Хармонија ПрокторИскусен корисник

"Ако има нешто што можам да го потврдам, тоа е квалитетот на овие измами и измами."

"
Мераб ДоброКорисник за прв пат

"Тоа беше првпат да хакирам и морам да признаам, „Гејмпрон“ ги направи работите ЛЕСНО!"

"
Мајлс РидИскусен корисник

"Како искусен хакер, безбедно е да се каже дека Gamepron е најдобриот провајдер на Интернет во моментов."

"
Алис ВилерПрофесионален хакер

"Зошто да се мачам со тие лажни хаки и измамници? Секогаш можете да сметате на Gamepron за да ја завршите работата."

"
Дааниш ГрејгКорисник за прв пат

"Ако сте почетник хакер, не грижете се, бидејќи Gamepron е едноставен за употреба и од кој имате корист."

"
Ayејдан КаванагИскусен корисник

"Haveе мора да ме pryубите далеку од мојот компјутер со активирани овие измами!"

"
Мајли ИствудПрофесионален хакер

"Иако ме викаат „Beверски дрво“, тоа се должи на неверојатните алатки од „Гампрен“."

"
Ayејда БарклиКорисник за прв пат

"На почетокот бев многу исплашен, но излезе дека Gamepron го направи хакирањето неверојатно лесно."

"
Муниб МаганаИскусен корисник

"Не оставам многу рецензии .. но, забавата што ја имав со измамите на Gamepron ме принуди."

"
Jackек ДодИскусен корисник

"Знам како работат хаковите, што значи дека немам проблем да му дадам одличен преглед на Gamepron."

"
Катрина МекиниПрофесионален хакер

"Не можам да имам никакви пропусти додека хакирам и Gamepron е совршен за тоа"

"
Семи-Cо КрафтКорисник за прв пат

"Не дозволувајте мислата за хакирање да ве спречи да ги постигнувате целите за игри."

"
Хармонија ПрокторИскусен корисник

"Ако има нешто што можам да го потврдам, тоа е квалитетот на овие измами и измами."

"
Тијана ОдлингПрофесионален хакер

"Слично како фино вино, се чини како Gamepron да старее точно за нас професионалците."

"
SneekiBoi JacobsonКорисник за прв пат

"Отпрвин не знаев што да очекувам, но хакерското искуство беше страшно!"

"
Муниб МаганаИскусен корисник

"Не оставам многу рецензии .. но, забавата што ја имав со измамите на Gamepron ме принуди."

"
Аурора ОлдредИскусен корисник

"Зошто некој би одбил да користи Gamepron? Тоа е како да одбивате бесплатни пари!"

"
Каролин ЛивингстонПрофесионален хакер

"Доста ми е од помалку сјајни хакови и измами, поради што секогаш купувам во Gamepron."

"
Муниб МаганаИскусен корисник

"Не оставам многу рецензии .. но, забавата што ја имав со измамите на Gamepron ме принуди."

"
Муниб МаганаИскусен корисник

"Не оставам многу рецензии .. но, забавата што ја имав со измамите на Gamepron ме принуди."

"
Елоди МекинтајрКорисник за прв пат

"Може да имате корист од овие алатки дури и ако сте почетник како мене!"

"
Оли ХамфрисПрофесионален хакер

"Gamepron нуди неоткриени измами, што е сè што некогаш сум посакувал."

"
Бронте БонерКорисник за прв пат

"Без разлика дали станува збор за Aimbot или Wallhack / ESP, Gamepron ќе има нешто што го барате."

"
Anоана МеритИскусен корисник

"Искусните и искусни хакери сè уште ќе го сакаат она што го нуди Gamepron."

"
Били-eо О МурПрофесионален хакер

"Кога животот ќе ме наруши, сакам да го сменам мојот Gamepron Aimbot и да се релаксирам со неколку победи."

"
Мили КортезПрофесионален хакер

"Зошто не би сакале да хакирате со Gamepron? Тие ја завршуваат работата како што треба."

"
Магли НивесКорисник за прв пат

"Отпрвин бев скептичен, но доста брзо научив дека „Гејмпрон“ е најдобар."

"
Арнолд БауерсПрофесионален хакер

"Најдобриот дел од Gamepron треба да биде целата разноврсност што ја имаат да понудат."

"
Ема ВолшУпотреба за прв пат

"Очекував да ме фрлат на волците, но Gamepron го направи процесот на преземање / инсталирање многу едноставен."

"
Хана КиниИскусен корисник

"Додека повеќето развивачи на хакирање ме оставија да скапувам, помошта за клиентите ми помогна!"

"
Доминик ЈуПрофесионален хакер

"Кога имам прашања, можам да очекувам дека Поддршката на клиентите ќе ми ја даде потребната помош!"

"
Стрелец ГаретКорисник за прв пат

"Како прв корисник, Gamepron направи многу лесно да разбереме како функционира хакерството."

"
Арли ГреамИскусен корисник

"Со неверојатни одлики и одлична цена за разгледување, Gamepron може да се најде на нешто."

"
Летно полеПрофесионален хакер

"Оставете им го на професионалците! Јас уништувам луѓе со сите овие измами и измами."

"
Иса ВаргасИскусен корисник

"Никој од моите пријатели не игра видео игри, и јас морам да прибегнам кон користење на Gamepron за да останам конкурентен!"

"
Били-eо О МурПрофесионален хакер

"Кога животот ќе ме наруши, сакам да го сменам мојот Gamepron Aimbot и да се релаксирам со неколку победи."

"
Келан ХесКорисник за прв пат

"Има многу игри што може да се изберат од тука во Gamepron, затоа нема причина да се одбие нивната помош."

"
Анри ВардлИскусен корисник

"Мислев дека сум „големиот човек на кампусот“, тоа е сè додека не го искористив Gamepron!"

"
Лукас КостаПрофесионален хакер

"Toе пропуштите толку многу можности ако не го искористите Gamepron!"

"
Јуша папаИскусен корисник

"Не можеме сите да бидеме одлични! Тоа е доколку сите не го користат Gamepron за да напредуваат."

Мени во игра

Менито во игра пронајдено во нашите ЦОД Црни опции: Студена војна Олима Хак не само што е лесно достапно, туку ви овозможува да го прилагодите хакерот по ваш вкус. Можете да ги прилагодите скоро сите поставки поврзани со нашите црни опции на COD: Студената војна Олима Хак, од тоа колку брзо ќе реагира амбитот, до тоа колку ќе биде голем вашиот FOV круг. Конфигурирајте кои ESP ќе бидат видливи со овозможено пробивање, како и прилагодете неколку други поставки во врска со нашиот измамник за студена војна. Верувајте ни кога ќе кажеме дека GamePron ја надмина конкуренцијата кога станува збор за нашите хаки, особено менито во играта.

Пристап за набавка
хакирање во студена војна
мени за хакирање

Снимки на екранот во игра

Често поставувани прашања

П1. Дали е овој измамник лесен за употреба?

А1 Овој измамник е многу лесен и едноставен за употреба. Бара регистрација кај натоварувачот. Само следете го „начинот на употреба“

П2. Дали е ова доказ за измами?

А2 Не, овој измамник не е доказ за проследување и ќе биде видлив за гледачите.

П3. Дали измамата е внатрешна или надворешна?

А3. Овој измамник е Внатрешен.

П4. Дали треба да ја оневозможам заштитата и антивирусот за да го користам измамник?

А4. Важно е заштитата да биде оневозможена, особено безбедното подигање во BIOS-от за да можете да го користите овој измамник бидејќи немањето негово оневозможување ќе заврши со грешка при стартување.

П5. Дали измамник работи во режим на Warzone?

А5. Не, овој измамник не вклучува измамник со моќност. Ние нудиме издвоен спојфер на hwid за COD

П6. Може ли да играм во резолуција на цел екран?

А6. Да, може да се користи на цел екран.

П7. Може ли да користам контролери?

А7. Да, но целта има потреба од реприза со алатка за повторување.

Пробај сега

1 дневен пристап

Станете привремен член на GamePron и видете како е тоа! Купете 1-дневен клуч на производ денес.

$ 12.00

Пристап за набавка

Пристап од 1 недела


Без разлика дали сте ги испробале алатките и ви се допаѓаат, или сакате само да нурнете, ова е за вас! Купете 1-недела клуч на производ денес.

Во моментов не е достапно

Пристап од 1 месец


GamePron секогаш ќе ги пречека посветените членови во семејството со благодат! Купете 1-месечен клуч на производ денес.

Во моментов не е достапно

Без разлика дали сте уморни од потпирање на рандоми за да ви помогнат, или само сакате да видите како е на „другата страна“, користењето на нашата Олима измама за студена војна ќе ви помогне да победите на повеќе начини од еден.
Дали сте подготвени да ја направите промената? Купете клуч за производ денес!

Спремен за Доминирај со нашиот COD BO Олима Хак?

  Статус: онлајн