Лов: пресметка Hacks

Лови чудовишта и извади непријатели без да се претпоставиш себеси! GamePron ги има сите Hunt: Showdown ESP, Aimbot, Wallhack и сите други измами што ќе ви требаат.

UMУМП ДО Hacks

Веќе купивте лов: Хак на пресметка? Следните чекори најдете ги тука

Ве молиме запомнете: Пред да ги купите нашите хакирања Hunt: Showdown, проверете дали алатката што ја купувате неодамна е ажурирана или е сè уште онлајн. Додека ние секогаш ги ажурираме нашите алатки, има задоцнување во времето на испорака во некои ситуации; додека е обично инстант, може да трае и неколку часа. Сите наши алатки се HWID заклучени, што значи дека можете да ги користите само на еден компјутер - бидете сигурни дека и вашиот компјутер е компатибилен со сите наши алатки претходно. Нема да се дадат парични средства кога ќе го видите клучот на производот!

Наши избрани Лов: пресметка Хакове

Squad Hacks, Aimbot, Norecoil, ESP, Wall Hacks & More

ИНТЕЛ Хак

Дознај повеќе

Gamepron не ги обновува производите автоматски. Ова е еднократна исплата. Gamepron само автоматски ги обновува членствата на ВИП, може да ги откажете во секое време.
Gamepron не ги чува деталите за кредитни картички. Тие се обработуваат преку нашите процесори за плаќање.

Размислете за купување Лов: пресметка Влегува во 4 Чекори

Лов: Хакерски пресметки, Аимбот, Норекоил, ЕСП, Wallидни хакери и многу повеќе

1

Изберете ја играта што сакате да ја играте


Изберете Хант: Пресметка од широкиот избор на игри пронајдени овде на „ГејмПрон“

2

Изберете хак што одговара на вашата потреба

Постојат многу одлики / хаки за избор, затоа изберете ги сите оние за кои мислите дека ќе помогнат најмногу!

3

Плаќајте користејќи ги нашите безбедни начини на плаќање

Ние земаме плаќања користејќи 100% безбеден (и ексклузивен во GamePron) процесор за плаќање за безбедност на клиентите

4

Добијте пристап до вашиот клуч и преземете ја измамата

Откако ќе ја направите набавката, можете да го користите клучот на производот за пристап и преземање на нашиот хак Хант: Показ Интел!

Зошто WTW Hunt: Showdown Intel hacks?

Хакирањето воопшто ќе изгледа како застрашувачки процес, особено ако никогаш порано не сте го поминале. Ние сакаме да почувствуваме почетници како да можат да направат нешто тука во GamePron, а нашиот Хант: Показ Интел Хак не се разликува. Многу други развивачи на хакирање се обидуваат да откријат како можат да имплементираат еден куп бескорисни одлики во нивните алатки, но ние сме фокусирани само на резултатите. Hunt: Showdown е тешка игра во однос на нивото на вашата вештина, бидејќи нема да се борите само против чудовишта, туку ќе мора да се грижите и за другите тимови!

Главната цел на оваа игра е да вчита разни мапи и да го извади „шефот чудовиште“ што престојува внатре. Некои од овие чудовишта се прилично гротескни, бидејќи ќе се борите против џиновски пајак или дури и моќна вештерка! Levelе ги израмните вашите оружја и карактери додека напредувате низ играта, давајќи ви многу помоќен оптоварување со кој ќе работите кога сè е кажано и готово. Ова е процес на кој им се потребни месеци на повеќето играчи за да се постигне, но ќе можете да се распрснете низ редовите користејќи го нашиот Хант: Показ Интел Хак!

Точноста ќе го одреди победникот во повеќето битки, и затоа користењето на нашиот „Амбит“ за лов: пресметка е секогаш во ваш најдобар интерес. Играчите ќе претпочитаат одредени пиштоли пред другите, бидејќи сите тие нудат различни статистики и „чувствуваат“ кога ќе дојде време за борба. Кога секогаш можете да се вратите на „Hunt: Showdown Aimbot“, пронајден овде во „GamePron“, нема шанси да се најдете на поразот од секоја борба.

Над сè друго, квалитетот секогаш ќе биде врвен приоритет за секое издание што ќе се најде на GamePron. Без разлика дали играта е сосема нова или се случува да биде постара титула, може да очекувате да добиете сигурен и доверлив производ секој пат.

Веќе нема потреба да им се дава на развивачите на хакирање корист од сомнеж, бидејќи можете само да верувате во реномирана услуга како нашата. Ако барате исплатлив начин да се претворите во бог на игри, GamePron ги има сите потребни алатки за да го направите тоа. Не трошете ги вашите пари на алтернативен Хант: Хаксови за пресметка што ве оставаат да сакате повеќе! Добијте пристап до нашиот Hunt: Showdown Intel Hack денес и видете зошто толку многу корисници се заубуваат.

  • Хант: Showиден хакер за пресметка (ESP)
  • Лов: Информации за играчот за пресметка ESP (име, здравствени ленти, далечина)
  • Лов: Единица за пресметка ESP со филтри
  • Лов: пресметка Аимот
  • Лов: Предупредувачки предупредувања за непријателска пресметка
  • Лов: Режим на супер скок на пресметка (нема оштетување при пад кога е активиран).
  • Лов: Коска за пресметка и клуч за цел може да се конфигурира.
  • Компензатор за лов: пресметка за наплата
хакирање на одредот
хакирање на одредот
мени за хакирање на одредот

нашата Лов: пресметка Се пробие Карактеристики

Лов: Хакерски пресметки, Аимбот, Норекоил, ЕСП, Wallидни хакери и многу повеќе

Лов: пресметка на Intel Player ESP

Користете го нашиот Hunt: Showdown Intel Player ESP за да ги идентификувате непријателите и соиграчите од каде било на картата! Можете да забележите скоро сè што сакате преку цврсти површини со оваа одлика.

Лов: Информации за пресметката на Intel Player ESP (име, здравствени ленти, растојание)

Не само што ќе можете да го забележите вистинскиот модел на плеер преку цврсти површини, туку можете да видите и повеќе информации за целта (како што се имиња, здравје, па дури и растојанија!).

Лов: Пресметка на Intel Item ESP со филтри

Филтрите го прават светот многу полесно и може да се движите низ областа ESP без никакви проблеми, користејќи ја нашата функција ESP со филтри. Пронајдете ги најдобрите работи брзо!

Лов: пресметка на Intel Aimbot

Секој што играл стрелец во минатото знае дека тие имаат тенденција да ги наградуваат највештите играчи секогаш кога е можно, а нашиот Аимбот им дозволува да носат екипи.

Hunt: Showdown патека Intel Bullet (ефективна на кратки и средни растојанија)

Bullet Track е идеален за кога барате да видите каде паѓаат снимките, дозволувајќи им на корисниците многу побрзо да потврдат дека убива.

Лов: Пресметка на клучот за цевки и целите на Интел, што може да се конфигурира

Вие не мора само да прскате и да се молите повеќе! Таргетирајте специфични области на вашите непријатели користејќи Hunt: Showdown Aimbot со приоритетирање на коските.

Лов: Пресметка на видливите проверки на Intel aimbot

Користејќи го нашиот Хак: Пресметка на Интел, пробивањето на Аимбот со видливи проверки ќе ве спречи да направите какви било „непријатни движења“ додека изневерувате.

Хант: Компензатор за пресметка на Intel Recoil

Враќањето во очи е очигледен проблем, бидејќи тоа негативно ќе влијае на вашата точност. Можете да го користите нашиот компензатор за враќање за да го отстраните од вашата игра!

Лов: Покажување предупредувања за непријателски непријател на Интел

Ако непријателот некогаш е во позиција да ве собори, на вашиот екран ќе се појави порака за Предупредување (патем, можете да се персонализирате!).

Лов: Режим на супер скок на Интел (без оштетување на падот кога е активиран)

Режимот „Супер скок“ ќе им овозможи на корисниците да останат во играта, дури и кога не треба! Отстранете ги сите оштетувања од падот што може да ги направите со оваа одлична опција.

Блок текст зборува за тоа како нашите хакови ќе ви помогнат да станете најдобри во играта

Оние од вас кои сте болни и уморни од тоа да бидете вреќа за удирање за други играчи, конечно го најдоа вистинското место, бидејќи оваа алатка ќе го промени начинот на кој играте Хант: Пресметка во целост. Вие дури и не мора да имате најмоќно оружје за да пронајдете успех со овозможена оваа алатка, бидејќи ќе можете да извадите непријатели со што и да имате (ви го гарантираме тоа!).

Спремен за Доминирај Секоја игра?
"
Arарод МекфиКорисник за прв пат

"И покрај тоа што никогаш претходно не сум хакнал, „Гејмпрон“ ја направи целата работа многу едноставен процес."

"
Анеса КалаханИскусен корисник

"Многу помазна од повеќето други алатки што ги користев порано и помоќна."

"
Алекс БароуПрофесионален хакер

"Како професионален хакер имам многу потреби, а сите ги исполнува Gamepron!"

"
Anоан СилваКорисник за прв пат

"Иако сум нов во сето ова, сепак сум задоволен од резултатите!"

"
Кристофер ВинсентИскусен корисник

"Хакерите не секогаш ќе бидат корисни, освен ако не сте од нив од „Gamepron“."

"
Римски лиониПрофесионален хакер

"Бидејќи не можам да се потпрам на моите соиграчи, морам да се потпрам на Гејмпрон за да останам конкурентен!"

"
Јусаф АминКорисник за прв пат

"Не мора да бидете експерт за да ги користите овие алатки, што е убав допир."

"
Симон ЧејниИскусен корисник

"Според она што можам да го кажам, Gamepron ќе има алатка за вас, без оглед на нивото на вештина."

"
Нојус СнајдерПрофесионален хакер

"Помислете на сите оние победи што може да ги рекламирате сега со пробив на Gamepron на ваша страна!"

"
Калвин ПрајсКорисник за прв пат

"Не плашете се да ги тестирате овие измами ако сте почетник, бидејќи тоа е многу едноставно."

"
Хармонија ПрокторИскусен корисник

"Ако има нешто што можам да го потврдам, тоа е квалитетот на овие измами и измами."

"
Еми РатклифИскусен корисник

"Девојки хакери обединете се! Со Gamepron нема ме запира во сите игри што ги сакам."

"
Emема JohnонстонПрофесионален хакер

"Професионалната хакерска сцена веќе подолго време има очајна потреба од услуга како „Gamepron“."

"
Хармонија ПрокторИскусен корисник

"Ако има нешто што можам да го потврдам, тоа е квалитетот на овие измами и измами."

"
Мераб ДоброКорисник за прв пат

"Тоа беше првпат да хакирам и морам да признаам, „Гејмпрон“ ги направи работите ЛЕСНО!"

"
Мајлс РидИскусен корисник

"Како искусен хакер, безбедно е да се каже дека Gamepron е најдобриот провајдер на Интернет во моментов."

"
Алис ВилерПрофесионален хакер

"Зошто да се мачам со тие лажни хаки и измамници? Секогаш можете да сметате на Gamepron за да ја завршите работата."

"
Дааниш ГрејгКорисник за прв пат

"Ако сте почетник хакер, не грижете се, бидејќи Gamepron е едноставен за употреба и од кој имате корист."

"
Ayејдан КаванагИскусен корисник

"Haveе мора да ме pryубите далеку од мојот компјутер со активирани овие измами!"

"
Мајли ИствудПрофесионален хакер

"Иако ме викаат „Beверски дрво“, тоа се должи на неверојатните алатки од „Гампрен“."

"
Ayејда БарклиКорисник за прв пат

"На почетокот бев многу исплашен, но излезе дека Gamepron го направи хакирањето неверојатно лесно."

"
Муниб МаганаИскусен корисник

"Не оставам многу рецензии .. но, забавата што ја имав со измамите на Gamepron ме принуди."

"
Jackек ДодИскусен корисник

"Знам како работат хаковите, што значи дека немам проблем да му дадам одличен преглед на Gamepron."

"
Катрина МекиниПрофесионален хакер

"Не можам да имам никакви пропусти додека хакирам и Gamepron е совршен за тоа"

"
Семи-Cо КрафтКорисник за прв пат

"Не дозволувајте мислата за хакирање да ве спречи да ги постигнувате целите за игри."

"
Хармонија ПрокторИскусен корисник

"Ако има нешто што можам да го потврдам, тоа е квалитетот на овие измами и измами."

"
Тијана ОдлингПрофесионален хакер

"Слично како фино вино, се чини како Gamepron да старее точно за нас професионалците."

"
SneekiBoi JacobsonКорисник за прв пат

"Отпрвин не знаев што да очекувам, но хакерското искуство беше страшно!"

"
Муниб МаганаИскусен корисник

"Не оставам многу рецензии .. но, забавата што ја имав со измамите на Gamepron ме принуди."

"
Аурора ОлдредИскусен корисник

"Зошто некој би одбил да користи Gamepron? Тоа е како да одбивате бесплатни пари!"

"
Каролин ЛивингстонПрофесионален хакер

"Доста ми е од помалку сјајни хакови и измами, поради што секогаш купувам во Gamepron."

"
Муниб МаганаИскусен корисник

"Не оставам многу рецензии .. но, забавата што ја имав со измамите на Gamepron ме принуди."

"
Муниб МаганаИскусен корисник

"Не оставам многу рецензии .. но, забавата што ја имав со измамите на Gamepron ме принуди."

"
Елоди МекинтајрКорисник за прв пат

"Може да имате корист од овие алатки дури и ако сте почетник како мене!"

"
Оли ХамфрисПрофесионален хакер

"Gamepron нуди 100% неоткриени измами, што е сè што некогаш сум посакувал."

"
Бронте БонерКорисник за прв пат

"Без разлика дали станува збор за Aimbot или Wall Hack / ESP, Gamepron ќе има нешто што го барате."

"
Anоана МеритИскусен корисник

"Искусните и искусни хакери сè уште ќе го сакаат она што го нуди Gamepron."

"
Били-eо О МурПрофесионален хакер

"Кога животот ќе ме наруши, сакам да го сменам мојот Gamepron Aimbot и да се релаксирам со неколку победи."

"
Мили КортезПрофесионален хакер

"Зошто не би сакале да хакирате со Gamepron? Тие ја завршуваат работата како што треба."

"
Магли НивесКорисник за прв пат

"Отпрвин бев скептичен, но доста брзо научив дека „Гејмпрон“ е најдобар."

"
Арнолд БауерсПрофесионален хакер

"Најдобриот дел од Gamepron треба да биде целата разноврсност што ја имаат да понудат."

"
Ема ВолшУпотреба за прв пат

"Очекував да ме фрлат на волците, но Gamepron го направи процесот на преземање / инсталирање многу едноставен."

"
Хана КиниИскусен корисник

"Додека повеќето развивачи на хакирање ме оставија да скапувам, помошта за клиентите ми помогна!"

"
Доминик ЈуПрофесионален хакер

"Кога имам прашања, можам да очекувам дека Поддршката на клиентите ќе ми ја даде потребната помош!"

"
Стрелец ГаретКорисник за прв пат

"Како прв корисник, Gamepron направи многу лесно да разбереме како функционира хакерството."

"
Арли ГреамИскусен корисник

"Со неверојатни одлики и одлична цена за разгледување, Gamepron може да се најде на нешто."

"
Летно полеПрофесионален хакер

"Оставете им го на професионалците! Јас уништувам луѓе со сите овие измами и измами."

"
Иса ВаргасИскусен корисник

"Никој од моите пријатели не игра видео игри, и јас морам да прибегнам кон користење на Gamepron за да останам конкурентен!"

"
Били-eо О МурПрофесионален хакер

"Кога животот ќе ме наруши, сакам да го сменам мојот Gamepron Aimbot и да се релаксирам со неколку победи."

"
Келан ХесКорисник за прв пат

"Има многу игри што може да се изберат од тука во Gamepron, затоа нема причина да се одбие нивната помош."

"
Анри ВардлИскусен корисник

"Мислев дека сум „големиот човек на кампусот“, тоа е сè додека не го искористив Gamepron!"

"
Лукас КостаПрофесионален хакер

"Toе пропуштите толку многу можности ако не го искористите Gamepron!"

"
Јуша папаИскусен корисник

"Не можеме сите да бидеме одлични! Тоа е доколку сите не го користат Gamepron за да напредуваат."

Лов: пресметка на Intel Aimbot

Користењето на Aimbot е нешто како неопходност кога станува збор за хакирање, бидејќи без тоа, вие само го ограничувате вашиот потенцијал за мамење. Оние кои изневеруваат без соодветен Aimbot, едноставно ги пропуштаат можностите да профитираат, што е нешто што се обидуваме и избегнуваме ако е можно тука во „GamePron“. Ние сакаме нашите корисници да искористат сè што можат со Хант: Показ Интел Хак и фактот дека Aimbot вклучен во индустрискиот стандард треба да го разјасни тоа!

На сите наши корисници им нудиме пристап до број 1 Хант: Аимбот за пресметка достапен на Интернет и тоа го правиме без никакви ограничувања. Вклучува многу опции што можат да се конфигурираат, како што се прилагодлив FOV круг и мазна цел за да се спречи непријатно движење. Можете да го користите Избирачот на коски за да наведете специфични области на непријателот, и тој работи за сите карактери и NPC! Се одликува со хардверски емулиран глушец Aimbot, што значи дека е еден од најбезбедните начини за измама.

Hunt: Showdown Intel ESP и Wallhack

ESP се залага за Дополнителна сензорна перцепција, и во основа е како да додавате дополнително чувство во вашата игра. Вие не секогаш ќе ги слушате непријателите пред тие да бидат доволно близу за да нападнат, и тоа е голем проблем во игрите за кои е потребна тимска работа. Ако една личност се изнесе во скришум, целата операција е снимена! Користејќи ги нашите ESP и Wallhack, секогаш сте свесни за непријателските локации, како и за соиграчите. Можете дури да најдете корисни ставки користејќи ја ставката ESP со функција за филтрирање, но тоа е само почеток.

Откријте ја припадноста на никого со гледање на Enemy Info ESP (што ги покажува нивните имиња, проверка на смртта, растојанија или дури и статус на припадност). Без разлика дали се тоа чудовишта или луѓе, не е важно! Сите водни ѓаволи, месни глави, пајаци и имолатори веќе не можат да се кријат од вашата моќ.

Стапиците и другите предмети што можат да му наштетат на вашиот карактер може да се видат со користење на функцијата ESP на Елементот, така што нема потреба да се грижите за стапнување на стапици за мечки со овозможени наши хаки.

Отпечаток од стапала, голема штета и хакирање на далечина

Стапалото е неверојатна карактеристика што ќе им овозможи на нашите корисници на GamePron да ги демнат своите непријатели како да се големи мачки во џунглата! Можете да се нафрлите на своите противници и да им дадете до знаење кој е кралот на овој сервер со одликата Footprint, а тоа е особено корисно во игра како што е Hunt: Showdown. Постојат моменти кога потрагата по тим тивко ќе се исплати, бидејќи тие можат да ослабнат шеф за вас пред да ги извадите (и шефот)! На победникот му оди целиот плен, па затоа е важно да се потсетиме и на хакерот со голема штета.

Високата штета ќе ви овозможи да нападнете со многу поголема моќ од кој било друг, давајќи ви предност во скоро секоја битка. Може да ја овозможите одликата „Далечина“ и да видите колку сте близу до вашата цел, пред да користите голема штета за да ги завршите без никакви грижи. Зошто да се мачите да им дадете шанса на противниците да возвратат?

Друг лов: пресметка на Intel Hacks и измамници

Вистинскиот Hunt: Showdown Hack не секогаш ќе биде јасен избор освен ако не купувате со GamePron! Ги имаме сите најпопуларни одлики вклучени во овој хак: Хак: Showdown, но тоа е само почеток. Не само што ги задоволивме најпопуларните потреби што се бараат од нашите
Hunt: Showdown Hacks, но ние вклучивме многу други дополнителни функции кои обично не се наоѓаат во алатки од ваква природа. Некои програмери само ќе плескаат заедно на Wallhack и Aimbot и ќе го ослободат производот, но ние сакавме да одиме над и над тоа.

Функцијата Предупредување може да се користи за прикажување персонализирана порака на вашиот екран секогаш кога е непријател близу, што ќе ви овозможи да ги соберете лежиштата и да пристапите правилно на ситуацијата. Играта може да се игра на цел екран со овој измамник овозможен, па дури можете да го користите и HWID Spoofer што доаѓа заедно со Hunt: Showdown Intel за да избегнете претходни забрани. Haveе мора да ја оневозможите Заштитата за да се осигурате дека хакерот не е означен лажно, бидејќи во спротивно нема да работи правилно.

Најчесто поставувани прашања
Лов: Хаксови за пресметка Прашања

Лов: Хакерски пресметки, Аимбот, Норекоил, ЕСП, Wallидни хакери и многу повеќе

Зошто нашиот Хант: Пресметка на Intel Hacks

Ние се фокусираме на квалитетот со секое издание, и тоа е гаранција. GamePron ги поврзува корисниците со најсигурни хакови за сите нивни омилени игри уште од отворањето, и затоа корисниците продолжуваат да сметаат на нас. Да се ​​најде сигурен извор на кој секогаш можете да одите за да ги измамите е важно! Без сигурни алатки, вие суштински хакирате слепо.

Зошто нашиот Хант: Пресметка на Intel Aimbot

Аимотите не се создадени подеднакво, толку многу знаеме. Не само што можеме лично да ве увериме дека ова е најдобриот Hunt: Showdown Aimbot преку Интернет, туку и нашите корисници ќе ја поддржат таа изјава. Ако сакате да хакирате, но одржувате природен изглед, користејќи ја нашата Hunt: Showdown Intel Aimbot е несомнено најдобрата опција што ја имате.

Зошто нашиот Хант: Пресметка Intel ESP

Со вистинскиот измамник на ESP, нема душа на оваа планета што ќе падне врз вас. Забивањето во грб мора да биде една од најлутите работи поврзани со кој било стрелец, а Хант: Покажување не се разликува! Избегнете разочарување со нашата опција ESP.

Зошто нашиот Хант: Пресметка на Интел Волхак

Wallhacks многу наликуваат на ESP алатките, во смисла дека секогаш ќе гледате каде се наоѓаат непријателите со нив. Ако не можете да разберете зошто гледањето на противничкиот тим низ wallsидови е голема придобивка, можеби ќе сакате да ја проверите главата! Не само што ќе можете беспрекорно да поставите заседа, туку дури и да „удрите во wallид“ неколку луѓе во процесот.

Зошто нашиот Хант: Пресметка Intel Norecoil

Одмаздата нема да биде поканета на забави за роденден, но тоа е во ред! Не мора повеќе да страдате од гневот на повлекувањето на оружјето, бидејќи можете само да ја овозможите нашата функција NoRecoil и да го отстраните секој што ќе се осмели да ви застане на патот. Одлично е и за останување суптилно додека изневерувате бидејќи не се одвива автоматски процес на насочување.

Како да ги преземете најдобрите хаки на Hunt: Showdown Intel?

Едноставно, треба да купите клуч на производ од GamePron и тогаш сте добри! Ние го направивме процесот на преземање на нашите измами многу јасен, така што почетниците ќе можат да поминат низ него без никакви удари на патот. Нема ниту наметлив дел во процесот, бидејќи не мора сами да рачно инсталирате ништо во папки.

Зошто вашиот Хант: Показ Интел хакери е поскап од другите

Иако би било скапо кога ќе се спореди со ниско-квалитетни и ефтини алтернативи таму, ние сме доста прифатливи кога ќе се споредиме со „премиум“ хакерските услуги. И не само тоа, туку и сите наши измами се 100% безбедни и можат да бидат понудени само на ограничен број корисници истовремено. Како резултат, моравме соодветно да ја прилагодиме цената.

Кои временски ограничувања имате?

Постојат временски ограничувања што одговараат на потребите на никого, бидејќи не веруваме во заклучување на нашите клиенти во зделка во која не сакаат да бидат дел. Можете да изберете да купите клуч на производ што ќе ви овозможи пристап до нашиот Hunt: Showdown Intel Hack за 1 ден, 1 недела, па дури и 1 месец. Getе одлучите колку долго ви е одобрен пристап до Hunt: Showdown Intel Hack, наспроти одлуката на GamePron за вас.

Наши избрани Лов: пресметка Хакове

Лов: Хакерски пресметки, Аимбот, Норекоил, ЕСП, Wallидни хакери и многу повеќе

ИНТЕЛ Хак

Дознај повеќе

Gamepron не ги обновува производите автоматски. Ова е еднократна исплата. Gamepron само автоматски ги обновува членствата на ВИП, може да ги откажете во секое време.
Gamepron не ги чува деталите за кредитни картички. Тие се обработуваат преку нашите процесори за плаќање.

Прекрасно Лов: пресметка Се пробие Карактеристики

Лов: Хакерски пресметки, Аимбот, Норекоил, ЕСП, Wallидни хакери и многу повеќе

ПРИДРУЕТЕ СЕ СЕГА НА ХАК РЕВОЛУЦИЈАТА