Статус: Тестирање

Интел Хант: Хак на пресметка

Уморни сте да одлучувате помеѓу пленот и одмаздата? Искористете го најдоброто од двата света со Intel Hunt: Showdown Hack!

Пробај сега

1 дневен пристап

Добијте пристап до нашиот Hunt: Showdown Intel Hack за 1 ден и видете што можеме да понудиме.

$ 18.00

Пристап за набавка

Пристап од 1 недела

Ако чувствувате дека ќе ви треба уште подолго додека изневерувате, секогаш можете да купите клуч за производ од 1 недела!

$ 65.00

Пристап за набавка

Пристап од 1 месец

Користете го нашиот Hunt: Showdown Intel Hack онолку долго колку што сакате! Купете 1-месечен клуч на производ денес.

$ 100.00

Пристап за набавка

Hunt: Showdown ќе ве тестира вас (и вашите пријатели ако е применливо!) На повеќе начини, бидејќи не треба да се спротивставувате само на спротивставени тимови што треба да ги барате. Извадете ги и чудовиштата и другите играчи без никаква грижа користејќи го нашиот хак Хант: Показ!

Лов: Информации за хакерски пресметки на Интел

Добијте пристап до сите најпопуларни одлики што се наоѓаат во Хант: Хак на пресметка токму тука во GamePron! Развиена за да се користи на машини базирани на Intel, ова е алатка која поддржува Windows 10 и доаѓа само на англиски јазик. Иако е HWID заклучен, тој доаѓа со HWID Spoofer за да се избегнат претходните забрани! Се одликува со истакнат Hunt: Showdown Aimbot, како и неколку визуелни хакови во форма на Item и Enemy ESP. Со приоритизација на коските, непречена цел и прилагодлив круг на FOV, имате шанса целосно да го прилагодите вашето хакерско искуство кога работите со GamePron.

Компатибилност
Само Intel Cpu
Оперативен систем
Windows 10 (1903 ~ 21H1)
Јазик
Англиски мени
безбедност
HWID заклучен
додатоци
Вклучен е и Спофер

Рејтинг на хакирање:

  Статус: Тестирање

Леснотија на користење:

Карактеристики

Нашиот Hunt: Showdown Intel Aimbot ви овозможува да ја конфигурирате алатката на неколку начини, овозможувајќи ви да ги персонализирате вашите начини на мамење. Функцијата ESP може да се филтрира за да прикаже специфични ставки / играчи, дозволувајќи им на корисниците на GamePron лесно да дознаат повеќе за нивната цел.

визуализации

 • Непријател ESP (високо конфигуриран, коски)
 • Информации за непријатели (проверка на смртта, далечина, жешки, убијци, пајаци, вода ѓаволи, месни глави, имолатори, пијавици, пеколни песови, касапи)
 • Предмет ESP (силно конфигуриран, стапици за мечки, траги, кутии за набавка (муниција, здравство, предмети), оружје со огнено оружје, оружје што може да се фрла (ламби и сл.), Предмети што можат да експлодираат, плен на ловџија, коњи што умираат, птици, кучиња во кафези, пилешко во кокошарници , гајба за оружје, привлекувачи, масло, точки за вадење.)
 • Тим / пријателска проверка

aimbot

 • Aimbot со голема конфигурација
 • Прилагодлив FOV и хуманизирано измазнување
 • Цел на селекторот на коските
 • Заклучување на целта
 • Повеќе конфигурации на целта
 • Хардверски емулиран аибот на глувчето (многу безбеден!)
 • Работи на сите карактери и NPC!

Разно

 • Без нишање
 • Без ширење (со процентен лизгач)

За Хант: Пресметка на Интел

GamePron ќе ги задоволи нашите корисници секогаш кога е можно, бидејќи тоа е единствената цел што би ја имал секој достоен развивач на хакирање. Уверивме дека овој измамник е лесен за употреба, иако е важно да запомните дека овој измамник е внатрешен. Можете дури и да продолжите со стриминг додека го користите овој измамник, бидејќи ние нудиме опција Streamproof што ви овозможува да ја користите нашата алатка без да им дозволите на гледачите да знаат дека изневерувате! Тоа е совршена алатка за да ги забавувате вашите обожаватели и исто така е идеална за кога сакате само да освоите неколку игри повеќе од вообичаено.

Пристап за набавка

Зошто да го користите Hunt: Showdown Intel над другите провајдери?

Причината што би ја претпочитале оваа алатка пред другите е едноставна, бидејќи нуди многу повеќе кога станува збор за квалитетот што го имате. Веројатно сте навикнати да користите бесвесни алатки кои немаат изобилство на функции за работа, но тоа никогаш не е проблем со GamePron. Фактот дека користите машина базирана на Интел исто така значи дека ќе ви треба компатибилна и, за среќа, ја најдовте. Не само тоа, туку и нашата поддршка за клиенти е неспоредлива! HWID Spoofer е вклучен и во алатката, така што нема потреба да се грижите за какви било забрани што сте ги собирале во минатото со GamePron!

Пристап за набавка
"
Arарод МекфиКорисник за прв пат

"И покрај тоа што никогаш претходно не сум хакнал, „Гејмпрон“ ја направи целата работа многу едноставен процес."

"
Анеса КалаханИскусен корисник

"Многу помазна од повеќето други алатки што ги користев порано и помоќна."

"
Алекс БароуПрофесионален хакер

"Како професионален хакер имам многу потреби, а сите ги исполнува Gamepron!"

"
Anоан СилваКорисник за прв пат

"Иако сум нов во сето ова, сепак сум задоволен од резултатите!"

"
Кристофер ВинсентИскусен корисник

"Хакерите не секогаш ќе бидат корисни, освен ако не сте од нив од „Gamepron“."

"
Римски лиониПрофесионален хакер

"Бидејќи не можам да се потпрам на моите соиграчи, морам да се потпрам на Гејмпрон за да останам конкурентен!"

"
Јусаф АминКорисник за прв пат

"Не мора да бидете експерт за да ги користите овие алатки, што е убав допир."

"
Симон ЧејниИскусен корисник

"Според она што можам да го кажам, Gamepron ќе има алатка за вас, без оглед на нивото на вештина."

"
Нојус СнајдерПрофесионален хакер

"Помислете на сите оние победи што може да ги рекламирате сега со пробив на Gamepron на ваша страна!"

"
Калвин ПрајсКорисник за прв пат

"Не плашете се да ги тестирате овие измами ако сте почетник, бидејќи тоа е многу едноставно."

"
Хармонија ПрокторИскусен корисник

"Ако има нешто што можам да го потврдам, тоа е квалитетот на овие измами и измами."

"
Еми РатклифИскусен корисник

"Девојки хакери обединете се! Со Gamepron нема ме запира во сите игри што ги сакам."

"
Emема JohnонстонПрофесионален хакер

"Професионалната хакерска сцена веќе подолго време има очајна потреба од услуга како „Gamepron“."

"
Хармонија ПрокторИскусен корисник

"Ако има нешто што можам да го потврдам, тоа е квалитетот на овие измами и измами."

"
Мераб ДоброКорисник за прв пат

"Тоа беше првпат да хакирам и морам да признаам, „Гејмпрон“ ги направи работите ЛЕСНО!"

"
Мајлс РидИскусен корисник

"Како искусен хакер, безбедно е да се каже дека Gamepron е најдобриот провајдер на Интернет во моментов."

"
Алис ВилерПрофесионален хакер

"Зошто да се мачам со тие лажни хаки и измамници? Секогаш можете да сметате на Gamepron за да ја завршите работата."

"
Дааниш ГрејгКорисник за прв пат

"Ако сте почетник хакер, не грижете се, бидејќи Gamepron е едноставен за употреба и од кој имате корист."

"
Ayејдан КаванагИскусен корисник

"Haveе мора да ме pryубите далеку од мојот компјутер со активирани овие измами!"

"
Мајли ИствудПрофесионален хакер

"Иако ме викаат „Beверски дрво“, тоа се должи на неверојатните алатки од „Гампрен“."

"
Ayејда БарклиКорисник за прв пат

"На почетокот бев многу исплашен, но излезе дека Gamepron го направи хакирањето неверојатно лесно."

"
Муниб МаганаИскусен корисник

"Не оставам многу рецензии .. но, забавата што ја имав со измамите на Gamepron ме принуди."

"
Jackек ДодИскусен корисник

"Знам како работат хаковите, што значи дека немам проблем да му дадам одличен преглед на Gamepron."

"
Катрина МекиниПрофесионален хакер

"Не можам да имам никакви пропусти додека хакирам и Gamepron е совршен за тоа"

"
Семи-Cо КрафтКорисник за прв пат

"Не дозволувајте мислата за хакирање да ве спречи да ги постигнувате целите за игри."

"
Хармонија ПрокторИскусен корисник

"Ако има нешто што можам да го потврдам, тоа е квалитетот на овие измами и измами."

"
Тијана ОдлингПрофесионален хакер

"Слично како фино вино, се чини како Gamepron да старее точно за нас професионалците."

"
SneekiBoi JacobsonКорисник за прв пат

"Отпрвин не знаев што да очекувам, но хакерското искуство беше страшно!"

"
Муниб МаганаИскусен корисник

"Не оставам многу рецензии .. но, забавата што ја имав со измамите на Gamepron ме принуди."

"
Аурора ОлдредИскусен корисник

"Зошто некој би одбил да користи Gamepron? Тоа е како да одбивате бесплатни пари!"

"
Каролин ЛивингстонПрофесионален хакер

"Доста ми е од помалку сјајни хакови и измами, поради што секогаш купувам во Gamepron."

"
Муниб МаганаИскусен корисник

"Не оставам многу рецензии .. но, забавата што ја имав со измамите на Gamepron ме принуди."

"
Муниб МаганаИскусен корисник

"Не оставам многу рецензии .. но, забавата што ја имав со измамите на Gamepron ме принуди."

"
Елоди МекинтајрКорисник за прв пат

"Може да имате корист од овие алатки дури и ако сте почетник како мене!"

"
Оли ХамфрисПрофесионален хакер

"Gamepron нуди неоткриени измами, што е сè што некогаш сум посакувал."

"
Бронте БонерКорисник за прв пат

"Без разлика дали станува збор за Aimbot или Wallhack / ESP, Gamepron ќе има нешто што го барате."

"
Anоана МеритИскусен корисник

"Искусните и искусни хакери сè уште ќе го сакаат она што го нуди Gamepron."

"
Били-eо О МурПрофесионален хакер

"Кога животот ќе ме наруши, сакам да го сменам мојот Gamepron Aimbot и да се релаксирам со неколку победи."

"
Мили КортезПрофесионален хакер

"Зошто не би сакале да хакирате со Gamepron? Тие ја завршуваат работата како што треба."

"
Магли НивесКорисник за прв пат

"Отпрвин бев скептичен, но доста брзо научив дека „Гејмпрон“ е најдобар."

"
Арнолд БауерсПрофесионален хакер

"Најдобриот дел од Gamepron треба да биде целата разноврсност што ја имаат да понудат."

"
Ема ВолшУпотреба за прв пат

"Очекував да ме фрлат на волците, но Gamepron го направи процесот на преземање / инсталирање многу едноставен."

"
Хана КиниИскусен корисник

"Додека повеќето развивачи на хакирање ме оставија да скапувам, помошта за клиентите ми помогна!"

"
Доминик ЈуПрофесионален хакер

"Кога имам прашања, можам да очекувам дека Поддршката на клиентите ќе ми ја даде потребната помош!"

"
Стрелец ГаретКорисник за прв пат

"Како прв корисник, Gamepron направи многу лесно да разбереме како функционира хакерството."

"
Арли ГреамИскусен корисник

"Со неверојатни одлики и одлична цена за разгледување, Gamepron може да се најде на нешто."

"
Летно полеПрофесионален хакер

"Оставете им го на професионалците! Јас уништувам луѓе со сите овие измами и измами."

"
Иса ВаргасИскусен корисник

"Никој од моите пријатели не игра видео игри, и јас морам да прибегнам кон користење на Gamepron за да останам конкурентен!"

"
Били-eо О МурПрофесионален хакер

"Кога животот ќе ме наруши, сакам да го сменам мојот Gamepron Aimbot и да се релаксирам со неколку победи."

"
Келан ХесКорисник за прв пат

"Има многу игри што може да се изберат од тука во Gamepron, затоа нема причина да се одбие нивната помош."

"
Анри ВардлИскусен корисник

"Мислев дека сум „големиот човек на кампусот“, тоа е сè додека не го искористив Gamepron!"

"
Лукас КостаПрофесионален хакер

"Toе пропуштите толку многу можности ако не го искористите Gamepron!"

"
Јуша папаИскусен корисник

"Не можеме сите да бидеме одлични! Тоа е доколку сите не го користат Gamepron за да напредуваат."

Мени во игра

Без достојно мени во играта, нема многу што да направите кога станува збор за мамење. Треба да направите прилагодувања при мува во повеќето ситуации, и затоа нашето мени во играта е толку важна карактеристика што треба да се разгледа. Без него, не би можеле да ги направите промените потребни за да ве стават во победничка позиција. Вие не мора само да го вчитате Хант: Показ Интел Хак и да се молите основните поставки да работат за вас! Користејќи GamePron, истражувате во светот на иновативни (и ефективни) измами за сите ваши омилени игри, без оглед на тоа колку долго изневерувате.

Пристап за набавка
хакирање на одредот
мени за хакирање на одредот

Снимки на екранот во игра

Често поставувани прашања

П1. Дали е овој измамник лесен за употреба?

А1 Овој измамник е многу лесен и едноставен за употреба. Извршете ја пробивањето> Извршете ја играта> Прилагодете ги вашите поставки> Играј.

П2. Дали е ова доказ за измами?

А2. Да, можете да проследувате со овој измамник и тој нема да биде видлив за гледачите.

П3. Дали измамата е внатрешна или надворешна?

А3. Овој измамник е Внатрешен.

П4. Дали треба да ја оневозможам заштитата и антивирусот за да го користам измамник?

А4. Важно е заштитата да биде оневозможена, особено безбедното подигање во BIOS-от за да можете да го користите овој измамник бидејќи немањето негово оневозможување ќе заврши со грешка при стартување.

П5. Дали доаѓа со Hwid Spoofer?

А5. Да, овој измамник вклучува измамник за hwid за забранети корисници.

П6. Може ли да играм во резолуција на цел екран?

А6. Да, може да се користи во режим на цел екран.

Пробај сега

1 дневен пристап

Добијте пристап до нашиот Hunt: Showdown Intel Hack за 1 ден и видете што можеме да понудиме.

$ 18.00

Пристап за набавка

Пристап од 1 недела

Ако чувствувате дека ќе ви треба уште подолго додека изневерувате, секогаш можете да купите клуч за производ од 1 недела!

$ 65.00

Пристап за набавка

Пристап од 1 месец

Користете го нашиот Hunt: Showdown Intel Hack онолку долго колку што сакате! Купете 1-месечен клуч на производ денес.

$ 100.00

Пристап за набавка

Иако постојат начини природно да ги усовршите своите вештини, користењето на Intel Hunt: Showdown е најлесната опција за разгледување кога станува збор за победа токму сега. Веќе не мора да се натпреварувате со други играчи, бидејќи штом ја овозможите оваа алатка, натпреварот е веќе завршен.

Спремен за Доминирај со нашиот Хант: Пресметка Интел Хак?

  Статус: Тестирање