Статус: Тестирање

INTEL Мртов од бел ден

Dead by Daylight е традиционална игра „потера“, но како можеш да станеш бог?

Пробај сега

1 дневен пристап

Отклучете го вашиот вистински потенцијал со нашите хакови додека играте Dead by Daylight. Купете 1-дневен клуч на производ денес!

$ 14.00

Пристап за набавка

Пристап од 1 недела

Еден ден едноставно не е доволен за поголемиот дел од нашите корисници, затоа хакирајте подолго. Купете 1-недела клуч на производ денес!

$ 55.00

Пристап за набавка

Пристап од 1 месец

Во овој момент, ќе ве сметаме за семејство тука во Гејмпрон. Купете 1-месечен клуч на производ денес!

$ 100.00

Пристап за набавка

Користењето на нашата Dead by Daylight Intel Hack е најлесниот начин да се пристапи кон кривата на учење што доаѓа со оваа игра. Ако ја отворите играта за прв пат, не грижете се! Користењето на нашите Dead by Daylight Hoplit Hack ќе ви гарантира успех.

Мртви од бел ден Интел Информации за хакирање

Мртов од дневна светлина е како екстремна верзија на криенка и барај, иако поразените во оваа игра ќе претрпат болна смрт. Кога не сакате некој да ве обеси на јадица за месо и да ве остави да искрварите, користењето на нашиот пробив Dead by Daylight Intel ќе биде вашето најдобро залог. Не само што ќе знаете од каде доаѓа нападот, туку има и многу опции што ќе ви овозможат да избегате неповредени скоро секој пат. Fansубителите на хорор играта се радуваат, бидејќи конечно имате хакер од доверба!

Компатибилност
Само Intel CPU
Оперативен систем
Windows 10 (1903 ~ 21H1)
Јазик
Англиски мени
безбедност
HWID заклучен
додатоци
Вклучен е и Спофер

Рејтинг на хакирање:

  Статус: Тестирање

Леснотија на користење:

Карактеристики

Избегнете го убиецот (или откријте ги преживеаните) користејќи ги опциите Player и Item ESP, и двете ви овозможуваат да гледате играчи и предмети (отвори, генератори, итн.) Преку цврсти површини. Enemy Info ќе ви каже решетки за оддалеченост и здравје, додека DBD Aimbot ќе ве одржи смртоносни. Проверка на вештината е исто така присутна!
.

Визуелна

  • Непријател ESP
  • Информации за непријатели (кампери, убијци)
  • Предмет ESP со филтри
  • Држава на играч

aimbot

  • Амбибот на фенерче

Разно

  • Совршена проверка на вештината

За мртвите на дневна светлина Интел

Проследувајте сè што би сакале кога ќе се активира овој упад, бидејќи режимот за поток е истакната карактеристика. Измамата ќе треба да се инјектира, и за тоа ќе биде потребен преклоп на Раздор. Оваа алатка е Внатрешна и доаѓа со сопствен HWID Spoofer, така што корисниците на кои претходно им беше забранет хардверски проект, можат да ја користат оваа алатка за да го надминат тоа. Осигурете се дека ги оневозможувате заштитата и антивирусот! Без да го направите ова, хакерот може да добие лажно обележано и нема да работи правилно. Развиена за да се користи строго од процесорите на Intel, оваа алатка доаѓа на англиски јазик и ќе го смени целиот пристап кон Dead by Daylight.

Пристап за набавка

Зошто да користите Dead by Daylight Intel над другите провајдери?

Другите даватели на услуги не можат да го испорачаат квалитетот пронајден во Gamepron, и тоа би звучело точно за која било од нашите алатки. Пробиениот „Мртов по дневна светлина“ Интел ги има сите одлики од кои треба да има корист просечниот корисник на ДБД, а потоа и уште повеќе на тоа. Ние постојано ги ажурираме алатките што веќе ги издадовме, па без оглед на тоа колку може да изгледа „стара“ игра, нашите алатки ќе бидат свежи и подготвени. Има причина зошто сите наши корисници се посветени на користење на алатките Gamepron, а тоа е затоа што ние ги обезбедуваме најдобрите резултати - самите станете дел од семејството со клуч за производот!

Пристап за набавка
"
Arарод МекфиКорисник за прв пат

"И покрај тоа што никогаш претходно не сум хакнал, „Гејмпрон“ ја направи целата работа многу едноставен процес."

"
Анеса КалаханИскусен корисник

"Многу помазна од повеќето други алатки што ги користев порано и помоќна."

"
Алекс БароуПрофесионален хакер

"Како професионален хакер имам многу потреби, а сите ги исполнува Gamepron!"

"
Anоан СилваКорисник за прв пат

"Иако сум нов во сето ова, сепак сум задоволен од резултатите!"

"
Кристофер ВинсентИскусен корисник

"Хакерите не секогаш ќе бидат корисни, освен ако не сте од нив од „Gamepron“."

"
Римски лиониПрофесионален хакер

"Бидејќи не можам да се потпрам на моите соиграчи, морам да се потпрам на Гејмпрон за да останам конкурентен!"

"
Јусаф АминКорисник за прв пат

"Не мора да бидете експерт за да ги користите овие алатки, што е убав допир."

"
Симон ЧејниИскусен корисник

"Според она што можам да го кажам, Gamepron ќе има алатка за вас, без оглед на нивото на вештина."

"
Нојус СнајдерПрофесионален хакер

"Помислете на сите оние победи што може да ги рекламирате сега со пробив на Gamepron на ваша страна!"

"
Калвин ПрајсКорисник за прв пат

"Не плашете се да ги тестирате овие измами ако сте почетник, бидејќи тоа е многу едноставно."

"
Хармонија ПрокторИскусен корисник

"Ако има нешто што можам да го потврдам, тоа е квалитетот на овие измами и измами."

"
Еми РатклифИскусен корисник

"Девојки хакери обединете се! Со Gamepron нема ме запира во сите игри што ги сакам."

"
Emема JohnонстонПрофесионален хакер

"Професионалната хакерска сцена веќе подолго време има очајна потреба од услуга како „Gamepron“."

"
Хармонија ПрокторИскусен корисник

"Ако има нешто што можам да го потврдам, тоа е квалитетот на овие измами и измами."

"
Мераб ДоброКорисник за прв пат

"Тоа беше првпат да хакирам и морам да признаам, „Гејмпрон“ ги направи работите ЛЕСНО!"

"
Мајлс РидИскусен корисник

"Како искусен хакер, безбедно е да се каже дека Gamepron е најдобриот провајдер на Интернет во моментов."

"
Алис ВилерПрофесионален хакер

"Зошто да се мачам со тие лажни хаки и измамници? Секогаш можете да сметате на Gamepron за да ја завршите работата."

"
Дааниш ГрејгКорисник за прв пат

"Ако сте почетник хакер, не грижете се, бидејќи Gamepron е едноставен за употреба и од кој имате корист."

"
Ayејдан КаванагИскусен корисник

"Haveе мора да ме pryубите далеку од мојот компјутер со активирани овие измами!"

"
Мајли ИствудПрофесионален хакер

"Иако ме викаат „Beверски дрво“, тоа се должи на неверојатните алатки од „Гампрен“."

"
Ayејда БарклиКорисник за прв пат

"На почетокот бев многу исплашен, но излезе дека Gamepron го направи хакирањето неверојатно лесно."

"
Муниб МаганаИскусен корисник

"Не оставам многу рецензии .. но, забавата што ја имав со измамите на Gamepron ме принуди."

"
Jackек ДодИскусен корисник

"Знам како работат хаковите, што значи дека немам проблем да му дадам одличен преглед на Gamepron."

"
Катрина МекиниПрофесионален хакер

"Не можам да имам никакви пропусти додека хакирам и Gamepron е совршен за тоа"

"
Семи-Cо КрафтКорисник за прв пат

"Не дозволувајте мислата за хакирање да ве спречи да ги постигнувате целите за игри."

"
Хармонија ПрокторИскусен корисник

"Ако има нешто што можам да го потврдам, тоа е квалитетот на овие измами и измами."

"
Тијана ОдлингПрофесионален хакер

"Слично како фино вино, се чини како Gamepron да старее точно за нас професионалците."

"
SneekiBoi JacobsonКорисник за прв пат

"Отпрвин не знаев што да очекувам, но хакерското искуство беше страшно!"

"
Муниб МаганаИскусен корисник

"Не оставам многу рецензии .. но, забавата што ја имав со измамите на Gamepron ме принуди."

"
Аурора ОлдредИскусен корисник

"Зошто некој би одбил да користи Gamepron? Тоа е како да одбивате бесплатни пари!"

"
Каролин ЛивингстонПрофесионален хакер

"Доста ми е од помалку сјајни хакови и измами, поради што секогаш купувам во Gamepron."

"
Муниб МаганаИскусен корисник

"Не оставам многу рецензии .. но, забавата што ја имав со измамите на Gamepron ме принуди."

"
Муниб МаганаИскусен корисник

"Не оставам многу рецензии .. но, забавата што ја имав со измамите на Gamepron ме принуди."

"
Елоди МекинтајрКорисник за прв пат

"Може да имате корист од овие алатки дури и ако сте почетник како мене!"

"
Оли ХамфрисПрофесионален хакер

"Gamepron нуди неоткриени измами, што е сè што некогаш сум посакувал."

"
Бронте БонерКорисник за прв пат

"Без разлика дали станува збор за Aimbot или Wallhack / ESP, Gamepron ќе има нешто што го барате."

"
Anоана МеритИскусен корисник

"Искусните и искусни хакери сè уште ќе го сакаат она што го нуди Gamepron."

"
Били-eо О МурПрофесионален хакер

"Кога животот ќе ме наруши, сакам да го сменам мојот Gamepron Aimbot и да се релаксирам со неколку победи."

"
Мили КортезПрофесионален хакер

"Зошто не би сакале да хакирате со Gamepron? Тие ја завршуваат работата како што треба."

"
Магли НивесКорисник за прв пат

"Отпрвин бев скептичен, но доста брзо научив дека „Гејмпрон“ е најдобар."

"
Арнолд БауерсПрофесионален хакер

"Најдобриот дел од Gamepron треба да биде целата разноврсност што ја имаат да понудат."

"
Ема ВолшУпотреба за прв пат

"Очекував да ме фрлат на волците, но Gamepron го направи процесот на преземање / инсталирање многу едноставен."

"
Хана КиниИскусен корисник

"Додека повеќето развивачи на хакирање ме оставија да скапувам, помошта за клиентите ми помогна!"

"
Доминик ЈуПрофесионален хакер

"Кога имам прашања, можам да очекувам дека Поддршката на клиентите ќе ми ја даде потребната помош!"

"
Стрелец ГаретКорисник за прв пат

"Како прв корисник, Gamepron направи многу лесно да разбереме како функционира хакерството."

"
Арли ГреамИскусен корисник

"Со неверојатни одлики и одлична цена за разгледување, Gamepron може да се најде на нешто."

"
Летно полеПрофесионален хакер

"Оставете им го на професионалците! Јас уништувам луѓе со сите овие измами и измами."

"
Иса ВаргасИскусен корисник

"Никој од моите пријатели не игра видео игри, и јас морам да прибегнам кон користење на Gamepron за да останам конкурентен!"

"
Били-eо О МурПрофесионален хакер

"Кога животот ќе ме наруши, сакам да го сменам мојот Gamepron Aimbot и да се релаксирам со неколку победи."

"
Келан ХесКорисник за прв пат

"Има многу игри што може да се изберат од тука во Gamepron, затоа нема причина да се одбие нивната помош."

"
Анри ВардлИскусен корисник

"Мислев дека сум „големиот човек на кампусот“, тоа е сè додека не го искористив Gamepron!"

"
Лукас КостаПрофесионален хакер

"Toе пропуштите толку многу можности ако не го искористите Gamepron!"

"
Јуша папаИскусен корисник

"Не можеме сите да бидеме одлични! Тоа е доколку сите не го користат Gamepron за да напредуваат."

Мени во игра

Никогаш повеќе нема да бидете принудени да ги користите фабричките зададени поставки што доаѓаат со пробивање на ДБД. Едно нешто што научивме во текот на многу години на развој на хакови е дека сите имаме лични преференции, што значи дека ќе имаме различни поставки за хакирање. Некои луѓе претпочитаат нивниот FOV круг да биде поголем, со многу малку ESP на екранот, додека други не сакаат голем FOV и што е можно повеќе ESP. И покрај она што другите компании го кажуваат за нивниот измамник DBD, „Gamepron“ е единствениот снабдувач на „DBD“ хаки кои имаат оптимизирано мени во играта. Светот е вашиот остриги со Gamepron!

Пристап за набавка
мртов преку хакирање на дневна светлина
мртов преку хакирање на дневна светлина
мени за хакирање на денот

Снимки на екранот во игра

Како тоа функционира

П1. Дали е овој измамник лесен за употреба?

А1 Овој измамник е многу лесен и едноставен за употреба. Извршете ја пробивањето> Извршете ја играта> Прилагодете ги вашите поставки> Играј.

П2. Дали е ова доказ за измами?

А2. Да, можете да проследувате со овој измамник и тој нема да биде видлив за гледачите.

П3. Дали измамата е внатрешна или надворешна?

А3. Овој измамник е Внатрешен.

П4. Дали треба да ја оневозможам заштитата и антивирусот за да го користам измамник?

А4. Важно е заштитата да биде оневозможена, особено безбедното подигање во BIOS-от за да можете да го користите овој измамник бидејќи немањето негово оневозможување ќе заврши со грешка при стартување.

П5. Дали доаѓа со Hwid Spoofer?

А5. Да, овој измамник вклучува измамник за hwid за забранети корисници.

П6. Може ли да играм во резолуција на цел екран?

А6. Да, може да се користи во режим на цел екран.

Пробај сега

1 дневен пристап

Отклучете го вашиот вистински потенцијал со нашите хакови додека играте Dead by Daylight. Купете 1-дневен клуч на производ денес!

$ 14.00

Пристап за набавка

Пристап од 1 недела

Еден ден едноставно не е доволен за поголемиот дел од нашите корисници, затоа хакирајте подолго. Купете 1-недела клуч на производ денес!

$ 55.00

Пристап за набавка

Пристап од 1 месец

Во овој момент, ќе ве сметаме за семејство тука во Гејмпрон. Купете 1-месечен клуч на производ денес!

$ 100.00

Пристап за набавка

Забележете како играте пред да го овозможите измамникот и ќе видите колку е корисен. Вашата цел секогаш ќе биде на точка, а непријателите не можат да се сокријат од вашето гледачко око!
Направете ја вистинската работа и купете клуч за производ за себе денес!

Спремен за Доминирај со нашите Интек Хак мртов по дневна светлина?

  Статус: Тестирање