Статус: Ажурирање

Интел 'Рѓа Хак

Rust рѓосани хакери, Аимбот, нема повраќање, ESP, Wallhacks и друго

Пробај сега

1 дневен пристап

На само еден клик сте далеку од добивањето пристап до 'рѓа Интел! Купете 1-дневен клуч на производ денес!

$ 25.00

Пристап за набавка

Пристап од 1 недела

Без оглед дали веќе не сте го пробале или само сакате пристап подолго, ова е за вас. Купете 1-недела клуч на производ денес!

$ 80.00

Пристап за набавка

Пристап од 1 месец

Gamepron е повеќе од среќен што ги дочекува членовите во семејството. Купете клуч за производ од еден месец денес!

$ 160.00

Пристап за набавка

Rust рѓосани хакери, Аимбот, нема повраќање, ESP, Wallhacks и друго

Информации за 'рѓа Интел

Овој пробив на 'рѓа Интел е исто толку уморен и вистински, колку што доаѓа, особено затоа што има толку многу презирни опции на мрежата. Gamepron само некогаш ќе им обезбеди на нашите клиенти stвездена алатка за сите нивни омилени игри, а 'рѓата совршено го следи примерот. Иако самата игра е веќе со години, ние постојано работиме на ажурирања и нови изданија кога станува збор за нашите хакирани 'рѓа. 'Рѓа Интел' е најновиот удар на 'Рѓа' што можеме да го понудиме тука во „Гампрен“ и сигурни сме дека оној што повеќето од нашите клиенти ќе го сакаат!

Компатибилност
Само Intel CPU
Оперативен систем
Windows 10 (1903 ~ 21H1)
Јазик
Англиски мени
безбедност
HWID заклучен
додатоци
Вклучен е и Спофер

Рејтинг на хакирање:

  Статус: Ажурирање

Леснотија на користење:

Карактеристики

Сите ваши омилени одлики се појавуваат во Rust Intel, бидејќи вклучува elвезден Rust Aimbot, ESP / Wallhack, Removals, Проверки на видливоста и многу повеќе. Бројот на одликите е толку зачудувачки што е скоро невозможно да се каже не за користење на таква беспрекорна алатка (тогаш повторно, зошто би?).

Визуелна

 • Непријател ESP / NPC (кутии)
 • Информации за непријатели (здравје, далечина, животни, залихи)
 • Предмет ESP со филтри
 • Тим / пријателска проверка
 • Проверки на видливоста

aimbot

 • Прилагодлив Aimbot FOV & мазен со филтри
 • Хеликоптер Аимот
 • Избор на клуч „Аимот“
 • Цел на селекторот на коските
 • Проверки на видливоста
 • Тивка цел
 • Заклучете ја целта и сменете ја целта по убиството

Разно

 • Радарски упад
 • Мултипликатор на брзина на куршум
 • Прилагодлив без повратен удар
 • Без ширење
 • Без нишање
 • Дебел / широк куршум
 • Инстант Еока
 • Режим на пајак-човек
 • Знаме на администраторот
 • Нема штета од пад
 • Секогаш ден
 • Светли пештери
 • Тивка фарма
 • Летај Хак
 • Автоматско собирање
 • Инстант лекување
 • Автоматско затворање на вратите
 • Тивка мечка
 • Инстант заживее
 • Прошетка по вода
 • Модификатор на гравитација

За 'рѓа Интел

'Рѓа Интел е развиен само за процесорот базиран на Интел, што е добро во најголем дел бидејќи Интел прави неверојатен производ. Доаѓа на англиски јазик и ќе понуди HWID Spoofer доколку вашиот хардвер проект не биде забранет од претходните напори, па дури е и Stream Proof! Можете да проследувате до илјадници обожавателски обожаватели и тие нема да имаат поим дека хакирате, сè што ќе можат да видат е да доминирате на конкуренцијата без да се потите. Лесно е да се инсталира и уште полесно да се користи, што го прави совршено решение и за почетниците и за искусните хакери. Добијте предност и купете пристап до Rust Intel денес!

Пристап за набавка

Зошто да го користите Rust Rust над другите провајдери?

Другите провајдери на хакирање имаат само една работа на ум: пари. Кога не можат да остварат профит, тие нема да продолжат да поддржуваат одредена алатка - во моментот кога ќе престане да носи пари, тие или ќе ги исфрлат или ќе им дозволат на корисниците да страдаат од стара алатка. Не само што секогаш ги ажурираме нашите алатки, туку вклучуваме и карактеристики за кои повеќето други развивачи можеа само да сонуваат! Ако сакавте добро заокружено хакерско искуство од вашите измами за 'рѓа, користењето на' рѓа Интел е најдоброто залог. Ветуваме дека вашата точност и вештини за скенирање мапи повеќе нема да недостасуваат.

Пристап за набавка
"
Arарод МекфиКорисник за прв пат

"И покрај тоа што никогаш претходно не сум хакнал, „Гејмпрон“ ја направи целата работа многу едноставен процес."

"
Анеса КалаханИскусен корисник

"Многу помазна од повеќето други алатки што ги користев порано и помоќна."

"
Алекс БароуПрофесионален хакер

"Како професионален хакер имам многу потреби, а сите ги исполнува Gamepron!"

"
Anоан СилваКорисник за прв пат

"Иако сум нов во сето ова, сепак сум задоволен од резултатите!"

"
Кристофер ВинсентИскусен корисник

"Хакерите не секогаш ќе бидат корисни, освен ако не сте од нив од „Gamepron“."

"
Римски лиониПрофесионален хакер

"Бидејќи не можам да се потпрам на моите соиграчи, морам да се потпрам на Гејмпрон за да останам конкурентен!"

"
Јусаф АминКорисник за прв пат

"Не мора да бидете експерт за да ги користите овие алатки, што е убав допир."

"
Симон ЧејниИскусен корисник

"Според она што можам да го кажам, Gamepron ќе има алатка за вас, без оглед на нивото на вештина."

"
Нојус СнајдерПрофесионален хакер

"Помислете на сите оние победи што може да ги рекламирате сега со пробив на Gamepron на ваша страна!"

"
Калвин ПрајсКорисник за прв пат

"Не плашете се да ги тестирате овие измами ако сте почетник, бидејќи тоа е многу едноставно."

"
Хармонија ПрокторИскусен корисник

"Ако има нешто што можам да го потврдам, тоа е квалитетот на овие измами и измами."

"
Еми РатклифИскусен корисник

"Девојки хакери обединете се! Со Gamepron нема ме запира во сите игри што ги сакам."

"
Emема JohnонстонПрофесионален хакер

"Професионалната хакерска сцена веќе подолго време има очајна потреба од услуга како „Gamepron“."

"
Хармонија ПрокторИскусен корисник

"Ако има нешто што можам да го потврдам, тоа е квалитетот на овие измами и измами."

"
Мераб ДоброКорисник за прв пат

"Тоа беше првпат да хакирам и морам да признаам, „Гејмпрон“ ги направи работите ЛЕСНО!"

"
Мајлс РидИскусен корисник

"Како искусен хакер, безбедно е да се каже дека Gamepron е најдобриот провајдер на Интернет во моментов."

"
Алис ВилерПрофесионален хакер

"Зошто да се мачам со тие лажни хаки и измамници? Секогаш можете да сметате на Gamepron за да ја завршите работата."

"
Дааниш ГрејгКорисник за прв пат

"Ако сте почетник хакер, не грижете се, бидејќи Gamepron е едноставен за употреба и од кој имате корист."

"
Ayејдан КаванагИскусен корисник

"Haveе мора да ме pryубите далеку од мојот компјутер со активирани овие измами!"

"
Мајли ИствудПрофесионален хакер

"Иако ме викаат „Beверски дрво“, тоа се должи на неверојатните алатки од „Гампрен“."

"
Ayејда БарклиКорисник за прв пат

"На почетокот бев многу исплашен, но излезе дека Gamepron го направи хакирањето неверојатно лесно."

"
Муниб МаганаИскусен корисник

"Не оставам многу рецензии .. но, забавата што ја имав со измамите на Gamepron ме принуди."

"
Jackек ДодИскусен корисник

"Знам како работат хаковите, што значи дека немам проблем да му дадам одличен преглед на Gamepron."

"
Катрина МекиниПрофесионален хакер

"Не можам да имам никакви пропусти додека хакирам и Gamepron е совршен за тоа"

"
Семи-Cо КрафтКорисник за прв пат

"Не дозволувајте мислата за хакирање да ве спречи да ги постигнувате целите за игри."

"
Хармонија ПрокторИскусен корисник

"Ако има нешто што можам да го потврдам, тоа е квалитетот на овие измами и измами."

"
Тијана ОдлингПрофесионален хакер

"Слично како фино вино, се чини како Gamepron да старее точно за нас професионалците."

"
SneekiBoi JacobsonКорисник за прв пат

"Отпрвин не знаев што да очекувам, но хакерското искуство беше страшно!"

"
Муниб МаганаИскусен корисник

"Не оставам многу рецензии .. но, забавата што ја имав со измамите на Gamepron ме принуди."

"
Аурора ОлдредИскусен корисник

"Зошто некој би одбил да користи Gamepron? Тоа е како да одбивате бесплатни пари!"

"
Каролин ЛивингстонПрофесионален хакер

"Доста ми е од помалку сјајни хакови и измами, поради што секогаш купувам во Gamepron."

"
Муниб МаганаИскусен корисник

"Не оставам многу рецензии .. но, забавата што ја имав со измамите на Gamepron ме принуди."

"
Муниб МаганаИскусен корисник

"Не оставам многу рецензии .. но, забавата што ја имав со измамите на Gamepron ме принуди."

"
Елоди МекинтајрКорисник за прв пат

"Може да имате корист од овие алатки дури и ако сте почетник како мене!"

"
Оли ХамфрисПрофесионален хакер

"Gamepron нуди неоткриени измами, што е сè што некогаш сум посакувал."

"
Бронте БонерКорисник за прв пат

"Без разлика дали станува збор за Aimbot или Wallhack / ESP, Gamepron ќе има нешто што го барате."

"
Anоана МеритИскусен корисник

"Искусните и искусни хакери сè уште ќе го сакаат она што го нуди Gamepron."

"
Били-eо О МурПрофесионален хакер

"Кога животот ќе ме наруши, сакам да го сменам мојот Gamepron Aimbot и да се релаксирам со неколку победи."

"
Мили КортезПрофесионален хакер

"Зошто не би сакале да хакирате со Gamepron? Тие ја завршуваат работата како што треба."

"
Магли НивесКорисник за прв пат

"Отпрвин бев скептичен, но доста брзо научив дека „Гејмпрон“ е најдобар."

"
Арнолд БауерсПрофесионален хакер

"Најдобриот дел од Gamepron треба да биде целата разноврсност што ја имаат да понудат."

"
Ема ВолшУпотреба за прв пат

"Очекував да ме фрлат на волците, но Gamepron го направи процесот на преземање / инсталирање многу едноставен."

"
Хана КиниИскусен корисник

"Додека повеќето развивачи на хакирање ме оставија да скапувам, помошта за клиентите ми помогна!"

"
Доминик ЈуПрофесионален хакер

"Кога имам прашања, можам да очекувам дека Поддршката на клиентите ќе ми ја даде потребната помош!"

"
Стрелец ГаретКорисник за прв пат

"Како прв корисник, Gamepron направи многу лесно да разбереме како функционира хакерството."

"
Арли ГреамИскусен корисник

"Со неверојатни одлики и одлична цена за разгледување, Gamepron може да се најде на нешто."

"
Летно полеПрофесионален хакер

"Оставете им го на професионалците! Јас уништувам луѓе со сите овие измами и измами."

"
Иса ВаргасИскусен корисник

"Никој од моите пријатели не игра видео игри, и јас морам да прибегнам кон користење на Gamepron за да останам конкурентен!"

"
Били-eо О МурПрофесионален хакер

"Кога животот ќе ме наруши, сакам да го сменам мојот Gamepron Aimbot и да се релаксирам со неколку победи."

"
Келан ХесКорисник за прв пат

"Има многу игри што може да се изберат од тука во Gamepron, затоа нема причина да се одбие нивната помош."

"
Анри ВардлИскусен корисник

"Мислев дека сум „големиот човек на кампусот“, тоа е сè додека не го искористив Gamepron!"

"
Лукас КостаПрофесионален хакер

"Toе пропуштите толку многу можности ако не го искористите Gamepron!"

"
Јуша папаИскусен корисник

"Не можеме сите да бидеме одлични! Тоа е доколку сите не го користат Gamepron за да напредуваат."

Мени во игра

Користете го менито во игра за да го прилагодите вашето хакерско искуство на Rust Intel! Можете да ја промените секоја поставка што би ја сакале со менито во игра, овозможувајќи ви да го извлечете максимумот од вашите совпаѓања со одржување на „состојба на проток“. Кога можете да ги вклучите и исклучите харковите, како и да ги прилагодувате поставките на летот, скоро ништо на светот не може да ве спречи! Конфигурирајте ги поставките за Rust Aimbot или дури изберете кои ESP сакате да ги прикажуваат cksидните удари; нашиот пробив на 'Рѓа Интел' има се, а потоа и некои. Не се замарајте со оние засенчени програмери и ставете ја својата верба во Gamepron!

Пристап за набавка
пробивање на 'рѓа
мени за хакирање на 'рѓа

Снимки на екранот во игра

Како тоа функционира

П1. Дали е овој измамник лесен за употреба?

А1 Овој измамник е многу лесен и едноставен за употреба. Извршете ја пробивањето> Извршете ја играта> Прилагодете ги вашите поставки> Играј.

П2. Дали е ова доказ за измами?

А2. Да, можете да проследувате со овој измамник и тој нема да биде видлив за гледачите.

П3. Дали измамата е внатрешна или надворешна?

А3. Овој измамник е Внатрешен.

П4. Дали треба да ја оневозможам заштитата и антивирусот за да го користам измамник?

А4. Важно е заштитата да биде оневозможена, особено безбедното подигање во BIOS-от за да можете да го користите овој измамник бидејќи немањето негово оневозможување ќе заврши со грешка при стартување.

П5. Дали доаѓа со Hwid Spoofer?

А5. Да, овој измамник вклучува измамник за hwid за забранети корисници.

П6. Може ли да играм во резолуција на цел екран?

А6. Да, може да се користи во режим на цел екран.

Пробај сега

1 дневен пристап

На само еден клик сте далеку од добивањето пристап до 'рѓа Интел! Купете 1-дневен клуч на производ денес!

$ 25.00

Пристап за набавка

Пристап од 1 недела

Без оглед дали веќе не сте го пробале или само сакате пристап подолго, ова е за вас. Купете 1-недела клуч на производ денес!

$ 80.00

Пристап за набавка

Пристап од 1 месец

Gamepron е повеќе од среќен што ги дочекува членовите во семејството. Купете клуч за производ од еден месец денес!

$ 160.00

Пристап за набавка

Rust рѓосани хакери, Аимбот, нема повраќање, ESP, Wallhacks и друго

Спремен за Доминирај со нашиот Рак Интел Хак?

  Статус: Ажурирање