Статус: онлајн

WR PUBG Hack

Не се замарајте со кој било од алтернативните провајдери на хакирање што може да ги најдете на Интернет. GamePron ги има најдобрите хакирани PUBG и ќе ви помогне да освоите онолку натпревари колку што сакате.

1 дневен пристап

Добијте мал вкус за тоа како е да се биде победник - Купете 1-дневен клуч за производ денес!

Во моментов не е достапно

Пристап од 1 недела

Не задржувајте се и оставете ги вашите противници да почувствуваат притисок - Купете 1-недела клуч на производот денес!

Во моментов не е достапно

Пристап од 1 месец

Не сакате да се грижите за губење на пристапот до GamePron? - Купете 1-месечен клуч на производ денес!

$ 240.00

Пристап за набавка

Купете клуч за производ денес и веднаш добиете пристап до измамникот PUBG WR. Нема вклучено чекање - може да се нурнете точно во него!

Информации за хакирање на PUBG WR

Развиена за Виндоус 10, PUBG WR е оптимално решение за хакирање за секој што е заинтересиран за Battlefields на Player Unknown. Постојат многу измами за избор, но малкумина ќе ги исполнат стандардите пронајдени овде во „GamePron“. Поддржаните процесори за овој измамник се Intel и AMD, и додека е заклучен HWID, вие исто така имате пристап до HWID Spoofer. Работи на која било верзија на PUBG и е совршено прилагодено за сите наши корисници кои играат PUBG - затоа, следниот пат кога ќе играте и сакате да се однесувате кон вашата конкуренција како деца, само овозможете го нашиот PUBG WR пробив.

Компатибилност
Интел и AMD
Оперативен систем
Windows 10 (1903 ~ 20H2)
Јазик
Англиски мени
безбедност
HWID заклучен

Рејтинг на хакирање:

  Статус: онлајн

Леснотија на користење:

Карактеристики

Повеќето карактеристики што ги сакате во другите наши алатки сè уште се присутни овде. Вклучена е карактеристика за играч / ставка ESP вклучена, како и информации за играчот. PUBG Aimbot што доаѓа со оваа алатка е беспрекорен и можете дури и да го искористите нашиот радар Minimap / 2D.

визуализации

  • Плеер ESP (коски)
  • Информации за плеер (далечина, здравје)
  • Предмет ESP со филтри

aimbot

  • Глувчето Аимот

Разно

  • Минимап 2Д радар

За PUBG WR

Ние ја развивме оваа алатка што треба да се користи на системите Виндоус 10 и таа ќе поддржува процесори на Intel и AMD. Доаѓа само на англиски јазик и не е важно дали имате работа со забрана за хардвер, како што е
оваа алатка исто така вклучува и измамник за HWID. Тоа е доказ за проследување, па можете да го користите додека пренесувате во живо и гледачите нема да имаат поим! Може да влезете во режим на цел екран и со овој измамник на PUBG WR, така што не мора да се борите да видите што се случува на екранот во режим на прозорец. Не е тешко да се користи, сè што треба да направите е да се регистрирате со помош на натоварувачот и да ги следите упатствата.

Пристап за набавка

Зошто да користите PUBG WR над другите провајдери?

Дали другите провајдери ќе го стават клиентот на прво место, како што правиме овде во „GamePron“? Се чини дека има многу различни компании кои се обидуваат да ги земат „рацете“ во саќето. За среќа, корисниците веќе знаат дека има едно место (и само едно место) на кое можат да се обратат за сигурни измами на PUBG. Трошењето пари на алатка само за да ве изневери (а во некои случаи и да ве налути) може да се избегне. Сè што треба да направите е да работите со алатките што се наоѓаат тука на „GamePron“ пред сè.

Пристап за набавка
"
Arарод МекфиКорисник за прв пат

"И покрај тоа што никогаш претходно не сум хакнал, „Гејмпрон“ ја направи целата работа многу едноставен процес."

"
Анеса КалаханИскусен корисник

"Многу помазна од повеќето други алатки што ги користев порано и помоќна."

"
Алекс БароуПрофесионален хакер

"Како професионален хакер имам многу потреби, а сите ги исполнува Gamepron!"

"
Anоан СилваКорисник за прв пат

"Иако сум нов во сето ова, сепак сум задоволен од резултатите!"

"
Кристофер ВинсентИскусен корисник

"Хакерите не секогаш ќе бидат корисни, освен ако не сте од нив од „Gamepron“."

"
Римски лиониПрофесионален хакер

"Бидејќи не можам да се потпрам на моите соиграчи, морам да се потпрам на Гејмпрон за да останам конкурентен!"

"
Јусаф АминКорисник за прв пат

"Не мора да бидете експерт за да ги користите овие алатки, што е убав допир."

"
Симон ЧејниИскусен корисник

"Според она што можам да го кажам, Gamepron ќе има алатка за вас, без оглед на нивото на вештина."

"
Нојус СнајдерПрофесионален хакер

"Помислете на сите оние победи што може да ги рекламирате сега со пробив на Gamepron на ваша страна!"

"
Калвин ПрајсКорисник за прв пат

"Не плашете се да ги тестирате овие измами ако сте почетник, бидејќи тоа е многу едноставно."

"
Хармонија ПрокторИскусен корисник

"Ако има нешто што можам да го потврдам, тоа е квалитетот на овие измами и измами."

"
Еми РатклифИскусен корисник

"Девојки хакери обединете се! Со Gamepron нема ме запира во сите игри што ги сакам."

"
Emема JohnонстонПрофесионален хакер

"Професионалната хакерска сцена веќе подолго време има очајна потреба од услуга како „Gamepron“."

"
Хармонија ПрокторИскусен корисник

"Ако има нешто што можам да го потврдам, тоа е квалитетот на овие измами и измами."

"
Мераб ДоброКорисник за прв пат

"Тоа беше првпат да хакирам и морам да признаам, „Гејмпрон“ ги направи работите ЛЕСНО!"

"
Мајлс РидИскусен корисник

"Како искусен хакер, безбедно е да се каже дека Gamepron е најдобриот провајдер на Интернет во моментов."

"
Алис ВилерПрофесионален хакер

"Зошто да се мачам со тие лажни хаки и измамници? Секогаш можете да сметате на Gamepron за да ја завршите работата."

"
Дааниш ГрејгКорисник за прв пат

"Ако сте почетник хакер, не грижете се, бидејќи Gamepron е едноставен за употреба и од кој имате корист."

"
Ayејдан КаванагИскусен корисник

"Haveе мора да ме pryубите далеку од мојот компјутер со активирани овие измами!"

"
Мајли ИствудПрофесионален хакер

"Иако ме викаат „Beверски дрво“, тоа се должи на неверојатните алатки од „Гампрен“."

"
Ayејда БарклиКорисник за прв пат

"На почетокот бев многу исплашен, но излезе дека Gamepron го направи хакирањето неверојатно лесно."

"
Муниб МаганаИскусен корисник

"Не оставам многу рецензии .. но, забавата што ја имав со измамите на Gamepron ме принуди."

"
Jackек ДодИскусен корисник

"Знам како работат хаковите, што значи дека немам проблем да му дадам одличен преглед на Gamepron."

"
Катрина МекиниПрофесионален хакер

"Не можам да имам никакви пропусти додека хакирам и Gamepron е совршен за тоа"

"
Семи-Cо КрафтКорисник за прв пат

"Не дозволувајте мислата за хакирање да ве спречи да ги постигнувате целите за игри."

"
Хармонија ПрокторИскусен корисник

"Ако има нешто што можам да го потврдам, тоа е квалитетот на овие измами и измами."

"
Тијана ОдлингПрофесионален хакер

"Слично како фино вино, се чини како Gamepron да старее точно за нас професионалците."

"
SneekiBoi JacobsonКорисник за прв пат

"Отпрвин не знаев што да очекувам, но хакерското искуство беше страшно!"

"
Муниб МаганаИскусен корисник

"Не оставам многу рецензии .. но, забавата што ја имав со измамите на Gamepron ме принуди."

"
Аурора ОлдредИскусен корисник

"Зошто некој би одбил да користи Gamepron? Тоа е како да одбивате бесплатни пари!"

"
Каролин ЛивингстонПрофесионален хакер

"Доста ми е од помалку сјајни хакови и измами, поради што секогаш купувам во Gamepron."

"
Муниб МаганаИскусен корисник

"Не оставам многу рецензии .. но, забавата што ја имав со измамите на Gamepron ме принуди."

"
Муниб МаганаИскусен корисник

"Не оставам многу рецензии .. но, забавата што ја имав со измамите на Gamepron ме принуди."

"
Елоди МекинтајрКорисник за прв пат

"Може да имате корист од овие алатки дури и ако сте почетник како мене!"

"
Оли ХамфрисПрофесионален хакер

"Gamepron нуди неоткриени измами, што е сè што некогаш сум посакувал."

"
Бронте БонерКорисник за прв пат

"Без разлика дали станува збор за Aimbot или Wallhack / ESP, Gamepron ќе има нешто што го барате."

"
Anоана МеритИскусен корисник

"Искусните и искусни хакери сè уште ќе го сакаат она што го нуди Gamepron."

"
Били-eо О МурПрофесионален хакер

"Кога животот ќе ме наруши, сакам да го сменам мојот Gamepron Aimbot и да се релаксирам со неколку победи."

"
Мили КортезПрофесионален хакер

"Зошто не би сакале да хакирате со Gamepron? Тие ја завршуваат работата како што треба."

"
Магли НивесКорисник за прв пат

"Отпрвин бев скептичен, но доста брзо научив дека „Гејмпрон“ е најдобар."

"
Арнолд БауерсПрофесионален хакер

"Најдобриот дел од Gamepron треба да биде целата разноврсност што ја имаат да понудат."

"
Ема ВолшУпотреба за прв пат

"Очекував да ме фрлат на волците, но Gamepron го направи процесот на преземање / инсталирање многу едноставен."

"
Хана КиниИскусен корисник

"Додека повеќето развивачи на хакирање ме оставија да скапувам, помошта за клиентите ми помогна!"

"
Доминик ЈуПрофесионален хакер

"Кога имам прашања, можам да очекувам дека Поддршката на клиентите ќе ми ја даде потребната помош!"

"
Стрелец ГаретКорисник за прв пат

"Како прв корисник, Gamepron направи многу лесно да разбереме како функционира хакерството."

"
Арли ГреамИскусен корисник

"Со неверојатни одлики и одлична цена за разгледување, Gamepron може да се најде на нешто."

"
Летно полеПрофесионален хакер

"Оставете им го на професионалците! Јас уништувам луѓе со сите овие измами и измами."

"
Иса ВаргасИскусен корисник

"Никој од моите пријатели не игра видео игри, и јас морам да прибегнам кон користење на Gamepron за да останам конкурентен!"

"
Били-eо О МурПрофесионален хакер

"Кога животот ќе ме наруши, сакам да го сменам мојот Gamepron Aimbot и да се релаксирам со неколку победи."

"
Келан ХесКорисник за прв пат

"Има многу игри што може да се изберат од тука во Gamepron, затоа нема причина да се одбие нивната помош."

"
Анри ВардлИскусен корисник

"Мислев дека сум „големиот човек на кампусот“, тоа е сè додека не го искористив Gamepron!"

"
Лукас КостаПрофесионален хакер

"Toе пропуштите толку многу можности ако не го искористите Gamepron!"

"
Јуша папаИскусен корисник

"Не можеме сите да бидеме одлични! Тоа е доколку сите не го користат Gamepron за да напредуваат."

Мени во игра

Ако ви треба сигурен пробив на PUBG што нема да ве забрани, вашето пребарување конечно заврши. Користењето на нашето мени во игра ќе ви овозможи да ги наведете поставките за хакирање, давајќи им на корисниците целосна контрола врз тоа како сакаат да се одвива натпреварот. Може да ги овозможите сите ваши карактеристики и да ги чудавите до максимум, или да хакирате со малку повеќе „финост“ и да се обидете да ги намамите вашите противници во лажно чувство на безбедност. Персонализирајте го вашето хакерско искуство и вклучете се во забавата! Станете член на GamePron денес и ќе видите зошто толку многу корисници се радуваат на нашите PUBG хаки.

Пристап за набавка
паб хакер зглоб
паб хакер зглоб

Снимки на екранот во игра

Често поставувани прашања

П1. Дали е овој измамник лесен за употреба?

А1 Овој измамник е многу лесен и едноставен за употреба. Извршете ја пробивањето> Извршете ја играта> Прилагодете ги вашите поставки> Играј.

П2. Дали е ова доказ за измами?

А2. Да, можете да проследувате со овој измамник и тој нема да биде видлив за гледачите.

П3. Дали измамата е внатрешна или надворешна?

А3. Овој измамник е надворешен со поддршка на цел екран, што го прави исто така преносен

П4. Дали треба да ја оневозможам заштитата и антивирусот за да го користам измамник?

А4. Важно е заштитата да биде оневозможена, особено безбедното подигање во BIOS-от за да можете да го користите овој измамник бидејќи немањето негово оневозможување ќе заврши со грешка при стартување.

П5. Може ли да играм во резолуција на цел екран?

А5. Да, овој измамник поддржува резолуција на цел екран.

1 дневен пристап

Добијте мал вкус за тоа како е да се биде победник - Купете 1-дневен клуч за производ денес!

Во моментов не е достапно

Пристап од 1 недела

Не задржувајте се и оставете ги вашите противници да почувствуваат притисок - Купете 1-недела клуч на производот денес!

Во моментов не е достапно

Пристап од 1 месец

Не сакате да се грижите за губење на пристапот до GamePron? - Купете 1-месечен клуч на производ денес!

$ 240.00

Пристап за набавка

„GamePron“ секогаш ќе се фокусира на ослободување на висококвалитетни хакирани PUBG, па зошто да не се приклучите на тимот? Купете клуч за производ денес и видете зошто корисниците на GamePron се речиси недопирливи.

Спремен за Доминирај со нашиот PUBG WR Hack?

  Статус: онлајн