Цар Хаб на PUBG Lite

PUBG Lite се смета дека е исто толку (ако не и повеќе) популарен од нивниот оригинален колега, а тоа е затоа што добивањето победи во движење е најдоброто чувство на светот.

Пробај сега

1 дневен пристап

Измами за малку; Може да добиете пристап до нашиот неверојатен PUBG Lite Hack за 1-ден!

$ 8.00

Пристап за набавка

Пристап од 1 недела

Ви се допаѓа начинот на кој се чувствува победата, нели? Купете клуч од 1 недела за PUBG Lite денес!

Во моментов не е достапно

Пристап од 1 месец

Станете еден од најпознатите искусни корисници на Gamepron со купување на 1-месечен клуч за производ денес!

$ 80.00

Пристап за набавка

Освојте повеќе од вашите натпревари PUBG Lite со тоа што ќе добиете пристап до нашиот PUBG Lite Dream Hack! Што и да барате да постигнете преку мамење, ова е алатката што ќе ви помогне да го направите тоа.

Информации за хакирање на PUBG Lite Czar

PUBG Lite е иновативна игра што ги отвори портите за поплавување за изобилство на други наслови за мобилни битка ројал, но многу малку од нив некогаш ќе се приближат на искуството што им го нуди на играчите PUBG Lite! Затоа се фокусиравме на усовршување на алатката PUBG Lite Czar овде на WinThatWar, бидејќи знаеме дека овие денови има голема побарувачка за PUBG Lite Hacks. За среќа, конечно можете да ставите верба во хак што ќе ви помогне да ги освоите непријателите со леснотија.

Компатибилност
Интел и AMD
Оперативен систем
Windows 10
Јазик
Англиски / руски
безбедност
HWID заклучен

Рејтинг на хакирање:

Леснотија на користење:

Карактеристики

Со сите неверојатни одлики вклучени во нашиот PUBG Lite Czar Hack, не мора повеќе да го поминувате секој момент на будење пред вашиот екран! Функциите како Enemy ESP, Enemy Info, Item ESP и Aimbot ќе ви помогнат да извадите непријатели по своја волја - не е важно колку се вешти!

визуализации

 • Непријател ESP (кутија, коски, линија)
 • Информации за непријатели (име, далечина, оружје, здравствена лента)
 • Предмет ESP со филтри
 • Видлива проверка

aimbot

 • Без нишање Цел
 • Цел коска може да се конфигурира
 • Прилагодлива цел FOV
 • Целта може да се конфигурира
 • Екстремно точен аимбот со предвидување
 • Видливи проверки

Разно

 • Брза брзина
 • Без повлекување
 • 2Д радар
 • Шарени палети за esp
 • Претходно поставен режим на зачувување

За PUBG Lite Czar

Во вашето лоби сигурно има многу квалификувани играчи во кое било време, но нашиот PUBG Lite Czar Hack брзо ќе ги отстрани. На пример, ние дури и вклучивме Speed ​​Hack во оваа верзија на PUBG Lite Hack, што значи дека можете едноставно да избегате од сите ваши проблеми доколку има потреба! Постојат многу различни опции за боја за алатката ESP, па дури можете да му овозможите на FOV кругот да спречи амбибот да насочува кон непријатели надвор од специфичните. Без разлика дали ви недостасува точност или едноставно не можете да ви пречи да ја научите картата, нашиот PUBG Lite Hack го има вашиот грб.

Пристап за набавка

Зошто да го користите PUBG Lite Czar над другите провајдери?

Дали повеќе сакате да користите повеќенаменски PUBG Lite Hack што ветува успех или да се молите бесплатна верзија на некој послаб PUBG Aimbot да ви донесе победа во игра? WinThatWar не се занимава со поимот „можеби“, бидејќи откако ќе го активирате нашиот PUBG Lite Czar Hack, многу малку ќе ве спречат да победите. Се претпоставува
да биде неверојатно тешко да ги добиете вашите раце за победа, но WinThatWar ќе го направи тоа за да можете скоро да победите по своја волја! Ние исто така нудиме одлики што не можат да се најдат на друго место (како што се 2D Radar, Speed ​​Hacks, Intuitive Item ESP, итн.), Што нè прави едношалтерски систем за вашите потреби на PUBG Lite Hack.

Пристап за набавка
"
Arарод МекфиКорисник за прв пат

"И покрај тоа што никогаш претходно не сум хакнал, WinThatWar ја направи целата работа многу едноставен процес."

"
Анеса КалаханИскусен корисник

"Многу помазна од повеќето други алатки што ги користев порано и помоќна."

"
Алекс БароуПрофесионален хакер

"Како професионален хакер имам многу потреби, сите WinThatWar ги исполнува!"

"
Anоан СилваКорисник за прв пат

"Иако сум нов во сето ова, сепак сум задоволен од резултатите!"

"
Кристофер ВинсентИскусен корисник

"Хакерите не се секогаш корисни, освен ако не сте од нив од WinThatWar."

"
Римски лиониПрофесионален хакер

"Бидејќи не можам да се потпрам на моите соиграчи, морам да се потпрам на WinThatWar за да останам конкурентен!"

"
Јусаф АминКорисник за прв пат

"Не мора да бидете експерт за да ги користите овие алатки, што е убав допир."

"
Симон ЧејниИскусен корисник

"Според она што можам да го кажам, WinThatWar ќе има алатка за вас, без оглед на нивото на вештина."

"
Нојус СнајдерПрофесионален хакер

"Помислете на сите оние победи што може да ги рекламирате сега со пробив на WinThatWar на ваша страна!"

"
Калвин ПрајсКорисник за прв пат

"Не плашете се да ги тестирате овие измами ако сте почетник, бидејќи тоа е многу едноставно."

"
Хармонија ПрокторИскусен корисник

"Ако има нешто што можам да го потврдам, тоа е квалитетот на овие измами и измами."

"
Еми РатклифИскусен корисник

"Девојки хакери обединете се! Со WinThatWar нема ме запира во сите игри што ги сакам."

"
Emема JohnонстонПрофесионален хакер

"Професионалната хакерска сцена веќе подолго време има очајна потреба од услуга како WinThatWar."

"
Хармонија ПрокторИскусен корисник

"Ако има нешто што можам да го потврдам, тоа е квалитетот на овие измами и измами."

"
Мераб ДоброКорисник за прв пат

"Тоа беше првпат да хакирам и морам да признаам, WinThatWar ги олесни работите!"

"
Мајлс РидИскусен корисник

"Како искусен хакер, безбедно е да се каже дека WinThatWar е најдобриот провајдер на Интернет во моментов."

"
Алис ВилерПрофесионален хакер

"Зошто да се мачам со тие лажни хаки и измамници? Секогаш можете да сметате на WinThatWar за да ја завршите работата."

"
Дааниш ГрејгКорисник за прв пат

"Ако сте почетник хакер, не грижете се, бидејќи WinThatWar е едноставен за употреба и од кој имате корист."

"
Ayејдан КаванагИскусен корисник

"Haveе мора да ме pryубите далеку од мојот компјутер со активирани овие измами!"

"
Мајли ИствудПрофесионален хакер

"Иако ме викаат „Бествуд“, тоа се должи на неверојатните алатки од WinThatWar."

"
Ayејда БарклиКорисник за прв пат

"Отпрвин бев многу исплашен, но се покажа дека WinThatWar го направи хакирањето неверојатно лесно."

"
Муниб МаганаИскусен корисник

"Не оставам многу рецензии .. но, забавата што ја имав со измамниците на WinThatWar ме принуди."

"
Jackек ДодИскусен корисник

"Знам како работат хаковите, што значи дека немам проблем да му дадам одличен преглед на WinThatWar."

"
Катрина МекиниПрофесионален хакер

"Не можам да имам пролизгувања додека хакирам и WinThatWar е совршен за тоа"

"
Семи-Cо КрафтКорисник за прв пат

"Не дозволувајте мислата за хакирање да ве спречи да ги постигнувате целите за игри."

"
Хармонија ПрокторИскусен корисник

"Ако има нешто што можам да го потврдам, тоа е квалитетот на овие измами и измами."

"
Тијана ОдлингПрофесионален хакер

"Слично како фино вино, се чини дека WinThatWar старее точно за нас професионалците."

"
SneekiBoi JacobsonКорисник за прв пат

"Отпрвин не знаев што да очекувам, но хакерското искуство беше страшно!"

"
Муниб МаганаИскусен корисник

"Не оставам многу рецензии .. но, забавата што ја имав со измамниците на WinThatWar ме принуди."

"
Аурора ОлдредИскусен корисник

"Зошто некој би одбил да го користи WinThatWar? Тоа е како да одбивате бесплатни пари!"

"
Каролин ЛивингстонПрофесионален хакер

"Доста ми е од помалку сјајни хакови и измами, поради што секогаш купувам во WinThatWar."

"
Муниб МаганаИскусен корисник

"Не оставам многу рецензии .. но, забавата што ја имав со измамниците на WinThatWar ме принуди."

"
Муниб МаганаИскусен корисник

"Не оставам многу рецензии .. но, забавата што ја имав со измамниците на WinThatWar ме принуди."

"
Елоди МекинтајрКорисник за прв пат

"Може да имате корист од овие алатки дури и ако сте почетник како мене!"

"
Оли ХамфрисПрофесионален хакер

"WinThatWar нуди неоткриени измами, што е сè што некогаш сум посакувал."

"
Бронте БонерКорисник за прв пат

"Без разлика дали станува збор за Aimbot или Wallhack / ESP, WinThatWar ќе има нешто што го барате."

"
Anоана МеритИскусен корисник

"Искусните и искусни хакери сè уште ќе го сакаат она што го нуди WinThatWar."

"
Били-eо О МурПрофесионален хакер

"Кога животот ќе ме наруши, сакам да го вклучам својот WinThatWar Aimbot и да се релаксирам со неколку победи."

"
Мили КортезПрофесионален хакер

"Зошто не сакате да хакирате со WinThatWar? Тие ја завршуваат работата како што треба."

"
Магли НивесКорисник за прв пат

"Отпрвин бев скептичен, но доста брзо научив дека WinTHatWar е најдобар."

"
Арнолд БауерсПрофесионален хакер

"Најдобриот дел за WinThatWar треба да биде целата разноврсност што ја имаат да понудат."

"
Ема ВолшУпотреба за прв пат

"Очекував да ме фрлат на волците, но WinTHatWar го направи процесот на преземање / инсталирање многу едноставен."

"
Хана КиниИскусен корисник

"Додека повеќето развивачи на хакирање ме оставија да скапувам, помошта за клиентите ми помогна!"

"
Доминик ЈуПрофесионален хакер

"Кога имам прашања, можам да очекувам дека Поддршката на клиентите ќе ми ја даде потребната помош!"

"
Стрелец ГаретКорисник за прв пат

"Како прв корисник, WinThatWar направи многу лесно да разбереме како функционира хакерството."

"
Арли ГреамИскусен корисник

"Со неверојатни одлики и одлична цена за разгледување, WinThatWar може да се најде на нешто."

"
Летно полеПрофесионален хакер

"Оставете им го на професионалците! Јас уништувам луѓе со сите овие измами и измами."

"
Иса ВаргасИскусен корисник

"Никој од моите пријатели не игра видео игри, и јас морам да прибегнам кон користење WinThatWar за да останам конкурентен!"

"
Били-eо О МурПрофесионален хакер

"Кога животот ќе ме наруши, сакам да го вклучам својот WinThatWar Aimbot и да се релаксирам со неколку победи."

"
Келан ХесКорисник за прв пат

"Постојат многу игри што може да се изберат од тука на WiNThatWar, така што нема причина да се одбие нивната помош."

"
Анри ВардлИскусен корисник

"Мислев дека сум „големиот човек на кампусот“, тоа е сè додека не го искористив WinThatWar!"

"
Лукас КостаПрофесионален хакер

"Toе пропуштите толку многу можности ако не го искористите WinThatWar!"

"
Јуша папаИскусен корисник

"Не можеме сите да бидеме одлични! Тоа е доколку сите не користат WinThatWar за да напредуваат."

Мени во игра

Менито во игра е несомнено најважниот аспект на PUBG Lite Cheat, бидејќи без соодветен, ќе бидете збунети и нема да разберете како функционира хакерот. Ние ги правиме работите едноставни со одржување на менито во играта што е можно помалку минимално без да го спречуваме корисникот да прави промени. Никогаш нема да биде тешко да се видат опциите за ESP што сте ги истакнале, па дури и да го погледнете вашиот 2D Radar - менито во играта е усовршено во некоја смисла. Проверете ја растојанието и на непријателите и на возилата, како и вклучете и исклучете одредени поставки со менито во играта!

Пристап за набавка
хаб на паб-лајт
хаб на паб-лајт

Снимки на екранот во игра

Често поставувани прашања

П1. Дали е овој измамник лесен за употреба?

Овој измамник бара регистрација кај натоварувачот. Составот за измами е поделен на 2. Име и клуч на сметка. Ние ќе ве упатиме како.

П2. Дали е ова доказ за измами?

Да, овој измамник е стандарден доказ за проследување (освен преклопот на Nvidia)

П4. Дали треба да ја оневозможам заштитата и антивирусот за да го користам измамник?

Многу е важно заштитата да биде оневозможена, особено безбедното подигнување во BIOS-от за да можете да го користите овој измамник бидејќи немањето негово оневозможување ќе заврши со грешка при стартување.

П5. Дали доаѓа со Hwid Spoofer?

Не, овој измамник не вклучува измамник со моќност. Ние нудиме издвоен спојфер за PUBG Lite.

П6. Може ли да играм во резолуција на цел екран?

Овој измамник е надворешен, што значи дека треба да ја играте играта во режим без граници или прозорец.

Пробај сега

1 дневен пристап

Измами за малку; Може да добиете пристап до нашиот неверојатен PUBG Lite Hack за 1-ден!

$ 8.00

Пристап за набавка

Пристап од 1 недела

Ви се допаѓа начинот на кој се чувствува победата, нели? Купете клуч од 1 недела за PUBG Lite денес!

Во моментов не е достапно

Пристап од 1 месец

Станете еден од најпознатите искусни корисници на Gamepron со купување на 1-месечен клуч за производ денес!

$ 80.00

Пристап за набавка

неоткриен и изграден за да трае, ова е алатка на која ќе можете добро да се потпрете во догледна иднина. Никогаш не сметајте кога е активен PUBG Mobile Cheat Dream!
Внесете страв во вашиот противник со нашите мобилни измами за PUBG

Спремен за Доминирај со нашиот PUBG Lite Czar Hack?