Статус: онлајн

INTEL Call of Duty Black Ops: Студена војна

BO Студената војна конечно може да се пристапи како вистински хакер користејќи INTEL!

Пробај сега

1 дневен пристап

Сакате да ја почувствувате моќта на нашиот Black Ops на COD: Хак на студената војна за себе? Купете 1-дневен клуч на производ денес!

$ 15.00

Пристап за набавка

Пристап од 1 недела

Не ограничувајте го времето што треба да го користите нашите измами! Купете 1-недела клуч на производ денес!

Во моментов не е достапно

Пристап од 1 месец

Ова е опција што ќе ја користат само најпосветените хакери. Купете клуч за производ од 1 месец денес!

Во моментов не е достапно

BO Студената војна е едно од најпопуларните изданија на Call of Duty што некогаш сме ги виделе и имало смисла само да се развие нашиот Hack за студена војна INTEL за да се поклопи со возбуда. Добијте пристап до измамник што ќе го промени вашиот свет!

Call of Duty Black Ops: Информации за студената војна INTEL

Играчите на Call of Duty ќе уживаат неизмерно во оваа алатка, бидејќи сите карактеристики што ви се потребни за да доминирате со вашите противници ќе бидат присутни тука. Со многу визуелни одлики (како непријател / пријателски ESP, непријателско растојание и видлива проверка), секогаш ќе знаете каде се наоѓаат непријателите и ќе можете да се справувате со нив, како што сакате!
COD Black Ops: Студената војна Intel Aimbot е непогоден и може да го користи секој - не мора да бидете искусен ветеран на хаки за да го разберете процесот тука. GamePron ќе го стави вашето корисничко искуство пред сè друго, поради што резултатите честопати се толку stвездени!

Компатибилност
Само Intel CPU(Потребна е виртуелизација во Биос е овозможено !!!)
Оперативен систем
Windows 10 (1903 ~ 21H1)
Јазик
Англиски мени
безбедност
HWID заклучен
додатоци
Хвид Спофер

Рејтинг на хакирање:

  Статус: онлајн

Леснотија на користење:

Карактеристики

Добијте пристап до сите најневеројатни одлики понудени во нашиот Black Ops Intel Hack! Од сигурен Aimbot до wallидови, оваа алатка ќе ви овозможи пристап до скоро било што. Не се оптеретувајте со сите оние бесмислени ладнокрвни војни на ХОБ!

визуализации

 • Непријателска / пријателска esp
 • Растојание на непријателот
 • Видливи проверки

aimbot

 • Aimbot со FOV & Smooth прилагодување
 • Целта е прилагодлива
 • Целта може да се прилагоди на коските
 • Целта на растојанието
 • Цел Snaplines

Разно

 • Шарена esp палета за коски
 • Вклучено / исклучено FOV ESP
 • Режим на битка

За Студената војна Интел

COD Black Ops: Студената војна Intel е едноставно (но сепак сигурно) решение за хакирање за сите наши обожаватели на Call of Duty таму. Измамата е внатрешна и може да се користи при стриминг поради опцијата „Streamproof“! Како што сугерираше името, единствениот поддржан процесор за оваа опција би бил Интел (и мора да имате овозможена Виртуелизација во вашиот БИОС-от!). Играњето на играта во режим на цел екран додека го користите овој упад е исто така едноставно, што е нешто што другите развивачи имаат тенденција да го ограничуваат.

Пристап за набавка

Зошто да се користи Студената војна Интел над другите провајдери?

Зошто не верувате во најсигурниот доставувач на хакови преку Интернет? „GamePron“ разбира што сака корисникот од своите алатки и затоа сме во состојба да испорачуваме толку доследно - другите провајдери ќе се борат да им помогнат на своите клиенти во основата, бидејќи се што се грижат е да го подготват следното издание . Со сите наши Call of Duty Black Ops: Студената војна со Hacks ќе се постапува внимателно и внимателно, бидејќи тоа е единствениот начин да се извлече максимум од вашите хаки / алатки!

Пристап за набавка
"
Arарод МекфиКорисник за прв пат

"И покрај тоа што никогаш претходно не сум хакнал, „Гејмпрон“ ја направи целата работа многу едноставен процес."

"
Анеса КалаханИскусен корисник

"Многу помазна од повеќето други алатки што ги користев порано и помоќна."

"
Алекс БароуПрофесионален хакер

"Како професионален хакер имам многу потреби, а сите ги исполнува Gamepron!"

"
Anоан СилваКорисник за прв пат

"Иако сум нов во сето ова, сепак сум задоволен од резултатите!"

"
Кристофер ВинсентИскусен корисник

"Хакерите не секогаш ќе бидат корисни, освен ако не сте од нив од „Gamepron“."

"
Римски лиониПрофесионален хакер

"Бидејќи не можам да се потпрам на моите соиграчи, морам да се потпрам на Гејмпрон за да останам конкурентен!"

"
Јусаф АминКорисник за прв пат

"Не мора да бидете експерт за да ги користите овие алатки, што е убав допир."

"
Симон ЧејниИскусен корисник

"Според она што можам да го кажам, Gamepron ќе има алатка за вас, без оглед на нивото на вештина."

"
Нојус СнајдерПрофесионален хакер

"Помислете на сите оние победи што може да ги рекламирате сега со пробив на Gamepron на ваша страна!"

"
Калвин ПрајсКорисник за прв пат

"Не плашете се да ги тестирате овие измами ако сте почетник, бидејќи тоа е многу едноставно."

"
Хармонија ПрокторИскусен корисник

"Ако има нешто што можам да го потврдам, тоа е квалитетот на овие измами и измами."

"
Еми РатклифИскусен корисник

"Девојки хакери обединете се! Со Gamepron нема ме запира во сите игри што ги сакам."

"
Emема JohnонстонПрофесионален хакер

"Професионалната хакерска сцена веќе подолго време има очајна потреба од услуга како „Gamepron“."

"
Хармонија ПрокторИскусен корисник

"Ако има нешто што можам да го потврдам, тоа е квалитетот на овие измами и измами."

"
Мераб ДоброКорисник за прв пат

"Тоа беше првпат да хакирам и морам да признаам, „Гејмпрон“ ги направи работите ЛЕСНО!"

"
Мајлс РидИскусен корисник

"Како искусен хакер, безбедно е да се каже дека Gamepron е најдобриот провајдер на Интернет во моментов."

"
Алис ВилерПрофесионален хакер

"Зошто да се мачам со тие лажни хаки и измамници? Секогаш можете да сметате на Gamepron за да ја завршите работата."

"
Дааниш ГрејгКорисник за прв пат

"Ако сте почетник хакер, не грижете се, бидејќи Gamepron е едноставен за употреба и од кој имате корист."

"
Ayејдан КаванагИскусен корисник

"Haveе мора да ме pryубите далеку од мојот компјутер со активирани овие измами!"

"
Мајли ИствудПрофесионален хакер

"Иако ме викаат „Beверски дрво“, тоа се должи на неверојатните алатки од „Гампрен“."

"
Ayејда БарклиКорисник за прв пат

"На почетокот бев многу исплашен, но излезе дека Gamepron го направи хакирањето неверојатно лесно."

"
Муниб МаганаИскусен корисник

"Не оставам многу рецензии .. но, забавата што ја имав со измамите на Gamepron ме принуди."

"
Jackек ДодИскусен корисник

"Знам како работат хаковите, што значи дека немам проблем да му дадам одличен преглед на Gamepron."

"
Катрина МекиниПрофесионален хакер

"Не можам да имам никакви пропусти додека хакирам и Gamepron е совршен за тоа"

"
Семи-Cо КрафтКорисник за прв пат

"Не дозволувајте мислата за хакирање да ве спречи да ги постигнувате целите за игри."

"
Хармонија ПрокторИскусен корисник

"Ако има нешто што можам да го потврдам, тоа е квалитетот на овие измами и измами."

"
Тијана ОдлингПрофесионален хакер

"Слично како фино вино, се чини како Gamepron да старее точно за нас професионалците."

"
SneekiBoi JacobsonКорисник за прв пат

"Отпрвин не знаев што да очекувам, но хакерското искуство беше страшно!"

"
Муниб МаганаИскусен корисник

"Не оставам многу рецензии .. но, забавата што ја имав со измамите на Gamepron ме принуди."

"
Аурора ОлдредИскусен корисник

"Зошто некој би одбил да користи Gamepron? Тоа е како да одбивате бесплатни пари!"

"
Каролин ЛивингстонПрофесионален хакер

"Доста ми е од помалку сјајни хакови и измами, поради што секогаш купувам во Gamepron."

"
Муниб МаганаИскусен корисник

"Не оставам многу рецензии .. но, забавата што ја имав со измамите на Gamepron ме принуди."

"
Муниб МаганаИскусен корисник

"Не оставам многу рецензии .. но, забавата што ја имав со измамите на Gamepron ме принуди."

"
Елоди МекинтајрКорисник за прв пат

"Може да имате корист од овие алатки дури и ако сте почетник како мене!"

"
Оли ХамфрисПрофесионален хакер

"Gamepron нуди неоткриени измами, што е сè што некогаш сум посакувал."

"
Бронте БонерКорисник за прв пат

"Без разлика дали станува збор за Aimbot или Wallhack / ESP, Gamepron ќе има нешто што го барате."

"
Anоана МеритИскусен корисник

"Искусните и искусни хакери сè уште ќе го сакаат она што го нуди Gamepron."

"
Били-eо О МурПрофесионален хакер

"Кога животот ќе ме наруши, сакам да го сменам мојот Gamepron Aimbot и да се релаксирам со неколку победи."

"
Мили КортезПрофесионален хакер

"Зошто не би сакале да хакирате со Gamepron? Тие ја завршуваат работата како што треба."

"
Магли НивесКорисник за прв пат

"Отпрвин бев скептичен, но доста брзо научив дека „Гејмпрон“ е најдобар."

"
Арнолд БауерсПрофесионален хакер

"Најдобриот дел од Gamepron треба да биде целата разноврсност што ја имаат да понудат."

"
Ема ВолшУпотреба за прв пат

"Очекував да ме фрлат на волците, но Gamepron го направи процесот на преземање / инсталирање многу едноставен."

"
Хана КиниИскусен корисник

"Додека повеќето развивачи на хакирање ме оставија да скапувам, помошта за клиентите ми помогна!"

"
Доминик ЈуПрофесионален хакер

"Кога имам прашања, можам да очекувам дека Поддршката на клиентите ќе ми ја даде потребната помош!"

"
Стрелец ГаретКорисник за прв пат

"Како прв корисник, Gamepron направи многу лесно да разбереме како функционира хакерството."

"
Арли ГреамИскусен корисник

"Со неверојатни одлики и одлична цена за разгледување, Gamepron може да се најде на нешто."

"
Летно полеПрофесионален хакер

"Оставете им го на професионалците! Јас уништувам луѓе со сите овие измами и измами."

"
Иса ВаргасИскусен корисник

"Никој од моите пријатели не игра видео игри, и јас морам да прибегнам кон користење на Gamepron за да останам конкурентен!"

"
Били-eо О МурПрофесионален хакер

"Кога животот ќе ме наруши, сакам да го сменам мојот Gamepron Aimbot и да се релаксирам со неколку победи."

"
Келан ХесКорисник за прв пат

"Има многу игри што може да се изберат од тука во Gamepron, затоа нема причина да се одбие нивната помош."

"
Анри ВардлИскусен корисник

"Мислев дека сум „големиот човек на кампусот“, тоа е сè додека не го искористив Gamepron!"

"
Лукас КостаПрофесионален хакер

"Toе пропуштите толку многу можности ако не го искористите Gamepron!"

"
Јуша папаИскусен корисник

"Не можеме сите да бидеме одлични! Тоа е доколку сите не го користат Gamepron за да напредуваат."

Мени во игра

Нашето мени во играта стана една од најпопуларните причини зошто луѓето ги бараат нашите услуги. Да се ​​има способност да се прават промени во лет е важно како хакер, особено кога играте Call of Duty Black Ops: Cold War. Новите игри секогаш нудат голема конкуренција, но можете да го користите нашиот Black Ops: Студена војна Intel Hack за да ги избегнете! Без разлика дали ќе ги газите јавните играчи или ќе преземате приватни натпревари, користењето на нашето мени во играта ќе направи бриз.

Пристап за набавка
хакирање во студена војна
мени за хакирање на студената војна

Снимки на екранот во игра

Често поставувани прашања

П1. Дали е овој измамник лесен за употреба?

А1 Овој измамник е многу лесен и едноставен за употреба. Извршете ја пробивањето> Извршете ја играта> Прилагодете ги вашите поставки> Играј.

П2. Дали е ова доказ за измами?

А2. Не, не можете да проследувате со овој измамник и ќе биде видлив за гледачите.

П3. Дали измамата е внатрешна или надворешна?

А3. Овој измамник е Внатрешен.

П4. Дали треба да ја оневозможам заштитата и антивирусот за да го користам измамник?

А4. Важно е заштитата да биде оневозможена, особено безбедното подигање во BIOS-от за да можете да го користите овој измамник бидејќи немањето негово оневозможување ќе заврши со грешка при стартување.

П5. Дали доаѓа со Hwid Spoofer?

А5. Да, овој измамник вклучува измамник за hwid за забранети корисници.

П6. Може ли да играм во резолуција на цел екран?

А6. Да, може да се користи во режим на цел екран.

П7. Дали измамничката работи во режим на Warzone?

А7. Овој производ работи во мултиплеер и зомби. НЕ ВОЈНА

Пробај сега

1 дневен пристап

Сакате да ја почувствувате моќта на нашите COD Black Ops: Col War Hack за себе? Купете 1-дневен клуч на производ денес!

$ 15.00

Пристап за набавка

Пристап од 1 недела

Не ограничувајте го времето што треба да го користите нашите измами! Купете 1-недела клуч на производ денес!

Во моментов не е достапно

Пристап од 1 месец

Ова е опција што ќе ја користат само најпосветените хакери. Купете клуч за производ од 1 месец денес!

Во моментов не е достапно

Без разлика дали сте уморни од потпирање на рандоми за да ви помогнат, или само сакате да видите како е на „другата страна“, користењето на нашиот измамник за ладна војна INTEL ќе ви помогне да победите на повеќе начини.
Дали сте подготвени да ја направите промената? Купете клуч за производ денес!

Спремен за Доминирај со нашиот COD BO Студена војна INTEL Hack?

  Статус: онлајн