Статус: онлајн

SC Call of Duty Black Ops: Студена војна

Студената војна конечно може да се пристапи како вистински хакер користејќи SC!

Пробај сега

1 дневен пристап

Прекрасно време е да започнете со процесот на хакирање, па зошто да почекате? Купете 1-дневен клуч на производ денес!

$ 12.00

Пристап за набавка

Пристап од 1 недела


Добијте пристап до најдобрите лаборатории од Студената војна достапни на Интернет тука во GamePron. Купете 1-недела клуч на производ денес!

Во моментов не е достапно

Пристап од 1 месец

Барате да обезбедите пристап дури и подолго од една недела? Купете клуч за производ од 1 месец денес!

$ 140.00

Пристап за набавка

Студената војна е едно од најпопуларните изданија на Call of Duty што некогаш сме ги виделе и имало смисла само да се развие нашиот Hack за студена војна за да се поклопи со возбуда. Добијте пристап до измамник што ќе го промени вашиот свет!

Call of Duty Black Ops: Информации за хакирање во Студената војна

Ова се моменти што треба да ги цените како потенцијален натпреварувачки играч во Call of Duty, бидејќи сега постои алатка што може да ви помогне да се искачите на врвот без поставување никакви прашања. Исходот од натпреварите можете да го одредите сами кога ќе го овозможите нашиот Хак на Студената војна, и тоа е доказ за тоа колку моќ може да држи оваа алатка. Во рацете на искусен хакер, има многу малку луѓе на Земјата кои можат да застанат на вашата моќ! Ако сакавте да бидете играчот на гејмери ​​што вашиот тим го бараше цело ова време, оваа алатка може да ви помогне.

Компатибилност
Интел и AMD
Оперативен систем
Windows 10 (1903 ~ 20H2)
Јазик
Англиски мени
безбедност
HWID заклучен
додатоци
HWID Spoofer

Рејтинг на хакирање:

  Статус: онлајн

Леснотија на користење:

Карактеристики

Измами со најдобрите од нив користејќи го нашиот Студен војна СЦ ЕСП за да забележиме непријатели и пријателски играчи. Можете да видите непријателско растојание и да користите Видливи проверки за да ја задржите вашата цел „без сомнежи“. Aimbot нуди FOV круг и мазно насочување, како и приоритетирање на коските и неколку други неверојатни одлики!

визуализации

 • Непријателска / пријателска esp
 • Растојание на непријателот
 • Видливи проверки

aimbot

 • Aimbot со FOV & Smooth прилагодување
 • Целта е прилагодлива
 • Целта може да се прилагоди на коските
 • Целта на растојанието
 • Цел Snaplines
 • Различни методи на цел

Разно

 • Тригербот
 • Нема режим на повлекување
 • Мод за одложување на пожар
 • Шарена палета esp за коски и FOV
 • ESP Вклучено / Исклучено
 • предупредувања за граната
 • 2Д радар

За СО Студената војна

Оваа алатка нуди „Triggerbot“, што автоматски ќе ги извади сите противници што ќе се појават пред вас. No Recoil Mod е неверојатен за оние кои сакаат да шутираат директно, но сè уште не сакаат да се потпрат на аимбот. Вклучивме и Mod Delay Fire, како и шарена ESP палета. Измамата е многу лесна за употреба и ќе ги поддржи нашите корисници на сите вистински начини. Може да играте на цел екран додека го користите овој измамник, иако се препорачува да не се обидувате да го користите во режим на прозорци!

Пристап за набавка

Зошто да се користи Студената војна СЦ над другите провајдери?

Другите даватели на услуги нема да се грижат за вас, како што правиме тука во GamePron, и тоа е она што ги прави нашите алатки најдобра опција. Секако, може да сметате на слаб снабдувач да плеска заедно уште еден несакан удар на Call of Duty за дел од цената, но резултатите ќе зборуваат сами за себе. Кога сакате да хакирате ефикасно и без грижи, користењето на нашиот Hack од Студената војна е единствениот одржлив начин да го направите тоа. Направете си услуга и работете со најсигурниот провајдер за хакирање преку Интернет! Ние постојано го ажурираме нашиот упад во Студената војна СЦ за да се осигураме дека корисниците го добиваат најдоброто искуство.

Пристап за набавка
"
Arарод МекфиКорисник за прв пат

"И покрај тоа што никогаш претходно не сум хакнал, „Гејмпрон“ ја направи целата работа многу едноставен процес."

"
Анеса КалаханИскусен корисник

"Многу помазна од повеќето други алатки што ги користев порано и помоќна."

"
Алекс БароуПрофесионален хакер

"Како професионален хакер имам многу потреби, а сите ги исполнува Gamepron!"

"
Anоан СилваКорисник за прв пат

"Иако сум нов во сето ова, сепак сум задоволен од резултатите!"

"
Кристофер ВинсентИскусен корисник

"Хакерите не секогаш ќе бидат корисни, освен ако не сте од нив од „Gamepron“."

"
Римски лиониПрофесионален хакер

"Бидејќи не можам да се потпрам на моите соиграчи, морам да се потпрам на Гејмпрон за да останам конкурентен!"

"
Јусаф АминКорисник за прв пат

"Не мора да бидете експерт за да ги користите овие алатки, што е убав допир."

"
Симон ЧејниИскусен корисник

"Според она што можам да го кажам, Gamepron ќе има алатка за вас, без оглед на нивото на вештина."

"
Нојус СнајдерПрофесионален хакер

"Помислете на сите оние победи што може да ги рекламирате сега со пробив на Gamepron на ваша страна!"

"
Калвин ПрајсКорисник за прв пат

"Не плашете се да ги тестирате овие измами ако сте почетник, бидејќи тоа е многу едноставно."

"
Хармонија ПрокторИскусен корисник

"Ако има нешто што можам да го потврдам, тоа е квалитетот на овие измами и измами."

"
Еми РатклифИскусен корисник

"Девојки хакери обединете се! Со Gamepron нема ме запира во сите игри што ги сакам."

"
Emема JohnонстонПрофесионален хакер

"Професионалната хакерска сцена веќе подолго време има очајна потреба од услуга како „Gamepron“."

"
Хармонија ПрокторИскусен корисник

"Ако има нешто што можам да го потврдам, тоа е квалитетот на овие измами и измами."

"
Мераб ДоброКорисник за прв пат

"Тоа беше првпат да хакирам и морам да признаам, „Гејмпрон“ ги направи работите ЛЕСНО!"

"
Мајлс РидИскусен корисник

"Како искусен хакер, безбедно е да се каже дека Gamepron е најдобриот провајдер на Интернет во моментов."

"
Алис ВилерПрофесионален хакер

"Зошто да се мачам со тие лажни хаки и измамници? Секогаш можете да сметате на Gamepron за да ја завршите работата."

"
Дааниш ГрејгКорисник за прв пат

"Ако сте почетник хакер, не грижете се, бидејќи Gamepron е едноставен за употреба и од кој имате корист."

"
Ayејдан КаванагИскусен корисник

"Haveе мора да ме pryубите далеку од мојот компјутер со активирани овие измами!"

"
Мајли ИствудПрофесионален хакер

"Иако ме викаат „Beверски дрво“, тоа се должи на неверојатните алатки од „Гампрен“."

"
Ayејда БарклиКорисник за прв пат

"На почетокот бев многу исплашен, но излезе дека Gamepron го направи хакирањето неверојатно лесно."

"
Муниб МаганаИскусен корисник

"Не оставам многу рецензии .. но, забавата што ја имав со измамите на Gamepron ме принуди."

"
Jackек ДодИскусен корисник

"Знам како работат хаковите, што значи дека немам проблем да му дадам одличен преглед на Gamepron."

"
Катрина МекиниПрофесионален хакер

"Не можам да имам никакви пропусти додека хакирам и Gamepron е совршен за тоа"

"
Семи-Cо КрафтКорисник за прв пат

"Не дозволувајте мислата за хакирање да ве спречи да ги постигнувате целите за игри."

"
Хармонија ПрокторИскусен корисник

"Ако има нешто што можам да го потврдам, тоа е квалитетот на овие измами и измами."

"
Тијана ОдлингПрофесионален хакер

"Слично како фино вино, се чини како Gamepron да старее точно за нас професионалците."

"
SneekiBoi JacobsonКорисник за прв пат

"Отпрвин не знаев што да очекувам, но хакерското искуство беше страшно!"

"
Муниб МаганаИскусен корисник

"Не оставам многу рецензии .. но, забавата што ја имав со измамите на Gamepron ме принуди."

"
Аурора ОлдредИскусен корисник

"Зошто некој би одбил да користи Gamepron? Тоа е како да одбивате бесплатни пари!"

"
Каролин ЛивингстонПрофесионален хакер

"Доста ми е од помалку сјајни хакови и измами, поради што секогаш купувам во Gamepron."

"
Муниб МаганаИскусен корисник

"Не оставам многу рецензии .. но, забавата што ја имав со измамите на Gamepron ме принуди."

"
Муниб МаганаИскусен корисник

"Не оставам многу рецензии .. но, забавата што ја имав со измамите на Gamepron ме принуди."

"
Елоди МекинтајрКорисник за прв пат

"Може да имате корист од овие алатки дури и ако сте почетник како мене!"

"
Оли ХамфрисПрофесионален хакер

"Gamepron нуди неоткриени измами, што е сè што некогаш сум посакувал."

"
Бронте БонерКорисник за прв пат

"Без разлика дали станува збор за Aimbot или Wallhack / ESP, Gamepron ќе има нешто што го барате."

"
Anоана МеритИскусен корисник

"Искусните и искусни хакери сè уште ќе го сакаат она што го нуди Gamepron."

"
Били-eо О МурПрофесионален хакер

"Кога животот ќе ме наруши, сакам да го сменам мојот Gamepron Aimbot и да се релаксирам со неколку победи."

"
Мили КортезПрофесионален хакер

"Зошто не би сакале да хакирате со Gamepron? Тие ја завршуваат работата како што треба."

"
Магли НивесКорисник за прв пат

"Отпрвин бев скептичен, но доста брзо научив дека „Гејмпрон“ е најдобар."

"
Арнолд БауерсПрофесионален хакер

"Најдобриот дел од Gamepron треба да биде целата разноврсност што ја имаат да понудат."

"
Ема ВолшУпотреба за прв пат

"Очекував да ме фрлат на волците, но Gamepron го направи процесот на преземање / инсталирање многу едноставен."

"
Хана КиниИскусен корисник

"Додека повеќето развивачи на хакирање ме оставија да скапувам, помошта за клиентите ми помогна!"

"
Доминик ЈуПрофесионален хакер

"Кога имам прашања, можам да очекувам дека Поддршката на клиентите ќе ми ја даде потребната помош!"

"
Стрелец ГаретКорисник за прв пат

"Како прв корисник, Gamepron направи многу лесно да разбереме како функционира хакерството."

"
Арли ГреамИскусен корисник

"Со неверојатни одлики и одлична цена за разгледување, Gamepron може да се најде на нешто."

"
Летно полеПрофесионален хакер

"Оставете им го на професионалците! Јас уништувам луѓе со сите овие измами и измами."

"
Иса ВаргасИскусен корисник

"Никој од моите пријатели не игра видео игри, и јас морам да прибегнам кон користење на Gamepron за да останам конкурентен!"

"
Били-eо О МурПрофесионален хакер

"Кога животот ќе ме наруши, сакам да го сменам мојот Gamepron Aimbot и да се релаксирам со неколку победи."

"
Келан ХесКорисник за прв пат

"Има многу игри што може да се изберат од тука во Gamepron, затоа нема причина да се одбие нивната помош."

"
Анри ВардлИскусен корисник

"Мислев дека сум „големиот човек на кампусот“, тоа е сè додека не го искористив Gamepron!"

"
Лукас КостаПрофесионален хакер

"Toе пропуштите толку многу можности ако не го искористите Gamepron!"

"
Јуша папаИскусен корисник

"Не можеме сите да бидеме одлични! Тоа е доколку сите не го користат Gamepron за да напредуваат."

Мени во игра

Веројатно најважниот дел од секое хакирање ќе биде менито во играта. Карактеристиките вклучени во рамките се важни, но ако не можете да ги прилагодите за да одговараат на вашите потреби, хакерот може да се смета за „бескорисен“ во одредена смисла. Вие не сакате да хакирате според поставките на вашиот провајдер, особено кога се обидувате да хакирате во професионално опкружување - со нашето мени во играта, нема единствена опција што не може да се прилагоди! Персонализирајте ја вашата игра онолку колку што сакате користејќи го нашиот Hack за Студена војна! Ако сте подготвени да направите промена, проверете ги алатките од GamePron.

Пристап за набавка
хакирање во студена војна
мени за хакирање

Снимки на екранот во игра

Често поставувани прашања

П1. Дали е овој измамник лесен за употреба?

А1 Овој измамник е многу лесен и едноставен за употреба. Бара регистрација кај натоварувачот. Само следете го „начинот на употреба“

П2. Дали е ова доказ за измами?

А2. Не, измамник не е доказ за поток.

П3. Дали треба да ја оневозможам заштитата и антивирусот за да го користам измамник?

А3. Важно е заштитата да биде оневозможена, особено безбедното подигање во BIOS-от за да можете да го користите овој измамник бидејќи немањето негово оневозможување ќе заврши со грешка при стартување.

П4. Може ли да играм во резолуција на цел екран?

А4. Да, овој производ може да се користи само во режим на цел екран. Не користете го во други режими на прозорци.

П5. Дали измамник работи во режим на Warzone?

А5. Овој производ работи во мултиплеер и зомби. НЕ ВОЈНА

Пробај сега

1 дневен пристап

Прекрасно време е да започнете со процесот на хакирање, па зошто да почекате? Купете 1-дневен клуч на производ денес!

$ 12.00

Пристап за набавка

Пристап од 1 недела


Добијте пристап до најдобрите лаборатории од Студената војна достапни на Интернет тука во GamePron. Купете 1-недела клуч на производ денес!

Во моментов не е достапно

Пристап од 1 месец

Барате да обезбедите пристап дури и подолго од една недела? Купете клуч за производ од 1 месец денес!

$ 140.00

Пристап за набавка

Без разлика дали сте уморни од потпирање на рандоми за да ви помогнат, или сакате само да видите како е на „другата страна“, користењето на нашиот измамник за студена војна ќе ви помогне да победите на повеќе начини.
Дали сте подготвени да ја направите промената? Купете клуч за производ денес!

Спремен за Доминирај со нашиот COD BO SC Hack?

  Статус: онлајн