Статус: онлајн

QC Хвид Спофер

Разновидноста е зачин на животот сепак!

Пробај сега

1 дневен пристап

Вратете се во акција со нашиот HWID Spoofer! Купете 1-дневен клуч на производ денес

$ 7.00

Пристап за набавка

Пристап од 1 недела

Забраните не се поклопуваат со оние кои се пријавија на Gamepron! Купете 1-недела клуч на производ денес

$ 25.00

Пристап за набавка

Пристап од 1 месец

Честите забрани можат да бидат проблем за некои, но не и за вас! Купете 1-месечен клуч на производ денес

$ 65.00

Пристап за набавка

Можете да го користите нашиот Spoofer QC HWID за да избегнете забрани што сте ги добивале во минатото, што ви овозможува да играте некои од вашите омилени наслови. Забраните за хардвер за идентификација го спречуваат вашиот компјутер да ја игра играта, но можеме да измамиме лична карта за вас!

Информации за QC за Spoofer за QWID

Изработен за Windows 10, нашиот HWID Spoofer QC е совршен измамник за хардверска идентификација за сите корисници на Gamepron. Измама е процес за правење измени во информациите во вашиот компјутер, укинување на претходните забрани за идентификација на хардверот што ви беа нанесени во минатото. Секој дел од оваа алатка има одреден број откако ќе се инсталира! Кога истекува еден, можете само да го замените за нов. Избегнување на претходни забрани и добивање на играта во омилени игри звучи како забавно, но тоа е можно само преку Gamepron. Заборавете на минатото и денес играјте ги вашите омилени игри!

Компатибилност
Интел и AMD
Оперативен систем
Windows 10
Јазик
англиски
безбедност
HWID заклучен
Поддржани анти-измами
Battleye, лесен анти измамник.

Рејтинг на хакирање:

  Статус: онлајн

Леснотија на користење:

Карактеристики

Сите игри BE и EAC се поддржани додека го користите нашиот QW на HWID Spoofer, додека за некои други игри ќе биде потребен формат. Процесот е едноставен, бидејќи сè што треба да направите е да извршите HWID Spoofer и да си го измамите личниот личен документ. Алатката прави сè за вас!

Игри со поддршка на HWID Spoofer

  • Апекс легенди
  • Arma 3
  • Мртов од страна Летно
  • DayZ
  • H1Z1
  • PUBG
  • Виножито Шест опсада
  • Руст
  • Бегство од Тарков

За HWID Spoofer QC

Направен за долговечност, ова е HWID Spoofer што ќе им овозможи на корисниците да ги избегнуваат нивните претходни забрани за подолг период. Сè додека имате пристап до HWID Spoofer QC, нема ништо што ќе ве спречи да уживате во вашите хард. Важно е да се напомене дека измамник може да смени само дел од сериските броеви и дека ќе сакате да овозможите „Автоматско поврзување“ за вашиот WiFi (бидејќи ова ќе ви помогне да не се исклучите за време на процесот на измама). Секогаш кога ќе завршите со репродукција и повеќе не ви треба активиран измамник, рестартирајте го вашиот компјутер и програмата ќе ја исчисти кешот за ID на хардверот.

Пристап за набавка

Зошто да користите HWID Spoofer QC над другите провајдери?

Другите провајдери нема да ги исполнат своите ветувања, што е најдобро што правиме најдобро во „Гејмпрон“. Нашиот HWID Spoofer QC не само што ќе ви овозможи да ги избегнете претходните забрани, туку можете да го сторите тоа без грижа - ако еден ID се обележи поради траги на забрана во вашиот систем, можете само да изберете друг и да се вратите назад во игра! Нашата поддршка за клиенти е исто така неспоредлива, па ако на крајот имате проблеми со HWID Spoofer, можете да сметате на нашиот помошен персонал да ве насочи во вистинската насока. Можете повторно да хакирате, потребен ви е само Gamepron.

Пристап за набавка
"
Arарод МекфиКорисник за прв пат

"И покрај тоа што никогаш претходно не сум хакнал, „Гејмпрон“ ја направи целата работа многу едноставен процес."

"
Анеса КалаханИскусен корисник

"Многу помазна од повеќето други алатки што ги користев порано и помоќна."

"
Алекс БароуПрофесионален хакер

"Како професионален хакер имам многу потреби, а сите ги исполнува Gamepron!"

"
Anоан СилваКорисник за прв пат

"Иако сум нов во сето ова, сепак сум задоволен од резултатите!"

"
Кристофер ВинсентИскусен корисник

"Хакерите не секогаш ќе бидат корисни, освен ако не сте од нив од „Gamepron“."

"
Римски лиониПрофесионален хакер

"Бидејќи не можам да се потпрам на моите соиграчи, морам да се потпрам на Гејмпрон за да останам конкурентен!"

"
Јусаф АминКорисник за прв пат

"Не мора да бидете експерт за да ги користите овие алатки, што е убав допир."

"
Симон ЧејниИскусен корисник

"Според она што можам да го кажам, Gamepron ќе има алатка за вас, без оглед на нивото на вештина."

"
Нојус СнајдерПрофесионален хакер

"Помислете на сите оние победи што може да ги рекламирате сега со пробив на Gamepron на ваша страна!"

"
Калвин ПрајсКорисник за прв пат

"Не плашете се да ги тестирате овие измами ако сте почетник, бидејќи тоа е многу едноставно."

"
Хармонија ПрокторИскусен корисник

"Ако има нешто што можам да го потврдам, тоа е квалитетот на овие измами и измами."

"
Еми РатклифИскусен корисник

"Девојки хакери обединете се! Со Gamepron нема ме запира во сите игри што ги сакам."

"
Emема JohnонстонПрофесионален хакер

"Професионалната хакерска сцена веќе подолго време има очајна потреба од услуга како „Gamepron“."

"
Хармонија ПрокторИскусен корисник

"Ако има нешто што можам да го потврдам, тоа е квалитетот на овие измами и измами."

"
Мераб ДоброКорисник за прв пат

"Тоа беше првпат да хакирам и морам да признаам, „Гејмпрон“ ги направи работите ЛЕСНО!"

"
Мајлс РидИскусен корисник

"Како искусен хакер, безбедно е да се каже дека Gamepron е најдобриот провајдер на Интернет во моментов."

"
Алис ВилерПрофесионален хакер

"Зошто да се мачам со тие лажни хаки и измамници? Секогаш можете да сметате на Gamepron за да ја завршите работата."

"
Дааниш ГрејгКорисник за прв пат

"Ако сте почетник хакер, не грижете се, бидејќи Gamepron е едноставен за употреба и од кој имате корист."

"
Ayејдан КаванагИскусен корисник

"Haveе мора да ме pryубите далеку од мојот компјутер со активирани овие измами!"

"
Мајли ИствудПрофесионален хакер

"Иако ме викаат „Beверски дрво“, тоа се должи на неверојатните алатки од „Гампрен“."

"
Ayејда БарклиКорисник за прв пат

"На почетокот бев многу исплашен, но излезе дека Gamepron го направи хакирањето неверојатно лесно."

"
Муниб МаганаИскусен корисник

"Не оставам многу рецензии .. но, забавата што ја имав со измамите на Gamepron ме принуди."

"
Jackек ДодИскусен корисник

"Знам како работат хаковите, што значи дека немам проблем да му дадам одличен преглед на Gamepron."

"
Катрина МекиниПрофесионален хакер

"Не можам да имам никакви пропусти додека хакирам и Gamepron е совршен за тоа"

"
Семи-Cо КрафтКорисник за прв пат

"Не дозволувајте мислата за хакирање да ве спречи да ги постигнувате целите за игри."

"
Хармонија ПрокторИскусен корисник

"Ако има нешто што можам да го потврдам, тоа е квалитетот на овие измами и измами."

"
Тијана ОдлингПрофесионален хакер

"Слично како фино вино, се чини како Gamepron да старее точно за нас професионалците."

"
SneekiBoi JacobsonКорисник за прв пат

"Отпрвин не знаев што да очекувам, но хакерското искуство беше страшно!"

"
Муниб МаганаИскусен корисник

"Не оставам многу рецензии .. но, забавата што ја имав со измамите на Gamepron ме принуди."

"
Аурора ОлдредИскусен корисник

"Зошто некој би одбил да користи Gamepron? Тоа е како да одбивате бесплатни пари!"

"
Каролин ЛивингстонПрофесионален хакер

"Доста ми е од помалку сјајни хакови и измами, поради што секогаш купувам во Gamepron."

"
Муниб МаганаИскусен корисник

"Не оставам многу рецензии .. но, забавата што ја имав со измамите на Gamepron ме принуди."

"
Муниб МаганаИскусен корисник

"Не оставам многу рецензии .. но, забавата што ја имав со измамите на Gamepron ме принуди."

"
Елоди МекинтајрКорисник за прв пат

"Може да имате корист од овие алатки дури и ако сте почетник како мене!"

"
Оли ХамфрисПрофесионален хакер

"Gamepron нуди неоткриени измами, што е сè што некогаш сум посакувал."

"
Бронте БонерКорисник за прв пат

"Без разлика дали станува збор за Aimbot или Wallhack / ESP, Gamepron ќе има нешто што го барате."

"
Anоана МеритИскусен корисник

"Искусните и искусни хакери сè уште ќе го сакаат она што го нуди Gamepron."

"
Били-eо О МурПрофесионален хакер

"Кога животот ќе ме наруши, сакам да го сменам мојот Gamepron Aimbot и да се релаксирам со неколку победи."

"
Мили КортезПрофесионален хакер

"Зошто не би сакале да хакирате со Gamepron? Тие ја завршуваат работата како што треба."

"
Магли НивесКорисник за прв пат

"Отпрвин бев скептичен, но доста брзо научив дека „Гејмпрон“ е најдобар."

"
Арнолд БауерсПрофесионален хакер

"Најдобриот дел од Gamepron треба да биде целата разноврсност што ја имаат да понудат."

"
Ема ВолшУпотреба за прв пат

"Очекував да ме фрлат на волците, но Gamepron го направи процесот на преземање / инсталирање многу едноставен."

"
Хана КиниИскусен корисник

"Додека повеќето развивачи на хакирање ме оставија да скапувам, помошта за клиентите ми помогна!"

"
Доминик ЈуПрофесионален хакер

"Кога имам прашања, можам да очекувам дека Поддршката на клиентите ќе ми ја даде потребната помош!"

"
Стрелец ГаретКорисник за прв пат

"Како прв корисник, Gamepron направи многу лесно да разбереме како функционира хакерството."

"
Арли ГреамИскусен корисник

"Со неверојатни одлики и одлична цена за разгледување, Gamepron може да се најде на нешто."

"
Летно полеПрофесионален хакер

"Оставете им го на професионалците! Јас уништувам луѓе со сите овие измами и измами."

"
Иса ВаргасИскусен корисник

"Никој од моите пријатели не игра видео игри, и јас морам да прибегнам кон користење на Gamepron за да останам конкурентен!"

"
Били-eо О МурПрофесионален хакер

"Кога животот ќе ме наруши, сакам да го сменам мојот Gamepron Aimbot и да се релаксирам со неколку победи."

"
Келан ХесКорисник за прв пат

"Има многу игри што може да се изберат од тука во Gamepron, затоа нема причина да се одбие нивната помош."

"
Анри ВардлИскусен корисник

"Мислев дека сум „големиот човек на кампусот“, тоа е сè додека не го искористив Gamepron!"

"
Лукас КостаПрофесионален хакер

"Toе пропуштите толку многу можности ако не го искористите Gamepron!"

"
Јуша папаИскусен корисник

"Не можеме сите да бидеме одлични! Тоа е доколку сите не го користат Gamepron за да напредуваат."

Мени во игра

Менијата во игра кои оставаат многу да се посакаат се премногу чести деновиве, поради што им дадовме на корисниците можност да го измамат својот хардверски проект без да ја затворат играта! Така е, ако случајно се забраните додека играте и не сакате да ја затворите вашата апликација, можете да го активирате нашиот QW на Spoofer QW со помош на менито во игра. Gamepron не само што ви овозможува да ги персонализирате вашите хакове за да одговараат на вашите потреби совршено, туку исто така им дозволуваме на корисниците да избегнуваат забрани со примена на измамник во менито во игра! Ако некогаш имало време кога вашите харки владееле над вашите омилени сервери, Gamepron ќе ви помогне уште еднаш да постигнете големина.

Пристап за набавка
hwid спофер

Често поставувани прашања

Што е HWID?

Вашиот хардверски ID (HWID) е збир на идентификатори што ги користат анти-измамници со цел да утврдат кој сте.
Овие идентификатори се засноваат на хардверот што го имате во вашиот компјутер. На пример, вашата матична плоча и е доделен специфичен сериски, а единствениот начин да го смените тоа е со измама или добивање нова матична плоча.

Што е „Spoofer“

Измамник е парче софтвер што ви дава нов HWID. Обично, измамник ќе мора да се извршува секој пат кога ќе го рестартирате системот, во зависност од тоа каков спофер користите.

Дали треба да користам Spoofer?

Не мора секогаш да користите измамник. Ако никогаш не сте биле забранети за играње што ја играте и вашиот измамник е целосно неоткриен, тогаш нема да ви треба спојфер. Ако ви се забрани HWID, сепак ќе треба да го измамите вашиот HWID за да не бидете веднаш забранети.
Исто така, се советува СЕКОГАШ измама да избегнете забрана на вашиот стандарден HWID.

Пробај сега

1 дневен пристап

Вратете се во акција со нашиот HWID Spoofer! Купете 1-дневен клуч на производ денес

$ 7.00

Пристап за набавка

Пристап од 1 недела

Забраните не се поклопуваат со оние кои се пријавија на Gamepron! Купете 1-недела клуч на производ денес

$ 25.00

Пристап за набавка

Пристап од 1 месец

Честите забрани можат да бидат проблем за некои, но не и за вас! Купете 1-месечен клуч на производ денес

$ 65.00

Пристап за набавка

Создадете што повеќе ID на измамници колку што сакате со користење на нашиот Spoofer QC HWID, кој се наоѓа само овде во GamePron. Кога давателот на услуги е заинтересиран да ги чува корисниците безбедни, знаете дека ги имаат предвид вашите најдобри интереси - се надеваме дека на тоа мислат луѓето кога GamePron ќе им падне на ум.
Забраните не можат да ве спречат да играте игри што најмногу ги сакате, особено со GamePron!

Спремен за Забрането вашиот компјутер со нашиот QC Hwid Spoofer?

  Статус: онлајн