Статус: онлајн

Играна престилка Хвид Спофер

Користете го нашиот Spoofer GamePron HWID за да избегнете забрани за хардверски лични карти од минатото!

1 дневен пристап

Немој да седиш таму и да мачиш затоа што си забранет, направи нешто Купете го нашиот HWID Spoofer денес и вратете се во играта.

$ 7.00

Пристап за набавка

Пристап од 1 недела

Да се ​​навикнеш да се вратиш во нишалка на нештата? Измамувајте уште подолго со купување на клуч за производ од 1 недела.

$ 25.00

Пристап за набавка

Пристап од 1 месец

Gamepron ќе ви овозможи пристап до онолку колку што сакате! Надминете ги шансите и купете клуч за производ од 1 месец денес.

$ 50.00

Пристап за набавка

Забраната од вашите омилени видео игри е проблем од многу причини, но најочигледна е фактот дека треба да менувате сметки (и компјутери). Откажете го вашиот компјутер од употреба, користејќи го нашиот HWID Spoofer, пронајден само во GamePron.

Информации за играчки играчки HWID Spoofer

Ако ви е забрането хардверското идентификување на вашата омилена игра, шансите се малку вознемирени. Во ред е, бидејќи разбираме колку може да биде важно да можете да хакирате во играта во која уживате најмногу и затоа ви го нудиме најсигурниот Spoofer HWID на Интернет. WinThatWar не е само водечки снабдувач на хакирање преку Интернет, бидејќи нашиот HWID Spoofer WTW е # 1 алатка за измама на пазарот!

Сите најпопуларни наслови можат да го користат овој HWID Spoofer (Valorant, Hyper Scape, Rust, Fortnite, PUBG, Apex Legends и многу други!), Па без оглед на тоа во што сакате да измамите, ние можеме да ви помогнеме.

Компатибилност
Интел и AMD
Оперативен систем
Windows 10 (1903 ~ 20H2)
Јазик
Англиски подигнувач
безбедност
HWID заклучен
Поддржани анти-измами
Ги поддржува сите игри EasyAntiCheat, BattlEye и Call of Duty.

Рејтинг на хакирање:

  Статус: онлајн

Леснотија на користење:

Карактеристики

Процесот на вбризгување за нашиот HWID Spoofer е многу едноставен, давајќи им можност на корисниците од сите нивоа на вештини да ја надминат забраната за хардверска идентификација. Во рамките на алатката има и професионална анимација за измама, а поддржани се и тони игри.

  • Ги поддржува сите игри EasyAntiCheat, BattlEye и Call of Duty.

За HWID Spoofer Gamepron

Развијте чувство за нашите измами со спроведување на најсигурен HWID Spoofer наоколу! Единствениот начин да се надмине забраната за хардверска идентификација е со купување нов компјутер, или само можете да добиете пристап до оваа алатка и да избегнете трошење на сите тие пари. Иако оваа алатка ќе ви помогне да се ослободите од забраните, понекогаш забраната може да стане дел од компонентата на нашите алатки. Ова значи дека сметките не можат да се користат како порано, а оние што претходно биле забранети може повторно да бидат забранети.

Пристап за набавка

Зошто да користите HWID Spoofer WTW над другите провајдери?

Со други даватели на услуги, трагите од вашата претходна забрана може да бидат присутни дури и по користењето на нивните алатки. Доколку останат траги, може да добиете забрана за повторно скоро веднаш (и можеби нема да можете да внесувате сервер кога забраната не е технички активна и поради овие траги). Нашиот HWID Spoofer не само што ќе избегне оставање траги, туку и ќе ви даде поголема контрола врз исходот на вашите начини на измама. Забраните не можат да ве спречат кога сте со WinThatWar.

HWID Spoofer ќе го задржи вашиот хардверски ID измамен сè додека не го рестартирате Windows, каде што можете да продолжите и да започнете повторно процес на измама!

Пристап за набавка
"
Arарод МекфиКорисник за прв пат

"И покрај тоа што никогаш претходно не сум хакнал, „Гејмпрон“ ја направи целата работа многу едноставен процес."

"
Анеса КалаханИскусен корисник

"Многу помазна од повеќето други алатки што ги користев порано и помоќна."

"
Алекс БароуПрофесионален хакер

"Како професионален хакер имам многу потреби, а сите ги исполнува Gamepron!"

"
Anоан СилваКорисник за прв пат

"Иако сум нов во сето ова, сепак сум задоволен од резултатите!"

"
Кристофер ВинсентИскусен корисник

"Хакерите не секогаш ќе бидат корисни, освен ако не сте од нив од „Gamepron“."

"
Римски лиониПрофесионален хакер

"Бидејќи не можам да се потпрам на моите соиграчи, морам да се потпрам на Гејмпрон за да останам конкурентен!"

"
Јусаф АминКорисник за прв пат

"Не мора да бидете експерт за да ги користите овие алатки, што е убав допир."

"
Симон ЧејниИскусен корисник

"Според она што можам да го кажам, Gamepron ќе има алатка за вас, без оглед на нивото на вештина."

"
Нојус СнајдерПрофесионален хакер

"Помислете на сите оние победи што може да ги рекламирате сега со пробив на Gamepron на ваша страна!"

"
Калвин ПрајсКорисник за прв пат

"Не плашете се да ги тестирате овие измами ако сте почетник, бидејќи тоа е многу едноставно."

"
Хармонија ПрокторИскусен корисник

"Ако има нешто што можам да го потврдам, тоа е квалитетот на овие измами и измами."

"
Еми РатклифИскусен корисник

"Девојки хакери обединете се! Со Gamepron нема ме запира во сите игри што ги сакам."

"
Emема JohnонстонПрофесионален хакер

"Професионалната хакерска сцена веќе подолго време има очајна потреба од услуга како „Gamepron“."

"
Хармонија ПрокторИскусен корисник

"Ако има нешто што можам да го потврдам, тоа е квалитетот на овие измами и измами."

"
Мераб ДоброКорисник за прв пат

"Тоа беше првпат да хакирам и морам да признаам, „Гејмпрон“ ги направи работите ЛЕСНО!"

"
Мајлс РидИскусен корисник

"Како искусен хакер, безбедно е да се каже дека Gamepron е најдобриот провајдер на Интернет во моментов."

"
Алис ВилерПрофесионален хакер

"Зошто да се мачам со тие лажни хаки и измамници? Секогаш можете да сметате на Gamepron за да ја завршите работата."

"
Дааниш ГрејгКорисник за прв пат

"Ако сте почетник хакер, не грижете се, бидејќи Gamepron е едноставен за употреба и од кој имате корист."

"
Ayејдан КаванагИскусен корисник

"Haveе мора да ме pryубите далеку од мојот компјутер со активирани овие измами!"

"
Мајли ИствудПрофесионален хакер

"Иако ме викаат „Beверски дрво“, тоа се должи на неверојатните алатки од „Гампрен“."

"
Ayејда БарклиКорисник за прв пат

"На почетокот бев многу исплашен, но излезе дека Gamepron го направи хакирањето неверојатно лесно."

"
Муниб МаганаИскусен корисник

"Не оставам многу рецензии .. но, забавата што ја имав со измамите на Gamepron ме принуди."

"
Jackек ДодИскусен корисник

"Знам како работат хаковите, што значи дека немам проблем да му дадам одличен преглед на Gamepron."

"
Катрина МекиниПрофесионален хакер

"Не можам да имам никакви пропусти додека хакирам и Gamepron е совршен за тоа"

"
Семи-Cо КрафтКорисник за прв пат

"Не дозволувајте мислата за хакирање да ве спречи да ги постигнувате целите за игри."

"
Хармонија ПрокторИскусен корисник

"Ако има нешто што можам да го потврдам, тоа е квалитетот на овие измами и измами."

"
Тијана ОдлингПрофесионален хакер

"Слично како фино вино, се чини како Gamepron да старее точно за нас професионалците."

"
SneekiBoi JacobsonКорисник за прв пат

"Отпрвин не знаев што да очекувам, но хакерското искуство беше страшно!"

"
Муниб МаганаИскусен корисник

"Не оставам многу рецензии .. но, забавата што ја имав со измамите на Gamepron ме принуди."

"
Аурора ОлдредИскусен корисник

"Зошто некој би одбил да користи Gamepron? Тоа е како да одбивате бесплатни пари!"

"
Каролин ЛивингстонПрофесионален хакер

"Доста ми е од помалку сјајни хакови и измами, поради што секогаш купувам во Gamepron."

"
Муниб МаганаИскусен корисник

"Не оставам многу рецензии .. но, забавата што ја имав со измамите на Gamepron ме принуди."

"
Муниб МаганаИскусен корисник

"Не оставам многу рецензии .. но, забавата што ја имав со измамите на Gamepron ме принуди."

"
Елоди МекинтајрКорисник за прв пат

"Може да имате корист од овие алатки дури и ако сте почетник како мене!"

"
Оли ХамфрисПрофесионален хакер

"Gamepron нуди неоткриени измами, што е сè што некогаш сум посакувал."

"
Бронте БонерКорисник за прв пат

"Без разлика дали станува збор за Aimbot или Wallhack / ESP, Gamepron ќе има нешто што го барате."

"
Anоана МеритИскусен корисник

"Искусните и искусни хакери сè уште ќе го сакаат она што го нуди Gamepron."

"
Били-eо О МурПрофесионален хакер

"Кога животот ќе ме наруши, сакам да го сменам мојот Gamepron Aimbot и да се релаксирам со неколку победи."

"
Мили КортезПрофесионален хакер

"Зошто не би сакале да хакирате со Gamepron? Тие ја завршуваат работата како што треба."

"
Магли НивесКорисник за прв пат

"Отпрвин бев скептичен, но доста брзо научив дека „Гејмпрон“ е најдобар."

"
Арнолд БауерсПрофесионален хакер

"Најдобриот дел од Gamepron треба да биде целата разноврсност што ја имаат да понудат."

"
Ема ВолшУпотреба за прв пат

"Очекував да ме фрлат на волците, но Gamepron го направи процесот на преземање / инсталирање многу едноставен."

"
Хана КиниИскусен корисник

"Додека повеќето развивачи на хакирање ме оставија да скапувам, помошта за клиентите ми помогна!"

"
Доминик ЈуПрофесионален хакер

"Кога имам прашања, можам да очекувам дека Поддршката на клиентите ќе ми ја даде потребната помош!"

"
Стрелец ГаретКорисник за прв пат

"Како прв корисник, Gamepron направи многу лесно да разбереме како функционира хакерството."

"
Арли ГреамИскусен корисник

"Со неверојатни одлики и одлична цена за разгледување, Gamepron може да се најде на нешто."

"
Летно полеПрофесионален хакер

"Оставете им го на професионалците! Јас уништувам луѓе со сите овие измами и измами."

"
Иса ВаргасИскусен корисник

"Никој од моите пријатели не игра видео игри, и јас морам да прибегнам кон користење на Gamepron за да останам конкурентен!"

"
Били-eо О МурПрофесионален хакер

"Кога животот ќе ме наруши, сакам да го сменам мојот Gamepron Aimbot и да се релаксирам со неколку победи."

"
Келан ХесКорисник за прв пат

"Има многу игри што може да се изберат од тука во Gamepron, затоа нема причина да се одбие нивната помош."

"
Анри ВардлИскусен корисник

"Мислев дека сум „големиот човек на кампусот“, тоа е сè додека не го искористив Gamepron!"

"
Лукас КостаПрофесионален хакер

"Toе пропуштите толку многу можности ако не го искористите Gamepron!"

"
Јуша папаИскусен корисник

"Не можеме сите да бидеме одлични! Тоа е доколку сите не го користат Gamepron за да напредуваат."

Мени во игра

Вршењето измени во вашиот HWID никогаш не било полесно, бидејќи им дозволуваме на нашите корисници да си го измамат личниот личен документ додека играат. Менито во игра поврзано со нашиот HWID Spoofer не само што е лесен за употреба, туку им овозможува на играчите да се прилагодат и да ги надминат проблемите без да мора да ја затвораат играта. Додека другите луѓе ќе мора да разговараат со поддршка на клиенти и да ја играат играта на чекање за да се справат со нивните забрани, вие едноставно можете да го активирате нашиот HWID Spoofer и да играте онолку колку што сакате.

Користењето на нашиот спонзор на Анекс ќе им даде дозвола за работа на нашата алатка како што се: Дискови, матични плочи, мрежни адаптери, MAC адреса и сериски број.

Пристап за набавка

Снимки на екранот во игра

Често поставувани прашања

Што е HWID?

Вашиот хардверски ID (HWID) е збир на идентификатори што ги користат анти-измамници со цел да утврдат кој сте.
Овие идентификатори се засноваат на хардверот што го имате во вашиот компјутер. На пример, вашата матична плоча и е доделен специфичен сериски, а единствениот начин да го смените тоа е со измама или добивање нова матична плоча.

Што е „Spoofer“

Измамник е парче софтвер што ви дава нов HWID. Обично, измамник ќе мора да се извршува секој пат кога ќе го рестартирате системот, во зависност од тоа каков спофер користите.

Дали треба да користам Spoofer?

Не мора секогаш да користите измамник. Ако никогаш не сте биле забранети за играње што ја играте и вашиот измамник е целосно неоткриен, тогаш нема да ви треба спојфер. Ако ви се забрани HWID, сепак ќе треба да го измамите вашиот HWID за да не бидете веднаш забранети.
Исто така, се советува СЕКОГАШ измама да избегнете забрана на вашиот стандарден HWID.

1 дневен пристап

Немој да седиш таму и да мачиш затоа што си забранет, направи нешто Купете го нашиот HWID Spoofer денес и вратете се во играта.

$ 7.00

Пристап за набавка

Пристап од 1 недела

Да се ​​навикнеш да се вратиш во нишалка на нештата? Измамувајте уште подолго со купување на клуч за производ од 1 недела.

$ 25.00

Пристап за набавка

Пристап од 1 месец

Gamepron ќе ви овозможи пристап до онолку колку што сакате! Надминете ги шансите и купете клуч за производ од 1 месец денес.

$ 50.00

Пристап за набавка

Тие не можат да ве спречат да постигнете величина! Ниту забрана нема да ги спречи корисниците на GamePron да донесат одмазда, бидејќи нашиот Spoofer на GamePron HWID ќе ги врати во акција за кратко време.
Дајте си слобода со користење на нашиот Spoofer GamePron HWID!

Спремен за Забрането вашиот компјутер со нашиот Gamepron Hwid Spoofer?

  Статус: онлајн