Статус: онлајн

ИграПрон Call of Duty Black Ops: Студена војна

Придружете се на највисокото ниво на хакери наоколу и станете член на GamePron денес!

Пробај сега

1 дневен пристап

Погледнете што е нашиот COD Black Ops: Cold War GamePron Hack! Купете 1-дневен клуч на производ денес.

$ 13.00

Пристап за набавка

Пристап од 1 недела

Измами го патот низ редовите со нас овде во GamePron! Купете 1-недела клуч на производ денес.

$ 60.00

Пристап за набавка

Пристап од 1 месец

Hack in COD Black Ops: Студената војна уште подолго со GamePron! Купете клуч за производ од 1 месец денес.

$ 130.00

Пристап за набавка

Вашите непријатели нема да добијат шанса да реагираат со нашите ладнокрвни воени стандарди во индустријата, и тоа е гаранција.

COD Black Ops: Информации за хакерот во ладна војна GamePron

COD Black Ops: Cold War GamePron е еквивалент на злато во хакерската индустрија, бидејќи често нема да наидете на алатка за нови игри со ваков квалитет. GamePron ја состави оваа алатка со помош на искусни развивачи на хаки, и иако не работи за Warzone, сепак ќе им даде на корисниците на Интел и AMD значителен поттик во Студената војна. Доаѓа на англиски јазик и поддржува GPU базиран на Nvidia / AMD, и додека работи во Warzone, не треба да се користи додека го играте. Вашите противници не се во согласност со нашите COD Black Ops: ладна војна GamePron измамник!

Компатибилност
Интел и AMD
Оперативен систем
Windows 10 (1903 ~ 21H1)
Јазик
Англиски мени
безбедност
HWID заклучен

Рејтинг на хакирање:

  Статус: онлајн

Леснотија на користење:

Карактеристики

Непријател и тимскиот колега ESP ќе ви овозможат да ги забележите низ wallsидовите, со ESP за далечина да ве предупредува колку е целта блиска (или далеку). Аимбот од Студената војна може да се прилагоди со помош на нашиот FOV круг, Конфигурација за прилагодување на клучните коски и Методите на приоритет на целта. Целта на оддалеченост ќе им овозможи на корисниците да знаат за растојанието од потенцијални истрели за убиство!

визуализации

  • Непријателска / пријателска esp
  • Растојание на непријателот

aimbot

  • Aimbot со FOV & Smooth прилагодување
  • Целта е прилагодлива
  • Целта може да се прилагоди на коските
  • Целта на растојанието
  • Насочете ги приоритетните методи

Разно

  • Мод за предвидување
  • 2Д радар
  • Цел + esp работа во режим на зомби.

За COD Black Ops: Студената војна GamePron

GamePron отсекогаш бил бренд кој е поврзан со висококвалитетни хаки, без оглед на жанрот. Ние им пристапуваме на сите наши алатки со ист менталитет што другите провајдери на хакирање се надеваат дека ќе го постигнат самите себе, а тоа е она што се фокусира на квалитетот. Нашите корисници можат сами да видат колку GamePron е посветен на процесот на развој на секоја алатка што ја изложуваме, бидејќи доказот е пред вас. Со добивање пристап до овој измамник, ќе можете сами да ги контролирате натпреварите! Нивото на вештина што го покажаа и соиграчите и противниците не е важно кога е активиран COD Black Ops: Cold War GamePron.

Пристап за набавка

Зошто да користите COD Black Ops: GamePron од Студената војна над другите провајдери?

Другите даватели на услуги навистина не можеа да се грижат помалку за своите корисници, поради што тие немаат проблем со ослободување алатки кои едвај ги исполнуваат минималните стандарди. GamePron не само што ќе им понуди на корисниците висококвалитетен измамник од Студената војна, туку и ние ќе го сториме тоа со флексибилност. Getе изберете колку долго сакате да ги користите нашите алатки, но веќе знаеме дека ќе бидете привлечени по првиот обид. Избирањето на вашиот противник освен со смешни нивоа на прецизност е можно со COD Black Ops: Cold War GamePron измамник, но не прифаќајте го нашиот збор за тоа. Станете член на GamePron денес и можете да го искусите сето она што го нудат нашите лакови од Студената војна за себе.

Пристап за набавка
"
Arарод МекфиКорисник за прв пат

"И покрај тоа што никогаш претходно не сум хакнал, „Гејмпрон“ ја направи целата работа многу едноставен процес."

"
Анеса КалаханИскусен корисник

"Многу помазна од повеќето други алатки што ги користев порано и помоќна."

"
Алекс БароуПрофесионален хакер

"Како професионален хакер имам многу потреби, а сите ги исполнува Gamepron!"

"
Anоан СилваКорисник за прв пат

"Иако сум нов во сето ова, сепак сум задоволен од резултатите!"

"
Кристофер ВинсентИскусен корисник

"Хакерите не секогаш ќе бидат корисни, освен ако не сте од нив од „Gamepron“."

"
Римски лиониПрофесионален хакер

"Бидејќи не можам да се потпрам на моите соиграчи, морам да се потпрам на Гејмпрон за да останам конкурентен!"

"
Јусаф АминКорисник за прв пат

"Не мора да бидете експерт за да ги користите овие алатки, што е убав допир."

"
Симон ЧејниИскусен корисник

"Според она што можам да го кажам, Gamepron ќе има алатка за вас, без оглед на нивото на вештина."

"
Нојус СнајдерПрофесионален хакер

"Помислете на сите оние победи што може да ги рекламирате сега со пробив на Gamepron на ваша страна!"

"
Калвин ПрајсКорисник за прв пат

"Не плашете се да ги тестирате овие измами ако сте почетник, бидејќи тоа е многу едноставно."

"
Хармонија ПрокторИскусен корисник

"Ако има нешто што можам да го потврдам, тоа е квалитетот на овие измами и измами."

"
Еми РатклифИскусен корисник

"Девојки хакери обединете се! Со Gamepron нема ме запира во сите игри што ги сакам."

"
Emема JohnонстонПрофесионален хакер

"Професионалната хакерска сцена веќе подолго време има очајна потреба од услуга како „Gamepron“."

"
Хармонија ПрокторИскусен корисник

"Ако има нешто што можам да го потврдам, тоа е квалитетот на овие измами и измами."

"
Мераб ДоброКорисник за прв пат

"Тоа беше првпат да хакирам и морам да признаам, „Гејмпрон“ ги направи работите ЛЕСНО!"

"
Мајлс РидИскусен корисник

"Како искусен хакер, безбедно е да се каже дека Gamepron е најдобриот провајдер на Интернет во моментов."

"
Алис ВилерПрофесионален хакер

"Зошто да се мачам со тие лажни хаки и измамници? Секогаш можете да сметате на Gamepron за да ја завршите работата."

"
Дааниш ГрејгКорисник за прв пат

"Ако сте почетник хакер, не грижете се, бидејќи Gamepron е едноставен за употреба и од кој имате корист."

"
Ayејдан КаванагИскусен корисник

"Haveе мора да ме pryубите далеку од мојот компјутер со активирани овие измами!"

"
Мајли ИствудПрофесионален хакер

"Иако ме викаат „Beверски дрво“, тоа се должи на неверојатните алатки од „Гампрен“."

"
Ayејда БарклиКорисник за прв пат

"На почетокот бев многу исплашен, но излезе дека Gamepron го направи хакирањето неверојатно лесно."

"
Муниб МаганаИскусен корисник

"Не оставам многу рецензии .. но, забавата што ја имав со измамите на Gamepron ме принуди."

"
Jackек ДодИскусен корисник

"Знам како работат хаковите, што значи дека немам проблем да му дадам одличен преглед на Gamepron."

"
Катрина МекиниПрофесионален хакер

"Не можам да имам никакви пропусти додека хакирам и Gamepron е совршен за тоа"

"
Семи-Cо КрафтКорисник за прв пат

"Не дозволувајте мислата за хакирање да ве спречи да ги постигнувате целите за игри."

"
Хармонија ПрокторИскусен корисник

"Ако има нешто што можам да го потврдам, тоа е квалитетот на овие измами и измами."

"
Тијана ОдлингПрофесионален хакер

"Слично како фино вино, се чини како Gamepron да старее точно за нас професионалците."

"
SneekiBoi JacobsonКорисник за прв пат

"Отпрвин не знаев што да очекувам, но хакерското искуство беше страшно!"

"
Муниб МаганаИскусен корисник

"Не оставам многу рецензии .. но, забавата што ја имав со измамите на Gamepron ме принуди."

"
Аурора ОлдредИскусен корисник

"Зошто некој би одбил да користи Gamepron? Тоа е како да одбивате бесплатни пари!"

"
Каролин ЛивингстонПрофесионален хакер

"Доста ми е од помалку сјајни хакови и измами, поради што секогаш купувам во Gamepron."

"
Муниб МаганаИскусен корисник

"Не оставам многу рецензии .. но, забавата што ја имав со измамите на Gamepron ме принуди."

"
Муниб МаганаИскусен корисник

"Не оставам многу рецензии .. но, забавата што ја имав со измамите на Gamepron ме принуди."

"
Елоди МекинтајрКорисник за прв пат

"Може да имате корист од овие алатки дури и ако сте почетник како мене!"

"
Оли ХамфрисПрофесионален хакер

"Gamepron нуди неоткриени измами, што е сè што некогаш сум посакувал."

"
Бронте БонерКорисник за прв пат

"Без разлика дали станува збор за Aimbot или Wallhack / ESP, Gamepron ќе има нешто што го барате."

"
Anоана МеритИскусен корисник

"Искусните и искусни хакери сè уште ќе го сакаат она што го нуди Gamepron."

"
Били-eо О МурПрофесионален хакер

"Кога животот ќе ме наруши, сакам да го сменам мојот Gamepron Aimbot и да се релаксирам со неколку победи."

"
Мили КортезПрофесионален хакер

"Зошто не би сакале да хакирате со Gamepron? Тие ја завршуваат работата како што треба."

"
Магли НивесКорисник за прв пат

"Отпрвин бев скептичен, но доста брзо научив дека „Гејмпрон“ е најдобар."

"
Арнолд БауерсПрофесионален хакер

"Најдобриот дел од Gamepron треба да биде целата разноврсност што ја имаат да понудат."

"
Ема ВолшУпотреба за прв пат

"Очекував да ме фрлат на волците, но Gamepron го направи процесот на преземање / инсталирање многу едноставен."

"
Хана КиниИскусен корисник

"Додека повеќето развивачи на хакирање ме оставија да скапувам, помошта за клиентите ми помогна!"

"
Доминик ЈуПрофесионален хакер

"Кога имам прашања, можам да очекувам дека Поддршката на клиентите ќе ми ја даде потребната помош!"

"
Стрелец ГаретКорисник за прв пат

"Како прв корисник, Gamepron направи многу лесно да разбереме како функционира хакерството."

"
Арли ГреамИскусен корисник

"Со неверојатни одлики и одлична цена за разгледување, Gamepron може да се најде на нешто."

"
Летно полеПрофесионален хакер

"Оставете им го на професионалците! Јас уништувам луѓе со сите овие измами и измами."

"
Иса ВаргасИскусен корисник

"Никој од моите пријатели не игра видео игри, и јас морам да прибегнам кон користење на Gamepron за да останам конкурентен!"

"
Били-eо О МурПрофесионален хакер

"Кога животот ќе ме наруши, сакам да го сменам мојот Gamepron Aimbot и да се релаксирам со неколку победи."

"
Келан ХесКорисник за прв пат

"Има многу игри што може да се изберат од тука во Gamepron, затоа нема причина да се одбие нивната помош."

"
Анри ВардлИскусен корисник

"Мислев дека сум „големиот човек на кампусот“, тоа е сè додека не го искористив Gamepron!"

"
Лукас КостаПрофесионален хакер

"Toе пропуштите толку многу можности ако не го искористите Gamepron!"

"
Јуша папаИскусен корисник

"Не можеме сите да бидеме одлични! Тоа е доколку сите не го користат Gamepron за да напредуваат."

Мени во игра

Еден од најнезабележаните аспекти на секое хакирање на пазарот мора да биде менито во играта, што е директна врска помеѓу корисниците и самите алатки. Ако немате сигурно мени во играта што ви овозможува да ги конфигурирате поставките за пробивање, одите слепи! GamePron има темелно мени во играта што ви овозможува да го прилагодите искуството со хакирање од врвот до дното, што може да биде критично за вашиот успех во игра како COD Black Ops: Студената војна. Исто така, сакате да бидете сигурни дека хакерот работи на суптилен начин, што може да се направи само со прилагодено поставување на хакирање. Gameе создадете персонализиран процес на хакирање со GamePron!

Пристап за набавка
Хак на играта со ладна војна (1)
Хак на играта со ладна војна (1)

Снимки на екранот во игра

Често поставувани прашања

П1. Дали е овој измамник лесен за употреба?

А1 Овој измамник е многу лесен и едноставен за употреба. Извршете ја пробивањето> Извршете ја играта> Прилагодете ги вашите поставки> Играј.

П2. Дали е ова доказ за измами?

А2. Не, не можете да проследувате со овој измамник и ќе биде видлив за гледачите.

П3. Дали измамата е внатрешна или надворешна?

А3. Овој измамник е надворешен.

П4. Дали треба да ја оневозможам заштитата и антивирусот за да го користам измамник?

А4. Важно е заштитата да биде оневозможена, особено безбедното подигање во BIOS-от за да можете да го користите овој измамник бидејќи немањето негово оневозможување ќе заврши со грешка при стартување.

П5. Дали доаѓа со Hwid Spoofer?

А5. Не, овој измамник не вклучува измамник со моќност. Ние нудиме издвоен спојфер на hwid за COD

П6. Може ли да играм во резолуција на цел екран?

А6. Да, овој производ може да се користи во кој било режим на екран на прозорец, спротивно на претходниот модел на Warzone.

П7. Може ли да користам контролери?

А7. Да, но целта има потреба од реприза со алатка за повторување.

Пробај сега

1 дневен пристап

Погледнете што е нашиот COD Black Ops: Cold War GamePron Hack! Купете 1-дневен клуч на производ денес.

$ 13.00

Пристап за набавка

Пристап од 1 недела

Измами го патот низ редовите со нас овде во GamePron! Купете 1-недела клуч на производ денес.

$ 60.00

Пристап за набавка

Пристап од 1 месец

Hack in COD Black Ops: Студената војна уште подолго со GamePron! Купете клуч за производ од 1 месец денес.

$ 130.00

Пристап за набавка

Купете свој клуч за производ денес и доживејте го она што го нуди GamePron! Најсигурни измами на Студената војна на Интернет се само еден клик.

Спремен за Доминирај со нашиот COD BO GamePron Hack?

  Статус: онлајн