Статус: онлајн

Hush Call of Duty Black Ops: Студена војна

Нема потреба да се грижите повеќе за кого се борите, бидејќи Студената војна Хуш ќе се справи со работите.

Пробај сега

1 дневен пристап

Искусете ја целата енергија што е достапна тука во GamePron - Купете 1-дневен клуч за производ денес!

$ 12.00

Пристап за набавка

Пристап од 1 недела

Понекогаш ви треба повеќе од само еден ден - Купете 1-недела клуч на производ денес!

$ 55.00

Пристап за набавка

Пристап од 1 месец

Ова е резервирано за нашите најпосветени корисници наоколу - Купете 1-месечен клуч на производ денес!

$ 125.00

Пристап за набавка

Зошто воопшто да се мачите да им давате шанса на вашите непријатели? Активирајте ја Студената војна Хуш и доминирајте по своја волја!

COD Black Ops: Информации за хакирање во студена војна

COD Black Ops: Студената војна е следната најголема титула на Call of Duty што ја запознавме. Со сите изданија што се случуваат годишно, сигурно ќе има некои „промашувања“ кога станува збор за оваа франшиза; за среќа, тоа не е случај овој пат. Може да го подобрите вашето искуство уште повеќе со тоа што ќе добиете пристап до нашиот Black Ops: Студена војна Hush Hack и уништувајќи ја вашата конкуренција! Сакате да владеете врховно што е можно подолго (тоа е само природно), и нашиот целосен опсег за студена војна Hush Hack ќе ви помогне да го постигнете токму тоа.

Компатибилност
Интел и AMD (Потребна е виртуелизација во Биос е овозможено !!!)
Оперативен систем
Windows 10 (1903 ~ 21H1)
Јазик
Англиски мени
безбедност
HWID заклучен
додатоци
Хвид Спофер

Рејтинг на хакирање:

  Статус: онлајн

Леснотија на користење:

Карактеристики

Овој упад е направен со кориснички ум, бидејќи се појавуваат сите ваши омилени карактеристики на Visual и Aimbot. Findе најдете опции како Enemy ESP и Info, како и Видливи проверки, присутни во оваа алатка, но тоа е само почеток!

визуализации

 • Непријател ESP
 • Информации за непријатели (име / растојание)
 • Видливи проверки

aimbot

 • Многу точен аимот
 • Цел на скенирање (ако коската на целта не е видлива, аимботот ќе се насочи кон следната достапна коска)
 • Избор на копче за цел
 • Растојание на Аимот
 • Нежните и FOV прилагодливи
 • Цел на селекторот на коските

Разно

 • Пука испукано
 • Одложени режими
 • Опции за лоби за зомби мод
 • компатибилност со режимот на зомби

За COD Black Ops: Студена војна Hush Hack

Можете да ги користите нашите COD Black Ops: Cold Hush Hack Hack за да постигнете скоро сè што сакате додека играте, бидејќи имате пристап до моќ и алатки за кои никој друг играч не мислеше дека е можно. Измамата е докажана за преноси и може да се користи додека пренесувате во живо, а воедно е и најсигурен надворешен удар на пазарот во моментов. Многу е едноставен и едноставен за употреба, па дури и доаѓа со HWID Spoofer за оние од вас кои претходно морале да се справат со забрани! Сè додека сте подготвени да се прилагодите на вашата околина и да ги прилагодувате поставките за хакирање по своја волја, никој не може да ве спречи.

Пристап за набавка

Зошто да користите COD Black Ops: Cold War Hush над другите провајдери?

Другите даватели на услуги не можеа помалку да се грижат за вашето хакерско искуство, што е голем проблем за корисниците кои ги трошат своите тешко заработени пари на овие алатки. Постојат премногу луѓе кои се заинтересирани за хакирање кои никогаш не поминале низ самиот процес, и тоа може да направи идејата да изгледа малку застрашувачка. Не само што ќе можете да ги користите нашите хакове без никаква борба, туку исто така им овозможуваме на нашите корисници пристап до најдобрите карактеристики што парите можат да ги купат. Кога сакате да останете пред конкуренцијата, користејќи COD Black Ops: Cold Hush Hack Hack секогаш ќе го има грбот.

Пристап за набавка
"
Arарод МекфиКорисник за прв пат

"И покрај тоа што никогаш претходно не сум хакнал, „Гејмпрон“ ја направи целата работа многу едноставен процес."

"
Анеса КалаханИскусен корисник

"Многу помазна од повеќето други алатки што ги користев порано и помоќна."

"
Алекс БароуПрофесионален хакер

"Како професионален хакер имам многу потреби, а сите ги исполнува Gamepron!"

"
Anоан СилваКорисник за прв пат

"Иако сум нов во сето ова, сепак сум задоволен од резултатите!"

"
Кристофер ВинсентИскусен корисник

"Хакерите не секогаш ќе бидат корисни, освен ако не сте од нив од „Gamepron“."

"
Римски лиониПрофесионален хакер

"Бидејќи не можам да се потпрам на моите соиграчи, морам да се потпрам на Гејмпрон за да останам конкурентен!"

"
Јусаф АминКорисник за прв пат

"Не мора да бидете експерт за да ги користите овие алатки, што е убав допир."

"
Симон ЧејниИскусен корисник

"Според она што можам да го кажам, Gamepron ќе има алатка за вас, без оглед на нивото на вештина."

"
Нојус СнајдерПрофесионален хакер

"Помислете на сите оние победи што може да ги рекламирате сега со пробив на Gamepron на ваша страна!"

"
Калвин ПрајсКорисник за прв пат

"Не плашете се да ги тестирате овие измами ако сте почетник, бидејќи тоа е многу едноставно."

"
Хармонија ПрокторИскусен корисник

"Ако има нешто што можам да го потврдам, тоа е квалитетот на овие измами и измами."

"
Еми РатклифИскусен корисник

"Девојки хакери обединете се! Со Gamepron нема ме запира во сите игри што ги сакам."

"
Emема JohnонстонПрофесионален хакер

"Професионалната хакерска сцена веќе подолго време има очајна потреба од услуга како „Gamepron“."

"
Хармонија ПрокторИскусен корисник

"Ако има нешто што можам да го потврдам, тоа е квалитетот на овие измами и измами."

"
Мераб ДоброКорисник за прв пат

"Тоа беше првпат да хакирам и морам да признаам, „Гејмпрон“ ги направи работите ЛЕСНО!"

"
Мајлс РидИскусен корисник

"Како искусен хакер, безбедно е да се каже дека Gamepron е најдобриот провајдер на Интернет во моментов."

"
Алис ВилерПрофесионален хакер

"Зошто да се мачам со тие лажни хаки и измамници? Секогаш можете да сметате на Gamepron за да ја завршите работата."

"
Дааниш ГрејгКорисник за прв пат

"Ако сте почетник хакер, не грижете се, бидејќи Gamepron е едноставен за употреба и од кој имате корист."

"
Ayејдан КаванагИскусен корисник

"Haveе мора да ме pryубите далеку од мојот компјутер со активирани овие измами!"

"
Мајли ИствудПрофесионален хакер

"Иако ме викаат „Beверски дрво“, тоа се должи на неверојатните алатки од „Гампрен“."

"
Ayејда БарклиКорисник за прв пат

"На почетокот бев многу исплашен, но излезе дека Gamepron го направи хакирањето неверојатно лесно."

"
Муниб МаганаИскусен корисник

"Не оставам многу рецензии .. но, забавата што ја имав со измамите на Gamepron ме принуди."

"
Jackек ДодИскусен корисник

"Знам како работат хаковите, што значи дека немам проблем да му дадам одличен преглед на Gamepron."

"
Катрина МекиниПрофесионален хакер

"Не можам да имам никакви пропусти додека хакирам и Gamepron е совршен за тоа"

"
Семи-Cо КрафтКорисник за прв пат

"Не дозволувајте мислата за хакирање да ве спречи да ги постигнувате целите за игри."

"
Хармонија ПрокторИскусен корисник

"Ако има нешто што можам да го потврдам, тоа е квалитетот на овие измами и измами."

"
Тијана ОдлингПрофесионален хакер

"Слично како фино вино, се чини како Gamepron да старее точно за нас професионалците."

"
SneekiBoi JacobsonКорисник за прв пат

"Отпрвин не знаев што да очекувам, но хакерското искуство беше страшно!"

"
Муниб МаганаИскусен корисник

"Не оставам многу рецензии .. но, забавата што ја имав со измамите на Gamepron ме принуди."

"
Аурора ОлдредИскусен корисник

"Зошто некој би одбил да користи Gamepron? Тоа е како да одбивате бесплатни пари!"

"
Каролин ЛивингстонПрофесионален хакер

"Доста ми е од помалку сјајни хакови и измами, поради што секогаш купувам во Gamepron."

"
Муниб МаганаИскусен корисник

"Не оставам многу рецензии .. но, забавата што ја имав со измамите на Gamepron ме принуди."

"
Муниб МаганаИскусен корисник

"Не оставам многу рецензии .. но, забавата што ја имав со измамите на Gamepron ме принуди."

"
Елоди МекинтајрКорисник за прв пат

"Може да имате корист од овие алатки дури и ако сте почетник како мене!"

"
Оли ХамфрисПрофесионален хакер

"Gamepron нуди неоткриени измами, што е сè што некогаш сум посакувал."

"
Бронте БонерКорисник за прв пат

"Без разлика дали станува збор за Aimbot или Wallhack / ESP, Gamepron ќе има нешто што го барате."

"
Anоана МеритИскусен корисник

"Искусните и искусни хакери сè уште ќе го сакаат она што го нуди Gamepron."

"
Били-eо О МурПрофесионален хакер

"Кога животот ќе ме наруши, сакам да го сменам мојот Gamepron Aimbot и да се релаксирам со неколку победи."

"
Мили КортезПрофесионален хакер

"Зошто не би сакале да хакирате со Gamepron? Тие ја завршуваат работата како што треба."

"
Магли НивесКорисник за прв пат

"Отпрвин бев скептичен, но доста брзо научив дека „Гејмпрон“ е најдобар."

"
Арнолд БауерсПрофесионален хакер

"Најдобриот дел од Gamepron треба да биде целата разноврсност што ја имаат да понудат."

"
Ема ВолшУпотреба за прв пат

"Очекував да ме фрлат на волците, но Gamepron го направи процесот на преземање / инсталирање многу едноставен."

"
Хана КиниИскусен корисник

"Додека повеќето развивачи на хакирање ме оставија да скапувам, помошта за клиентите ми помогна!"

"
Доминик ЈуПрофесионален хакер

"Кога имам прашања, можам да очекувам дека Поддршката на клиентите ќе ми ја даде потребната помош!"

"
Стрелец ГаретКорисник за прв пат

"Како прв корисник, Gamepron направи многу лесно да разбереме како функционира хакерството."

"
Арли ГреамИскусен корисник

"Со неверојатни одлики и одлична цена за разгледување, Gamepron може да се најде на нешто."

"
Летно полеПрофесионален хакер

"Оставете им го на професионалците! Јас уништувам луѓе со сите овие измами и измами."

"
Иса ВаргасИскусен корисник

"Никој од моите пријатели не игра видео игри, и јас морам да прибегнам кон користење на Gamepron за да останам конкурентен!"

"
Били-eо О МурПрофесионален хакер

"Кога животот ќе ме наруши, сакам да го сменам мојот Gamepron Aimbot и да се релаксирам со неколку победи."

"
Келан ХесКорисник за прв пат

"Има многу игри што може да се изберат од тука во Gamepron, затоа нема причина да се одбие нивната помош."

"
Анри ВардлИскусен корисник

"Мислев дека сум „големиот човек на кампусот“, тоа е сè додека не го искористив Gamepron!"

"
Лукас КостаПрофесионален хакер

"Toе пропуштите толку многу можности ако не го искористите Gamepron!"

"
Јуша папаИскусен корисник

"Не можеме сите да бидеме одлични! Тоа е доколку сите не го користат Gamepron за да напредуваат."

Мени во игра

Корисниците тука во GamePron можат да се радуваат, бидејќи им овозможивме пристап до elвезденото мени во играта што им овозможува да го прилагодат хакерското искуство што е можно поцелосно. Не мора да се потпирате на фабричките поставки за да ја завршите работата повеќе, бидејќи можете само да го користите менито во игра за да одредите кои функции сакате да останат активни. Останете суптилни со вашите хакерски начини и совладајте го нашето мени во играта, што се наоѓа само овде во GamePron! Без можност да ги менувате поставките за хакирање во моментот, сигурно ќе наидете на неколку корисници кои немаат проблем да ве пријават за измама. Кога ќе можете да го скриете тој факт, тоа е кога ќе почнете да доминирате!

Пристап за набавка

Снимки на екранот во игра

Често поставувани прашања

П1. Дали е овој измамник лесен за употреба?

А1 Овој измамник е многу лесен и едноставен за употреба. Извршете ја пробивањето> Извршете ја играта> Прилагодете ги вашите поставки> Играј.

П2. Дали е ова доказ за измами?

А2. Да, можете да проследувате со овој измамник и тој нема да биде видлив за гледачите.

П3. Дали измамата е внатрешна или надворешна?

А3. Овој измамник е надворешен.

П4. Дали треба да ја оневозможам заштитата и антивирусот за да го користам измамник?

А4. Важно е заштитата да биде оневозможена, особено безбедното подигање во BIOS-от за да можете да го користите овој измамник бидејќи немањето негово оневозможување ќе заврши со грешка при стартување.

П5. Дали измамник работи во режим на Warzone?

А5. Да, овој измамник вклучува измамник за hwid за забранети корисници.

П6. Може ли да играм во резолуција на цел екран?

А6. Не, овој измамник не работи во режим на цел екран.

Пробај сега

1 дневен пристап

Искусете ја целата енергија што е достапна тука во GamePron - Купете 1-дневен клуч за производ денес!

$ 12.00

Пристап за набавка

Пристап од 1 недела

Понекогаш ви треба повеќе од само еден ден - Купете 1-недела клуч на производ денес!

$ 55.00

Пристап за набавка

Пристап од 1 месец

Ова е резервирано за нашите најпосветени корисници наоколу - Купете 1-месечен клуч на производ денес!

$ 125.00

Пристап за набавка

Купете клуч за производ денес и добијте пристап до хакерот број 1 од Студената војна пронајден на Интернет. Нема вклучено чекање!

Спремен за Доминирај со нашиот COD BO Hush Hack?

  Статус: онлајн