Статус: Ажурирање

Сина PUBG Hack

PUBG Blue Hack од GamePron е опремен со најсовремени опции ESP, Wallhack и Aimbot кои сигурно ќе ги задоволат сите наши корисници.

Пробај сега

1 дневен пристап

Измами малку! Добијте пристап до нашиот Blue Hack на PUBG за 1-ден

$ 11.00

Пристап за набавка

Пристап од 1 недела

Барате да обезбедите уште неколку победи? Купете 1-недела клуч на производот од Gamepron!

$ 50.00

Пристап за набавка

Пристап од 1 месец

Посветете се на уметноста за хакирање и купете клуч за производ од 1 месец од Gamepron Today!

$ 115.00

Пристап за набавка

Процесот на користење на нашите алатки го направивме лесен, сè што треба да направите е да купите ваш клуч за производ и ќе бидете на трките. Доминирањето на квалификувани играчи никогаш не било полесно.

Сини информации за PUBG

Фанатиците на PUBG конечно можат да се радуваат, бидејќи постои алатка PUBG Blue за да размислите да ја користите за сите ваши потреби за мамење. Lifeивотот нема да биде фер кога станува збор за вашето ниво на вештина во PUBG, ако не играте со години, шансите да победите на некој натпревар со леснотија се многу мали. Има причина зошто некои гејмери ​​се сметаат за „господари“ на PUBG, а тоа е затоа што тие користат PUBG Blue Hack од Gamepron.

Ние не само што продаваме стара алатка, бидејќи ова е потполно нов став за PUBG Hacks.

Компатибилност
Интел и AMD
Оперативен систем
Виндоус 10 (1803 ~ 1909)
Јазик
Англиски мени
безбедност
HWID заклучен
додатоци
Вклучен е и Спофер

Рејтинг на хакирање:

  Статус: Ажурирање

Леснотија на користење:

Карактеристики

Секоја одлика што некогаш би ви била потребна е вклучена во Синиот хак на PUBG. Може да сметате на оваа алатка за да понудите оптимални опции на ESP на непријателот, како и ESP за плен (па дури и ESP на оружје). Можете исто така да се потпрете на PUBG Blue алатката за неговиот Radar, No Recoil, Fight Mode и повеќе!

визуализации

 • Непријател ESP (коскени кутии, линија)
 • Информации за непријатели (име, далечина, оружје, здравје)
 • Плен ESP (оружје: пакет, далечина, возило, проектил)

aimbot

 • Прилагодлива цел непречена и FOV
 • Aimbot (Држете или автоматско заклучување)
 • Цел на селекторот на самото место
 • Целта може да се конфигурира

Разно

 • 2Д радар
 • Без повлекување
 • Летечки автомобили
 • Режим на борба
 • Паничен клуч
 • Крошаир
 • Предупредувања за граната

За PUBG Blue

Хаковите и измамите не се создадени еднакви. Има причина зошто ние нудиме различни варијации на истиот хак овде во „Гејмпрон“, а тоа е затоа што разноврсноста е зачин на животот! Големиот број на функции вклучени само во ова пробивање би биле доволни за да се гарантира набавка, но не дозволувајте да разговараме за тоа - погледнете ги прегледите на корисниците и видете што имаат да кажат. Без разлика дали станува збор за обичен Crosshair, Radar, без повлекување од паѓање или дури и функцијата Panic Key, има многу функции што ќе ви помогнат да се истакнете како PUBG плеер. Започнете денес!

Пристап за набавка

Зошто да користите PUBG Blue над другите даватели на услуги?

Зошто би ги потрошиле парите на други провајдери на хакирање? Дури и ако успеале некако да понудат ист број на карактеристики што ги прави „Гејмпрон“, шансите се дека тие или наплатуваат повеќе пари или имаат нешто друго скриено во ракавите. Може да сметате на „Gamepron“ за да ви обезбеди чисти и безбедни хакови за сите ваши омилени игри (вклучително и PUBG) и затоа корисниците продолжуваат да работат со нас за сите нивни хакерски потреби. Не се задоволувајте со помалку додека се обидувате да измамите, затоа што секогаш постои поисплатлива опција на Gamepron!

Пристап за набавка
"
Arарод МекфиКорисник за прв пат

"И покрај тоа што никогаш претходно не сум хакнал, „Гејмпрон“ ја направи целата работа многу едноставен процес."

"
Анеса КалаханИскусен корисник

"Многу помазна од повеќето други алатки што ги користев порано и помоќна."

"
Алекс БароуПрофесионален хакер

"Како професионален хакер имам многу потреби, а сите ги исполнува Gamepron!"

"
Anоан СилваКорисник за прв пат

"Иако сум нов во сето ова, сепак сум задоволен од резултатите!"

"
Кристофер ВинсентИскусен корисник

"Хакерите не секогаш ќе бидат корисни, освен ако не сте од нив од „Gamepron“."

"
Римски лиониПрофесионален хакер

"Бидејќи не можам да се потпрам на моите соиграчи, морам да се потпрам на Гејмпрон за да останам конкурентен!"

"
Јусаф АминКорисник за прв пат

"Не мора да бидете експерт за да ги користите овие алатки, што е убав допир."

"
Симон ЧејниИскусен корисник

"Според она што можам да го кажам, Gamepron ќе има алатка за вас, без оглед на нивото на вештина."

"
Нојус СнајдерПрофесионален хакер

"Помислете на сите оние победи што може да ги рекламирате сега со пробив на Gamepron на ваша страна!"

"
Калвин ПрајсКорисник за прв пат

"Не плашете се да ги тестирате овие измами ако сте почетник, бидејќи тоа е многу едноставно."

"
Хармонија ПрокторИскусен корисник

"Ако има нешто што можам да го потврдам, тоа е квалитетот на овие измами и измами."

"
Еми РатклифИскусен корисник

"Девојки хакери обединете се! Со Gamepron нема ме запира во сите игри што ги сакам."

"
Emема JohnонстонПрофесионален хакер

"Професионалната хакерска сцена веќе подолго време има очајна потреба од услуга како „Gamepron“."

"
Хармонија ПрокторИскусен корисник

"Ако има нешто што можам да го потврдам, тоа е квалитетот на овие измами и измами."

"
Мераб ДоброКорисник за прв пат

"Тоа беше првпат да хакирам и морам да признаам, „Гејмпрон“ ги направи работите ЛЕСНО!"

"
Мајлс РидИскусен корисник

"Како искусен хакер, безбедно е да се каже дека Gamepron е најдобриот провајдер на Интернет во моментов."

"
Алис ВилерПрофесионален хакер

"Зошто да се мачам со тие лажни хаки и измамници? Секогаш можете да сметате на Gamepron за да ја завршите работата."

"
Дааниш ГрејгКорисник за прв пат

"Ако сте почетник хакер, не грижете се, бидејќи Gamepron е едноставен за употреба и од кој имате корист."

"
Ayејдан КаванагИскусен корисник

"Haveе мора да ме pryубите далеку од мојот компјутер со активирани овие измами!"

"
Мајли ИствудПрофесионален хакер

"Иако ме викаат „Beверски дрво“, тоа се должи на неверојатните алатки од „Гампрен“."

"
Ayејда БарклиКорисник за прв пат

"На почетокот бев многу исплашен, но излезе дека Gamepron го направи хакирањето неверојатно лесно."

"
Муниб МаганаИскусен корисник

"Не оставам многу рецензии .. но, забавата што ја имав со измамите на Gamepron ме принуди."

"
Jackек ДодИскусен корисник

"Знам како работат хаковите, што значи дека немам проблем да му дадам одличен преглед на Gamepron."

"
Катрина МекиниПрофесионален хакер

"Не можам да имам никакви пропусти додека хакирам и Gamepron е совршен за тоа"

"
Семи-Cо КрафтКорисник за прв пат

"Не дозволувајте мислата за хакирање да ве спречи да ги постигнувате целите за игри."

"
Хармонија ПрокторИскусен корисник

"Ако има нешто што можам да го потврдам, тоа е квалитетот на овие измами и измами."

"
Тијана ОдлингПрофесионален хакер

"Слично како фино вино, се чини како Gamepron да старее точно за нас професионалците."

"
SneekiBoi JacobsonКорисник за прв пат

"Отпрвин не знаев што да очекувам, но хакерското искуство беше страшно!"

"
Муниб МаганаИскусен корисник

"Не оставам многу рецензии .. но, забавата што ја имав со измамите на Gamepron ме принуди."

"
Аурора ОлдредИскусен корисник

"Зошто некој би одбил да користи Gamepron? Тоа е како да одбивате бесплатни пари!"

"
Каролин ЛивингстонПрофесионален хакер

"Доста ми е од помалку сјајни хакови и измами, поради што секогаш купувам во Gamepron."

"
Муниб МаганаИскусен корисник

"Не оставам многу рецензии .. но, забавата што ја имав со измамите на Gamepron ме принуди."

"
Муниб МаганаИскусен корисник

"Не оставам многу рецензии .. но, забавата што ја имав со измамите на Gamepron ме принуди."

"
Елоди МекинтајрКорисник за прв пат

"Може да имате корист од овие алатки дури и ако сте почетник како мене!"

"
Оли ХамфрисПрофесионален хакер

"Gamepron нуди неоткриени измами, што е сè што некогаш сум посакувал."

"
Бронте БонерКорисник за прв пат

"Без разлика дали станува збор за Aimbot или Wallhack / ESP, Gamepron ќе има нешто што го барате."

"
Anоана МеритИскусен корисник

"Искусните и искусни хакери сè уште ќе го сакаат она што го нуди Gamepron."

"
Били-eо О МурПрофесионален хакер

"Кога животот ќе ме наруши, сакам да го сменам мојот Gamepron Aimbot и да се релаксирам со неколку победи."

"
Мили КортезПрофесионален хакер

"Зошто не би сакале да хакирате со Gamepron? Тие ја завршуваат работата како што треба."

"
Магли НивесКорисник за прв пат

"Отпрвин бев скептичен, но доста брзо научив дека „Гејмпрон“ е најдобар."

"
Арнолд БауерсПрофесионален хакер

"Најдобриот дел од Gamepron треба да биде целата разноврсност што ја имаат да понудат."

"
Ема ВолшУпотреба за прв пат

"Очекував да ме фрлат на волците, но Gamepron го направи процесот на преземање / инсталирање многу едноставен."

"
Хана КиниИскусен корисник

"Додека повеќето развивачи на хакирање ме оставија да скапувам, помошта за клиентите ми помогна!"

"
Доминик ЈуПрофесионален хакер

"Кога имам прашања, можам да очекувам дека Поддршката на клиентите ќе ми ја даде потребната помош!"

"
Стрелец ГаретКорисник за прв пат

"Како прв корисник, Gamepron направи многу лесно да разбереме како функционира хакерството."

"
Арли ГреамИскусен корисник

"Со неверојатни одлики и одлична цена за разгледување, Gamepron може да се најде на нешто."

"
Летно полеПрофесионален хакер

"Оставете им го на професионалците! Јас уништувам луѓе со сите овие измами и измами."

"
Иса ВаргасИскусен корисник

"Никој од моите пријатели не игра видео игри, и јас морам да прибегнам кон користење на Gamepron за да останам конкурентен!"

"
Били-eо О МурПрофесионален хакер

"Кога животот ќе ме наруши, сакам да го сменам мојот Gamepron Aimbot и да се релаксирам со неколку победи."

"
Келан ХесКорисник за прв пат

"Има многу игри што може да се изберат од тука во Gamepron, затоа нема причина да се одбие нивната помош."

"
Анри ВардлИскусен корисник

"Мислев дека сум „големиот човек на кампусот“, тоа е сè додека не го искористив Gamepron!"

"
Лукас КостаПрофесионален хакер

"Toе пропуштите толку многу можности ако не го искористите Gamepron!"

"
Јуша папаИскусен корисник

"Не можеме сите да бидеме одлични! Тоа е доколку сите не го користат Gamepron за да напредуваат."

Мени во игра

Кога сакате релативно прифатлива опција за хакирање што ќе ви помогне да освоите повеќе, нема подобра алатка за да верувате. Менито во игра е совршен пример за тоа, бидејќи ќе видите колку едноставно може да биде да ги користиме нашите ефективни измами тука во Gamepron. Вие не треба да бидете компјутерски волшебник за да ги користите нашите хакови и дури не треба да сте хакирале во минатото!

Овозможувањето на сите наши неверојатни одлики (како 2D Radar, Visible Check, no backoil, Smooth Aiming, Fight Mode, итн.) Се со еден клик од менито во играта, така што вашите алатки секогаш ќе бидат лесно достапни.

Пристап за набавка
хакерски пробив
хакерски пробив

Снимки на екранот во игра

Често поставувани прашања

П1. Дали е измамник лесен за употреба?

овој измамник е многу лесен и едноставен за употреба. Извршете ја пробивањето> Извршете ја играта> Прилагодете ги вашите поставки> Играј.

П2. Дали доказот за измами е доказ?

Да, можете да проследувате со овој измамник и тој нема да биде видлив за гледачите.

П3. Дали измамата е внатрешна или надворешна?

А3. Овој измамник е Внатрешен.

П4. Дали треба да ја оневозможам заштитата и антивирусот за да го користам измамник?

Важно е заштитата да биде оневозможена, особено безбедното подигање во BIOS-от за да можете да го користите овој измамник бидејќи немањето негово оневозможување ќе заврши со грешка при стартување.

П5. Дали доаѓа со Hwid Spoofer?

Да, овој измамник вклучува измамник за hwid за забранети корисници.

П6. Може ли да играм во резолуција на цел екран користејќи го овој измамник?

Да, можете да репродуцирате во полн екран или во кој било друг режим на резолуција.

Пробај сега

1 дневен пристап

Измами малку! Добијте пристап до нашиот Blue Hack на PUBG за 1-ден

$ 11.00

Пристап за набавка

Пристап од 1 недела

Барате да обезбедите уште неколку победи? Купете 1-недела клуч на производот од Gamepron!

$ 50.00

Пристап за набавка

Пристап од 1 месец

Посветете се на уметноста за хакирање и купете клуч за производ од 1 месец од Gamepron Today!

$ 115.00

Пристап за набавка

Квалитетот е наш врвен приоритет за секое издание, и тоа се покажува! Ние сме целосно посветени на квалитетот, поради што GamePron сè уште е број 1.
Откријте ги најдобрите PUBG хакови на едно место! Купете клуч за производ денес.

Спремен за Доминирај со нашиот PUBG Blue Hack?

  Статус: Ажурирање