⬤   Statusi: PĂ«rditĂ«simi

WR EFT Hack

Shtë e vështirë të gjesh një ikje të besueshme nga mashtrimi i Tarkov, veçanërisht ai që përfshin kaq shumë tipare. Bëni një nder vetes dhe bashkohuni në GamePron sot.

Aksesi 1 ditor

Fitoni hyrjen në rrjetin e hackeve me rritjen më të shpejtë të gjetur në internet - Bleni një Çelës Produkti 1-ditor sot!

Jo aktualisht në dispozicion

Hyrja 1 javore

Disa përplasen, dhe pastaj disa dominojnë - Bleni një Çelës Produkti 1-javor sot

Jo aktualisht në dispozicion

Aksesi 1 Muaj

Pse nuk do të dëshironit të angazhoheshit në mënyrat e piraterisë? Bleni një Çelës Produkti 1-mujor sot!

$ 350.00

Blerja e Aksesit

Pasi të keni blerë një çelës produkti, do të shihni pse kaq shumë nga përdoruesit tanë të GamePron flasin për mashtrimin EFT WR.

Informacione Hack për EFT WR

Arratisja nga Tarkov nuk është një lojë që do të të lejojë të hipësh dhe të kesh sukses menjëherë nëse nuk ke pak "ndihmë" për t'u rikthyer përsëri. Përdorimi i hakut tonë EFT WR jo vetëm që do t'ju garantojë sukses, por është gjithashtu një mjet tepër i lehtë për t'u përdorur. I zhvilluar për Windows 10, ky kollitem Escape from Tarkov vjen në anglisht dhe mbështet CPU-të Intel / AMD. Nuk vjen me një mashtrues HWID, por gjithmonë mund ta blini një (me një kosto shtesë) nga ne këtu në GamePron. Të gjitha tiparet që ju nevojiten në një arratisje nga krisja e Tarkov nuk janë zakonisht kaq të lehta për t'u gjetur!

Kombinueshmëria
Intel & AMD
Operimit të Sistemit
Windows 10 (1903 20H2)
Gjuhe
Menuja angleze
Siguri
HWID I mbyllur

Vlerësimi i Hack: ✩

⬤   Statusi: PĂ«rditĂ«simi

Lehtësinë e përdorimit: ✩

karakteristika

Hack-u ynë EFT WR ofron opsione Enemy ESP, si dhe një EFT Aimbot që përfshin FOV Rrethi dhe Qëllimi i Qetë. Radari, Vizioni Nate / Termik dhe madje edhe një mod No Visor mund të gjenden edhe në këtë mashtrim.

Visuals

 • Armiku ESP (kocka)
 • Informacioni i Armikut (emri, shĂ«ndeti, kontrolli i ekipit, niveli, pmc, granatat)
 • Plaçkisni ESP me filtra

aimbot

 • Rregullueshme Aimbot FOV & Smooth
 • Distanca e synimit
 • PĂ«rzgjedhĂ«si i tasteve
 • Synoni pĂ«rzgjedhĂ«sin e kockave

TĂ« ndryshme

 • Radar
 • Pa vizor
 • Vizion natĂ«n
 • Vizioni termik

Rreth EFT WR

Mashtrimi nuk do t'ju hutojë në asnjë moment, siç do të ishit zakonisht kur përpiqeni të instaloni hacks alternative EFT. E vetmja gjë që ju duhet të bëni është të regjistroheni në ngarkues dhe të ndiqni manualin e udhëzimit "Si të Përdorni" që vjen me mashtrimin! Alsoshtë gjithashtu provë e transmetimit, kështu që ju mund të merrni edhe "talentet" tuaj në një shërbim të transmetimit të drejtpërdrejtë si Twitch dhe t'u tregoni njerëzve atë që ju intereson vërtet. Mos u shqetëso, ata nuk do të jenë në gjendje të shohin hacks! Ju gjithashtu mund të shijoni lojërat tuaja në modalitetin e ekranit të plotë gjatë përdorimit të kollitjes EFT WR.

Blerja e Aksesit

Pse të përdorësh EFT WR mbi ofruesit e tjerë?

Nëse keni përdorur ndonjëherë zhvillues ose ofrues të tjerë të hackeve në të kaluarën, ju ndoshta e dini se sa e tmerrshme mund të jetë të merreni me ta. Jo vetëm që ne jemi duke ofruar një shërbim profesional këtu, por ne jemi gjithmonë duke u përpjekur për të përmirësuar hacks tonë. Azhurnime të vazhdueshme dhe zhvillimi i mjeteve për lojëra me të cilat kompanitë e tjera nuk do të shqetësoheshin është ajo që na bën kaq të popullarizuar! Nëse dëshironi të arratisni me cilësi të lartë Hack-et e Tarkov pa "dhjamin", i keni gjetur. Mjetet tona janë 100% të sigurta dhe do t'ju mbajnë të fshehur nga shërbimi i automatizuar i zbulimit të mashtrimeve, kështu që nuk ka kurrë nevojë që përdoruesit e GamePron të shqetësohen për ndalimet.

Blerja e Aksesit
"
Jarod McpheePërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse nuk kam hakuar kurrë më parë, Gamepron e bëri të gjithë këtë një proces shumë të thjeshtë."

"
Aneesa CallahanPërdorues me përvojë

"Shumë më e butë se shumica e mjeteve të tjera që kam përdorur më parë, dhe më të fuqishme."

"
Alex BarrowHacker profesionist

"Si një haker profesionist kam shumë nevoja, të gjitha këto i plotëson Gamepron!"

"
Joan SilvaPërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse jam i ri në të gjitha këto, unë jam akoma shumë i kënaqur me rezultatet!"

"
Christopher VincentPërdorues me përvojë

"Hack-et nuk do të jenë gjithmonë të dobishme, përveç nëse jeni prej tyre nga Gamepron."

"
Lionët e RomësHacker profesionist

"Meqenëse nuk mund të mbështetem te shokët e mi të skuadrës, unë duhet të mbështetem te Gamepron për të mbetur konkurrues!"

"
Yousaf AminPërdoruesi për herë të parë

"Ju nuk duhet të jeni ekspert për të përdorur këto mjete, gjë që është një prekje e bukur."

"
Simon ChaneyPërdorues me përvojë

"Nga sa mund të them, Gamepron do të ketë një mjet për ju pavarësisht nga niveli i aftësive tuaja."

"
Nojus SniderHacker profesionist

"Mendoni për të gjitha ato fitore që mund të grumbulloni tani me një krisje Gamepron në anën tuaj!"

"
Calvin PricePërdoruesi për herë të parë

"Mos kini frikë të provoni këto mashtrime nëse jeni fillestar, pasi është shumë e thjeshtë."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Emmy RatcliffePërdorues me përvojë

"Vajzat haker bashkohen! Me Gamepron nuk më ndalon në të gjitha lojërat që dua."

"
Gemma JohnstonHacker profesionist

"Skena e piraterisë profesionale ka qenë në nevojë të dëshpëruar për një shërbim si Gamepron për mjaft kohë tani."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Meerab MirëPërdoruesi për herë të parë

"Ishte hera ime e parë duke hakuar dhe duhet ta pranoj, Gamepron i bëri gjërat LEHT!"

"
Myles ReidPërdorues me përvojë

"Si një haker me përvojë, është e sigurt të thuash Gamepron është ofruesi më i mirë në internet tani."

"
Alys WheelerHacker profesionist

"Pse të shqetësoheni me ato hacks dhe mashtrime të çmendura? Ju gjithmonë mund të mbështeteni në Gamepron për të kryer punën."

"
Daanish GreigPërdoruesi për herë të parë

"Nëse jeni një haker fillestar mos u shqetësoni, pasi Gamepron është i thjeshtë për t’u përdorur dhe për të përfituar."

"
Jaydan KavanaghPërdorues me përvojë

"Do të duhet të më mashtroni larg kompjuterit tim me këto mashtrime të aktivizuara!"

"
Miley EastwoodHacker profesionist

"Edhe pse ata më quajnë "Beastwood", kjo për shkak të mjeteve të mahnitshme nga Gamepron."

"
Jayda BarclayPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha shumë e frikësuar, por rezulton se Gamepron e bëri hackimin tepër të lehtë."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Jack DoddPërdorues me përvojë

"Unë e di se si funksionojnë hacks, që do të thotë se nuk kam asnjë problem t'i jap Gamepron një përmbledhje të shkëlqyeshme."

"
Catrina MckinneyHacker profesionist

"Nuk mund të kem asnjë gabim ndërsa pirateria dhe Gamepron është perfekte për këtë"

"
Artizanatit Sammy-JoPërdoruesi për herë të parë

"Mos lejoni që mendimi i piraterisë t'ju ndalojë të arrini qëllimet tuaja të lojërave."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Tiana OdlingHacker profesionist

"Ngjashëm me një verë të shkëlqyer, duket sikur Gamepron ka plakur ashtu si duhet për ne profesionistët."

"
SneekiBoi JacobsonPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim nuk dija çfarë të prisja, por përvoja e piraterisë ishte një përvojë e mrekullueshme!"

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Aurora AldredPërdorues me përvojë

"Pse dikush refuzon të përdorë Gamepron? Likeshtë si të refuzosh para falas!"

"
Caroline LivingstonHacker profesionist

"Unë kam pasur mjaft hacks & cheats pa shkëlqim, e cila është arsyeja pse unë gjithmonë dyqan në Gamepron."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Elodie McintyrePërdoruesi për herë të parë

"Ju mund të përfitoni nga këto mjete edhe nëse jeni fillestar si unë!"

"
Olly HumphriesHacker profesionist

"Gamepron ofron mashtrime të pazbuluara, që është gjithçka që kam dashur ndonjëherë."

"
Bronte BonnerPërdoruesi për herë të parë

"Pavarësisht nëse është një Aimbot ose Wallhack / ESP, Gamepron do të ketë diçka që ju kërkoni."

"
Joanne MerrittPërdorues me përvojë

"Hakerat me përvojë dhe me përvojë do të duan ende atë që Gamepron ka për të ofruar."

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Millie CortezHacker profesionist

"Pse nuk do të dëshironit të hakonit me Gamepron? Ata e kryejnë punën siç duhet."

"
Mjegullt NievesPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha skeptik, por mësova shumë shpejt që Gamepron është më i miri."

"
Arnold BowersHacker profesionist

"Pjesa më e mirë për Gamepron duhet të jetë e gjithë shkathtësia që ata kanë për të ofruar."

"
Ema WalshPërdorimi i herës së parë

"Unë prisja të hidhesha te ujqërit, por Gamepron e bëri procesin e shkarkimit / instalimit shumë të thjeshtë."

"
Hanna KinneyPërdorues me përvojë

"Ndërsa shumica e zhvilluesve të hakut do të më linin të kalbet, mbështetja ndaj klientit më ndihmoi!"

"
Dominik YuHacker profesionist

"Kur kam pyetje mund të pres që Mbështetja e Klientit të më japë ndihmën e nevojshme!"

"
Shigjetari GarrettPërdoruesi për herë të parë

"Si një përdorues për herë të parë, Gamepron e bëri shumë të lehtë për të kuptuar se si funksionon pirateria."

"
Arley GrahamPërdorues me përvojë

"Me karakteristika të mahnitshme dhe një pikë të shkëlqyeshme çmimi për t'u marrë parasysh, Gamepron mund të jetë në diçka."

"
Fusha e VerësHacker profesionist

"Lëreni profesionistët! Po shkatërroj njerëzit me të gjitha këto mashtrime dhe mashtrime."

"
Issa VargasPërdorues me përvojë

"Askush nga miqtë e mi nuk luan lojëra video, dhe unë duhet të përdorë Gamepron për të qëndruar konkurrues!"

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Kellan HessPërdoruesi për herë të parë

"Ka shumë lojëra për të zgjedhur këtu në Gamepron, kështu që nuk ka asnjë arsye për të refuzuar ndihmën e tyre."

"
Henri WardlePërdorues me përvojë

"Mendova se isha "njeriu i madh në kampus", kjo derisa të përdorja Gamepron!"

"
Lucas CostaHacker profesionist

"Ju do të humbni kaq shumë mundësi nëse nuk përfitoni nga Gamepron!"

"
Jusha PapaPërdorues me përvojë

"Ne nuk mund të jemi të gjithë të shkëlqyeshëm! Kjo përveç nëse të gjithë po përdorin Gamepron për të ecur përpara."

Menyja në lojë

Ju mund të keni dëgjuar termin "toggling" në një moment në të kaluarën, por gjithmonë do të jetë një hacker i ri që nuk e di se çfarë do të thotë kjo. Menuja në lojë e përfshirë në kollitjen tonë EFT WR ju lejon të rregulloni cilësimet e kollitjes sa herë që dëshironi, gjë që nuk mund të thuhet për disa nga mashtrimet e tjera të njohura të Arratisjes nga Tarkov të gjetura në internet. Rregullimi se sa shpejt reagon aimbot juaj ndaj armiqve është e thjeshtë, dhe madje mund të rregulloni madhësinë e rrethit tuaj FOV në mënyrë që të synojë më pak armiq. Ju nuk dëshironi gjithmonë që cilësimet tuaja të derdhen deri në maksimum, dhe ne mund t'ju ndihmojmë në përsosjen e atyre cilësimeve.

Blerja e Aksesit
eft hack nga wr
eft hack nga wr

Fotografitë në lojë

FAQ

P1. A është kjo mashtrim e lehtë për t'u përdorur?

A1 Ky mashtrim është shumë i lehtë dhe i thjeshtë për t’u përdorur. Ekzekutoni kutinë> Ekzekutoni lojën> Rregullo cilësimet tuaja> Luaj.

P2. A është kjo provë mashtrimi?

A2 Po, mund të transmetosh me këtë mashtrim dhe nuk do të jetë i dukshëm për shikuesit.

P3. A është mashtrimi i Brendshëm apo i Jashtëm?

A3 Ky mashtrim është i jashtëm me mbështetjen e ekranit të plotë, gjë që e bën atë gjithashtu të transmetueshëm

P4. A duhet të çaktivizoj mbrojtjen dhe anti-virusin për të përdorur mashtrimin?

A4 Importantshtë e rëndësishme që mbrojtja të jetë me aftësi të kufizuara, veçanërisht boot-i i sigurt në BIOS që të jetë në gjendje ta përdorë këtë mashtrim pasi që të mos e kesh të paaftë do të përfundojë duke dhënë Gabim gjatë lëshimit.

P5. A mund të luaj në rezolucion të ekranit të plotë?

A5 Po, kjo mashtrim mbështet rezolucionin në ekran të plotë.

Aksesi 1 ditor

Fitoni hyrjen në rrjetin e hackeve me rritjen më të shpejtë të gjetur në internet - Bleni një Çelës Produkti 1-ditor sot!

Jo aktualisht në dispozicion

Hyrja 1 javore

Disa përplasen, dhe pastaj disa dominojnë - Bleni një Çelës Produkti 1-javor sot

Jo aktualisht në dispozicion

Aksesi 1 Muaj

Pse nuk do të dëshironit të angazhoheshit në mënyrat e piraterisë? Bleni një Çelës Produkti 1-mujor sot!

$ 350.00

Blerja e Aksesit

Ofruesit e tjerë të mashtrimit ka të ngjarë të lëshojnë mjete që nuk janë as gati për treg. Në GamePron, do të fitoni vetëm akses në mashtrimet e besueshme EFT! Bleni një çelës produkti sot për të filluar.

Gati për dominojnë me Hack tonë EFT WR?

⬤   Statusi: PĂ«rditĂ«simi