⬤   Statusi: PĂ«rditĂ«simi

klasik Arratisja nga Tarkov Hack

Si lojtarët njerëzorë ashtu edhe botët skav nuk do të kenë një shans kur ta keni të aktivizuar këtë mjet.

Aksesi 1 ditor

Shikoni pse kaq shumë njerëz po i drejtohen këtij mjeti - Bleni një Çelës Produkti 1-ditor sot!

$ 15.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Një ditë nuk është e mjaftueshme për shumicën e përdoruesve tanë dhe ne e kuptojmë pse - Bleni një Çelës Produkti 1-javor sot!

$ 75.00

Blerja e Aksesit

Aksesi 1 Muaj

Po kërkoni të bëheni një anëtar i çertifikuar i GamePron? Bleni një Çelës Produkti 1-mujor sot!

$ 150.00

Blerja e Aksesit

Ne jemi një lloj race tjetër në GamePron - a jeni gati të bëheni pjesë e kësaj?

Shpëtoni nga Tarkov Classic Hack Information

Arratisja nga Tarkov zakonisht është e rezervuar për ata që duan një përvojë më sfiduese, pasi çdokush që interesohet të luajë "lojëra të lehta" do të ishte më mirë me diçka tjetër. Ju keni për të ngarkuar çantën tuaj dhe të drejtoheni për një Bastisje me çdo mision, që do të thotë vdekja mund të tregojë fundin e mbretërimit tuaj EFT! Përdorimi i EFT Classic Hack ju lejon të keni akses në disa nga tiparet më të fuqishme të gjetura ndonjëherë në një mashtrim, që do të thotë se do të jeni në gjendje të grumbulloni plaçkën më të vlefshme në asnjë kohë fare. Pavarësisht nëse është një UA ose Human Scav që kërkon t'ju nxjerrë jashtë, përdorimi i Hack Classic tonë EFT është i domosdoshëm.

Kombinueshmëria
Intel & AMD
Operimit të Sistemit
Windows 10 (1903-20H2)
Gjuhe
Menuja angleze
Siguri
HWID I mbyllur

Vlerësimi i Hack: ✩

⬤   Statusi: PĂ«rditĂ«simi

Lehtësinë e përdorimit: ✩

karakteristika

Ky hack përmban Enemy ESP, Info dhe disa opsione të tjera ESP (Bots, Artikuj dhe Portat e Daljes) që i bëjnë Bastisjet tuaja shumë më të lehta. Aimbot është i pajisur me shumë karakteristika të dobishme si Aim FOV ose Smooth Aiming, dhe madje mund të përfitoni edhe nga funksioni i Heqjeve! Instant Bullet Mod dhe Qëndrueshmëria e Pafund janë gjithashtu të pranishme.

Visuals

 • Armiku ESP
 • Informacioni i armikut (distanca / emri)
 • BotĂ«t ESP
 • Artikujt ESP
 • Portat e daljes ESP

aimbot

 • Aimbot i saktĂ«
 • Qellim i heshtur
 • Synoni kockat tĂ« personalizueshme
 • QĂ«llimi i personalizueshĂ«m i çelĂ«sit
 • Distanca e synimit
 • FOV dhe vlerat e lĂ«muara tĂ« personalizueshme

TĂ« ndryshme

 • No zbythje
 • Jo lĂ«kundje
 • No pĂ«rhapur
 • QĂ«ndrueshmĂ«ri e pafund

Rreth arratisjes nga Tarkov Classic

Ata prej jush që kanë hakuar në të kaluarën ka të ngjarë të jenë të vetëdijshëm se sa i rëndësishëm mund të jetë zgjedhja e mjetit të duhur, pasi është ndryshimi midis "jetës ose vdekjes" në shumicën e rasteve. Përdorimi i Granteve EFT Classic ju lejon të keni akses në disa nga tiparet më të fuqishme të implementuara ndonjëherë në një mashtrim, por ne e bëjmë këtë në një mënyrë të sigurt. Ju mund të transmetoni ndërsa përdorni këtë mashtrim, pasi UI-ja e Hack do të jetë e fshehur nga shikuesit tuaj! Shtë një mashtrim i Jashtëm që është i thjeshtë për t’u përdorur, që do të thotë se edhe hakerat me përvojë dhe fillestarët mund të përfitojnë nga ky mjet i mahnitshëm! Nuk funksionon në modalitetin e ekranit të plotë dhe një Spoofer HWID do të duhet të blihet veçmas.

Blerja e Aksesit

Pse të përdorësh Escape from Tarkov Classic mbi ofruesit e tjerë?

Sa shpesh keni qenë i dobësuar nga ofruesit e tjerë? Nëse kjo është hera juaj e parë që blini një çelës produkti nga ne këtu në GamePron, ju keni bërë zgjedhjen e duhur! Nuk ka asnjë zhvillues tjetër atje që të jetë i interesuar të ndihmojë përdoruesin, pa marrë parasysh çfarë. Prioriteti ynë do të mbetet gjithmonë i njëjtë, gjë që u jep klientëve tanë përvojën më të mirë të piraterisë së mundshme. Kur dëshironi të dini se paratë tuaja janë duke u shpenzuar në vendin e duhur, blerja e EFT Classic Hack është përshtatja e përsosur. Humbja e parave në hacks që me siguri do t'ju ndalojnë gjithsesi tani është një gjë e së kaluarës!

Blerja e Aksesit
"
Jarod McpheePërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse nuk kam hakuar kurrë më parë, Gamepron e bëri të gjithë këtë një proces shumë të thjeshtë."

"
Aneesa CallahanPërdorues me përvojë

"Shumë më e butë se shumica e mjeteve të tjera që kam përdorur më parë, dhe më të fuqishme."

"
Alex BarrowHacker profesionist

"Si një haker profesionist kam shumë nevoja, të gjitha këto i plotëson Gamepron!"

"
Joan SilvaPërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse jam i ri në të gjitha këto, unë jam akoma shumë i kënaqur me rezultatet!"

"
Christopher VincentPërdorues me përvojë

"Hack-et nuk do të jenë gjithmonë të dobishme, përveç nëse jeni prej tyre nga Gamepron."

"
Lionët e RomësHacker profesionist

"Meqenëse nuk mund të mbështetem te shokët e mi të skuadrës, unë duhet të mbështetem te Gamepron për të mbetur konkurrues!"

"
Yousaf AminPërdoruesi për herë të parë

"Ju nuk duhet të jeni ekspert për të përdorur këto mjete, gjë që është një prekje e bukur."

"
Simon ChaneyPërdorues me përvojë

"Nga sa mund të them, Gamepron do të ketë një mjet për ju pavarësisht nga niveli i aftësive tuaja."

"
Nojus SniderHacker profesionist

"Mendoni për të gjitha ato fitore që mund të grumbulloni tani me një krisje Gamepron në anën tuaj!"

"
Calvin PricePërdoruesi për herë të parë

"Mos kini frikë të provoni këto mashtrime nëse jeni fillestar, pasi është shumë e thjeshtë."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Emmy RatcliffePërdorues me përvojë

"Vajzat haker bashkohen! Me Gamepron nuk më ndalon në të gjitha lojërat që dua."

"
Gemma JohnstonHacker profesionist

"Skena e piraterisë profesionale ka qenë në nevojë të dëshpëruar për një shërbim si Gamepron për mjaft kohë tani."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Meerab MirëPërdoruesi për herë të parë

"Ishte hera ime e parë duke hakuar dhe duhet ta pranoj, Gamepron i bëri gjërat LEHT!"

"
Myles ReidPërdorues me përvojë

"Si një haker me përvojë, është e sigurt të thuash Gamepron është ofruesi më i mirë në internet tani."

"
Alys WheelerHacker profesionist

"Pse të shqetësoheni me ato hacks dhe mashtrime të çmendura? Ju gjithmonë mund të mbështeteni në Gamepron për të kryer punën."

"
Daanish GreigPërdoruesi për herë të parë

"Nëse jeni një haker fillestar mos u shqetësoni, pasi Gamepron është i thjeshtë për t’u përdorur dhe për të përfituar."

"
Jaydan KavanaghPërdorues me përvojë

"Do të duhet të më mashtroni larg kompjuterit tim me këto mashtrime të aktivizuara!"

"
Miley EastwoodHacker profesionist

"Edhe pse ata më quajnë "Beastwood", kjo për shkak të mjeteve të mahnitshme nga Gamepron."

"
Jayda BarclayPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha shumë e frikësuar, por rezulton se Gamepron e bëri hackimin tepër të lehtë."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Jack DoddPërdorues me përvojë

"Unë e di se si funksionojnë hacks, që do të thotë se nuk kam asnjë problem t'i jap Gamepron një përmbledhje të shkëlqyeshme."

"
Catrina MckinneyHacker profesionist

"Nuk mund të kem asnjë gabim ndërsa pirateria dhe Gamepron është perfekte për këtë"

"
Artizanatit Sammy-JoPërdoruesi për herë të parë

"Mos lejoni që mendimi i piraterisë t'ju ndalojë të arrini qëllimet tuaja të lojërave."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Tiana OdlingHacker profesionist

"Ngjashëm me një verë të shkëlqyer, duket sikur Gamepron ka plakur ashtu si duhet për ne profesionistët."

"
SneekiBoi JacobsonPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim nuk dija çfarë të prisja, por përvoja e piraterisë ishte një përvojë e mrekullueshme!"

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Aurora AldredPërdorues me përvojë

"Pse dikush refuzon të përdorë Gamepron? Likeshtë si të refuzosh para falas!"

"
Caroline LivingstonHacker profesionist

"Unë kam pasur mjaft hacks & cheats pa shkëlqim, e cila është arsyeja pse unë gjithmonë dyqan në Gamepron."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Elodie McintyrePërdoruesi për herë të parë

"Ju mund të përfitoni nga këto mjete edhe nëse jeni fillestar si unë!"

"
Olly HumphriesHacker profesionist

"Gamepron ofron mashtrime të pazbuluara, që është gjithçka që kam dashur ndonjëherë."

"
Bronte BonnerPërdoruesi për herë të parë

"Pavarësisht nëse është një Aimbot ose Wallhack / ESP, Gamepron do të ketë diçka që ju kërkoni."

"
Joanne MerrittPërdorues me përvojë

"Hakerat me përvojë dhe me përvojë do të duan ende atë që Gamepron ka për të ofruar."

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Millie CortezHacker profesionist

"Pse nuk do të dëshironit të hakonit me Gamepron? Ata e kryejnë punën siç duhet."

"
Mjegullt NievesPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha skeptik, por mësova shumë shpejt që Gamepron është më i miri."

"
Arnold BowersHacker profesionist

"Pjesa më e mirë për Gamepron duhet të jetë e gjithë shkathtësia që ata kanë për të ofruar."

"
Ema WalshPërdorimi i herës së parë

"Unë prisja të hidhesha te ujqërit, por Gamepron e bëri procesin e shkarkimit / instalimit shumë të thjeshtë."

"
Hanna KinneyPërdorues me përvojë

"Ndërsa shumica e zhvilluesve të hakut do të më linin të kalbet, mbështetja ndaj klientit më ndihmoi!"

"
Dominik YuHacker profesionist

"Kur kam pyetje mund të pres që Mbështetja e Klientit të më japë ndihmën e nevojshme!"

"
Shigjetari GarrettPërdoruesi për herë të parë

"Si një përdorues për herë të parë, Gamepron e bëri shumë të lehtë për të kuptuar se si funksionon pirateria."

"
Arley GrahamPërdorues me përvojë

"Me karakteristika të mahnitshme dhe një pikë të shkëlqyeshme çmimi për t'u marrë parasysh, Gamepron mund të jetë në diçka."

"
Fusha e VerësHacker profesionist

"Lëreni profesionistët! Po shkatërroj njerëzit me të gjitha këto mashtrime dhe mashtrime."

"
Issa VargasPërdorues me përvojë

"Askush nga miqtë e mi nuk luan lojëra video, dhe unë duhet të përdorë Gamepron për të qëndruar konkurrues!"

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Kellan HessPërdoruesi për herë të parë

"Ka shumë lojëra për të zgjedhur këtu në Gamepron, kështu që nuk ka asnjë arsye për të refuzuar ndihmën e tyre."

"
Henri WardlePërdorues me përvojë

"Mendova se isha "njeriu i madh në kampus", kjo derisa të përdorja Gamepron!"

"
Lucas CostaHacker profesionist

"Ju do të humbni kaq shumë mundësi nëse nuk përfitoni nga Gamepron!"

"
Jusha PapaPërdorues me përvojë

"Ne nuk mund të jemi të gjithë të shkëlqyeshëm! Kjo përveç nëse të gjithë po përdorin Gamepron për të ecur përpara."

Menyja në lojë

Si çdo lloj cilësimi tjetër konkurrues, bërja e rregullimeve do të jetë diçka me të cilën bëheni të njohur me kalimin e kohës. Ka disa hacks atje që nuk ofrojnë një menu në lojë, që do të thotë që ju do të duhet të bëni të gjitha ndryshimet tuaja para se të hapet vetë hackimi. Kur keni një menu në lojë për t'u mbështetur, jo vetëm që mund ta mbani lojën hapur ndërsa bëni ndryshime, por kjo do të thotë se do të jetë pothuajse e pamundur të kapeni duke pirë. Toggling hack dhe off nuk ka qenë kurrë kaq e lehtë, ne ju premtojmë!

Blerja e Aksesit

Fotografitë në lojë

FAQ

P1. A është kjo mashtrim e lehtë për t'u përdorur?

A1 Ky mashtrim është shumë i lehtë dhe i thjeshtë për t’u përdorur. Ekzekutoni kutinë> Ekzekutoni lojën> Rregullo cilësimet tuaja> Luaj.

P2. A është kjo provë mashtrimi?

A2 Po, mund të transmetosh me këtë mashtrim dhe nuk do të jetë i dukshëm për shikuesit.

P3. A është mashtrimi i Brendshëm apo i Jashtëm?

A3 Ky mashtrim është i Jashtëm.

P4. A duhet të çaktivizoj mbrojtjen dhe anti-virusin për të përdorur mashtrimin?

A4 Importantshtë e rëndësishme që mbrojtja të jetë me aftësi të kufizuara, veçanërisht boot-i i sigurt në BIOS që të jetë në gjendje ta përdorë këtë mashtrim pasi që të mos e kesh të paaftë do të përfundojë duke dhënë Gabim gjatë lëshimit.

P5. A vjen me Hwid Spoofer?

A5. Jo, kjo mashtrim nuk përfshin një mashtrues të shpejtë. Ne ofrojmë një spoofer të ndarë hwid për R6S.

P6. A mund të luaj në rezolucion të ekranit të plotë?

A6. Jo, ky mashtrim nuk funksionon në modalitetin e ekranit të plotë.

Aksesi 1 ditor

Shikoni pse kaq shumë njerëz po i drejtohen këtij mjeti - Bleni një Çelës Produkti 1-ditor sot!

$ 15.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Një ditë nuk është e mjaftueshme për shumicën e përdoruesve tanë dhe ne e kuptojmë pse - Bleni një Çelës Produkti 1-javor sot!

$ 75.00

Blerja e Aksesit

Aksesi 1 Muaj

Po kërkoni të bëheni një anëtar i çertifikuar i GamePron? Bleni një Çelës Produkti 1-mujor sot!

$ 150.00

Blerja e Aksesit

Bleni një çelës produkti që i përshtatet nevojave tuaja në mënyrë të përsosur dhe kollituni derisa të fitoni fitimet tuaja duke përdorur EFT Classic!

Gati për dominojnë me arratisjen tonë nga Hack Classic Tarkov?

⬤   Statusi: PĂ«rditĂ«simi