Statusi: Përditësimi

Olima Arratisja nga Tarkov Hack

Mashtrimi ynë Olima EFT është gjithmonë ideal kur dëshiron të sigurosh një fitore.

Aksesi 1 ditor

Fitoni akses dhe hiqni lojtarët më të mirë të EFT përreth - Bleni një Çelës Produkti 1-Ditor sot!

Jo aktualisht në dispozicion

Hyrja 1 javore

Nuk është e nevojshme të na pyesni nëse ka mundësi më të gjata, ne i kuptojmë - Bleni një Çelës Produkti 1-Javor sot!

$ 90.00

Blerja e Aksesit

Aksesi 1 Muaj

Fitoni akses edhe më të gjatë në Hack-in tonë të mahnitshëm EFT - Bleni një Çelës Produkti 1-Mujor sot!

$ 170.00

Blerja e Aksesit

Sa shpesh fitoni lojëra në Escape from Tarkov? Drejtimi i një Bastisje të suksesshme nuk duhet të jetë një proces i vështirë, veçanërisht kur keni besim tek të tjerët si Olima EFT Hack. Mashtro zgjuar me GamePron!

Shpëtuar nga Tarkov Olima Hack Information

Arratisja nga Tarkov ka për qëllim t'ju hedhë në zemërim sa herë që është e mundur, ose të paktën do të dukej kështu. Ju mund të përdorni tonë EFT Hack për të përfituar nga çdo situatë që e gjeni, kështu që pavarësisht nëse është një person apo një duzinë, ju gjithmonë do të jeni "alfa". Askush nuk po luan rregullisht që mund t'ju ndalojë! EFT Olima Hack punon në ekran të plotë dhe është i Brendshëm, është gjithashtu Arratisja më e lehtë nga Tarkov Hack që mund të gjeni në lidhje me instalimin dhe përdorimin. Më shumë sukses në EFT është kaq afër!

Kombinueshmëria
Intel & AMD
(Kërkon Virtualizimi në Bios i Aktivizuar!)
Operimit të Sistemit
Windows 10 (1903 ~ 1909)
Gjuhe
Menuja angleze
Siguri
HWID I mbyllur

Vlerësimi i Hack:

  Statusi: Përditësimi

Lehtësinë e përdorimit:

karakteristika

Arratisja jonë nga Tarkov Olima Hack përmban Enemy dhe Item ESP, duke ju lejuar të dalloni pothuajse gjithçka (përfshirë armiqtë dhe burimet e dobishme) përmes sipërfaqeve të ngurta / opake. EFT Aimbot është i pajisur me Rregullim të Qëllimit FOV dhe Prioritizim të Kockave, si dhe Çelësa të Qëllimit të Përcaktuar (dhe më shumë!).

Visuals

  • Enemy ESP (Player / NPC, Largësia, Emrat, Kuti, Dëmtimi individual i kockave (Ndryshimi i ngjyrës kur dëmtohet), Kufomat, Baret e Shëndetit, Pika e kokës, Pika e daljes
  • Artikulli ESP (Distanca, Çmimi i Artikullit i rregullueshëm (tregoni artikuj me çmim të lartë sipas cilësimeve), Artikuj Misioni)

aimbot

  • Qëllimi i rregullueshëm FOV
  • Çelësat e synuar të përcaktuar
  • Diapazoni i Qëllimit
  • Qëllimi i heshtur

Të ndryshme

  • Hiqni kufirin e peshës
  • Stamina Infinite
  • Speed ​​Hack
  • Zhbllokoni dyert / kutitë / rastet

Rreth arratisjes nga Tarkov Olima

Përdorimi i duhur i EFT Cheat do t'ju kthejë në një lojtar të nivelit profesional brenda natës, dhe ndërsa nuk është "i ligjshëm", fitoret që do të grumbulloni sigurisht që janë! Arratisja nga Tarkov ka shumë misione të vështira që shpërblejnë disa nga plaçkat më të mira të disponueshme në lojë, e cila është pikërisht arsyeja pse ato janë kaq të vështira - përdorimi i Arratisjes nga Tarkov Hack i kthen ato në asgjë tjetër, përveç praktikës, pasi EFT Aimbot ynë nuk do të ju zhgënjen. Bashkojeni atë me Wallhack-un tonë EFT dhe nuk do të befasoheni kurrë nga një UA e mbizotëruar ose edhe nga një lojtar i vërtetë! Ka veçori shtesë si Speed ​​Hack dhe Infinite Stamina, gjithashtu.

Blerja e Aksesit

Pse të përdoret Escape from Tarkov Olima mbi ofruesit e tjerë?

Ju gjithmonë doni të filloni në këmbën e djathtë në botën e piraterisë, prandaj përdorimi i një mjeti të tillë të kërkuar do t'ju bëjë mirë. Ju nuk duhet të shqetësoheni për rrezikun e ndalimit, pasi të gjitha mjetet e disponueshme këtu në Gamepron janë të pazbuluara - për sa kohë që jeni të zgjuar për mënyrat tuaja të piraterisë, nuk do të ndaloheni kurrë! Asnjëherë nuk do të përfshijmë përmbajtje të errët ose me qëllim të keq në hacks tonë, duke na bërë një nga zhvilluesit më të njohur të hakut në internet tani! Pavarësisht nëse kërkoni cilësinë ose sigurinë, EFT Hack ynë i ka të dyja.

Blerja e Aksesit
"
Jarod McpheePërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse nuk kam hakuar kurrë më parë, Gamepron e bëri të gjithë këtë një proces shumë të thjeshtë."

"
Aneesa CallahanPërdorues me përvojë

"Shumë më e butë se shumica e mjeteve të tjera që kam përdorur më parë, dhe më të fuqishme."

"
Alex BarrowHacker profesionist

"Si një haker profesionist kam shumë nevoja, të gjitha këto i plotëson Gamepron!"

"
Joan SilvaPërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse jam i ri në të gjitha këto, unë jam akoma shumë i kënaqur me rezultatet!"

"
Christopher VincentPërdorues me përvojë

"Hack-et nuk do të jenë gjithmonë të dobishme, përveç nëse jeni prej tyre nga Gamepron."

"
Lionët e RomësHacker profesionist

"Meqenëse nuk mund të mbështetem te shokët e mi të skuadrës, unë duhet të mbështetem te Gamepron për të mbetur konkurrues!"

"
Yousaf AminPërdoruesi për herë të parë

"Ju nuk duhet të jeni ekspert për të përdorur këto mjete, gjë që është një prekje e bukur."

"
Simon ChaneyPërdorues me përvojë

"Nga sa mund të them, Gamepron do të ketë një mjet për ju pavarësisht nga niveli i aftësive tuaja."

"
Nojus SniderHacker profesionist

"Mendoni për të gjitha ato fitore që mund të grumbulloni tani me një krisje Gamepron në anën tuaj!"

"
Calvin PricePërdoruesi për herë të parë

"Mos kini frikë të provoni këto mashtrime nëse jeni fillestar, pasi është shumë e thjeshtë."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Emmy RatcliffePërdorues me përvojë

"Vajzat haker bashkohen! Me Gamepron nuk më ndalon në të gjitha lojërat që dua."

"
Gemma JohnstonHacker profesionist

"Skena e piraterisë profesionale ka qenë në nevojë të dëshpëruar për një shërbim si Gamepron për mjaft kohë tani."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Meerab MirëPërdoruesi për herë të parë

"Ishte hera ime e parë duke hakuar dhe duhet ta pranoj, Gamepron i bëri gjërat LEHT!"

"
Myles ReidPërdorues me përvojë

"Si një haker me përvojë, është e sigurt të thuash Gamepron është ofruesi më i mirë në internet tani."

"
Alys WheelerHacker profesionist

"Pse të shqetësoheni me ato hacks dhe mashtrime të çmendura? Ju gjithmonë mund të mbështeteni në Gamepron për të kryer punën."

"
Daanish GreigPërdoruesi për herë të parë

"Nëse jeni një haker fillestar mos u shqetësoni, pasi Gamepron është i thjeshtë për t’u përdorur dhe për të përfituar."

"
Jaydan KavanaghPërdorues me përvojë

"Do të duhet të më mashtroni larg kompjuterit tim me këto mashtrime të aktivizuara!"

"
Miley EastwoodHacker profesionist

"Edhe pse ata më quajnë "Beastwood", kjo për shkak të mjeteve të mahnitshme nga Gamepron."

"
Jayda BarclayPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha shumë e frikësuar, por rezulton se Gamepron e bëri hackimin tepër të lehtë."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Jack DoddPërdorues me përvojë

"Unë e di se si funksionojnë hacks, që do të thotë se nuk kam asnjë problem t'i jap Gamepron një përmbledhje të shkëlqyeshme."

"
Catrina MckinneyHacker profesionist

"Nuk mund të kem asnjë gabim ndërsa pirateria dhe Gamepron është perfekte për këtë"

"
Artizanatit Sammy-JoPërdoruesi për herë të parë

"Mos lejoni që mendimi i piraterisë t'ju ndalojë të arrini qëllimet tuaja të lojërave."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Tiana OdlingHacker profesionist

"Ngjashëm me një verë të shkëlqyer, duket sikur Gamepron ka plakur ashtu si duhet për ne profesionistët."

"
SneekiBoi JacobsonPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim nuk dija çfarë të prisja, por përvoja e piraterisë ishte një përvojë e mrekullueshme!"

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Aurora AldredPërdorues me përvojë

"Pse dikush refuzon të përdorë Gamepron? Likeshtë si të refuzosh para falas!"

"
Caroline LivingstonHacker profesionist

"Unë kam pasur mjaft hacks & cheats pa shkëlqim, e cila është arsyeja pse unë gjithmonë dyqan në Gamepron."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Elodie McintyrePërdoruesi për herë të parë

"Ju mund të përfitoni nga këto mjete edhe nëse jeni fillestar si unë!"

"
Olly HumphriesHacker profesionist

"Gamepron ofron mashtrime të pazbuluara, që është gjithçka që kam dashur ndonjëherë."

"
Bronte BonnerPërdoruesi për herë të parë

"Pavarësisht nëse është një Aimbot ose Wallhack / ESP, Gamepron do të ketë diçka që ju kërkoni."

"
Joanne MerrittPërdorues me përvojë

"Hakerat me përvojë dhe me përvojë do të duan ende atë që Gamepron ka për të ofruar."

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Millie CortezHacker profesionist

"Pse nuk do të dëshironit të hakonit me Gamepron? Ata e kryejnë punën siç duhet."

"
Mjegullt NievesPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha skeptik, por mësova shumë shpejt që Gamepron është më i miri."

"
Arnold BowersHacker profesionist

"Pjesa më e mirë për Gamepron duhet të jetë e gjithë shkathtësia që ata kanë për të ofruar."

"
Ema WalshPërdorimi i herës së parë

"Unë prisja të hidhesha te ujqërit, por Gamepron e bëri procesin e shkarkimit / instalimit shumë të thjeshtë."

"
Hanna KinneyPërdorues me përvojë

"Ndërsa shumica e zhvilluesve të hakut do të më linin të kalbet, mbështetja ndaj klientit më ndihmoi!"

"
Dominik YuHacker profesionist

"Kur kam pyetje mund të pres që Mbështetja e Klientit të më japë ndihmën e nevojshme!"

"
Shigjetari GarrettPërdoruesi për herë të parë

"Si një përdorues për herë të parë, Gamepron e bëri shumë të lehtë për të kuptuar se si funksionon pirateria."

"
Arley GrahamPërdorues me përvojë

"Me karakteristika të mahnitshme dhe një pikë të shkëlqyeshme çmimi për t'u marrë parasysh, Gamepron mund të jetë në diçka."

"
Fusha e VerësHacker profesionist

"Lëreni profesionistët! Po shkatërroj njerëzit me të gjitha këto mashtrime dhe mashtrime."

"
Issa VargasPërdorues me përvojë

"Askush nga miqtë e mi nuk luan lojëra video, dhe unë duhet të përdorë Gamepron për të qëndruar konkurrues!"

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Kellan HessPërdoruesi për herë të parë

"Ka shumë lojëra për të zgjedhur këtu në Gamepron, kështu që nuk ka asnjë arsye për të refuzuar ndihmën e tyre."

"
Henri WardlePërdorues me përvojë

"Mendova se isha "njeriu i madh në kampus", kjo derisa të përdorja Gamepron!"

"
Lucas CostaHacker profesionist

"Ju do të humbni kaq shumë mundësi nëse nuk përfitoni nga Gamepron!"

"
Jusha PapaPërdorues me përvojë

"Ne nuk mund të jemi të gjithë të shkëlqyeshëm! Kjo përveç nëse të gjithë po përdorin Gamepron për të ecur përpara."

Menyja në lojë

Mungesa e një menuje në lojë që gjendet në shumë Escape from Tarkov Hacks është dëshpëruese, për të thënë të paktën. Kur dëshironi të përshtateni me situata të caktuara ndërsa luani dhe nuk keni një menu në lojë për ta bërë këtë, çfarë tjetër duhet të bëni? Vetëm hacks me cilësi më të ulët do të refuzojnë të përfshijnë një menu në lojë, dhe disa nga "Hack-et me cilësi të lartë EFT" që i gjeni në internet ende shfaqin opsione të rrëmujshme të menusë në lojë. Ju mund të ndryshoni gjithçka që dëshironi duke përdorur menunë tonë në lojë, të gjitha këto mund të bëhen pa mbyllur lojën. Kur koha është thelbësore, Gamepron vjen përmes!

Blerja e Aksesit
hak eft
eft hacks olima

Fotografitë në lojë

FAQ

P1. A është kjo mashtrim e lehtë për t'u përdorur?

A1 Ky mashtrim është shumë i lehtë dhe i thjeshtë për t’u përdorur. Kërkon regjistrim në ngarkues dhe mbivendosje të mosmarrëveshjes. Thjesht ndiqni "si të përdorim"

P2. A është kjo provë mashtrimi?

A2 Po, mund të transmetosh me këtë mashtrim dhe nuk do të jetë i dukshëm për shikuesit.

P3. A është mashtrimi i Brendshëm apo i Jashtëm?

A3 Ky mashtrim është i Brendshëm.

P4. A duhet të çaktivizoj mbrojtjen dhe anti-virusin për të përdorur mashtrimin?

A4 Importantshtë e rëndësishme që mbrojtja të jetë me aftësi të kufizuara, veçanërisht boot-i i sigurt në BIOS që të jetë në gjendje ta përdorë këtë mashtrim pasi që të mos e kesh të paaftë do të përfundojë duke dhënë Gabim gjatë lëshimit.

P5. A vjen me Hwid Spoofer?

A5. Jo, kjo mashtrim nuk përfshin një mashtrues të shpejtë. Ne ofrojmë një spoofer të ndarë hwid për EFT

P6. A mund të luaj në rezolucion të ekranit të plotë?

A6. Po, kjo mashtrim funksionon në ekran të plotë

Aksesi 1 ditor

Fitoni akses dhe hiqni lojtarët më të mirë të EFT përreth - Bleni një Çelës Produkti 1-Ditor sot!

Jo aktualisht në dispozicion

Hyrja 1 javore

Nuk është e nevojshme të na pyesni nëse ka mundësi më të gjata, ne i kuptojmë - Bleni një Çelës Produkti 1-Javor sot!

$ 90.00

Blerja e Aksesit

Aksesi 1 Muaj

Fitoni akses edhe më të gjatë në Hack-in tonë të mahnitshëm EFT - Bleni një Çelës Produkti 1-Mujor sot!

$ 170.00

Blerja e Aksesit

Qëndroni të mbrojtur duke përdorur mashtrimet tona të pa zbuluara. Kur keni një llogari që dëshironi të mbani rreth për një kohë, përdorimi i mashtrimeve tona do të jetë gjithmonë një përparësi kryesore. Qëndroni i urtë me GamePron!
Bleni një çelës produkti për Olima tonë EFT Hack sot dhe filloni mbretërimin tuaj të dominimit.

Gati për dominojnë me arratisjen tonë nga Tarkov Olima Hack?

  Statusi: Përditësimi