Statusi: Përditësimi

shik Arratisja nga Tarkov Hack

Shpëtimi nga Tarkov tani mund të pushtohet duke përdorur Cheats tonë Posh EFT!

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Bëhuni master i Arratisjes nga Tarkov tani - Bleni një Çelës Produkti 1-Ditor sot!

$ 18.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Ndonjëherë keni nevojë për më shumë se vetëm një ditë, gjë që është mirë nga ne! Bleni një Çelës Produkti 1-Javor sot!

$ 95.00

Blerja e Aksesit

Aksesi 1 Muaj

Përdoruesit më të përkushtuar të Posh do t'ju duhet edhe më shumë kohë - Bleni një Produkt 1-Mujor

$ 190.00

Blerja e Aksesit

Fitoni saktësi të mahnitshme me EFT Aimbot tonë, ose shikoni se ku ndodhen të gjithë kundërshtarët tuaj me Posh EFT Wallhack. ESP (Perceptimi Extras Sensory) do t'ju mbajë të vetëdijshëm për çdo rrezik që fshihet gjatë gjithë kohës.

Arratisni nga Informacioni i Hack Tarkov Posh

Të gjithë kollitjet që do të gjeni këtu në Posh janë ndërtuar për t'u përdorur me lehtësi. Ju nuk keni nevojë të luftoni kur bëhet fjalë për instalimin dhe përdorimin e vetë EFT Hack, dhe ne kemi shumë veçori për të zhytur dhëmbët tuaj. Për shembull, ju mund ta krahasoni arratisjen tonë nga Tarkov Posh Hack me ofruesit e tjerë dhe do të shihni se sa më mirë jemi. Arratisja nga Takrov nuk do t'ju lejojë të keni sukses pa pak punë të vështirë, dhe në disa raste, do të ndihet sikur kartat janë grumbulluar kundër jush.

Kombinueshmëria
Intel & AMD
Operimit të Sistemit
Windows 10 (1903 20H2)
Gjuhe
Menuja angleze
Siguri
HWID I mbyllur

Vlerësimi i Hack:

  Statusi: Përditësimi

Lehtësinë e përdorimit:

karakteristika

Përdorimi i EFT Hack ju lejon juve të keni akses në llojet e EFT Aimbot dhe EFT Wallhack. Ju keni një numër të madh opsionesh të armikut ESP për të zgjedhur, si dhe NPC ESP, Artikull ESP, dhe madje edhe Informacionin e Armikut. EFT Aimbot vjen me Qëllim të Rregullueshëm FOV dhe shumë më tepër.

Lojtari ESP

 • bot
 • kuti
 • skelet
 • shëndetësor
 • Nickname
 • Largësia dhe Distrikti MAX
 • armë

Plaçkisni ESP

 • emër
 • Distancë
 • Dist Dist
 • Vetëm Quests
 • Çmimi
 • Cmimi min

Dilni nga ESP

 • emër
 • Distancë

aimbot

 • Enable / Disable
 • TrupiQëllimi
 • Fov
 • I qetë
 • Distancë

Të ndryshme

 • Vizato Fov
 • Vizatoni Crosshair
 • SpeedHack
 • inf Qëndrueshmëri
 • inf oksigjen
 • Hape Dyert
 • Nuk tërhiqem
 • No Sway

Colors

 • Kutia e lojtarit
 • Kutia e Mikut të Lojtarit
 • Nick Player Emri
 • Skeleti i lojtarit
 • Arma e lojtarit
 • Pre
 • Dalje
 • Fov
 • crosshair

Rreth arratisjes nga Tarkov Posh

Sa shpesh keni blerë një Hack EFT, vetëm për t'u zhgënjyer me rezultatin? Mashtrimet tona do të ndryshojnë mënyrën se si ju mendoni për ofruesit e kollitjeve, pasi edhe nëse keni pasur një përvojë të keqe në të kaluarën, shanset janë që ne do të jemi në gjendje të trajtojmë nevojat tuaja me nxitim. Ju nuk keni pse të paguani një shumë qesharake parash me Posh, pasi megjithëse jemi më të kushtueshëm se "ofruesit e lirë", ne jemi një opsion shumë i përballueshëm në fushën premium. Ju mund t'i merrni kundërshtarët tuaj ballë për ballë me aktivizimin tonë Escape from Tarkov Hack, dhe ata nuk do të kenë asnjë të dhënë se çfarë do t'i godasë ata!

Blerja e Aksesit

Pse të përdoret Escape from Tarov mbi ofruesit e tjerë?

Humbja e kohës dhe parave tuaja në ofruesit e dobët të hakut është një gjë e së kaluarës, pasi mund të mbështeteni te Posh për të gjitha nevojat tuaja të piraterisë. Ne nuk lëshojmë mashtrime vetëm sipas dëshirës, ​​pasi të gjithë ata kalojnë nëpër një kontroll të fuqishëm të cilësisë që ndihmon në zgjidhjen e ndonjë gabimi. Ju po merrni një mashtrim të pazbuluar që është zhvilluar nga profesionistë, dhe me të vërtetë nuk bëhet më mirë se kaq! Arratisja nga Tarkov është tashmë një lojë e vështirë, dhe përdorimi i mashtrimeve pa shkëlqim është i detyruar t’i përkeqësojë gjërat - bëni zgjedhjen e duhur dhe shikoni sot Arratisjen nga Tarkov Posh Hack.

Blerja e Aksesit
"
Jarod McpheePërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse nuk kam hakuar kurrë më parë, Gamepron e bëri të gjithë këtë një proces shumë të thjeshtë."

"
Aneesa CallahanPërdorues me përvojë

"Shumë më e butë se shumica e mjeteve të tjera që kam përdorur më parë, dhe më të fuqishme."

"
Alex BarrowHacker profesionist

"Si një haker profesionist kam shumë nevoja, të gjitha këto i plotëson Gamepron!"

"
Joan SilvaPërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse jam i ri në të gjitha këto, unë jam akoma shumë i kënaqur me rezultatet!"

"
Christopher VincentPërdorues me përvojë

"Hack-et nuk do të jenë gjithmonë të dobishme, përveç nëse jeni prej tyre nga Gamepron."

"
Lionët e RomësHacker profesionist

"Meqenëse nuk mund të mbështetem te shokët e mi të skuadrës, unë duhet të mbështetem te Gamepron për të mbetur konkurrues!"

"
Yousaf AminPërdoruesi për herë të parë

"Ju nuk duhet të jeni ekspert për të përdorur këto mjete, gjë që është një prekje e bukur."

"
Simon ChaneyPërdorues me përvojë

"Nga sa mund të them, Gamepron do të ketë një mjet për ju pavarësisht nga niveli i aftësive tuaja."

"
Nojus SniderHacker profesionist

"Mendoni për të gjitha ato fitore që mund të grumbulloni tani me një krisje Gamepron në anën tuaj!"

"
Calvin PricePërdoruesi për herë të parë

"Mos kini frikë të provoni këto mashtrime nëse jeni fillestar, pasi është shumë e thjeshtë."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Emmy RatcliffePërdorues me përvojë

"Vajzat haker bashkohen! Me Gamepron nuk më ndalon në të gjitha lojërat që dua."

"
Gemma JohnstonHacker profesionist

"Skena e piraterisë profesionale ka qenë në nevojë të dëshpëruar për një shërbim si Gamepron për mjaft kohë tani."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Meerab MirëPërdoruesi për herë të parë

"Ishte hera ime e parë duke hakuar dhe duhet ta pranoj, Gamepron i bëri gjërat LEHT!"

"
Myles ReidPërdorues me përvojë

"Si një haker me përvojë, është e sigurt të thuash Gamepron është ofruesi më i mirë në internet tani."

"
Alys WheelerHacker profesionist

"Pse të shqetësoheni me ato hacks dhe mashtrime të çmendura? Ju gjithmonë mund të mbështeteni në Gamepron për të kryer punën."

"
Daanish GreigPërdoruesi për herë të parë

"Nëse jeni një haker fillestar mos u shqetësoni, pasi Gamepron është i thjeshtë për t’u përdorur dhe për të përfituar."

"
Jaydan KavanaghPërdorues me përvojë

"Do të duhet të më mashtroni larg kompjuterit tim me këto mashtrime të aktivizuara!"

"
Miley EastwoodHacker profesionist

"Edhe pse ata më quajnë "Beastwood", kjo për shkak të mjeteve të mahnitshme nga Gamepron."

"
Jayda BarclayPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha shumë e frikësuar, por rezulton se Gamepron e bëri hackimin tepër të lehtë."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Jack DoddPërdorues me përvojë

"Unë e di se si funksionojnë hacks, që do të thotë se nuk kam asnjë problem t'i jap Gamepron një përmbledhje të shkëlqyeshme."

"
Catrina MckinneyHacker profesionist

"Nuk mund të kem asnjë gabim ndërsa pirateria dhe Gamepron është perfekte për këtë"

"
Artizanatit Sammy-JoPërdoruesi për herë të parë

"Mos lejoni që mendimi i piraterisë t'ju ndalojë të arrini qëllimet tuaja të lojërave."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Tiana OdlingHacker profesionist

"Ngjashëm me një verë të shkëlqyer, duket sikur Gamepron ka plakur ashtu si duhet për ne profesionistët."

"
SneekiBoi JacobsonPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim nuk dija çfarë të prisja, por përvoja e piraterisë ishte një përvojë e mrekullueshme!"

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Aurora AldredPërdorues me përvojë

"Pse dikush refuzon të përdorë Gamepron? Likeshtë si të refuzosh para falas!"

"
Caroline LivingstonHacker profesionist

"Unë kam pasur mjaft hacks & cheats pa shkëlqim, e cila është arsyeja pse unë gjithmonë dyqan në Gamepron."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Elodie McintyrePërdoruesi për herë të parë

"Ju mund të përfitoni nga këto mjete edhe nëse jeni fillestar si unë!"

"
Olly HumphriesHacker profesionist

"Gamepron ofron mashtrime të pazbuluara, që është gjithçka që kam dashur ndonjëherë."

"
Bronte BonnerPërdoruesi për herë të parë

"Pavarësisht nëse është një Aimbot ose Wallhack / ESP, Gamepron do të ketë diçka që ju kërkoni."

"
Joanne MerrittPërdorues me përvojë

"Hakerat me përvojë dhe me përvojë do të duan ende atë që Gamepron ka për të ofruar."

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Millie CortezHacker profesionist

"Pse nuk do të dëshironit të hakonit me Gamepron? Ata e kryejnë punën siç duhet."

"
Mjegullt NievesPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha skeptik, por mësova shumë shpejt që Gamepron është më i miri."

"
Arnold BowersHacker profesionist

"Pjesa më e mirë për Gamepron duhet të jetë e gjithë shkathtësia që ata kanë për të ofruar."

"
Ema WalshPërdorimi i herës së parë

"Unë prisja të hidhesha te ujqërit, por Gamepron e bëri procesin e shkarkimit / instalimit shumë të thjeshtë."

"
Hanna KinneyPërdorues me përvojë

"Ndërsa shumica e zhvilluesve të hakut do të më linin të kalbet, mbështetja ndaj klientit më ndihmoi!"

"
Dominik YuHacker profesionist

"Kur kam pyetje mund të pres që Mbështetja e Klientit të më japë ndihmën e nevojshme!"

"
Shigjetari GarrettPërdoruesi për herë të parë

"Si një përdorues për herë të parë, Gamepron e bëri shumë të lehtë për të kuptuar se si funksionon pirateria."

"
Arley GrahamPërdorues me përvojë

"Me karakteristika të mahnitshme dhe një pikë të shkëlqyeshme çmimi për t'u marrë parasysh, Gamepron mund të jetë në diçka."

"
Fusha e VerësHacker profesionist

"Lëreni profesionistët! Po shkatërroj njerëzit me të gjitha këto mashtrime dhe mashtrime."

"
Issa VargasPërdorues me përvojë

"Askush nga miqtë e mi nuk luan lojëra video, dhe unë duhet të përdorë Gamepron për të qëndruar konkurrues!"

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Kellan HessPërdoruesi për herë të parë

"Ka shumë lojëra për të zgjedhur këtu në Gamepron, kështu që nuk ka asnjë arsye për të refuzuar ndihmën e tyre."

"
Henri WardlePërdorues me përvojë

"Mendova se isha "njeriu i madh në kampus", kjo derisa të përdorja Gamepron!"

"
Lucas CostaHacker profesionist

"Ju do të humbni kaq shumë mundësi nëse nuk përfitoni nga Gamepron!"

"
Jusha PapaPërdorues me përvojë

"Ne nuk mund të jemi të gjithë të shkëlqyeshëm! Kjo përveç nëse të gjithë po përdorin Gamepron për të ecur përpara."

Menyja në lojë

Rregullimet në fluturim janë më në fund të mundshme kur vendosni të mashtroni me Posh. Shumica e zhvilluesve me të cilët kemi biseduar janë të shqetësuar se sa të qetë funksionojnë mjetet e tyre. Kjo do të thotë që ata kanë tendencë të anashkalojnë aspekte të tjera të rëndësishme të produktit - nëse nuk mund të rregulloni cilësimet e kollitjes tuaj kur luani, çfarë kuptimi ka? Ne nuk ju kufizojmë të përdorni vetëm cilësimet themelore që vijnë me EFT Hack tonë, pasi mund të përdorni menunë në lojë për të rregulluar gjithçka që dëshironi. Ju jeni personi që kontrolloni rezultatin e pothuajse çdo ndeshje me arratisjen tonë nga Cheats Tarkov.

Blerja e Aksesit
EFT Posh Hack
EFT Posh Hack

Fotografitë në lojë

FAQ

P1. A është kjo mashtrim e lehtë për t'u përdorur?

A1 Ky mashtrim është shumë i lehtë dhe i thjeshtë për t’u përdorur. Ekzekutoni kutinë> Ekzekutoni lojën> Rregullo cilësimet tuaja> Luaj.

P2. A është kjo provë mashtrimi?

A2 Po, mund të transmetosh me këtë mashtrim dhe nuk do të jetë i dukshëm për shikuesit.

P3. A është mashtrimi i Brendshëm apo i Jashtëm?

A3 Ky mashtrim është i Jashtëm.

P4. A duhet të çaktivizoj mbrojtjen dhe anti-virusin për të përdorur mashtrimin?

A4 Importantshtë e rëndësishme që mbrojtja të jetë me aftësi të kufizuara, veçanërisht boot-i i sigurt në BIOS që të jetë në gjendje ta përdorë këtë mashtrim pasi që të mos e kesh të paaftë do të përfundojë duke dhënë Gabim gjatë lëshimit.

P5. A vjen me Hwid Spoofer?

A5. Jo, kjo mashtrim nuk përfshin një mashtrues të shpejtë. Ne ofrojmë një spoofer të ndarë hwid për EFT

P6. A mund të luaj në rezolucion të ekranit të plotë?

A6. Jo, kjo mashtrim nuk funksionon në ekran të plotë.

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Bëhuni master i Arratisjes nga Tarkov tani - Bleni një Çelës Produkti 1-Ditor sot!

$ 18.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Ndonjëherë keni nevojë për më shumë se vetëm një ditë, gjë që është mirë nga ne! Bleni një Çelës Produkti 1-Javor sot!

$ 95.00

Blerja e Aksesit

Aksesi 1 Muaj

Përdoruesit më të përkushtuar të Posh do t'ju duhet edhe më shumë kohë - Bleni një Produkt 1-Mujor

$ 190.00

Blerja e Aksesit

Merrni kohën e nevojshme për të gjetur një Mashtrues të besueshëm EFT që do t'ju ndihmojë të shkëlqeni, në krahasim me humbjen e parave tuaja. Bleni një çelës produkti sot dhe do të shihni se çfarë zhurme ka të bëjë me veten tuaj!
Nëse jeni të sëmurë dhe të lodhur duke pranuar humbjen, mashtrimi ynë Posh EFT mund ta ndryshojë atë.

Gati për dominojnë me arratisjen tonë nga Hack Tarkov Posh?

  Statusi: Përditësimi