Statusi: Përditësimi

SC Call of Duty Black Ops: Hack i Luftës së Ftohtë

Lufta e Ftohtë më në fund mund të trajtohet si një haker i vërtetë duke përdorur SC!

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Ashtë një kohë e bukur për të filluar procesin e piraterisë, kështu që pse të presim? Bleni një çelës produkti 1-ditor sot!

$ 12.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore


Fitoni hyrjen në Hacks më të mira të Luftës së Ftohtë të disponueshme në internet këtu në GamePron. Bleni një çelës produkti 1-javor sot!

Jo aktualisht në dispozicion

Aksesi 1 Muaj

Po kërkoni të siguroni akses edhe për më shumë se një javë? Bleni një çelës produkti 1-mujor sot!

$ 140.00

Blerja e Aksesit

Lufta e Ftohtë është një nga njoftimet më të njohura të Call of Duty që kemi parë ndonjëherë, dhe kishte kuptim vetëm të zhvillonim Hack-un tonë të Luftës së Ftohtë në SC që të përputhej me hype. Fitoni hyrjen në një mashtrim që do të ndryshojë botën tuaj!

Call of Duty Black Ops: Informacione për Hack-in e Luftës së Ftohtë

Këto janë momente që duhet të vlerësoni si një lojtar potencial konkurrues në Call of Duty, pasi tani ekziston një mjet që mund t'ju ndihmojë të ngriheni në krye pa asnjë pyetje të bërë. Ju mund ta përcaktoni vetë rezultatin e ndeshjeve kur të keni të aktivizuar SC Hack-in e Luftës së Ftohtë, dhe kjo është një dëshmi se sa energji mund të mbajë ky mjet. Në duart e një hakeri me përvojë, ka shumë pak njerëz në Tokë që mund të qëndrojnë deri në fuqinë tuaj! Nëse keni dashur të jeni lojtarët që ekipi juaj ka kërkuar gjatë gjithë kësaj kohe, ky mjet mund t'ju ndihmojë.

Kombinueshmëria
Intel & AMD
Operimit të Sistemit
Windows 10 (1903 20H2)
Gjuhe
Menuja angleze
Siguri
HWID I mbyllur
aksesorë
Spoofer HWID

Vlerësimi i Hack:

  Statusi: Përditësimi

Lehtësinë e përdorimit:

karakteristika

Mashtroni me më të mirët prej tyre duke përdorur Luftën e Ftohtë SC ESP për të dalluar armiqtë dhe lojtarët miqësorë. Ju mund të shihni distancën e armikut dhe të përdorni Kontrollime të dukshme për të mbajtur qëllimin tuaj "pa dyshime". Aimbot ofron një Rreth FOV dhe synim të butë, si dhe prioritizim të kockave dhe disa veçori të tjera mahnitëse!

Visuals

 • Esp armike / miqësore
 • Distanca e armikut
 • Kontrollet e dukshme

aimbot

 • Aimbot me personalizim FOV & Smooth
 • Qëllimi i personalizueshëm i çelësit
 • Qëllimi i rregullueshëm i kockave
 • Distanca e synimit
 • Synoni linjat e parakohshme
 • Metoda të ndryshme të Qëllimit

Të ndryshme

 • Triggerbot
 • Asnjë mod tërheqjeje
 • Mod vonesë zjarri
 • Paleta shumëngjyrëshe esp për Bones dhe FOV
 • ESP Aktiv / Joaktiv
 • paralajmërime të granatave
 • Radari 2D

Rreth SC Luftës së Ftohtë

Ky mjet ofron "Triggerbot", i cili automatikisht do të nxjerrë çdo kundërshtar që ndodh të qëndrojë para jush. No Recoil Mod është i mahnitshëm për ata që duan të gjuajnë drejt, por nuk duan ende të mbështeten në një aimbot. Kemi përfshirë gjithashtu një Mod Vonesë në Zjarr, si dhe një gamë shumëngjyrëshe ESP. Mashtrimi është shumë i lehtë për t'u përdorur dhe do të mbështesë përdoruesit tanë në të gjitha mënyrat e duhura. Ju mund të luani në ekran të plotë ndërsa përdorni këtë mashtrim, megjithëse rekomandohet që të mos përpiqeni ta përdorni në modalitetin e dritares!

Blerja e Aksesit

Pse të përdoret Lufta e Ftohtë SC mbi ofruesit e tjerë?

Ofruesit e tjerë nuk do të kujdesen për ju siç bëjmë këtu në GamePron, dhe kjo është ajo që i bën mjetet tona opsionin më të mirë përreth. Sigurisht, ju mund të mbështeteni në një ofrues të dobët që të përplasë së bashku një tjetër hedhurinë junk Call of Duty për një pjesë të çmimit, por rezultatet do të flasin vetë. Kur dëshironi të kollitni në mënyrë efikase dhe pa shqetësime, përdorimi i Hack-ut tonë të Luftës së Ftohtë është mënyra e vetme e zbatueshme për ta bërë këtë. Bëni një nder vetes dhe punoni me ofruesin më të besueshëm të hackeve në internet! Ne e mbajmë të azhurnuar vazhdimisht hack-in tonë të Luftës së Ftohtë SC për të siguruar që përdoruesit të marrin përvojën më të mirë.

Blerja e Aksesit
"
Jarod McpheePërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse nuk kam hakuar kurrë më parë, Gamepron e bëri të gjithë këtë një proces shumë të thjeshtë."

"
Aneesa CallahanPërdorues me përvojë

"Shumë më e butë se shumica e mjeteve të tjera që kam përdorur më parë, dhe më të fuqishme."

"
Alex BarrowHacker profesionist

"Si një haker profesionist kam shumë nevoja, të gjitha këto i plotëson Gamepron!"

"
Joan SilvaPërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse jam i ri në të gjitha këto, unë jam akoma shumë i kënaqur me rezultatet!"

"
Christopher VincentPërdorues me përvojë

"Hack-et nuk do të jenë gjithmonë të dobishme, përveç nëse jeni prej tyre nga Gamepron."

"
Lionët e RomësHacker profesionist

"Meqenëse nuk mund të mbështetem te shokët e mi të skuadrës, unë duhet të mbështetem te Gamepron për të mbetur konkurrues!"

"
Yousaf AminPërdoruesi për herë të parë

"Ju nuk duhet të jeni ekspert për të përdorur këto mjete, gjë që është një prekje e bukur."

"
Simon ChaneyPërdorues me përvojë

"Nga sa mund të them, Gamepron do të ketë një mjet për ju pavarësisht nga niveli i aftësive tuaja."

"
Nojus SniderHacker profesionist

"Mendoni për të gjitha ato fitore që mund të grumbulloni tani me një krisje Gamepron në anën tuaj!"

"
Calvin PricePërdoruesi për herë të parë

"Mos kini frikë të provoni këto mashtrime nëse jeni fillestar, pasi është shumë e thjeshtë."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Emmy RatcliffePërdorues me përvojë

"Vajzat haker bashkohen! Me Gamepron nuk më ndalon në të gjitha lojërat që dua."

"
Gemma JohnstonHacker profesionist

"Skena e piraterisë profesionale ka qenë në nevojë të dëshpëruar për një shërbim si Gamepron për mjaft kohë tani."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Meerab MirëPërdoruesi për herë të parë

"Ishte hera ime e parë duke hakuar dhe duhet ta pranoj, Gamepron i bëri gjërat LEHT!"

"
Myles ReidPërdorues me përvojë

"Si një haker me përvojë, është e sigurt të thuash Gamepron është ofruesi më i mirë në internet tani."

"
Alys WheelerHacker profesionist

"Pse të shqetësoheni me ato hacks dhe mashtrime të çmendura? Ju gjithmonë mund të mbështeteni në Gamepron për të kryer punën."

"
Daanish GreigPërdoruesi për herë të parë

"Nëse jeni një haker fillestar mos u shqetësoni, pasi Gamepron është i thjeshtë për t’u përdorur dhe për të përfituar."

"
Jaydan KavanaghPërdorues me përvojë

"Do të duhet të më mashtroni larg kompjuterit tim me këto mashtrime të aktivizuara!"

"
Miley EastwoodHacker profesionist

"Edhe pse ata më quajnë "Beastwood", kjo për shkak të mjeteve të mahnitshme nga Gamepron."

"
Jayda BarclayPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha shumë e frikësuar, por rezulton se Gamepron e bëri hackimin tepër të lehtë."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Jack DoddPërdorues me përvojë

"Unë e di se si funksionojnë hacks, që do të thotë se nuk kam asnjë problem t'i jap Gamepron një përmbledhje të shkëlqyeshme."

"
Catrina MckinneyHacker profesionist

"Nuk mund të kem asnjë gabim ndërsa pirateria dhe Gamepron është perfekte për këtë"

"
Artizanatit Sammy-JoPërdoruesi për herë të parë

"Mos lejoni që mendimi i piraterisë t'ju ndalojë të arrini qëllimet tuaja të lojërave."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Tiana OdlingHacker profesionist

"Ngjashëm me një verë të shkëlqyer, duket sikur Gamepron ka plakur ashtu si duhet për ne profesionistët."

"
SneekiBoi JacobsonPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim nuk dija çfarë të prisja, por përvoja e piraterisë ishte një përvojë e mrekullueshme!"

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Aurora AldredPërdorues me përvojë

"Pse dikush refuzon të përdorë Gamepron? Likeshtë si të refuzosh para falas!"

"
Caroline LivingstonHacker profesionist

"Unë kam pasur mjaft hacks & cheats pa shkëlqim, e cila është arsyeja pse unë gjithmonë dyqan në Gamepron."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Elodie McintyrePërdoruesi për herë të parë

"Ju mund të përfitoni nga këto mjete edhe nëse jeni fillestar si unë!"

"
Olly HumphriesHacker profesionist

"Gamepron ofron mashtrime të pazbuluara, që është gjithçka që kam dashur ndonjëherë."

"
Bronte BonnerPërdoruesi për herë të parë

"Pavarësisht nëse është një Aimbot ose Wallhack / ESP, Gamepron do të ketë diçka që ju kërkoni."

"
Joanne MerrittPërdorues me përvojë

"Hakerat me përvojë dhe me përvojë do të duan ende atë që Gamepron ka për të ofruar."

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Millie CortezHacker profesionist

"Pse nuk do të dëshironit të hakonit me Gamepron? Ata e kryejnë punën siç duhet."

"
Mjegullt NievesPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha skeptik, por mësova shumë shpejt që Gamepron është më i miri."

"
Arnold BowersHacker profesionist

"Pjesa më e mirë për Gamepron duhet të jetë e gjithë shkathtësia që ata kanë për të ofruar."

"
Ema WalshPërdorimi i herës së parë

"Unë prisja të hidhesha te ujqërit, por Gamepron e bëri procesin e shkarkimit / instalimit shumë të thjeshtë."

"
Hanna KinneyPërdorues me përvojë

"Ndërsa shumica e zhvilluesve të hakut do të më linin të kalbet, mbështetja ndaj klientit më ndihmoi!"

"
Dominik YuHacker profesionist

"Kur kam pyetje mund të pres që Mbështetja e Klientit të më japë ndihmën e nevojshme!"

"
Shigjetari GarrettPërdoruesi për herë të parë

"Si një përdorues për herë të parë, Gamepron e bëri shumë të lehtë për të kuptuar se si funksionon pirateria."

"
Arley GrahamPërdorues me përvojë

"Me karakteristika të mahnitshme dhe një pikë të shkëlqyeshme çmimi për t'u marrë parasysh, Gamepron mund të jetë në diçka."

"
Fusha e VerësHacker profesionist

"Lëreni profesionistët! Po shkatërroj njerëzit me të gjitha këto mashtrime dhe mashtrime."

"
Issa VargasPërdorues me përvojë

"Askush nga miqtë e mi nuk luan lojëra video, dhe unë duhet të përdorë Gamepron për të qëndruar konkurrues!"

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Kellan HessPërdoruesi për herë të parë

"Ka shumë lojëra për të zgjedhur këtu në Gamepron, kështu që nuk ka asnjë arsye për të refuzuar ndihmën e tyre."

"
Henri WardlePërdorues me përvojë

"Mendova se isha "njeriu i madh në kampus", kjo derisa të përdorja Gamepron!"

"
Lucas CostaHacker profesionist

"Ju do të humbni kaq shumë mundësi nëse nuk përfitoni nga Gamepron!"

"
Jusha PapaPërdorues me përvojë

"Ne nuk mund të jemi të gjithë të shkëlqyeshëm! Kjo përveç nëse të gjithë po përdorin Gamepron për të ecur përpara."

Menyja në lojë

Padyshim që pjesa më e rëndësishme e çdo sulmi do të ishte menuja në lojë. Karakteristikat e përfshira brenda janë të rëndësishme, por nëse nuk mund t'i rregulloni ato për t'iu përshtatur nevojave tuaja, sulmi mund të konsiderohet "i padobishëm" në një kuptim. Ju nuk doni të hakoni sipas cilësimeve të ofruesit tuaj, veçanërisht kur jeni duke u përpjekur të hakoni në një mjedis profesional - me menunë tonë në lojë, nuk ka një mundësi të vetme që nuk mund të rregullohet! Personalizoni lojën tuaj sa të doni duke përdorur Luftën e Ftohtë SC Hack! Nëse jeni gati të bëni një ndryshim, shikoni mjetet nga GamePron.

Blerja e Aksesit
hak i luftës së ftohtë
menyja e hakut

Fotografitë në lojë

FAQ

P1. A është kjo mashtrim e lehtë për t'u përdorur?

A1 Ky mashtrim është shumë i lehtë dhe i thjeshtë për t’u përdorur. Kërkon regjistrim në hamall. Thjesht ndiqni "si të përdorim"

P2. A është kjo provë mashtrimi?

A2 Jo, mashtrimi nuk është provë e transmetimit.

P3. A duhet të çaktivizoj mbrojtjen dhe anti-virusin për të përdorur mashtrimin?

A3 Importantshtë e rëndësishme që mbrojtja të jetë me aftësi të kufizuara, veçanërisht boot-i i sigurt në BIOS që të jetë në gjendje ta përdorë këtë mashtrim pasi që të mos e kesh të paaftë do të përfundojë duke dhënë Gabim gjatë lëshimit.

P4. A mund të luaj në rezolucion të ekranit të plotë?

A4 Po, ky produkt mund të përdoret vetëm në modalitetin e ekranit të plotë. Mos e përdorni në modalitetet e tjera të dritares.

P5. A funksionon mashtrimi në mënyrën Warzone?

A5. Ky produkt punon në Multiplayer dhe Zombies. JO lufta.

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Ashtë një kohë e bukur për të filluar procesin e piraterisë, kështu që pse të presim? Bleni një çelës produkti 1-ditor sot!

$ 12.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore


Fitoni hyrjen në Hacks më të mira të Luftës së Ftohtë të disponueshme në internet këtu në GamePron. Bleni një çelës produkti 1-javor sot!

Jo aktualisht në dispozicion

Aksesi 1 Muaj

Po kërkoni të siguroni akses edhe për më shumë se një javë? Bleni një çelës produkti 1-mujor sot!

$ 140.00

Blerja e Aksesit

Pavarësisht nëse jeni lodhur duke u mbështetur tek rastet për t'ju ndihmuar, ose thjesht doni të shihni se si është në "anën tjetër", përdorimi i mashtrimit tonë të Luftës së Ftohtë do t'ju ndihmojë të fitoni në më shumë mënyra se një.
A jeni gati të bëni ndryshimin? Bleni një çelës produkti sot!

Gati për dominojnë me COD BO Hack tonë SC?

  Statusi: Përditësimi