Statusi: Përditësimi

OLIMA Call of Duty Black Ops: Hack i Luftës së Ftohtë

Lufta e Ftohtë më në fund mund të trajtohet si një haker i vërtetë duke përdorur Olima!

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Bëhuni një anëtar i përkohshëm i GamePron dhe shikoni si është! Bleni një çelës produkti 1-ditor sot.

$ 12.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore


Pavarësisht nëse i keni provuar mjetet dhe i pëlqeni ato, ose thjesht doni të zhyteni menjëherë, kjo është për ju! Bleni një çelës produkti 1-javor sot.

Jo aktualisht në dispozicion

Aksesi 1 Muaj


GamePron gjithmonë do të mirëpresë anëtarët e përkushtuar në familje me hir! Bleni një çelës produkti 1-mujor sot.

Jo aktualisht në dispozicion

Lufta e Ftohtë është një nga njoftimet më të njohura të Call of Duty që kemi parë ndonjëherë, dhe kishte kuptim vetëm të zhvillonim Hack-in tonë të Luftës së Ftohtë Olima për tu përputhur me hype. Fitoni hyrjen në një mashtrim që do të ndryshojë botën tuaj!

COD Black Ops: Lufta e Ftohtë Olima Hack Information

Po kërkoni një mashtrim të fortë që do t'ju ndihmojë të mposhtni konkurrencën në Luftën e Ftohtë? Mos kërkoni më tej, pasi Lufta jonë e Ftohtë Olima Hack ka të gjitha tiparet e nevojshme për të shkatërruar ekipe të tëra vetë. Ndjeni si është të përdorësh sot Aimbot-in tonë të Luftës së Ftohtë të pajisur me FOV Circle! I zhvilluar për Intel dhe AMD CPU, ky mashtrim vjen në anglisht dhe është i rezervuar për Nvidia dhe GPU me bazë AMD gjithashtu. Mashtrimi është i Brendshëm dhe shumë i lehtë për t'u përdorur, kështu që edhe një haker fillestar mund të përfitojë nga mjetet këtu në GamePron.

Kombinueshmëria
Intel & AMD
Operimit të Sistemit
Windows 10 (1903 ~ 2004)
Gjuhe
Menuja angleze
Siguri
HWID I mbyllur

Vlerësimi i Hack:

  Statusi: Përditësimi

Lehtësinë e përdorimit:

karakteristika

Gjeni karakteristika të mrekullueshme si një Aimbot i Luftës së Ftohtë me Rrethi FOV, Qëllimi i Qetë, Priorizimi i Kockave dhe shumë veçori të tjera të mahnitshme që e bëjnë kundërshtarin tuaj një shëtitje në këmbë. Përfshihet edhe një Hack ESP (Perceptim Ndjesor Ekstra), i cili lejon përdoruesit të dallojnë shokët e tyre të skuadrës, armiqtë dhe madje edhe sendet nëpër mure.

Visuals

  • Armiku ESP (kutia)
  • Informacioni i Armikut (distanca, shokët e skuadrës, emrat, shëndeti)

aimbot

  • Rregullueshme Aimbot FOV & Smooth
  • Synoni rrethin FOV
  • Distanca Aimbot
  • Përzgjedhësi i tasteve

Të ndryshme

  • Jo karakteristika speciale por së shpejti

Rreth COD Black Ops: Lufta e Ftohtë Olima Hack

COD Black Ops: Lufta e Ftohtë Olima nuk është provë e rrjedhës, por gjithsesi është një mundësi solide për ata që thjesht kërkojnë të përparojnë shumë më shpejt se të tjerët. Mund të mos jetë ideale për të argëtuar shikuesit tuaj, por është perfekte për ato lojëra të djersitura që i lënë duart tuaja më fort se kurrë! Ju do të dëshironi të çaktivizoni Mbrojtjet përpara se të filloni Luftën tonë të Ftohtë Olima Hack, pasi një pozitiv i rremë mund të parandalojë mashtruesit që të punojnë siç duhet. Ju mund ta përdorni këtë mashtrim në ekran të plotë dhe mund të përdorni edhe kontrollues me të (për sa kohë që keni ribërë kontrolluesin me një mjet).

Blerja e Aksesit

Pse të përdorim COD Black Ops: Olima Lufta e Ftohtë mbi ofruesit e tjerë?

Ofruesit e tjerë thjesht do të qeshnin në fytyrën tuaj kur pyesni për azhurnimet e mjeteve, apo edhe mbështetjen e klientëve, gjë që nuk ndodh në GamePron. Jo vetëm kaq, por të gjitha mjetet tona u ndërtuan për të zgjatur një kohë të gjatë, që do të thotë se do t'i mbajmë të azhurnuara përgjatë orarit të lojërave. Kurdoherë që ka një azhurnim për COD Black Ops: Lufta e Ftohtë, shanset janë që mund të prisni që një azhurnim të nxirret jashtë për kollitjen tonë të Luftës së Ftohtë Olima! Mbajtja e azhurnuar e mjeteve tona u lejon përdoruesve të marrin përvojën më të mirë të hakimit të mundshëm përmes GamePron, dhe kjo na ka ndihmuar të ndërtojmë një emër për veten tonë gjatë viteve të fundit.

Blerja e Aksesit
"
Jarod McpheePërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse nuk kam hakuar kurrë më parë, Gamepron e bëri të gjithë këtë një proces shumë të thjeshtë."

"
Aneesa CallahanPërdorues me përvojë

"Shumë më e butë se shumica e mjeteve të tjera që kam përdorur më parë, dhe më të fuqishme."

"
Alex BarrowHacker profesionist

"Si një haker profesionist kam shumë nevoja, të gjitha këto i plotëson Gamepron!"

"
Joan SilvaPërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse jam i ri në të gjitha këto, unë jam akoma shumë i kënaqur me rezultatet!"

"
Christopher VincentPërdorues me përvojë

"Hack-et nuk do të jenë gjithmonë të dobishme, përveç nëse jeni prej tyre nga Gamepron."

"
Lionët e RomësHacker profesionist

"Meqenëse nuk mund të mbështetem te shokët e mi të skuadrës, unë duhet të mbështetem te Gamepron për të mbetur konkurrues!"

"
Yousaf AminPërdoruesi për herë të parë

"Ju nuk duhet të jeni ekspert për të përdorur këto mjete, gjë që është një prekje e bukur."

"
Simon ChaneyPërdorues me përvojë

"Nga sa mund të them, Gamepron do të ketë një mjet për ju pavarësisht nga niveli i aftësive tuaja."

"
Nojus SniderHacker profesionist

"Mendoni për të gjitha ato fitore që mund të grumbulloni tani me një krisje Gamepron në anën tuaj!"

"
Calvin PricePërdoruesi për herë të parë

"Mos kini frikë të provoni këto mashtrime nëse jeni fillestar, pasi është shumë e thjeshtë."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Emmy RatcliffePërdorues me përvojë

"Vajzat haker bashkohen! Me Gamepron nuk më ndalon në të gjitha lojërat që dua."

"
Gemma JohnstonHacker profesionist

"Skena e piraterisë profesionale ka qenë në nevojë të dëshpëruar për një shërbim si Gamepron për mjaft kohë tani."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Meerab MirëPërdoruesi për herë të parë

"Ishte hera ime e parë duke hakuar dhe duhet ta pranoj, Gamepron i bëri gjërat LEHT!"

"
Myles ReidPërdorues me përvojë

"Si një haker me përvojë, është e sigurt të thuash Gamepron është ofruesi më i mirë në internet tani."

"
Alys WheelerHacker profesionist

"Pse të shqetësoheni me ato hacks dhe mashtrime të çmendura? Ju gjithmonë mund të mbështeteni në Gamepron për të kryer punën."

"
Daanish GreigPërdoruesi për herë të parë

"Nëse jeni një haker fillestar mos u shqetësoni, pasi Gamepron është i thjeshtë për t’u përdorur dhe për të përfituar."

"
Jaydan KavanaghPërdorues me përvojë

"Do të duhet të më mashtroni larg kompjuterit tim me këto mashtrime të aktivizuara!"

"
Miley EastwoodHacker profesionist

"Edhe pse ata më quajnë "Beastwood", kjo për shkak të mjeteve të mahnitshme nga Gamepron."

"
Jayda BarclayPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha shumë e frikësuar, por rezulton se Gamepron e bëri hackimin tepër të lehtë."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Jack DoddPërdorues me përvojë

"Unë e di se si funksionojnë hacks, që do të thotë se nuk kam asnjë problem t'i jap Gamepron një përmbledhje të shkëlqyeshme."

"
Catrina MckinneyHacker profesionist

"Nuk mund të kem asnjë gabim ndërsa pirateria dhe Gamepron është perfekte për këtë"

"
Artizanatit Sammy-JoPërdoruesi për herë të parë

"Mos lejoni që mendimi i piraterisë t'ju ndalojë të arrini qëllimet tuaja të lojërave."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Tiana OdlingHacker profesionist

"Ngjashëm me një verë të shkëlqyer, duket sikur Gamepron ka plakur ashtu si duhet për ne profesionistët."

"
SneekiBoi JacobsonPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim nuk dija çfarë të prisja, por përvoja e piraterisë ishte një përvojë e mrekullueshme!"

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Aurora AldredPërdorues me përvojë

"Pse dikush refuzon të përdorë Gamepron? Likeshtë si të refuzosh para falas!"

"
Caroline LivingstonHacker profesionist

"Unë kam pasur mjaft hacks & cheats pa shkëlqim, e cila është arsyeja pse unë gjithmonë dyqan në Gamepron."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Elodie McintyrePërdoruesi për herë të parë

"Ju mund të përfitoni nga këto mjete edhe nëse jeni fillestar si unë!"

"
Olly HumphriesHacker profesionist

"Gamepron ofron mashtrime të pazbuluara, që është gjithçka që kam dashur ndonjëherë."

"
Bronte BonnerPërdoruesi për herë të parë

"Pavarësisht nëse është një Aimbot ose Wallhack / ESP, Gamepron do të ketë diçka që ju kërkoni."

"
Joanne MerrittPërdorues me përvojë

"Hakerat me përvojë dhe me përvojë do të duan ende atë që Gamepron ka për të ofruar."

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Millie CortezHacker profesionist

"Pse nuk do të dëshironit të hakonit me Gamepron? Ata e kryejnë punën siç duhet."

"
Mjegullt NievesPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha skeptik, por mësova shumë shpejt që Gamepron është më i miri."

"
Arnold BowersHacker profesionist

"Pjesa më e mirë për Gamepron duhet të jetë e gjithë shkathtësia që ata kanë për të ofruar."

"
Ema WalshPërdorimi i herës së parë

"Unë prisja të hidhesha te ujqërit, por Gamepron e bëri procesin e shkarkimit / instalimit shumë të thjeshtë."

"
Hanna KinneyPërdorues me përvojë

"Ndërsa shumica e zhvilluesve të hakut do të më linin të kalbet, mbështetja ndaj klientit më ndihmoi!"

"
Dominik YuHacker profesionist

"Kur kam pyetje mund të pres që Mbështetja e Klientit të më japë ndihmën e nevojshme!"

"
Shigjetari GarrettPërdoruesi për herë të parë

"Si një përdorues për herë të parë, Gamepron e bëri shumë të lehtë për të kuptuar se si funksionon pirateria."

"
Arley GrahamPërdorues me përvojë

"Me karakteristika të mahnitshme dhe një pikë të shkëlqyeshme çmimi për t'u marrë parasysh, Gamepron mund të jetë në diçka."

"
Fusha e VerësHacker profesionist

"Lëreni profesionistët! Po shkatërroj njerëzit me të gjitha këto mashtrime dhe mashtrime."

"
Issa VargasPërdorues me përvojë

"Askush nga miqtë e mi nuk luan lojëra video, dhe unë duhet të përdorë Gamepron për të qëndruar konkurrues!"

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Kellan HessPërdoruesi për herë të parë

"Ka shumë lojëra për të zgjedhur këtu në Gamepron, kështu që nuk ka asnjë arsye për të refuzuar ndihmën e tyre."

"
Henri WardlePërdorues me përvojë

"Mendova se isha "njeriu i madh në kampus", kjo derisa të përdorja Gamepron!"

"
Lucas CostaHacker profesionist

"Ju do të humbni kaq shumë mundësi nëse nuk përfitoni nga Gamepron!"

"
Jusha PapaPërdorues me përvojë

"Ne nuk mund të jemi të gjithë të shkëlqyeshëm! Kjo përveç nëse të gjithë po përdorin Gamepron për të ecur përpara."

Menyja në lojë

Menuja në lojë që gjendet brenda COD Black Ops: Lufta e Ftohtë Olima Hack nuk është vetëm e lehtë për t'u përdorur, por ju lejon të personalizoni kollitjen sipas dëshirës tuaj. Ju mund të rregulloni pothuajse të gjitha cilësimet e shoqëruara me COD Black Ops: Lufta e Ftohtë Olima Hack, nga sa shpejt aimbot do të reagojë, te sa i madh do të jetë rrethi juaj FOV. Konfiguroni cilat ESP do të jenë të dukshme me aktivizimin e kollitjes, si dhe rregulloni disa cilësime të tjera në lidhje me Mashtrimin tonë të Luftës së Ftohtë. Na besoni kur themi se GamePron ka tejkaluar konkurrencën kur bëhet fjalë për hacks tona, veçanërisht menunë në lojë.

Blerja e Aksesit
hak i luftës së ftohtë
menyja e hakut

Fotografitë në lojë

FAQ

P1. A është kjo mashtrim e lehtë për t'u përdorur?

A1 Ky mashtrim është shumë i lehtë dhe i thjeshtë për t’u përdorur. Kërkon regjistrim në hamall. Thjesht ndiqni "si të përdorim"

P2. A është kjo provë mashtrimi?

A2 Jo, kjo mashtrim nuk është provë e transmetimit dhe do të jetë e dukshme për shikuesit.

P3. A është mashtrimi i Brendshëm apo i Jashtëm?

A3 Ky mashtrim është i Brendshëm.

P4. A duhet të çaktivizoj mbrojtjen dhe anti-virusin për të përdorur mashtrimin?

A4 Importantshtë e rëndësishme që mbrojtja të jetë me aftësi të kufizuara, veçanërisht boot-i i sigurt në BIOS që të jetë në gjendje ta përdorë këtë mashtrim pasi që të mos e kesh të paaftë do të përfundojë duke dhënë Gabim gjatë lëshimit.

P5. A funksionon mashtrimi në mënyrën Warzone?

A5. Jo, kjo mashtrim nuk përfshin një mashtrues të shpejtë. Ne ofrojmë një spoofer të veçantë hwid për COD

P6. A mund të luaj në rezolucion të ekranit të plotë?

A6. Po, Mund të përdoret në ekran të plotë.

P7. A mund të përdor kontrollues?

A7 Po, por qëllimi ka nevojë për remap me një mjet remap.

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Bëhuni një anëtar i përkohshëm i GamePron dhe shikoni si është! Bleni një çelës produkti 1-ditor sot.

$ 12.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore


Pavarësisht nëse i keni provuar mjetet dhe i pëlqeni ato, ose thjesht doni të zhyteni menjëherë, kjo është për ju! Bleni një çelës produkti 1-javor sot.

Jo aktualisht në dispozicion

Aksesi 1 Muaj


GamePron gjithmonë do të mirëpresë anëtarët e përkushtuar në familje me hir! Bleni një çelës produkti 1-mujor sot.

Jo aktualisht në dispozicion

Pavarësisht nëse jeni lodhur duke u mbështetur në vendet e zakonshme për t'ju ndihmuar, ose thjesht doni të shihni se si është në "anën tjetër", përdorimi i mashtrimit tonë Olima të Luftës së Ftohtë do t'ju ndihmojë të fitoni në më shumë mënyra se një.
A jeni gati të bëni ndryshimin? Bleni një çelës produkti sot!

Gati për dominojnë me COD BO tonë Olima Hack?

  Statusi: Përditësimi