⬤   Statusi: online

hesht Call of Duty Black Ops: Hack i Luftës së Ftohtë

Nuk ka nevojë të shqetësoheni se me kë po luftoni më, sepse Lufta e Ftohtë Hush do të trajtojë gjërat.

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Përjetoni të gjithë fuqinë e disponueshme këtu në GamePron - Bleni një Çelës Produkti 1-ditor sot!

$ 12.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Ndonjëherë ju duhen më shumë se vetëm një ditë - Bleni një Çelës Produkti 1-javor sot!

$ 55.00

Blerja e Aksesit

Aksesi 1 Muaj

Kjo është e rezervuar për përdoruesit tanë më të përkushtuar përreth - Bleni një Çelës Produkti 1-mujor sot!

$ 125.00

Blerja e Aksesit

Pse shqetësoheni duke i dhënë armiqve tuaj një shans fare? Aktivizoni Hushin e Luftës së Ftohtë dhe dominoni sipas dëshirës!

COD Black Ops: Informacione për Hack-in e Luftës së Ftohtë

COD Black Ops: Lufta e Ftohtë është titulli tjetër më i madh i Call of Duty që kemi njohur. Me të gjitha botimet që bëhen çdo vit, ka të ngjarë të ketë disa "mungesa" kur bëhet fjalë për këtë ekskluzivitet; fatmirësisht, kjo nuk është kështu këtë herë. Ju mund ta përmirësoni përvojën tuaj edhe më shumë duke fituar akses në COD Black Ops tonë: Hack Hush i Luftës së Ftohtë dhe duke shkatërruar konkurrencën tuaj! Ju dëshironi të mbretëroni suprem për aq kohë sa të jetë e mundur (është e natyrshme), dhe Hack Hack i Luftës së Ftohtë me tipare të plota do t'ju ndihmojë të arrini saktësisht atë.

Kombinueshmëria
Intel & AMD (Kërkon Virtualizimi në Bios i Aktivizuar !!!)
Operimit të Sistemit
Windows 10 (1903 20h2)
Gjuhe
Menuja angleze
Siguri
HWID I mbyllur
aksesorë
Hwid Spoofer

Vlerësimi i Hack: ✩

⬤   Statusi: online

Lehtësinë e përdorimit: ✩

karakteristika

Ky sulm u krijua duke pasur parasysh përdoruesin, pasi të gjitha tiparet tuaja të preferuara Visual dhe Aimbot bëjnë një paraqitje. Ju do të gjeni opsione si Enemy ESP dhe Info, si dhe Kontrollime të dukshme, të pranishme brenda këtij mjeti, por ky është vetëm fillimi!

Visuals

 • Armiku ESP
 • Informacioni i armikut (Emri / Distanca)
 • Kontrollet e dukshme

aimbot

 • Aimbot shumĂ« i saktĂ«
 • Skanimi i QĂ«llimit (NĂ«se kocka e synuar nuk Ă«shtĂ« e dukshme, aimbot do tĂ« synojĂ« nĂ« kockĂ«n tjetĂ«r tĂ« synuar)
 • PĂ«rzgjedhĂ«si i tasteve
 • Distanca Aimbot
 • E butĂ« dhe FOV e personalizueshme
 • Synoni pĂ«rzgjedhĂ«sin e kockave

TĂ« ndryshme

 • Xhiruar copĂ«
 • Vonimet e modave
 • Opsionet e lobit tĂ« modit Zombie
 • pajtueshmĂ«ria me mĂ«nyrĂ«n zombie

Rreth COD Black Ops: Hack Hush i Luftës së Ftohtë

Ju mund të përdorni Black Ops COD tonë: Lufta e Ftohtë Hush Hack për të arritur gati gjithçka që dëshironi gjatë lojës, pasi keni qasje në fuqi dhe mjete që asnjë lojtar tjetër nuk i mendonte të mundshme. Mashtrimi është provë transmetimi dhe mund të përdoret ndërsa jeni duke transmetuar drejtpërdrejt, dhe është gjithashtu kollitja e jashtme më e besueshme në treg tani. It'sshtë shumë e thjeshtë dhe e thjeshtë për t'u përdorur, dhe madje vjen me një Foofer HWID për ata prej jush që janë dashur të merren me ndalime më parë! Për sa kohë që jeni të gatshëm të përshtateni me mjedisin tuaj dhe të rregulloni rregullimet tuaja të hakut sipas dëshirës, ​​askush nuk mund t'ju ndalojë.

Blerja e Aksesit

Pse të përdorësh COD Black Ops: Cold War Hush mbi ofruesit e tjerë?

Ofruesit e tjerë nuk mund të interesoheshin më pak për përvojën tuaj të piraterisë, e cila është një problem masiv për përdoruesit që po shpenzojnë paratë e tyre të fituara me vështirësi në këto mjete. Ka shumë njerëz të interesuar për hacks të cilët kurrë nuk e kanë kaluar vetë procesin, dhe kjo mund ta bëjë idenë të duket paksa e frikshme. Jo vetëm që do të jeni në gjendje të përdorni hacks tona pa ndonjë luftë, por ne gjithashtu u lejojmë përdoruesve tanë hyrjen në tiparet më të mira që paratë mund të blejnë. Kur dëshironi të qëndroni përpara konkurrencës, duke përdorur COD Black Ops: Cold War Hush Hack do të keni gjithmonë shpinën.

Blerja e Aksesit
"
Jarod McpheePërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse nuk kam hakuar kurrë më parë, Gamepron e bëri të gjithë këtë një proces shumë të thjeshtë."

"
Aneesa CallahanPërdorues me përvojë

"Shumë më e butë se shumica e mjeteve të tjera që kam përdorur më parë, dhe më të fuqishme."

"
Alex BarrowHacker profesionist

"Si një haker profesionist kam shumë nevoja, të gjitha këto i plotëson Gamepron!"

"
Joan SilvaPërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse jam i ri në të gjitha këto, unë jam akoma shumë i kënaqur me rezultatet!"

"
Christopher VincentPërdorues me përvojë

"Hack-et nuk do të jenë gjithmonë të dobishme, përveç nëse jeni prej tyre nga Gamepron."

"
Lionët e RomësHacker profesionist

"Meqenëse nuk mund të mbështetem te shokët e mi të skuadrës, unë duhet të mbështetem te Gamepron për të mbetur konkurrues!"

"
Yousaf AminPërdoruesi për herë të parë

"Ju nuk duhet të jeni ekspert për të përdorur këto mjete, gjë që është një prekje e bukur."

"
Simon ChaneyPërdorues me përvojë

"Nga sa mund të them, Gamepron do të ketë një mjet për ju pavarësisht nga niveli i aftësive tuaja."

"
Nojus SniderHacker profesionist

"Mendoni për të gjitha ato fitore që mund të grumbulloni tani me një krisje Gamepron në anën tuaj!"

"
Calvin PricePërdoruesi për herë të parë

"Mos kini frikë të provoni këto mashtrime nëse jeni fillestar, pasi është shumë e thjeshtë."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Emmy RatcliffePërdorues me përvojë

"Vajzat haker bashkohen! Me Gamepron nuk më ndalon në të gjitha lojërat që dua."

"
Gemma JohnstonHacker profesionist

"Skena e piraterisë profesionale ka qenë në nevojë të dëshpëruar për një shërbim si Gamepron për mjaft kohë tani."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Meerab MirëPërdoruesi për herë të parë

"Ishte hera ime e parë duke hakuar dhe duhet ta pranoj, Gamepron i bëri gjërat LEHT!"

"
Myles ReidPërdorues me përvojë

"Si një haker me përvojë, është e sigurt të thuash Gamepron është ofruesi më i mirë në internet tani."

"
Alys WheelerHacker profesionist

"Pse të shqetësoheni me ato hacks dhe mashtrime të çmendura? Ju gjithmonë mund të mbështeteni në Gamepron për të kryer punën."

"
Daanish GreigPërdoruesi për herë të parë

"Nëse jeni një haker fillestar mos u shqetësoni, pasi Gamepron është i thjeshtë për t’u përdorur dhe për të përfituar."

"
Jaydan KavanaghPërdorues me përvojë

"Do të duhet të më mashtroni larg kompjuterit tim me këto mashtrime të aktivizuara!"

"
Miley EastwoodHacker profesionist

"Edhe pse ata më quajnë "Beastwood", kjo për shkak të mjeteve të mahnitshme nga Gamepron."

"
Jayda BarclayPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha shumë e frikësuar, por rezulton se Gamepron e bëri hackimin tepër të lehtë."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Jack DoddPërdorues me përvojë

"Unë e di se si funksionojnë hacks, që do të thotë se nuk kam asnjë problem t'i jap Gamepron një përmbledhje të shkëlqyeshme."

"
Catrina MckinneyHacker profesionist

"Nuk mund të kem asnjë gabim ndërsa pirateria dhe Gamepron është perfekte për këtë"

"
Artizanatit Sammy-JoPërdoruesi për herë të parë

"Mos lejoni që mendimi i piraterisë t'ju ndalojë të arrini qëllimet tuaja të lojërave."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Tiana OdlingHacker profesionist

"Ngjashëm me një verë të shkëlqyer, duket sikur Gamepron ka plakur ashtu si duhet për ne profesionistët."

"
SneekiBoi JacobsonPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim nuk dija çfarë të prisja, por përvoja e piraterisë ishte një përvojë e mrekullueshme!"

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Aurora AldredPërdorues me përvojë

"Pse dikush refuzon të përdorë Gamepron? Likeshtë si të refuzosh para falas!"

"
Caroline LivingstonHacker profesionist

"Unë kam pasur mjaft hacks & cheats pa shkëlqim, e cila është arsyeja pse unë gjithmonë dyqan në Gamepron."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Elodie McintyrePërdoruesi për herë të parë

"Ju mund të përfitoni nga këto mjete edhe nëse jeni fillestar si unë!"

"
Olly HumphriesHacker profesionist

"Gamepron ofron mashtrime të pazbuluara, që është gjithçka që kam dashur ndonjëherë."

"
Bronte BonnerPërdoruesi për herë të parë

"Pavarësisht nëse është një Aimbot ose Wallhack / ESP, Gamepron do të ketë diçka që ju kërkoni."

"
Joanne MerrittPërdorues me përvojë

"Hakerat me përvojë dhe me përvojë do të duan ende atë që Gamepron ka për të ofruar."

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Millie CortezHacker profesionist

"Pse nuk do të dëshironit të hakonit me Gamepron? Ata e kryejnë punën siç duhet."

"
Mjegullt NievesPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha skeptik, por mësova shumë shpejt që Gamepron është më i miri."

"
Arnold BowersHacker profesionist

"Pjesa më e mirë për Gamepron duhet të jetë e gjithë shkathtësia që ata kanë për të ofruar."

"
Ema WalshPërdorimi i herës së parë

"Unë prisja të hidhesha te ujqërit, por Gamepron e bëri procesin e shkarkimit / instalimit shumë të thjeshtë."

"
Hanna KinneyPërdorues me përvojë

"Ndërsa shumica e zhvilluesve të hakut do të më linin të kalbet, mbështetja ndaj klientit më ndihmoi!"

"
Dominik YuHacker profesionist

"Kur kam pyetje mund të pres që Mbështetja e Klientit të më japë ndihmën e nevojshme!"

"
Shigjetari GarrettPërdoruesi për herë të parë

"Si një përdorues për herë të parë, Gamepron e bëri shumë të lehtë për të kuptuar se si funksionon pirateria."

"
Arley GrahamPërdorues me përvojë

"Me karakteristika të mahnitshme dhe një pikë të shkëlqyeshme çmimi për t'u marrë parasysh, Gamepron mund të jetë në diçka."

"
Fusha e VerësHacker profesionist

"Lëreni profesionistët! Po shkatërroj njerëzit me të gjitha këto mashtrime dhe mashtrime."

"
Issa VargasPërdorues me përvojë

"Askush nga miqtë e mi nuk luan lojëra video, dhe unë duhet të përdorë Gamepron për të qëndruar konkurrues!"

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Kellan HessPërdoruesi për herë të parë

"Ka shumë lojëra për të zgjedhur këtu në Gamepron, kështu që nuk ka asnjë arsye për të refuzuar ndihmën e tyre."

"
Henri WardlePërdorues me përvojë

"Mendova se isha "njeriu i madh në kampus", kjo derisa të përdorja Gamepron!"

"
Lucas CostaHacker profesionist

"Ju do të humbni kaq shumë mundësi nëse nuk përfitoni nga Gamepron!"

"
Jusha PapaPërdorues me përvojë

"Ne nuk mund të jemi të gjithë të shkëlqyeshëm! Kjo përveç nëse të gjithë po përdorin Gamepron për të ecur përpara."

Menyja në lojë

Përdoruesit këtu në GamePron mund të gëzohen, pasi u kemi dhënë atyre akses në një menu yjore në lojë që i lejon ata të rregullojnë përvojën e piraterisë sa më hollësisht të jetë e mundur. Ju nuk duhet të mbështeteni në cilësimet e fabrikës për të kryer punën më, pasi thjesht mund të përdorni menunë në lojë për të specifikuar se cilat tipare dëshironi të qëndroni aktive. Qëndroni delikatë me mënyrat tuaja të piraterisë dhe zotëroni menunë tonë në lojë, që gjendet vetëm këtu në GamePron! Pa aftësinë për të ndryshuar cilësimet tuaja të sulmit në lëvizje, do të hasni disa përdorues të cilët nuk kanë problem me t'ju raportuar për mashtrim. Kur mund ta fshehësh këtë fakt, atëherë fillon të dominosh!

Blerja e Aksesit

Fotografitë në lojë

FAQ

P1. A është kjo mashtrim e lehtë për t'u përdorur?

A1 Ky mashtrim është shumë i lehtë dhe i thjeshtë për t’u përdorur. Ekzekutoni kutinë> Ekzekutoni lojën> Rregullo cilësimet tuaja> Luaj.

P2. A është kjo provë mashtrimi?

A2 Po, mund të transmetosh me këtë mashtrim dhe nuk do të jetë i dukshëm për shikuesit.

P3. A është mashtrimi i Brendshëm apo i Jashtëm?

A3 Ky mashtrim është i Jashtëm.

P4. A duhet të çaktivizoj mbrojtjen dhe anti-virusin për të përdorur mashtrimin?

A4 Importantshtë e rëndësishme që mbrojtja të jetë me aftësi të kufizuara, veçanërisht boot-i i sigurt në BIOS që të jetë në gjendje ta përdorë këtë mashtrim pasi që të mos e kesh të paaftë do të përfundojë duke dhënë Gabim gjatë lëshimit.

P5. A funksionon mashtrimi në mënyrën Warzone?

A5. Po, kjo mashtrim përfshin një spoofer hwid për përdoruesit e ndaluar hwid.

P6. A mund të luaj në rezolucion të ekranit të plotë?

A6. Jo, ky mashtrim nuk funksionon në modalitetin e ekranit të plotë.

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Përjetoni të gjithë fuqinë e disponueshme këtu në GamePron - Bleni një Çelës Produkti 1-ditor sot!

$ 12.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Ndonjëherë ju duhen më shumë se vetëm një ditë - Bleni një Çelës Produkti 1-javor sot!

$ 55.00

Blerja e Aksesit

Aksesi 1 Muaj

Kjo është e rezervuar për përdoruesit tanë më të përkushtuar përreth - Bleni një Çelës Produkti 1-mujor sot!

$ 125.00

Blerja e Aksesit

Bleni një çelës produkti sot dhe fitoni hyrjen në hackin # 1 të Luftës së Ftohtë të gjetur në internet. Nuk ka asnjë pritje të përfshirë!

Gati për dominojnë me COD BO Hush Hack?

⬤   Statusi: online