⬤   Statusi: online

Shembull loje Hwid Spoofer

Përdorni Spooferin tonë GamePron HWID për të shmangur ndalimet e ID-ve të pajisjeve nga e kaluara!

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Mos u ul atje dhe bëj kot sepse je ndaluar, bëj diçka në lidhje me të! Bleni sot Spoofer tonë HWID dhe kthehuni në lojë.

$ 7.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Duke u mësuar të kthehesh në aktivitetin e gjërave? Mashtroni edhe më gjatë duke blerë një çelës produkti 1-javor.

$ 25.00

Blerja e Aksesit

Aksesi 1 Muaj

Gamepron do t'ju lejojë të fitoni akses për aq kohë sa dëshironi! Kapërceni shanset dhe blini një çelës produkti 1-mujor sot.

$ 65.00

Blerja e Aksesit

Ndalimi nga lojërat tuaja të preferuara video është një problem për shumë arsye, por më e dukshmja është fakti që duhet të ndërroni llogari (dhe kompjuterë). Çbllokoni kompjuterin tuaj duke përdorur Spoofer-in tonë HWID, që gjendet vetëm në GamePron.

Informacion për lojën HWID Spoofer

Nëse ju është ndaluar ID-ja e pajisjes nga loja juaj e preferuar, shanset janë që jeni pak i mërzitur. Okshtë në rregull, pasi ne e kuptojmë se sa e rëndësishme mund të jetë të qenit në gjendje të hakosh në lojën që të pëlqen më shumë, dhe kjo është arsyeja pse ne po ofrojmë Spooferin më të besueshëm HWID në internet. WinThatWar nuk është vetëm ofruesi kryesor i hackeve në internet, pasi HWID Spoofer WTW ynë është mjeti spoofer # 1 në treg!

Të gjithë titujt më të njohur mund të përdorin këtë Spoofer HWID (Valorant, Hyper Scape, Rust, Fortnite, PUBG, Apex Legends dhe shumë më tepër!), Kështu që pavarësisht nga ajo që po kërkoni të mashtroni, ne mund t'ju ndihmojmë.

Kombinueshmëria
Intel & AMD
Operimit të Sistemit
Dritaret 10
Gjuhe
Loader anglisht
Siguri
HWID I mbyllur
PĂ«rkrahur Anti-Cheats
Battleye, Easy Anti Cheat, COD Anti mashtrim, Pararojë.

Vlerësimi i Hack: ✩

⬤   Statusi: online

Lehtësinë e përdorimit: ✩

karakteristika

Procesi i injektimit për HWID Spoofer tonë është shumë i thjeshtë, duke u dhënë mundësinë përdoruesve të të gjitha niveleve të aftësive të kapërcejnë një ndalim të ID-ve të pajisjes. Ka një animacion profesional mashtrimi të përfshirë në mjet, dhe mijëra lojëra mbështeten.

  • Skema hiper
  • ShpĂ«tuar nga Tarkov
  • Apex Legends
  • PUBG
  • Arma 3
  • DayZ
  • Fortnite
  • Dead By DritĂ« dite
  • Rainbow Six Siege

Rreth HWID Spoofer Gamepron

Zhvilloni një ndjesi për mashtrimet tona duke zbatuar Spooferin më të besueshëm HWID përreth! Mënyra e vetme për të kapërcyer një ndalim të ID-së së pajisjes është duke blerë një kompjuter të ri, ose thjesht mund të fitoni qasje në këtë mjet dhe të shmangni shpenzimin e të gjitha atyre parave. Ndërsa ky mjet do t'ju ndihmojë të heqni qafe ndalimet, ndonjëherë ndalimi mund të bëhet pjesë e përbërësit të mjeteve tona. Kjo do të thotë që llogaritë nuk janë në gjendje të përdoren siç ishin më parë, dhe ato që janë ndaluar më parë mund të ndalohen përsëri përsëri.

Blerja e Aksesit

Pse të përdorni HWID Spoofer WTW mbi ofruesit e tjerë?

Me ofruesit e tjerë, gjurmët e ndalimit tuaj të mëparshëm mund të jenë të pranishme edhe pas përdorimit të mjeteve të tyre. Nëse ndonjë gjurmë mbetet, ju mund të ndaloheni përsëri pothuajse menjëherë (dhe mund të mos jeni në gjendje të futni një server kur një ndalim nuk është teknikisht aktiv për shkak të këtyre gjurmëve). Spoofer-i ynë HWID jo vetëm që do të shmangë lënien e gjurmëve, por do t'ju japë më shumë kontroll mbi rezultatin e mënyrave tuaja të mashtrimit. Ndalimet nuk mund t'ju ndalojnë kur jeni me WinThatWar.

HWID Spoofer do të mbajë ID-në tuaj të pajisjes të mashtruar derisa të rifilloni Windows, ku mund të shkoni përpara dhe të filloni përsëri procesin e mashtrimit!

Blerja e Aksesit
"
Jarod McpheePërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse nuk kam hakuar kurrë më parë, Gamepron e bëri të gjithë këtë një proces shumë të thjeshtë."

"
Aneesa CallahanPërdorues me përvojë

"Shumë më e butë se shumica e mjeteve të tjera që kam përdorur më parë, dhe më të fuqishme."

"
Alex BarrowHacker profesionist

"Si një haker profesionist kam shumë nevoja, të gjitha këto i plotëson Gamepron!"

"
Joan SilvaPërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse jam i ri në të gjitha këto, unë jam akoma shumë i kënaqur me rezultatet!"

"
Christopher VincentPërdorues me përvojë

"Hack-et nuk do të jenë gjithmonë të dobishme, përveç nëse jeni prej tyre nga Gamepron."

"
Lionët e RomësHacker profesionist

"Meqenëse nuk mund të mbështetem te shokët e mi të skuadrës, unë duhet të mbështetem te Gamepron për të mbetur konkurrues!"

"
Yousaf AminPërdoruesi për herë të parë

"Ju nuk duhet të jeni ekspert për të përdorur këto mjete, gjë që është një prekje e bukur."

"
Simon ChaneyPërdorues me përvojë

"Nga sa mund të them, Gamepron do të ketë një mjet për ju pavarësisht nga niveli i aftësive tuaja."

"
Nojus SniderHacker profesionist

"Mendoni për të gjitha ato fitore që mund të grumbulloni tani me një krisje Gamepron në anën tuaj!"

"
Calvin PricePërdoruesi për herë të parë

"Mos kini frikë të provoni këto mashtrime nëse jeni fillestar, pasi është shumë e thjeshtë."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Emmy RatcliffePërdorues me përvojë

"Vajzat haker bashkohen! Me Gamepron nuk më ndalon në të gjitha lojërat që dua."

"
Gemma JohnstonHacker profesionist

"Skena e piraterisë profesionale ka qenë në nevojë të dëshpëruar për një shërbim si Gamepron për mjaft kohë tani."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Meerab MirëPërdoruesi për herë të parë

"Ishte hera ime e parë duke hakuar dhe duhet ta pranoj, Gamepron i bëri gjërat LEHT!"

"
Myles ReidPërdorues me përvojë

"Si një haker me përvojë, është e sigurt të thuash Gamepron është ofruesi më i mirë në internet tani."

"
Alys WheelerHacker profesionist

"Pse të shqetësoheni me ato hacks dhe mashtrime të çmendura? Ju gjithmonë mund të mbështeteni në Gamepron për të kryer punën."

"
Daanish GreigPërdoruesi për herë të parë

"Nëse jeni një haker fillestar mos u shqetësoni, pasi Gamepron është i thjeshtë për t’u përdorur dhe për të përfituar."

"
Jaydan KavanaghPërdorues me përvojë

"Do të duhet të më mashtroni larg kompjuterit tim me këto mashtrime të aktivizuara!"

"
Miley EastwoodHacker profesionist

"Edhe pse ata më quajnë "Beastwood", kjo për shkak të mjeteve të mahnitshme nga Gamepron."

"
Jayda BarclayPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha shumë e frikësuar, por rezulton se Gamepron e bëri hackimin tepër të lehtë."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Jack DoddPërdorues me përvojë

"Unë e di se si funksionojnë hacks, që do të thotë se nuk kam asnjë problem t'i jap Gamepron një përmbledhje të shkëlqyeshme."

"
Catrina MckinneyHacker profesionist

"Nuk mund të kem asnjë gabim ndërsa pirateria dhe Gamepron është perfekte për këtë"

"
Artizanatit Sammy-JoPërdoruesi për herë të parë

"Mos lejoni që mendimi i piraterisë t'ju ndalojë të arrini qëllimet tuaja të lojërave."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Tiana OdlingHacker profesionist

"Ngjashëm me një verë të shkëlqyer, duket sikur Gamepron ka plakur ashtu si duhet për ne profesionistët."

"
SneekiBoi JacobsonPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim nuk dija çfarë të prisja, por përvoja e piraterisë ishte një përvojë e mrekullueshme!"

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Aurora AldredPërdorues me përvojë

"Pse dikush refuzon të përdorë Gamepron? Likeshtë si të refuzosh para falas!"

"
Caroline LivingstonHacker profesionist

"Unë kam pasur mjaft hacks & cheats pa shkëlqim, e cila është arsyeja pse unë gjithmonë dyqan në Gamepron."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Elodie McintyrePërdoruesi për herë të parë

"Ju mund të përfitoni nga këto mjete edhe nëse jeni fillestar si unë!"

"
Olly HumphriesHacker profesionist

"Gamepron ofron mashtrime të pazbuluara, që është gjithçka që kam dashur ndonjëherë."

"
Bronte BonnerPërdoruesi për herë të parë

"Pavarësisht nëse është një Aimbot ose Wallhack / ESP, Gamepron do të ketë diçka që ju kërkoni."

"
Joanne MerrittPërdorues me përvojë

"Hakerat me përvojë dhe me përvojë do të duan ende atë që Gamepron ka për të ofruar."

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Millie CortezHacker profesionist

"Pse nuk do të dëshironit të hakonit me Gamepron? Ata e kryejnë punën siç duhet."

"
Mjegullt NievesPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha skeptik, por mësova shumë shpejt që Gamepron është më i miri."

"
Arnold BowersHacker profesionist

"Pjesa më e mirë për Gamepron duhet të jetë e gjithë shkathtësia që ata kanë për të ofruar."

"
Ema WalshPërdorimi i herës së parë

"Unë prisja të hidhesha te ujqërit, por Gamepron e bëri procesin e shkarkimit / instalimit shumë të thjeshtë."

"
Hanna KinneyPërdorues me përvojë

"Ndërsa shumica e zhvilluesve të hakut do të më linin të kalbet, mbështetja ndaj klientit më ndihmoi!"

"
Dominik YuHacker profesionist

"Kur kam pyetje mund të pres që Mbështetja e Klientit të më japë ndihmën e nevojshme!"

"
Shigjetari GarrettPërdoruesi për herë të parë

"Si një përdorues për herë të parë, Gamepron e bëri shumë të lehtë për të kuptuar se si funksionon pirateria."

"
Arley GrahamPërdorues me përvojë

"Me karakteristika të mahnitshme dhe një pikë të shkëlqyeshme çmimi për t'u marrë parasysh, Gamepron mund të jetë në diçka."

"
Fusha e VerësHacker profesionist

"Lëreni profesionistët! Po shkatërroj njerëzit me të gjitha këto mashtrime dhe mashtrime."

"
Issa VargasPërdorues me përvojë

"Askush nga miqtë e mi nuk luan lojëra video, dhe unë duhet të përdorë Gamepron për të qëndruar konkurrues!"

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Kellan HessPërdoruesi për herë të parë

"Ka shumë lojëra për të zgjedhur këtu në Gamepron, kështu që nuk ka asnjë arsye për të refuzuar ndihmën e tyre."

"
Henri WardlePërdorues me përvojë

"Mendova se isha "njeriu i madh në kampus", kjo derisa të përdorja Gamepron!"

"
Lucas CostaHacker profesionist

"Ju do të humbni kaq shumë mundësi nëse nuk përfitoni nga Gamepron!"

"
Jusha PapaPërdorues me përvojë

"Ne nuk mund të jemi të gjithë të shkëlqyeshëm! Kjo përveç nëse të gjithë po përdorin Gamepron për të ecur përpara."

Menyja në lojë

Bërja e ndryshimeve në HWID tuaj nuk ka qenë kurrë më e lehtë, pasi ne i lejojmë përdoruesit tanë të mashtrojnë ID-në e tyre gjatë lojës. Menuja brenda lojës e lidhur me HWID Spoofer tonë nuk është vetëm e lehtë për t'u përdorur, por lejon lojtarët të përshtaten dhe të kapërcejnë problemet pa qenë e nevojshme ta mbyllin lojën. Ndërsa njerëzit e tjerë do të duhet të flasin me mbështetjen e klientit dhe të luajnë lojën e pritjes për t'u marrë me ndalimet e tyre, ju thjesht mund të aktivizoni HWID Spoofer tonë dhe të luani sa më shumë që dëshironi.

Përdorimi i mashtruesit tonë Alnex do t'i japë leje funksionimi mjetit tonë për llojet e tilla: Disqet Diske, Pllakat amë, Adaptorët e Rrjetit, Adresa MAC dhe Numri Serik.

Blerja e Aksesit
hwid spoofer
hwid spoofer

Fotografitë në lojë

FAQ

Çfarë është HWID?

ID-ja juaj e pajisjes (HWID) është një grup identifikuesish që përdorin anti-mashtrimet për të përcaktuar se kush jeni.
Këto identifikues bazohen në pjesët e pajisjeve që keni brenda kompjuterit tuaj. Për shembull, pllaka amë i është caktuar një serial specifik dhe mënyra e vetme për ta ndryshuar është duke e mashtruar atë ose duke marrë një pllakë amë të re.

Çfarë është një "Spoofer"

Një spoofer është një pjesë e softuerit që ju jep një HWID të ri. Zakonisht, një spoofer do të duhet të ekzekutohet sa herë që rinisni sistemin tuaj, në varësi të asaj spoofer që përdorni.

A duhet të përdor një Spoofer?

Ju NUK keni nevojë të përdorni gjithmonë një mashtrues. Nëse nuk ju është ndaluar kurrë HWID nga loja që po luani dhe mashtrimi juaj është plotësisht i pazbuluar, atëherë nuk do t'ju duhet një spoofer. Nëse ju ndalohet HWID, gjithsesi do të duhet të mashtroni HWID tuaj në mënyrë që të mos ndaloheni menjëherë.
Këshillohet gjithashtu që gjithmonë të mashtroni për të shmangur ndalimin e paravendosjes së HWID tuaj.

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Mos u ul atje dhe bëj kot sepse je ndaluar, bëj diçka në lidhje me të! Bleni sot Spoofer tonë HWID dhe kthehuni në lojë.

$ 7.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Duke u mësuar të kthehesh në aktivitetin e gjërave? Mashtroni edhe më gjatë duke blerë një çelës produkti 1-javor.

$ 25.00

Blerja e Aksesit

Aksesi 1 Muaj

https://store.payproglobal.com/checkout?products[1][id]=62975

$ 65.00

Blerja e Aksesit

Ata nuk mund t'ju ndalojnë të arrini madhështinë! As edhe një ndalim nuk do t'i ndalojë përdoruesit e GamePron të sjellin hakmarrje, pasi Spoofer-i ynë GamePron HWID do t'i ketë ata përsëri në veprim në asnjë kohë fare.
Jepini vetes pak liri duke përdorur Spooferin tonë GamePron HWID!

Gati për Çaktivizoj PC tuaj me Gamepron tonë Hwid Spoofer?

⬤   Statusi: online