DayZ Hacks

Fitoni aksesin në hacks kryesorë DayZ, vetëm këtu në Gamepron. Ne ofrojmë një DayZ Wallhack, Aimbot, ESP, Radar dhe shumë karakteristika të tjera për t'i mbajtur përdoruesit tanë të gatshëm për t'u ndeshur me këdo.

JUMP TE Hacks

Tashmë keni blerë një DayZ Hack? Gjeni hapat e ardhshëm këtu

Ju lutemi vini re: Para se të blini hacks tona DayZ, sigurohuni që mjeti që po kërkoni të blini është azhurnuar së fundmi ose është akoma në internet. Ndërsa ne jemi gjithmonë duke azhurnuar mjetet tona, ka një vonesë në kohën e dorëzimit në disa situata; ndërsa është zakonisht i menjëhershëm, mund të zgjasë edhe disa orë. Të gjitha mjetet tona janë HWID të kyçura, që do të thotë që mund t'i përdorni vetëm në një kompjuter - sigurohuni që kompjuteri juaj është i pajtueshëm me të gjitha mjetet tona paraprakisht gjithashtu. Asnjë rimbursim nuk do të jepet sapo SHIKONI çelësin e produktit!

Të zgjedhurit tanë DayZ Hacks

Hack DayZ, Aimbot, Norecoil, ESP, Wall Hacks & Më shumë

Intel Hack

Mëso më shumë

Alfa Hack

Mëso më shumë

Olima Hack

Mëso më shumë

Gamepron nuk rinovon automatikisht produktet. Kjo është një pagesë e vetme. Gamepron vetëm automatikisht rinovon anëtarësimet VIP, ju mund ta anuloni në çdo kohë.
Gamepron nuk ruan detajet e kartës së kreditit. Ato përpunohen përmes procesorëve tanë të pagesave.

Blej DayZ Hacks në 4 Hapat

Hack DayZ, Aimbot, Norecoil, ESP, Wall Hacks & Më shumë

1

Zgjidhni lojën që dëshironi të luani

Zgjidh DayZ nga shumëllojshmëria e gjerë e lojërave të disponueshme këtu në Gamepron

2

Zgjidhni një sulm që i përshtatet nevojës suaj

Zgjidh veçoritë e kollitjes që përshtaten më mirë me nevojat e tua, shanset janë që ne kemi atë që ju nevojitet!

3

Paguani duke përdorur metodat tona të sigurta të pagesës

Bleni çelësin e produktit tuaj duke përdorur procesorin tonë ekskluziv të pagesave (dhe të sigurt), që gjendet vetëm në Gamepron

4

Merrni qasje në çelësin tuaj dhe shkarkoni mashtrimin

Pas blerjes së çelësit të produktit ju mund të fitoni akses dhe të shkarkoni kollitjen tuaj DayZ!

Pse hacket e Gamepron DayZ?

Gamepron do të ndryshojë mënyrën sesi luani DayZ, pasi mjetet tona udhëheqëse të industrisë janë e vetmja gjë që ju duhet për të fituar më shumë ndeshje. Të kesh më shumë sukses në një lojë si DayZ zakonisht kërkon kohë, pasi duhet të ndërtosh armët dhe strehimin në një pikë ku të mund të garosh me njerëzit e tjerë. Grumbullimi i burimeve dhe të gjitha atyre marrëzive të tjera është një pjesë e madhe e lojës, por sigurisht që është edhe një e mërzitshme - kjo është arsyeja pse do të dëshironit të përdorni hacks tona DayZ, pasi mund të shmangni "grindjen e mërzitshme" që shoqërohet me duke luajtur. Pjesët e mira të kësaj loje janë ato ku luftoni kundër lojtarëve të tjerë me zombie që ju rrethojnë, duke u dhënë lojtarëve atë adrenalinë që i bën lojërat video kaq argëtuese! Ndërsa vetë skenari tingëllon ngazëllyes, është e vështirë ta kalosh atë pa ndihmë nga mashtruesit e duhur DayZ.

Pavarësisht nëse keni mashtruar në DayZ më parë ose po kërkoni ta bëni për herë të parë, Gamepron mund t'ju ofrojë të gjitha mashtrimet e nevojshme për të lulëzuar. Lojtarët e tjerë do të mendojnë sesi keni qenë në gjendje të pushtoni një holl të tërë, dhe disa prej tyre madje mund të përpiqen t'ju shtojnë si një mik! Me karakteristika si aimbot DayZ, wallhack, ESP dhe disa mundësi të tjera për të zgjedhur, kollitja jonë DayZ është lehtësisht zgjidhja më e fuqishme e disponueshme në internet.

Hacket që konsiderohen "premium" lëshohen shpesh, por shumë pak prej tyre do të jetojnë në atë standard. Çdo mjet që blihet nga Gamepron është i garantuar për të përmbushur standardet tuaja dhe më pas disa, pasi ne punojmë vetëm me zhvilluesit më të mirë përreth. Shpenzimi i parave në kollitjen e duhur DayZ jo vetëm që do t'ju lejojë të shijoni më shumë lojën, por gjithashtu vetëm do t'ju ndihmojë lojtarëve të fitojnë në përgjithësi.

Siguria është gjithashtu përparësia më e madhe këtu në Luftën WinThat, pasi ne nuk do të dëshironim që përdoruesit tanë të ndaloheshin ndërsa hakonin me mjetet Gamepron. Hack-u ynë DayZ vjen me siguri të nivelit të lartë, duke i lejuar lojtarët të hakojnë pa u shqetësuar - askush nuk ndalohet kur mashtron duke përdorur Gamepron! Nëse keni një llogari të vjetër ose thjesht jeni lodhur duke u marrë me ndalesa, vetëm krisja jonë DayZ do të ketë siguri të mjaftueshme për t'ju dhënë qetësi. Nëse e gjithë kjo tingëllon si diçka me të cilën mund të mësoheni, merrni qasje sot! Bleni një çelës produkti për hack-in tonë DayZ dhe ndjejeni ndryshimin për veten tuaj.

  • Hack Wall Wall DayZ (ESP)
  • Informacioni i Lojtarit DayZ ESP (Emri, shiritat shĂ«ndetĂ«sorĂ«, distanca)
  • Artikulli DayZ ESP me filtra
  • DayZ Aimbot
  • Sinjalizime paralajmĂ«ruese tĂ« armikut DayZ
  • Modaliteti i super kĂ«rcimit DayZ (nuk ka dĂ«mtime nĂ« rĂ«nie kur aktivizohet).
  • Kocka DayZ dhe çelĂ«si i synimit tĂ« konfigurueshĂ«m.
  • Kompensatori i zbrazjes DayZ
hack dayz
hack dayz

MisioniDayZ Kollitem karakteristika

Hack DayZ, Aimbot, Norecoil, ESP, Wall Hacks & Më shumë

Lojtari DayZ ESP

Our DayZ Player ESP është e përkryer për të ndjekur kundërshtarët tuaj. Shihni ato përmes sipërfaqeve të ngurta dhe të errëta duke përdorur ESP (Perceptimi Extras Sensory).

Informacioni i Lojtarit DayZ ESP (Emri, shiritat shëndetësorë, distanca)

Informacioni i lojtarit është një opsion që do t'ju lejojë të mësoni më shumë rreth synimit tuaj. Shikoni se cilat janë emrat, shëndeti dhe madje distancat e tyre duke përdorur hack DayZ.

Artikulli DayZ ESP me filtra

Artikulli ESP është perfekt për ata që nuk duan të humbin kohë, pasi nuk ka më nevojë të shikojmë nëpër ndërtesa për plaçkë.

DayZ Aimbot

DayZ Aimbot ynë është i pajisur vetëm me veçoritë më të fuqishme përreth. Bëni gjithçka që dëshironi në DayZ duke përdorur mashtrimet tona DayZ!

Pista e DayZ Bullet (efektive në distanca të shkurtra dhe të mesme)

Getting në një betejë të shkurtër (ose në mes) distancë? Aktivizoni gjurmën e plumbave dhe shikoni saktësisht se ku po shkojnë shkrepjet tuaja, duke siguruar që objektivi juaj të goditet.

Kocka DayZ dhe çelësi i synimit të konfigurueshëm

Konfiguroni DayZ Aimbot duke përdorur kockën tonë dhe synoni opsionet kryesore të konfigurueshme, duke u dhënë mundësinë përdoruesve tanë të personalizojnë hacks e tyre.

Kontrollet e dukshme të DayZ aimbot

Kontrollet e dukshme mund të përdoren për të detyruar aimbotin e DayZ të gjuajë objektiva që mund të shihen dhe për të shmangur mbylljen e armiqve që janë në zona të dyshimta.

Kompensatori i zbrazjes DayZ

Zmbrapsja është një problem në DayZ, pasi do të detyrojë lojtarët të rregullohen ndërsa gjuajnë. Hiqeni plotësisht duke përdorur Kompensatorin tonë të zbrazjes!

Sinjalizime paralajmëruese të armikut DayZ

Tipari i Paralajmërimit do t'i bëjë të ditur përdoruesit e Gamepron kur një armik është afër, ose edhe nëse ato synojnë avatarin e përdoruesve.

Modaliteti i super kërcimit DayZ (nuk ka dëmtime në rënie kur aktivizohet)

Dëmtimi i rënies nuk do të kontrollojë më rezultatin e lojërave tuaja, pasi mund të aktivizoni modalitetin Super Jump dhe të çaktivizoni dëmtimin e rënies plotësisht.

Bllok teksti që flet për mënyrën se si hacket tona do t'ju ndihmojnë të bëheni më të mirët në lojë

DayZ është një lojë që do të shpërblejë përdoruesin më të mirë pothuajse çdo herë. Përdorimi i hackit tonë DayZ do të zhbllokojë potencialin tuaj të vërtetë, pasi edhe lojtarët profesionistë do të pyesin veten se si jeni në gjendje t'i mposhtni ata. Me DayZ Aimbot tonë, shkrepjet tuaja do të jenë vdekjeprurëse në çdo kohë, ndërsa ESP / Wallhack ju mban të informuar. Bëni gjënë e duhur dhe blini qasje në hack-in tonë DayZ sot.

Gati për dominojnë Çdo lojë?
"
Jarod McpheePërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse nuk kam hakuar kurrë më parë, Gamepron e bëri të gjithë këtë një proces shumë të thjeshtë."

"
Aneesa CallahanPërdorues me përvojë

"Shumë më e butë se shumica e mjeteve të tjera që kam përdorur më parë, dhe më të fuqishme."

"
Alex BarrowHacker profesionist

"Si një haker profesionist kam shumë nevoja, të gjitha këto i plotëson Gamepron!"

"
Joan SilvaPërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse jam i ri në të gjitha këto, unë jam akoma shumë i kënaqur me rezultatet!"

"
Christopher VincentPërdorues me përvojë

"Hack-et nuk do të jenë gjithmonë të dobishme, përveç nëse jeni prej tyre nga Gamepron."

"
Lionët e RomësHacker profesionist

"Meqenëse nuk mund të mbështetem te shokët e mi të skuadrës, unë duhet të mbështetem te Gamepron për të mbetur konkurrues!"

"
Yousaf AminPërdoruesi për herë të parë

"Ju nuk duhet të jeni ekspert për të përdorur këto mjete, gjë që është një prekje e bukur."

"
Simon ChaneyPërdorues me përvojë

"Nga sa mund të them, Gamepron do të ketë një mjet për ju pavarësisht nga niveli i aftësive tuaja."

"
Nojus SniderHacker profesionist

"Mendoni për të gjitha ato fitore që mund të grumbulloni tani me një krisje Gamepron në anën tuaj!"

"
Calvin PricePërdoruesi për herë të parë

"Mos kini frikë të provoni këto mashtrime nëse jeni fillestar, pasi është shumë e thjeshtë."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Emmy RatcliffePërdorues me përvojë

"Vajzat haker bashkohen! Me Gamepron nuk më ndalon në të gjitha lojërat që dua."

"
Gemma JohnstonHacker profesionist

"Skena e piraterisë profesionale ka qenë në nevojë të dëshpëruar për një shërbim si Gamepron për mjaft kohë tani."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Meerab MirëPërdoruesi për herë të parë

"Ishte hera ime e parë duke hakuar dhe duhet ta pranoj, Gamepron i bëri gjërat LEHT!"

"
Myles ReidPërdorues me përvojë

"Si një haker me përvojë, është e sigurt të thuash Gamepron është ofruesi më i mirë në internet tani."

"
Alys WheelerHacker profesionist

"Pse të shqetësoheni me ato hacks dhe mashtrime të çmendura? Ju gjithmonë mund të mbështeteni në Gamepron për të kryer punën."

"
Daanish GreigPërdoruesi për herë të parë

"Nëse jeni një haker fillestar mos u shqetësoni, pasi Gamepron është i thjeshtë për t’u përdorur dhe për të përfituar."

"
Jaydan KavanaghPërdorues me përvojë

"Do të duhet të më mashtroni larg kompjuterit tim me këto mashtrime të aktivizuara!"

"
Miley EastwoodHacker profesionist

"Edhe pse ata më quajnë "Beastwood", kjo për shkak të mjeteve të mahnitshme nga Gamepron."

"
Jayda BarclayPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha shumë e frikësuar, por rezulton se Gamepron e bëri hackimin tepër të lehtë."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Jack DoddPërdorues me përvojë

"Unë e di se si funksionojnë hacks, që do të thotë se nuk kam asnjë problem t'i jap Gamepron një përmbledhje të shkëlqyeshme."

"
Catrina MckinneyHacker profesionist

"Nuk mund të kem asnjë gabim ndërsa pirateria dhe Gamepron është perfekte për këtë"

"
Artizanatit Sammy-JoPërdoruesi për herë të parë

"Mos lejoni që mendimi i piraterisë t'ju ndalojë të arrini qëllimet tuaja të lojërave."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Tiana OdlingHacker profesionist

"Ngjashëm me një verë të shkëlqyer, duket sikur Gamepron ka plakur ashtu si duhet për ne profesionistët."

"
SneekiBoi JacobsonPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim nuk dija çfarë të prisja, por përvoja e piraterisë ishte një përvojë e mrekullueshme!"

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Aurora AldredPërdorues me përvojë

"Pse dikush refuzon të përdorë Gamepron? Likeshtë si të refuzosh para falas!"

"
Caroline LivingstonHacker profesionist

"Unë kam pasur mjaft hacks & cheats pa shkëlqim, e cila është arsyeja pse unë gjithmonë dyqan në Gamepron."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Elodie McintyrePërdoruesi për herë të parë

"Ju mund të përfitoni nga këto mjete edhe nëse jeni fillestar si unë!"

"
Olly HumphriesHacker profesionist

"Gamepron ofron mashtrime 100% të pazbuluara, që është gjithçka që kam dashur ndonjëherë."

"
Bronte BonnerPërdoruesi për herë të parë

"Pavarësisht nëse është një Aimbot ose Wall Hack / ESP, Gamepron do të ketë diçka që ju kërkoni."

"
Joanne MerrittPërdorues me përvojë

"Hakerat me përvojë dhe me përvojë do të duan ende atë që Gamepron ka për të ofruar."

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Millie CortezHacker profesionist

"Pse nuk do të dëshironit të hakonit me Gamepron? Ata e kryejnë punën siç duhet."

"
Mjegullt NievesPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha skeptik, por mësova shumë shpejt që Gamepron është më i miri."

"
Arnold BowersHacker profesionist

"Pjesa më e mirë për Gamepron duhet të jetë e gjithë shkathtësia që ata kanë për të ofruar."

"
Ema WalshPërdorimi i herës së parë

"Unë prisja të hidhesha te ujqërit, por Gamepron e bëri procesin e shkarkimit / instalimit shumë të thjeshtë."

"
Hanna KinneyPërdorues me përvojë

"Ndërsa shumica e zhvilluesve të hakut do të më linin të kalbet, mbështetja ndaj klientit më ndihmoi!"

"
Dominik YuHacker profesionist

"Kur kam pyetje mund të pres që Mbështetja e Klientit të më japë ndihmën e nevojshme!"

"
Shigjetari GarrettPërdoruesi për herë të parë

"Si një përdorues për herë të parë, Gamepron e bëri shumë të lehtë për të kuptuar se si funksionon pirateria."

"
Arley GrahamPërdorues me përvojë

"Me karakteristika të mahnitshme dhe një pikë të shkëlqyeshme çmimi për t'u marrë parasysh, Gamepron mund të jetë në diçka."

"
Fusha e VerësHacker profesionist

"Lëreni profesionistët! Po shkatërroj njerëzit me të gjitha këto mashtrime dhe mashtrime."

"
Issa VargasPërdorues me përvojë

"Askush nga miqtë e mi nuk luan lojëra video, dhe unë duhet të përdorë Gamepron për të qëndruar konkurrues!"

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Kellan HessPërdoruesi për herë të parë

"Ka shumë lojëra për të zgjedhur këtu në Gamepron, kështu që nuk ka asnjë arsye për të refuzuar ndihmën e tyre."

"
Henri WardlePërdorues me përvojë

"Mendova se isha "njeriu i madh në kampus", kjo derisa të përdorja Gamepron!"

"
Lucas CostaHacker profesionist

"Ju do të humbni kaq shumë mundësi nëse nuk përfitoni nga Gamepron!"

"
Jusha PapaPërdorues me përvojë

"Ne nuk mund të jemi të gjithë të shkëlqyeshëm! Kjo përveç nëse të gjithë po përdorin Gamepron për të ecur përpara."

DayZ Aimbot

Aimbot-i ynë DayZ është ndërtuar që nga fillimi për të përfshirë të gjitha tiparet më të dobishme, të tilla si Priorizimi i Kockave dhe opsione shtesë të konfigurueshme. Ju nuk keni nevojë për armët më të mira në lojë kur jeni në gjendje të godisni objektivin në vende vdekjeprurëse me çdo goditje, dhe kjo është arsyeja pse përdoruesit nuk do të guxojnë të marrin në konsideratë përdorimin e ndonjë sulmi tjetër DayZ. Ne nuk do të guxonim t'i lejonim përdoruesit tanë të merren me një aimbot të dobët, pasi kjo është pjesa më e rëndësishme e këtij mjeti! Përfitoni nga të gjitha tiparet e mahnitshme që kemi arritur të futemi në aimbotin tonë yjor DayZ sot duke blerë një çelës produkti!

Rregullimi i cilësimeve tuaja bëhet i lehtë me menunë në lojë, krijuar për të lejuar përdoruesit nga Gamepron të rregullojnë hacks e tyre në lëvizje. Ju nuk keni më nevojë të keni cilësimet e duhura para se të hapni lojën tuaj, ose madje duhet të mbyllni aplikacionin për të ndryshuar gjëra - mund të mbështeteni te menyja brenda lojës për të trajtuar të gjitha nevojat tuaja të ndërrimit.

DayZ ESP dhe Wallhack

ESP dhe Wallhacks janë një gjë e domosdoshme në lojërat royale, e cila është arsyeja pse përdorimi i hackit tonë DayZ do t'ju ndihmojë më shumë se shumica e opsioneve të tjera. Ndërsa pothuajse çdo mashtrim i DayZ do të ketë një formë të ESP për të punuar, ne kemi disa opsione të ndryshme që do ta bëjnë fitoren të pashmangshme. Lojtarët e tjerë do të merren me një luzmë zombies, armë të këqija dhe shokë të ekipit të cilët nuk e kanë idenë se çfarë po ndodh; fatmirësisht, përdorimi i Gamepron do t'ju lejojë ta shmangni atë. Përdorimi i veçorisë ESP do të ekspozojë si lojtarët, ashtu edhe artikujt e dobishëm, si dhe shumë variabla të tjerë për t'ju mbajtur në rregull.

Wallhacks ju lejon të dini se ku ndodhen armiqtë para se të shkoni në një zonë, që do të thotë se nuk keni pse të hyni verbërisht. Identifikoni armët më të mira duke përdorur Artikullin ESP, ose thjesht mësoni më shumë rreth armiqve tuaj me veçorinë e Informacionit të Lojtarit ESP!

Gjurmë këmbësh, Dëmtimi i Lartë dhe Hack në Distancë

Karakteristika e Gjurmës mund të gjendet vetëm në Gamepron dhe do t'i lejojë lojtarët tanë DayZ të lulëzojnë pothuajse menjëherë (për shkak të sa efektive mund të jetë në mjedisin e duhur). Harta e DayZ është mjaft e madhe dhe të kuptosh se ku janë fshehur armiqtë mund të jetë e ndërlikuar, por përdorimi i të gjitha mashtrimeve tona DayZ (përfshirë funksionin e Gjurmës) është i detyruar të ekspozojë askënd në afërsi. Përdoruesit mund të mundësojnë funksionin Footprint dhe të kuptojnë se ku po shkojnë armiqtë duke zvarritur pas tyre, pasi do të ketë një seri gjurmësh që ju çojnë në vendndodhjen e tyre. Gjuetia e kundërshtarit tuaj u bë shumë më e lehtë! Ju nuk keni më nevojë të përballeni me armiqtë tuaj kokë më kokë, pasi tipari Footprint do t'ju lejojë të përgjoheni në hije derisa të jeni gati për të goditur.

Kur të vijë koha për të luftuar, ju gjithashtu mund të lejoni që Dëmtimi i Lartë të vrasë kundërshtarët tuaj shpejt. Distanca përdoret për të parë sa afër jeni duke iu afruar armiqve!

Hacket dhe mashtrimet e tjera të DayZ

Lojtarët do të synojnë pjesët më vdekjeprurëse të shënjestrave të tyre kur të aktivizohet Dëmtimi i Lartë, duke ju lejuar të kaloni më pak kohë duke luftuar dhe më shumë kohë duke fituar! Distanca mund të përdoret për të parë se sa afër po i afroheni objektivit gjatë përdorimit të Gjurmës, por çfarë lidhje me tiparet e tjera të përfshira brenda? Ngjashëm me një tipar Radar dhe Removals janë gjithashtu të pranishëm në këtë mashtrim, e cila u jep lojtarëve mundësinë për të hequr disa nga nuancat më të bezdisshme të DayZ. Tymi, tërheqja, lëkundja dhe disa gjëra të tjera mund të hiqen kur vendosni të hakoni me ne në Gamepron!

Siguria e mjeteve tona është një gjë masive për t'u marrë parasysh gjithashtu, pasi që shumica e ofruesve të tjerë nuk kujdesen për përpjekjet e tyre anti-mashtrim aq sa duhet. Gamepron është gjithmonë i përkushtuar për të mbajtur përdoruesin të sigurt, pavarësisht se çfarë mashtrimi po kërkojnë të përdorin! Qëndroni të sigurt dhe përdorni vetëm haqet më të besueshëm të DayZ përreth, që gjenden këtu në Gamepron.

e bëra më shpesh
Hack DayZ pyetjet

Hack DayZ, Aimbot, Norecoil, ESP, Wall Hacks & Më shumë

Pse Hacks tona DayZ

Haket tona DayZ nuk mund të mposhten, dhe kjo për shkak se ne kemi qenë duke zhvilluar dhe partnerizuar me zhvillues të hack-eve me cilësi të lartë për një kohë. Kur doni të shihni rezultate ndërsa përdorni hacks DayZ menjëherë, ato hacks alternative falas dhe të lira nuk do ta kryejnë punën. Mashtro drejt dhe puno me Gamepron, ne nuk do të të zhgënjejmë kurrë.

Pse DayZ Aimbot ynë

Përdorni aimbotin tonë DayZ për të fituar një avantazh masiv ndaj kundërshtarëve tuaj, pasi nuk do të humbisni kurrë më. Lojtarët e tjerë do të lihen të përdorin aftësitë e tyre për të ecur përpara, por ju thjesht mund ta aktivizoni aimbot-in tonë DayZ dhe të nxirrni jashtë armiqtë tuaj me një klik të miut. Mos rrahni rreth kaçubës dhe vrisni me nxitim duke përdorur Gamepron.

Pse DayZ ESP-ja jonë

ESP (Perceptimi i Tjerë Ndijor) ynë u jep përdoruesve mundësinë e përdorimit të më shumë opsioneve se çdo kollitem tjetër DayZ në internet tani. Ndërsa vendet e tjera do t'ju lejojnë të shihni skeletet e lojtarëve dhe asgjë tjetër, Gamepron i ofron përdoruesit shumë më tepër kur bëhet fjalë për zgjedhjen ESP që ofrohet. Pse të vendosni për një DayZ ESP pa shkëlqim?

Pse DayZ Wallhack-u ynë?

Zhgënjimi është një ndjenjë e qëndrueshme kur përdorni wallhacks të blera nga diku tjetër përveç Gamepron. Jo vetëm që Wallhack-u ynë DayZ do t'ju lejojë të dalloni armiq nga larg (dhe përmes sipërfaqeve të ngurta / të errëta), por gjithashtu mund të dalloni sende dhe të tilla përveç kësaj. Nëse vazhdimisht luftoni për të plaçkitur armët më të mira në lojë, artikulli ynë ESP dhe DayZ do t'ju ndihmojnë.

Pse DayZ NoRecoil tonë

Zmbrapsja mund të jetë ndryshimi midis fitimit të një beteje dhe largimit nga drejtimi. Recoil nuk e meriton të diktojë se si e luan lojën, dhe kjo është arsyeja pse ne kemi zbatuar një veçori të hollësishme të Heqjeve që i lejon përdoruesit të heqin qafe atë plotësisht. Rightshtë e drejtë, ju mund të hiqni zmbrapsjen me krisjen tonë DayZ, duke u dhënë përdoruesve një pamje shumë më të saktë. Kjo është ajo që ne bëjmë në Gamepron!

Si të shkarkoni hacks më të mira DayZ?

Ju mund të shkarkoni të gjitha hacket më të mira DayZ këtu në Gamepron, gjithçka që duhet të bëni është të blini një çelës produkti për veten tuaj. Ne kemi modernizuar procesin e shkarkimit dhe instalimit për t'i mbajtur përdoruesit tanë të arsyeshëm, veçanërisht ata që nuk e kanë kaluar kurrë këtë proces më parë. Fito akses sot dhe shkarko mashtrimet më të mira të DayZ të gjetura në internet! Qëndroni të sigurt dhe mashtroni me ne këtu në Gamepron.

Pse janë haket tuaj DayZ më të shtrenjta se të tjerët?

Çmimi ynë është një pasqyrim i shërbimit që ne ofrojmë, pasi ky nuk është vetëm një ofrues i lirë i hack-ut! Gamepron u kushtohet mashtrimeve me cilësi të lartë që kanë veçori që nuk do t’i gjesh askund tjetër. Siguria jonë është gjithashtu e pakonkurueshme, pasi ne i mbajmë përdoruesit të sigurt duke ofruar mashtrime 100% të pazbuluara me çdo lëshim - krisja jonë DayZ nuk do të ishte ndryshe! Ekziston gjithashtu një numër i kufizuar i lojërave elektronike në dispozicion në çdo kohë të caktuar.

Çfarë afatesh kohore keni?

Zgjidhni afatin tuaj kohor në përputhje me nevojat tuaja! Ne ofrojmë afate kohore që duhet të përshtaten për këdo, duke u dhënë përdoruesve të Gamepron fleksibilitet të plotë mbi përvojën e tyre. Ju mund të zgjidhni të blini një çelës produkti 1-ditor, 1-javor ose 1-mujor nga ne në Gamepron. Ofrues të tjerë të hakut do t'ju detyrojnë të angazhoheni për një afat më të gjatë kohor, por ne nuk duam t'i detyrojmë përdoruesit të bëjnë asgjë.

Të zgjedhurit tanë DayZ Hacks

Hack DayZ, Aimbot, Norecoil, ESP, Wall Hacks & Më shumë

Intel Hack

Mëso më shumë

Alfa Hack

Mëso më shumë

Olima Hack

Mëso më shumë

Gamepron nuk rinovon automatikisht produktet. Kjo është një pagesë e vetme. Gamepron vetëm automatikisht rinovon anëtarësimet VIP, ju mund ta anuloni në çdo kohë.
Gamepron nuk ruan detajet e kartës së kreditit. Ato përpunohen përmes procesorëve tanë të pagesave.

Mbresëlënës DayZ Kollitem karakteristika

Hack DayZ, Aimbot, Norecoil, ESP, Wall Hacks & Më shumë

Bashkohuni me Revolucionin Hack Tani