Bleni Hacks më të mira të lojërave PC

Ju lutemi sigurohuni që sistemi juaj mund të ekzekutojë mashtrimin para se ta blini atë.

Ju lutemi sigurohuni që të kontrolloni statusin e mashtrimeve para se të blini.

Fortnite Hacks

blu Kollitem

Fornite Blue u krijua për të ndihmuar përdoruesit të marrin aq shumë mbaresa "Victory Royale" sa të dëshirojnë. Me një Fortnite Aimbot dhe ESP të mahnitshëm, ky është opsioni perfekt për çdo nivel të hacker-it.

  Statusi: Përditësimi

e bardhë Kollitem

Fortnite është një lojë e vështirë për t’u zotëruar ndonjëherë, por kjo nuk është më problem për ju - blini një çelës produkti për Fortnite White sot!
­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­

  Statusi: online

PlayerUnknown's Battlegrounds Hacks

blu Kollitem

Tërhiqni kundërshtarët tuaj me Hack blu të Battlefields të Panjohur të Lojtarit nga GamePron! Përmban një PUBG Aimbot dhe ESP gjithëpërfshirës, ​​ndër veçoritë e tjera.

  Statusi: Përditësimi

Nvidia Kollitem

PUBG Nvidia u krijua për të ndihmuar anëtarët e GamePron të fitonin aq sa dëshironin. PUBG Nvidia përmban një hack Radar dhe ESP, si dhe karakteristika të tjera që synojnë t'ju ndihmojnë të shkëlqeni.

  Statusi: online

Intel Kollitem

Intel është një tjetër PUBG Cheat që mund të ndryshojë të gjithë qasjen tuaj, pasi nuk do të shkoni në ndeshjet tuaja duke mos pasur besim. Qëllimi juaj nuk do të jetë kurrë problem me këtë mjet!

  Statusi: online

Putër Kollitem

PUBG Paw do t'ju vendosë në një pozicion për të fituar ndeshjet tuaja, pavarësisht nëse jeni duke luajtur Solo ose Skuadra. Sigurojeni dubin me lehtësi!

  Statusi: Përditësimi

WR Kollitem

Player Unknown's Battlegrounds nuk është më një lojë stresuese për të luajtur kur keni PUBG WR për t'u mbështetur. Tregojuni kundërshtarëve tuaj sa të fuqishëm mund të jeni!

  Statusi: online

PlayerUnknown's Battlegrounds LITE Hacks

Ëndërr Kollitem

Bëni të gjithë kundërshtarët tuaj në Player's Unknown Battlegrounds Lite të paguajnë pa u lodhur me djersë duke përdorur PUBG Lite Dream Hack!

  Statusi: Përditësimi

car Kollitem

Mbani një mendim konkurrues, edhe kur gjërat bëhen të vështira! Askush nuk mund t'ju ndalojë të fitoni me PUBG Lite Czar Hack.

  Statusi: online

Apex Legends Hacks

klasik Kollitem

Apex Legends do të shpërblejë vetëm lojtarët më të aftë të mundshëm, por kjo është në rregull me ne. Përdorimi i mashtrimit tonë Apex Legends Classic është një gjë e sigurt!

  Statusi: online

Atom Kollitem

Apex Legends Atom është një mashtrim që u zhvillua për t'i shërbyer përdoruesve që kërkojnë më shumë karakteristika sesa gjenden në një kollitem tradicional Apex Legends.

  Statusi: Përditësimi

Pyll Kollitem

Forest është një hack që është i pajisur mirë për t'i shërbyer lojtarëve të Apex Legends të çdo niveli aftësie, dhe është madje perfekt për ata që po përpiqen të hakojnë për herë të tyre të parë.

  Statusi: online

Intel Kollitem

Intel është një Apex Legends Hack që u shërben më së miri sistemeve të bazuara në Intel, dhe është një që mund të përdoret pa shqetësim (pasi të gjitha mashtrimet tona nuk zbulohen nga shërbimet anti-mashtrime).

  Statusi: Përditësimi

Mesnatë Kollitem

Apex Legends Midnight ka një emër të përshtatshëm, pasi mund ta përdorni këtë mjet për të përgjuar në hije dhe për të shkatërruar armiqtë tuaj një nga një!
­ ­ ­­ ­ ­­ ­ ­

  Statusi: Përditësimi

WR Kollitem

Apex Legends është akoma në rritje në lidhje me popullaritetin e lojrave, por çfarë lidhje me hacket e Apex Legends? Kur nuk doni të provoni fatin tuaj, GamePron do të ketë gjithmonë hackin tonë Apex Legends WR për t'ju ndihmuar.

  Statusi: Përditësimi

Rainbow Six Rrethime Hacks

Shembull loje Kollitem

Ky sulm u zhvillua brenda shtëpisë, duke siguruar që cilësia e gjetur brenda hackit tonë RB6 Siege GamePron nuk do të përputhet kurrë!

  Statusi: Përditësimi

Olima Kollitem

RB6 Olima Hack është ende një mundësi e shkëlqyeshme për ata që po kërkojnë mjete alternative kur përpiqen të zëvendësojnë RB6 Cheat aktual të tyre, por është ende i vlefshëm për fillestarët.

  Statusi: Përditësimi

Intel Kollitem

Përdorni HB-të tona RB6 pa u shqetësuar në sistemet tuaja Intel! Fitoni akses në Apex Legends kryesor Hack këtu në GamePron.

  Statusi: online

klasik Kollitem

Rack Hack Classic RB6 ynë mund të duket si një lajm i vjetër për disa, por ka një arsye pse përdoruesit janë akoma të dashuruar me të. Ndjeni fuqinë për veten tuaj në GamePron!

  Statusi: Përditësimi

Hack ndryshk

klasik Kollitem

Hack Classic ynë Rust do t'ju japë juve akses në tiparet tipike (si Aimbot ose Wallhack), por ka edhe disa të tjera nga të cilat do të përfitoni gjithashtu.

  Statusi: online

Pyll Kollitem

Rust Forest do të ndihmojë jo vetëm përdoruesit e GamePron të mbijetojnë ndërsa luajnë, por gjithashtu do të sulmoni dhe lulëzoni të gjithë pa shqetësime.

  Statusi: Përditësimi

Hoplit Kollitem

Rust Hack-u i duhur do t'ju kthejë në masterin e serverit tuaj dhe Rust Hoplit është zgjidhja perfekte për këdo që kërkon të mashtrojë.

  Statusi: Përditësimi

Intel Kollitem

Ju përsëri mund të përfitoni nga Rust Hacks nëse po përdorni një sistem të bazuar në Intel, gjithçka që duhet të bëni është të fitoni akses në Rust Intel Hack tonë!
­ ­ ­­ ­ ­­ ­ ­

  Statusi: Përditësimi

shik Kollitem

Rust Posh u zhvillua për t'i shërbyer një niveli më të përkushtuar të hacker-it, por kjo nuk do të thotë që fillestarët nuk mund të përfitojnë nga ky version gjithashtu.
­ ­ ­­ ­ ­­ ­ ­

  Statusi: online

WR Kollitem

Zhytuni në veprim menjëherë me hack-in tonë të mahnitshëm Rust WR! Kur përdorni mjete jo të besueshme, jeni i detyruar të ndaloheni ose të shtyheni nga lojtarët e tjerë - shmangni të gjitha këto dhe përdorni mashtrimin Rust WR.

  Statusi: online

Hacks Valorant

Hoplit Kollitem

Të shtënat e kokës janë një proces i thjeshtë kur jeni duke përdorur Valorant Hoplit Cheat! Aftësitë tuaja nuk duhet të jenë faktori përcaktues kur përdorni GamePron.

  Statusi: Përditësimi

Shembull loje Kollitem

Dëshironi të përdorni Valorant Hack më të mirë që ka dalë ndonjëherë në treg? Me azhurnime të vazhdueshme dhe shumë veçori të dobishme, GamePron Valorant Hack është e vështirë të mposhtet.

  Statusi: Përditësimi

Hyjnor Kollitem

Valorant Divine është një mashtrim për ata që duan një Aimbot të fortë që nuk humbet asnjë goditje për tërbim. Nëse dëshironi të luani legit, përdorni tiparet e mahnitshme ESP dhe 2D Radar!

  Statusi: online

Divizioni 2 Hacks

Olima Kollitem

Divizioni 2 është një lojë e vështirë në vetvete, kështu që nuk dëmton kurrë që të marrësh pak ndihmë. Përdorni Divizionin tonë 2 Olima Hack për t'u siguruar që do të fitoni, pavarësisht nga ndeshja.

  Statusi: Përditësimi

EFT Hacks

shik Kollitem

Escape from Tarkov ka shumë robot dhe lojtarë të vështirë për të kaluar, por ju prapë mund të përparoni me lehtësi duke përdorur Posh Escape from Tarkov Hack!

  Statusi: Përditësimi

Olima Kollitem

Me GamePron Olima Hack, gjithmonë do të jeni në avantazh kur luftoni me kundërshtarët. Pavarësisht nëse janë AI apo lojtarë të vërtetë, nuk ka rëndësi!

  Statusi: Përditësimi

Intel Kollitem

Makineritë e bazuara në Intel shpesh mund të kenë një kohë të vështirë duke ekzekutuar mashtrime, por fatmirësisht, ne kemi shpëtuar nga Tarkov Intel Hack për ata përdorues që kanë nevojë për të.

  Statusi: online

Alpha Kollitem

Përfitoni nga GamePron dhe njoftoni konkurrencën tuaj se nuk po ngatërroni! Përdorni arratisjen tonë nga mashtrimi Alfa Tarkov për të ecur përpara (dhe të qëndroni atje).
­ ­ ­­ ­ ­­ ­ ­

  Statusi: online

klasik Kollitem

Arratisja nga Tarkov është një lojë stresuese për t’u përjetuar, por ne mund ta rregullojmë atë! EFT Classic është arratisja gjithçka në një nga mashtrimi i Tarkov që keni kërkuar.
­ ­ ­­ ­ ­­ ­ ­

  Statusi: Përditësimi

WR Kollitem

Arratisja nga Tarkov mund t'ju bëjë (ose prishë) me lehtësi. Shmangni ato kohë të vështira gjatë lojës duke përdorur hack-in tonë EFT WR për të qëndruar përpara! Nuk ka asgjë që mund të bëjnë armiqtë tuaj për t'ju ndaluar tani.

  Statusi: Përditësimi

Hacke Moderne Luftimi

Shumë-legjitime Kollitem

Modern Warfare ka mbetur një klasik kult ndër vite, dhe e reja nuk ndryshon aspak. Përparoni me shpejtësi duke përdorur Modern Warfare Multi-Legit Hack!

  Statusi: online

Shumë inat Kollitem

Modern Warfare Multi-tërbim u krijua për të ndihmuar përdoruesit të gjejnë më shumë sukses në Modern Warfare pa nevojën për të gjitha "bagazhet shtesë". Merrni gjërat e mira me GamePron!

  Statusi: online

Intel Kollitem

Modern Warfare Intel mund të përdoret nga makineritë e bazuara në Intel për të siguruar që nuk do të ketë ndonjë çështje pajtueshmërie kur bëhet fjalë për ekzekutimin e mashtrimeve.

  Statusi: online

Hesht Kollitem

Modern Warfare Hush do t'ju ofrojë të gjitha tiparet e mahnitshme që gjenden në shumicën e Modern Warfare Hacks, me pak më pak punë të përfshirë.

  Statusi: online

Camo Unlocker

Modern Warfare Camo do të zhbllokojë gjithçka në lojë, zhbllokon të gjithë djemtë me Attachments, Reticles, Camouflages, Operatorët dhe ju jep 4 lojëra elektronike në nivelin 1.

  Statusi: Përditësimi

Hackat e zonës së luftës

Shumë-legjitime Kollitem

Warzone është një mënyrë loje intensive që vetëm do të shpërblejë lojtarët më të mirë, kështu që bëhuni vetë duke përdorur Hack-in tonë Warzone Multi-Legit!

  Statusi: online

Multi-tërbim Kollitem

Gjeni atë ndjenjë të pakapshme që fituesi i një ndeshje Warzone merr duke vendosur besimin tuaj në Modern Warfare Multi-Rage Hack! Ju nuk do të pendoheni.

  Statusi: online

Intel Kollitem

Kompjuterët e bazuar në Intel mund të përfitojnë akoma nga veçoritë mahnitëse të gjetura në Cheats Modern Warfare, për sa kohë që të keni Modern Warfare Intel Hack.

  Statusi: online

Hesht Kollitem

Modern Warfare Hush do t'i mbajë gjërat delikate gjatë piraterisë, duke i lejuar përdoruesit të përqendrohen më shumë në lojën në fjalë. Çdo mjet është i pazbuluar këtu, por ky është një nivel krejtësisht i ri!

  Statusi: online

Camo Unlocker

Modern Warfare Camo do të zhbllokojë gjithçka në lojë, zhbllokon të gjithë djemtë me Attachments, Reticles, Camouflages, Operatorët dhe ju jep 4 lojëra elektronike në nivelin 1.

  Statusi: Përditësimi

Mbikëqyr Hacks

Artemis Kollitem

Overwatch ka ngecur dhe ka mbetur popullor pavarësisht se është lëshuar disa vjet më parë, dhe Overwatch Artemis është këtu për të mbështetur ata që ende luajnë.

  Statusi: online

Neoni Kollitem

Overwatch Neon konsiderohet të jetë një nga hacket më të fuqishme në dispozicion për këtë lojë, dhe ne nuk do ta argumentonim këtë fakt! Në fund të fundit është këtu për një arsye.

  Statusi: online

Të vdekur nga Hacks të Ditës së Ditës

Intel Kollitem

Shmangni vrasësin (ose ndiqni të mbijetuarit) me lehtësi në makinerinë tuaj të bazuar në Intel duke përdorur të Vdekurit nga Drita e Ditës Intel Hack. Ata as nuk do ta dinë se çfarë po vjen!

  Statusi: online

Hoplit Kollitem

Dead by Daylight Hoplit u krijua për të mbajtur përdoruesit në pozicionin më të mirë për të fituar sa më shumë që të jetë e mundur, e cila ka të ngjarë që anëtarët e GamePron ta shijojnë aq shumë.

  Statusi: Përditësimi

Haza e Oazës

Intel Kollitem

Fshini të gjithë kundërshtarët tuaj në Oasis me pak ndihmë nga GamePron! Duke përdorur Oasis Intel Hack tonë, nuk ka ndonjë lojtar tjetër që mund t'ju ndalojë.

  Statusi: online

Destiny 2 Hacks

Intel Kollitem

Destiny 2 ndonjëherë mund të duket si një bluaj e shurdhër, por kjo është diçka për të cilën mund të ndihmojmë! Prisni kohën tuaj të bluarjes duke përdorur Destiny 2 Intel Hack tonë.

  Statusi: online

Hacks anësore të vdekura

Intel Kollitem

Me mashtrimin tonë të Inteligjencës së Vdekur, njerëzit do të pyesin se si po i bëni këto shfaqje çnjerëzore. Gjë e mirë që të gjitha mashtrimet tona janë të pazbuluara!

  Statusi: online

Fushë beteje 5 Hacks

Intel Kollitem

Të luash Battlefield 5 mund të jetë një rrëmujë herë pas here, prandaj përdorimi i Battlefield 5 Intel Cheat tonë për të siguruar suksesin tuaj është gjithmonë në interesin më të mirë të përdoruesve.

  Statusi: online

Hacke të Luftës së Ftohtë

Intel Kollitem

Përdorimi i Luftës së Ftohtë Intel Hack do t'i lejojë makineritë e bazuara në Intel të përfitojnë ashtu si do të përfitonte dikush tjetër! Me Luftën e Ftohtë Aimbot dhe Wallhack, fitorja është në horizont.

  Statusi: online

SC Kollitem

Call of Duty Black Ops: Cold War SC Hack do t'ju lejojë përdoruesve të GamPron të përcaktojnë vetë rezultatet e ndeshjeve, pasi ne vendosim fuqinë në duart e përdoruesve tanë.

  Statusi: online

Shembull loje Kollitem

Call of Duty Black Ops: Cold War GamePron është një mjet i përshtatshëm për çdo lojtar. Modalitetet e lojës që ju preferoni më shumë do të jenë edhe më të këndshme kur të keni aktivizuar hack-in tonë të Luftës së Ftohtë GamePron!

  Statusi: online

Hesht Kollitem

Cold War Hush është një tjetër sulm i Luftës së Ftohtë që është krijuar për të ndihmuar edhe lojtarët më të përkushtuar në internet. Vazhdoni me konkurrentët tuaj pa u djersitur duke përdorur Luftën e Ftohtë Hush!

  Statusi: online

Spoofer ID i pajisjes

Shembull loje Spoofer

Shmangni të gjitha ato ndalime të bezdisshme me të cilat jeni marrë në të kaluarën! Përdorni Spooferin tonë GamePron HWID për të mashtruar serverat duke menduar se jeni dikush tjetër.

  Statusi: online

QC Spoofer

Me Spoofer-in tonë QC HWID, ju mund të luani të gjitha lojërat që ju janë ndaluar pa një kujdes në botë. Ju kurrë nuk do të ndaloheni vërtet kur përdorni këtë!

  Statusi: online

Hyper Scape Hacks

Shembull loje Kollitem

Hyper Scape GamePron Hack ynë nuk anashkalohet kurrë, pasi përdoruesit tashmë e dinë llojin e energjisë që mbahet në një mjet si ky. Mos kërkoni më shumë nëse kërkoni një Hack Hyper Scape gjithëpërfshirës!

  Statusi: Përditësimi

Re Kollitem

Hyper Scape Cloud përfshin të gjitha tiparet më të fuqishme Aimbot që gjenden në mjetet tona të tjera, me një prekje unike të hedhur në përzierje. Shikoni se çfarë është gumëzhitja për veten tuaj!

  Statusi: Përditësimi

Anarea Hacks

blu Kollitem

Anarea Battle Royale Blue është një Anarea Hack që do t'i lejojë përdoruesit të lulëzojnë më në fund pa u munduar të bluajnë materialet e kërkuara. Luajeni lojën me ritmin tuaj!

  Statusi: online

Midis Nesh Hacks

arrë kokosi Kollitem

Pavarësisht nëse ndiheni sikur dikush është "sus" ose thjesht doni të këndoni disa njerëz, përdorimi i Coco Cheat në mesin tonë do të bëjë mrekulli për ju.

  Statusi: Përditësimi

Hack DayZ

Alpha Kollitem

Zombies dhe lojtarët e tjerë do të përpiqen gjithmonë të prishin argëtimin tuaj, por duke përdorur Alpha DayZ Hack tonë do t'i parandalojë ata lehtësisht të bëjnë kështu!

  Statusi: Përditësimi

Olima Kollitem

Me DayZ Olima tonë Hack, ju kurrë nuk do të pyesni veten se ku ndodhen armiqtë ose plaçkat më të mira. Ne ofrojmë një mundësi të plotë ESP për anëtarët e GamePron!

  Statusi: Përditësimi

Intel Kollitem

DayZ Intel u krijua për të punuar me makineri të bazuara në Intel në mënyrë optimale, duke u dhënë atyre përdoruesve një shans të përjetojnë të gjitha ato që GamePron ofron gjithashtu.

  Statusi: online

Djemtë e Rënies Hacks

Hoplit Kollitem

Mashtrimet e Djemve të Vjeshtës (si Fly Mod, Pa Përplasje dhe shumë të tjerë) mund të gjenden këtu në GamePron me Hack-in tonë të Djemve të Vjeshtës.

  Statusi: Përditësimi

Ferri Le të Lirojë Hacks

Intel Kollitem

Hell Let Loose Intel lejon përdoruesit e Intel të përfitojnë nga tiparet mahnitëse të gjetura në Hell Let Loose Hacks pa shqetësime. Kontrolloni rezultatin e lojës vetë me GamePron!

  Statusi: Përditësimi

Hacks PUBG Mobile (Android)

fillim Kollitem

Hack ynë i fillimit PUBG Mobile (Android) do t'ju lejojë të lulëzoni si një lojtar celular, deri në pikën ku mund të vendosni "aftësitë" tuaja kundër dikujt që luan në kompjuter.

  Statusi: Përditësimi

Hacks PUBG Mobile (Emulator)

Shiko Kollitem

Përdorni Gloop tonë PUBG Mobile (Emulator) për të shkatërruar të gjithë të shpirtrave të trishtuar që u ndodhën në hollin tuaj ndërsa luanin në pushimin e tyre të drekës.

  Statusi: Përditësimi

LD Kollitem

Një tjetër opsion mahnitës do të ishte përdorimi i PUBG Mobile (Emulator) tonë LD, i cili ju lejon të përdorni të dy hacks dhe një mouse / tastierë ndërsa luani PUBG Mobile.

  Statusi: Përditësimi

Shishe e madhe vere Kollitem

Edhe pa karakteristikat e kollitjes që gjenden në PUBG Mobile (Emulator) Magnum, ju do të kuptoni se sa e lehtë është të dominosh një lojë të PUBG Mobile me një emulator.

  Statusi: Përditësimi

Helm Kollitem

Me PUBG Mobile (Emulator) Venom, nuk do të ketë kurrë një rast kur ndiheni “nën pushtet” ndërsa luani. Gjithmonë do të vini bast që ndeshja juaj të fitojë me GamePron!

  Statusi: Përditësimi

Kompanitë mashtruese Hacks

Intel Kollitem

Rogue Company është një lojë relativisht e re, por kjo nuk na ka ndaluar të nxjerrim Rogue Company Intel me besim. Shkatërroni kundërshtarët tuaj duke përdorur GamePron!

  Statusi: online

Hacks drejtshkrimore

Intel Kollitem

Ata që përdorin makineri të bazuara në Intel dhe duan të lulëzojnë në Spell Break nuk mund të duken më tej, pasi Spell Break Intel Hack ynë ka gjithçka që ju nevojitet.

  Statusi: online

Skuadra Hacks

Intel Kollitem

Skuadra Intel do të lejojë përdoruesit e GamePron të diktojnë ritmin e luftimeve ndërsa luajnë Skuadrën, duke u dhënë atyre një shans për të mbajtur dorën e sipërme në çdo betejë.

  Statusi: Përditësimi

Hacks Warface

blu Kollitem

Warface Blue do të ndihmojë ata prej jush që janë akoma të përkushtuar në progresin e lojës edhe më tej (natyrisht pa ndonjë sherr të përfshirë). Hyni në veçoritë më të mira të Hack WarFace përreth duke përdorur GamePron.

  Statusi: Përditësimi

GTA 5 Hacks

Ekskluzive Kollitem

Nëse keni ndërmend të bëheni një kapak droge ose dëshironi të drejtoni një bandë motoçikletash, përdorimi i Gack 5 Exclusive Hack do t'ju lejojë ta bëni këtë pa ndonjë gunga në rrugë.

  Statusi: Përditësimi

Paladins Hacks

Accento Kollitem

Paladins Accento do t'u lejojë anëtarëve të GamePron të shkëlqejnë në rolin e tyre gjatë lojës, pavarësisht nga karakteri që preferojnë më shumë. Fito më shumë duke u bashkuar me GamePron sot!

  Statusi: Përditësimi

Ring Of Hack Elysium

Accento Kollitem

Lojtarët e Ring of Elysium kërkojnë vazhdimisht për një mashtrim të besueshëm për t'u mbështetur dhe tani ata e kanë gjetur atë. ROE Accento Hack ynë ka gjithçka që ju nevojitet për të zotëruar artin e luftës!

  Statusi: Përditësimi

CS: SHKO Hacks

Accento Kollitem

Counter-Strike: Global Offensive Accento është sulmi kryesor për CS: GO i gjetur në internet, duke e bërë atë po aq të popullarizuar sa vetë loja. Karakteristikat e përfshira brenda janë të domosdoshme!

  Statusi: Përditësimi

Gjueti Hacks Showdown

Intel Kollitem

Jeni lodhur të vendosni midis plaçkës dhe hakmarrjes? Merrni më të mirën nga të dy botët me Intel Hunt: Showdown Hack!

  Statusi: online

Kryengritja: Hacks stuhi rëre

Zero Kollitem

Dëshironi të fitoni qasje? Bleni një çelës produkti sot dhe mund të bashkoheni në radhët e anëtarëve tanë të tjerë elitë të GamePron!

  Statusi: Përditësimi

ARMA 3 Hacks

Se shpejti

Red Dead Redemption 2 Hacks

Se shpejti

Deti i hajdutëve Hacks

Se shpejti