EFT Hacks

Arratisja nga Tarkov do të jetë shumë më e lehtë kur të keni të mundur mashtrimet e duhura. Shikoni EFT Aimbot, ESP, Wall Hack dhe Pa Tërheqje!

JUMP TE Hacks

Tashmë keni blerë një EFT Hack? Gjeni hapat e ardhshëm këtu

Ju lutemi vini re: Para se të blini hacks tona EFT, sigurohuni që mjeti që po kërkoni të blini është azhurnuar së fundmi ose është akoma në internet. Ndërsa ne jemi gjithmonë duke azhurnuar mjetet tona, ka një vonesë në kohën e dorëzimit në disa situata; ndërsa është zakonisht i menjëhershëm, mund të zgjasë edhe disa orë. Të gjitha mjetet tona janë HWID të kyçura, që do të thotë që mund t'i përdorni vetëm në një kompjuter - sigurohuni që kompjuteri juaj është i pajtueshëm me të gjitha mjetet tona paraprakisht gjithashtu. Asnjë rimbursim nuk do të jepet sapo SHIKONI çelësin e produktit!

Të zgjedhurit tanë EFT Hacks

Hack EFT, Aimbot, Norecoil, ESP, Wall Hacks & Më shumë

Alfa Hack

Mëso më shumë

Intel Hack

Mëso më shumë

Olima Hack

Mëso më shumë

Posh Hack

Mëso më shumë

Hack klasike

Mëso më shumë

WR Hack

Mëso më shumë

Gamepron nuk rinovon automatikisht produktet. Kjo është një pagesë e vetme. Gamepron vetëm automatikisht rinovon anëtarësimet VIP, ju mund ta anuloni në çdo kohë.
Gamepron nuk ruan detajet e kartës së kreditit. Ato përpunohen përmes procesorëve tanë të pagesave.

Blej EFT Hacks në 4 Hapat

Hack EFT, Aimbot, Norecoil, ESP, Wall Hacks & Më shumë

1

Zgjidhni lojën që dëshironi të luani

Zgjidhni lojën për të cilën dëshironi të blini një çelës produkti

2

Zgjidhni hack që i përshtatet nevojës tuaj

Zgjidhni kollitjen e duhur që i përshtatet nevojave tuaja (EFT Aimbot, ESP, NoRecoil, etj.)

3

Paguani duke përdorur procesorin tonë ekskluziv të pagesave

Bëni pagesën tuaj duke përdorur metodat tona të sigurta të pagesës (përpunuesi ekskluziv gjendet vetëm në Gamepron)

4

Fitoni hyrjen në çelësin tuaj dhe shkarkoni Hack-et e EFT!

Fitoni akses në Hack-et tuaja EFT duke përdorur çelësin e produktit tuaj dhe duke shkarkuar mashtrimet në përputhje me rrethanat

Pse të përdorim Gamepron EFT Hacks?

Escape from Tarkov është një titull që sjell së bashku lojtarë të rinj dhe veteranë, pasi të dy palët do të bërtasin me inat në një moment! Nuk ishte menduar të ishte një lojë e lehtë, dhe kjo do të thotë se do t'ju irritojë ndonjëherë - lojërat kanë për qëllim të jenë argëtuese, kështu që pse të shqetësoheni me gjithë atë stres? Ju mund të përdorni arratisjen tonë nga Tarkov Hack për të dhënë goditje vrasëse me një klik të miut tuaj, pasi EFT Aimbot ynë është gjithçka që ju nevojitet për të nxjerrë lojtarë të aftë. Angazhimi ndaj sulmeve brenda Arratisjes nga Tarkov do të thotë që do të kaloni shumë kohë duke mësuar mekanikën e lojës, por kjo nuk mjafton! Edhe bot-et me të cilat duhet të merreni janë të programuara për ta bërë jetën tuaj një ferr të gjallë, dhe kemi për të thënë, ata bënë një punë fantastike me këtë.

Sikur të mos mjaftonte dëshira për të shqyer flokët për shkak të mbingopjes "Scavs", ju gjithashtu duhet të shqetësoheni nëse lojtarët e vërtetë do të ngatërrojnë përvojën tuaj. Armiqtë e kompjuterëve që janë përgjuar në hije, duke pritur të hidhen mbi ju në çdo moment nuk janë kërcënimi i vetëm atje. Kur hidhni lojtarë të vërtetë në përzierje, duhet të shqetësoheni për hakerat e tjerë të mundshëm, si dhe për njerëzit që përdorin llogari smurf.

Ju mund të mbështeteni në Gamepron për të ofruar EFT Hack më të mirë të mundshëm, pasi ne kemi një ekip programuesish të përkushtuar që krijojnë shumicën e mjeteve tona. Nëse nuk i kemi krijuar mashtrimet vetë, ne punojmë shumë ngushtë me partnerë që do ta bëjnë këtë vetë - ata gjithashtu përqendrohen në cilësi aq sa ne, kështu që nuk ka pse të shqetësohemi! Ne nuk i presim qoshet dhe me veçori të tilla si Aimbot, ESP, Wall Hack dhe NoRecoil, ky është një mjet me të cilin nuk do të zhgënjeheni.

Mjetet tona janë plotësisht të pazbuluara gjithashtu, kështu që të gjitha llogaritë me të cilat planifikoni të mashtroni do të mbesin të sigurta (për sa kohë që jeni duke përdorur Escape from Tarkov Hacks të siguruar nga Gamepron!). Mbajtja e përdoruesve tanë të sigurt ka mbetur një përparësi kryesore që kur kemi lansuar këtë faqe në internet sepse pse të shqetësoni piraterinë nëse do të ndaloheni pothuajse menjëherë? Ne ju lejojmë të hakoni dhe të mbani të gjithë progresin që keni punuar kaq shumë për të marrë, gjë që është ajo që të gjithë hakerat kërkojnë më shumë në mashtrimet e tyre EFT. Gati për t'u bërë një problem në botën e Arratisjes nga Tarkov? Fitoni hyrjen në Hack-et tona EFT sot!

  • Hack Wall EFT (ESP)
  • Informacioni i lojtarit EFT ESP (Emri, shiritat shëndetësorë, distanca)
  • EF Artikulli ESP me filtra
  • EFT Aimbot
  • Sinjalizimet paralajmëruese të armikut EFT
  • Modaliteti super i kërcimit EFT (nuk ka dëmtime në rënie kur aktivizohet).
  • Kocka EFT & çelësi i synimit i konfigurueshëm.
  • Kompensatori i tërheqjes së EFT
hak eft
EFT Hacks
hak eft

optimale EFT Kollitem karakteristika

Hack EFT, Aimbot, Norecoil, ESP, Wall Hacks & Më shumë

Hack Wall EFT (ESP)

Përdorni arratisjen tonë nga Tarkov Player ESP për të dalluar armiqtë përmes sipërfaqeve të forta dhe të errëta! Ju mund ta planifikoni sulmin tuaj me saktësi duke përdorur Gamepron.

Informacioni i lojtarit EFT ESP (Emri, shiritat shëndetësorë, distanca)

Megjithatë, një tjetër tipar tepër i dobishëm do të ishte Informacioni i Lojtarit ESP, i cili ju lejon të shihni emrat e tyre, sa shëndet kanë dhe madje edhe distancën.

EF Artikulli ESP me filtra

Arratisja nga Tarkov Item ESP me filtra është e përkryer për plaçkitje, pasi ju mund të shmangni humbjen e kohës tuaj me sende pa shkëlqim dhe thjesht përqendroheni në gjetjen e gjërave të mira.

EFT Aimbot

Arratisja nga Tarkov është një lojë e vështirë, për të thënë të paktën, por përdorimi i EFT Aimbot do t'ju lejojë të shkëlqeni, pavarësisht nga kërcënimet që hasni.

Pista EFT Bullet (efektive në distanca të shkurtra dhe të mesme)

Ju mund të gjurmoni vendndodhjen e plumbave tuaj në Escape from Tarkov duke mundësuar funksionin tonë EFT Bullet Track (i përsosur për shkrepjet e bëra në distancë të shkurtër deri në mes).

Sinjalizimet paralajmëruese të armikut EFT

Një mesazh i personalizueshëm do të shfaqet në ekranin tuaj sa herë që një armik po ju drejton (ose është afër karakterit tuaj).

Modaliteti super i kërcimit EFT (nuk ka dëmtime në rënie kur aktivizohet)

Bie nga lartësitë qesharake pa ndonjë pasojë me Gamepron! EFT Hack ynë gjithashtu përfshin Modalitetin Super Kërcim që shmang dëmtimin e rënies pavarësisht nga lartësia.

Kocka EFT & çelësi i synimit i konfigurueshëm

Rregulloni Arratisjen tonë nga Tarkov Aimbot për të punuar sidoqoftë dëshironi! Me Prioritizimin e Kockave dhe karakteristika të tjera të konfigurueshme, Gamepron ka gjithçka që ju nevojitet për të pasur sukses.

Kontrollet e dukshme të EFT aimbot

Kur përdorni arratisjen tonë nga Tarkov Aimbot, ju gjithashtu mund të aktivizoni tiparin e Kontrolleve të dukshme, duke ju lejuar të konfirmoni se keni qëlluar (dhe keni vrarë!) Objektivat tuaja.

Kompensatori i tërheqjes së EFT

Nivelet reale të tërheqjes së ofruar në Escape from Tarkov janë një bezdi, por ju mund të shpëtoni prej tyre duke ndezur Kompensatorin e Recoil.

Bëhuni lojtari më i mirë i EFT në planet

 

Loja është mjaft e ashpër siç është, prandaj mos e bëni më të ashpër me veten tuaj duke refuzuar të përdorni mashtrimet tona të patëmetë të Arratisjes nga Tarkov. Të gjitha mjetet tona janë plotësisht të pazbuluara dhe do t'ju ndihmojnë të fitoni më shumë ndeshje, me të vërtetë nuk ka asgjë për të humbur. Nëse ndonjëherë keni dashur të përjetoni atë që ndihet si të jesh zot midis burrave ndërsa luante Escape from Tarkov, Gamepron ka zgjidhjen.

Gati për dominojnë Çdo lojë?
"
Jarod McpheePërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse nuk kam hakuar kurrë më parë, Gamepron e bëri të gjithë këtë një proces shumë të thjeshtë."

"
Aneesa CallahanPërdorues me përvojë

"Shumë më e butë se shumica e mjeteve të tjera që kam përdorur më parë, dhe më të fuqishme."

"
Alex BarrowHacker profesionist

"Si një haker profesionist kam shumë nevoja, të gjitha këto i plotëson Gamepron!"

"
Joan SilvaPërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse jam i ri në të gjitha këto, unë jam akoma shumë i kënaqur me rezultatet!"

"
Christopher VincentPërdorues me përvojë

"Hack-et nuk do të jenë gjithmonë të dobishme, përveç nëse jeni prej tyre nga Gamepron."

"
Lionët e RomësHacker profesionist

"Meqenëse nuk mund të mbështetem te shokët e mi të skuadrës, unë duhet të mbështetem te Gamepron për të mbetur konkurrues!"

"
Yousaf AminPërdoruesi për herë të parë

"Ju nuk duhet të jeni ekspert për të përdorur këto mjete, gjë që është një prekje e bukur."

"
Simon ChaneyPërdorues me përvojë

"Nga sa mund të them, Gamepron do të ketë një mjet për ju pavarësisht nga niveli i aftësive tuaja."

"
Nojus SniderHacker profesionist

"Mendoni për të gjitha ato fitore që mund të grumbulloni tani me një krisje Gamepron në anën tuaj!"

"
Calvin PricePërdoruesi për herë të parë

"Mos kini frikë të provoni këto mashtrime nëse jeni fillestar, pasi është shumë e thjeshtë."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Emmy RatcliffePërdorues me përvojë

"Vajzat haker bashkohen! Me Gamepron nuk më ndalon në të gjitha lojërat që dua."

"
Gemma JohnstonHacker profesionist

"Skena e piraterisë profesionale ka qenë në nevojë të dëshpëruar për një shërbim si Gamepron për mjaft kohë tani."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Meerab MirëPërdoruesi për herë të parë

"Ishte hera ime e parë duke hakuar dhe duhet ta pranoj, Gamepron i bëri gjërat LEHT!"

"
Myles ReidPërdorues me përvojë

"Si një haker me përvojë, është e sigurt të thuash Gamepron është ofruesi më i mirë në internet tani."

"
Alys WheelerHacker profesionist

"Pse të shqetësoheni me ato hacks dhe mashtrime të çmendura? Ju gjithmonë mund të mbështeteni në Gamepron për të kryer punën."

"
Daanish GreigPërdoruesi për herë të parë

"Nëse jeni një haker fillestar mos u shqetësoni, pasi Gamepron është i thjeshtë për t’u përdorur dhe për të përfituar."

"
Jaydan KavanaghPërdorues me përvojë

"Do të duhet të më mashtroni larg kompjuterit tim me këto mashtrime të aktivizuara!"

"
Miley EastwoodHacker profesionist

"Edhe pse ata më quajnë "Beastwood", kjo për shkak të mjeteve të mahnitshme nga Gamepron."

"
Jayda BarclayPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha shumë e frikësuar, por rezulton se Gamepron e bëri hackimin tepër të lehtë."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Jack DoddPërdorues me përvojë

"Unë e di se si funksionojnë hacks, që do të thotë se nuk kam asnjë problem t'i jap Gamepron një përmbledhje të shkëlqyeshme."

"
Catrina MckinneyHacker profesionist

"Nuk mund të kem asnjë gabim ndërsa pirateria dhe Gamepron është perfekte për këtë"

"
Artizanatit Sammy-JoPërdoruesi për herë të parë

"Mos lejoni që mendimi i piraterisë t'ju ndalojë të arrini qëllimet tuaja të lojërave."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Tiana OdlingHacker profesionist

"Ngjashëm me një verë të shkëlqyer, duket sikur Gamepron ka plakur ashtu si duhet për ne profesionistët."

"
SneekiBoi JacobsonPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim nuk dija çfarë të prisja, por përvoja e piraterisë ishte një përvojë e mrekullueshme!"

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Aurora AldredPërdorues me përvojë

"Pse dikush refuzon të përdorë Gamepron? Likeshtë si të refuzosh para falas!"

"
Caroline LivingstonHacker profesionist

"Unë kam pasur mjaft hacks & cheats pa shkëlqim, e cila është arsyeja pse unë gjithmonë dyqan në Gamepron."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Elodie McintyrePërdoruesi për herë të parë

"Ju mund të përfitoni nga këto mjete edhe nëse jeni fillestar si unë!"

"
Olly HumphriesHacker profesionist

"Gamepron ofron mashtrime 100% të pazbuluara, që është gjithçka që kam dashur ndonjëherë."

"
Bronte BonnerPërdoruesi për herë të parë

"Pavarësisht nëse është një Aimbot ose Wall Hack / ESP, Gamepron do të ketë diçka që ju kërkoni."

"
Joanne MerrittPërdorues me përvojë

"Hakerat me përvojë dhe me përvojë do të duan ende atë që Gamepron ka për të ofruar."

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Millie CortezHacker profesionist

"Pse nuk do të dëshironit të hakonit me Gamepron? Ata e kryejnë punën siç duhet."

"
Mjegullt NievesPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha skeptik, por mësova shumë shpejt që Gamepron është më i miri."

"
Arnold BowersHacker profesionist

"Pjesa më e mirë për Gamepron duhet të jetë e gjithë shkathtësia që ata kanë për të ofruar."

"
Ema WalshPërdorimi i herës së parë

"Unë prisja të hidhesha te ujqërit, por Gamepron e bëri procesin e shkarkimit / instalimit shumë të thjeshtë."

"
Hanna KinneyPërdorues me përvojë

"Ndërsa shumica e zhvilluesve të hakut do të më linin të kalbet, mbështetja ndaj klientit më ndihmoi!"

"
Dominik YuHacker profesionist

"Kur kam pyetje mund të pres që Mbështetja e Klientit të më japë ndihmën e nevojshme!"

"
Shigjetari GarrettPërdoruesi për herë të parë

"Si një përdorues për herë të parë, Gamepron e bëri shumë të lehtë për të kuptuar se si funksionon pirateria."

"
Arley GrahamPërdorues me përvojë

"Me karakteristika të mahnitshme dhe një pikë të shkëlqyeshme çmimi për t'u marrë parasysh, Gamepron mund të jetë në diçka."

"
Fusha e VerësHacker profesionist

"Lëreni profesionistët! Po shkatërroj njerëzit me të gjitha këto mashtrime dhe mashtrime."

"
Issa VargasPërdorues me përvojë

"Askush nga miqtë e mi nuk luan lojëra video, dhe unë duhet të përdorë Gamepron për të qëndruar konkurrues!"

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Kellan HessPërdoruesi për herë të parë

"Ka shumë lojëra për të zgjedhur këtu në Gamepron, kështu që nuk ka asnjë arsye për të refuzuar ndihmën e tyre."

"
Henri WardlePërdorues me përvojë

"Mendova se isha "njeriu i madh në kampus", kjo derisa të përdorja Gamepron!"

"
Lucas CostaHacker profesionist

"Ju do të humbni kaq shumë mundësi nëse nuk përfitoni nga Gamepron!"

"
Jusha PapaPërdorues me përvojë

"Ne nuk mund të jemi të gjithë të shkëlqyeshëm! Kjo përveç nëse të gjithë po përdorin Gamepron për të ecur përpara."

Arratisja nga Tarkov Aimbot

Kur patate të skuqura janë ulur dhe të gjithë në ekipin tuaj kanë vdekur, ekziston vetëm një gjë në të cilën mund të mbështeteni në një lojë si Escape from Tarkov - qëllimi juaj. Nëse nuk keni një qëllim të patëmetë në këtë lojë, do të keni një kohë të keqe dhe kjo sepse ata kanë përdorur një motor fizik shumë realist kur krijojnë lojën. Ju nuk mund të rrotulloheni si një person i çmendur siç do të bënit kur luani një "revole fantazie", ju lëvizni ngadalë dhe përleshjet me armë janë të forta dhe të shkurtra.

Ju nuk mund të mbështeteni në armët tuaja për t'ju mbajtur gjallë në shumicën e rasteve, pasi lojtarët do të jenë të mbushur plot në hartë; të gjithë duan të marrin duart e tyre në plaçkë, por përdorimi i EFT Aimbot me Prioritizimin e Kockave dhe Automatik-Qëllimin / Zjarrin do t'ju sjellë më të shpejtë (dhe të padëmtuar). Armiqtë do të bëjnë gjithçka që munden për t'ju ngadalësuar, por ju keni mundësinë të mundësoni Kill të Shpejtë dhe t'i shikoni duke u shembur me një klik të miut tuaj.

Arratisja nga Tarkov ESP dhe Wallhack

Arratisja e duhur nga Tarkov ESP nuk do t'ju tregojë vetëm vendndodhjen e armiqve, por gjithashtu do t'ju japë qasje në informacionin e armikut që do t'ju lejojë të planifikoni sulmet tuaja në mënyrë më efikase. Ju mund të shihni se ku ndodhet armiku përmes sipërfaqeve të forta dhe të errëta, por gjithashtu mund të shihni se cili është emri i tyre, sa shëndet kanë dhe madje edhe sa larg ndodhen. Shpëtimi nga zhvilluesit e Tarkov ESP dhe Wall Hack dështojnë të zbatojnë këtë numër karakteristikash mjaft shpesh, por ne nuk kemi frikë nga një sfidë këtu në Gamepron!

Ju gjithashtu mund të përdorni veçorinë e Artikullit ESP me filtra për të kuptuar se ku fshihet e gjithë plaçka më e mirë gjatë bastisjeve tuaja. Marrja e hedhurinave është një gjë e së kaluarës kur jeni duke përdorur arratisjen tonë nga Tarkov ESP, pasi armët më të mira do të theksohen edhe në vendet më të errëta. Nëse doni të jeni një plaçkitës ose mashtrues më efektiv, përdorimi i EFT ESP dhe Wall Hack është mënyra më e lehtë për të bërë të dyja.

Gjurmë këmbësh, Dëmtimi i Lartë dhe Hack në Distancë

Gjeni armiqtë tuaj si pre që janë me veçorinë tonë të Gjurmëve! Nëse dikush rrëshqet larg ose arrin të ju kalojë, funksioni i Gjurmëve mund të përdoret për të parë se ku kanë shkuar. Do të keni një gjurmë të gjurmës që ju çon drejtpërdrejt te armiqtë tuaj, e cila është kur mund të aktivizoni modalitetin "Dëmtimi i Lartë" dhe t'i hiqni përgjithmonë nga bastisja juaj. Ju mund të përdorni çdo armë që dëshironi dhe të bëni akoma më shumë dëm sesa kundërshtarët tuaj, duke ju dhënë përparësi në çdo përleshje me armë në të cilën merrni pjesë. Hackimi ynë i distancës është i përsosur për kur ndiqni hapat dhe duhet të dini sa afër jeni ' duke u marrë, gjëja e fundit që dëshironi është të befasoheni nga armiku që po ndiqni!

Duke mundësuar EFT Hack tuaj ju jepet mundësia të përdorni të gjitha këto karakteristika dhe shumë më tepër, edhe nëse e shihni veten duke u kundërvënë shokëve të tjerë të hakerave, ju do të keni mjetin superior (dhe si rezultat, dilni në krye!).

Arratisjet e tjera nga Harket dhe Cheats Tarkov

Ne kemi një larmi të madhe të karakteristikave të ndryshme të përfshira në arratisjen tonë nga Tarkov Hack, të gjitha këto do t'ju ndihmojnë të hiqni poshtë Scavs dhe lojtarët e vërtetë në paqe. Të gjitha tiparet për të cilat kemi folur më parë do të jenë të pranishme në EFT Hack tonë, por ky është vetëm fillimi - ne gjithashtu ofrojmë lloje të tilla si Radar 2D dhe mbrojtje yjore kundër mashtrimit për të mbajtur të gjitha llogaritë tuaja të sigurta. Sistemet e automatizuara të zbulimit të mashtrimeve të përdorura në arratisjen nga Tarkov nuk do të përputhen me mjetet tona, pasi ne ju lejojmë të mashtroni pa vuajtur asnjë pasojë.

Funksioni ynë NoRecoil është një tjetër popullor për t'u marrë parasysh, pasi Arratisja nga Tarkov do të shpërblejë ata që kanë një dorë të qëndrueshme. Nëse mund të arrini 100% të shtënave tuaja, nuk ka asnjë tregues se sa larg do të jeni në gjendje të përparoni në një bastisje, e lëre më një duzinë. Nëse doni që bluarja të jetë më e lehtë në Arratisjen nga Tarkov, nuk ka mënyrë më të mirë për të përparuar.

e bëra më shpesh
EFT Hacks pyetjet

Hack EFT, Aimbot, Norecoil, ESP, Wall Hacks & Më shumë

Pse Hack-et tona EFT

Arratisja jonë nga Tarkov Hack nuk do të ndjekë rrugën tradicionale, që do të thotë që ju mund të prisni të shihni shumë më shumë cilësi nga mjetet që ne prodhojmë. Karakteristikat që ne kemi zbatuar brenda EFT Hack tonë nuk mund të gjenden diku tjetër, duke na dhënë një shërbim shumë më ekskluziv kur krahasohet me ofruesit e tjerë të hackeve. Nëse doni të mashtroni në mënyrë efektive dhe të sigurt, Gamepron është gjithmonë opsioni më i mirë.

Pse EFT Aimbot

Përdorimi i arratisjes tonë nga Tarkov Aimbot do t'ju lejojë të nxirrni armiq pa marrë ndonjë dëm, pasi do të jeni në gjendje të pikoni një kokë larg nga milje larg. EFT Aimbot do të bëjë të gjithë punën e vështirë për ju, duke ju lejuar të rrini të qetë dhe të relaksoheni - mbledhja e plaçkës dhe përparimi nuk do të ndikohen kurrë nga armiqtë kuriozë.

Pse EFT ESP-ja jonë

Përdorimi i arratisjes tonë nga Tarkov ESP do t'ju lejojë të dalloni gjithçka të rëndësishme, dhe kjo përfshin më shumë sesa vetëm armiqtë tuaj. Ju mund të shihni skeletet e lojtarëve përmes sipërfaqeve të forta / të errëta, por gjithashtu mund të shihni lloje të armëve ESP, ESP shpërthyese, emrat e lojtarëve dhe madje edhe distancën e tyre. Ju nuk keni pse të supozoni se një armik është afër, siç do ta dini me siguri me EFT ESP

Pse EFT Wallhack-u ynë

Arratisja nga Tarkov ka shumë cepa dhe shqetësime për të cilat është arsyeja pse EFT Wall Hack ynë do t'ju ndihmojë të mbani djersën larg. Ju gjithmonë do të dini se ku ndodhen sendet kryesore dhe kundërshtarët, pasi mund të shikoni drejtpërdrejt përmes mureve sipas dëshirës - zbulimi i pritave dhe kurtheve të mundshëm nuk është më një detyrë shqetësuese.

Pse EFT Norecoil ynë

Saktësia mund të jetë ndryshimi midis fitimit dhe humbjes së një përplasje me armë, e cila është arsyeja pse ne ju lejojmë ta hiqni atë plotësisht duke mundësuar funksionin NoRecoil. Sasia e tërheqjes me të cilën duhet të merreni do të ndryshojë nga një armë në tjetrën, por duke mundësuar funksionin NoRecoil, nuk keni pse të shqetësoheni për të, pavarësisht se cilën zgjidhni.

Si të shkarkoni hacks më të mira EFT?

Ne kemi arritur ta bëjmë procesin e shkarkimit një proces të drejtpërdrejtë, pasi pasi të keni siguruar çelësin e produktit tuaj, ju mund të shkarkoni EFT Hack tuaj menjëherë (duke pasur parasysh që foleja është në dispozicion). Më e gjata që do të duhet të prisni të hapet një vend i shkarkimit do të ishte 8 deri në 9 orë, megjithëse shumicën e kohës mund t'i shkarkoni mashtrimet menjëherë pas blerjes.

Pse haket tuaja EFT janë më të shtrenjta se të tjerët

Ne nuk po ofrojmë një përvojë të zhveshur me arratisjen tonë nga Tarkov Hack, pasi kjo nuk është mënyra sesi ne veprojmë këtu në Gamepron. Ashtu si çdo gjë tjetër që blini, ju do të duhet të paguani për cilësi - gjithashtu, EFT Hack ynë mund t'u ofrohet vetëm një numri të caktuar të njerëzve në të njëjtën kohë. Hidhni në faktin se ato janë 100% të pazbuluara dhe çmimi nuk duket shumë i shtrenjtë!

Çfarë afatesh kohore keni?

Pavarësisht nga sa kohë planifikoni të hakoni, ne kemi kohën e përsosur për t'ju përshtatur nevojave tuaja. Ne mund t'ju shesim një çelës produkti që do të funksionojë çdo ditë, javore ose mujore; nëse keni ndërmend të hakoni për pak, ose për një kohë të gjatë, Gamepron mund t'ju ndihmojë të aksesoni arratisjen më të mirë në internet nga Tarkov Hacks. Nuk ka nevojë të kërkosh diku tjetër!

Të zgjedhurit tanë EFT Hacks

Hack EFT, Aimbot, Norecoil, ESP, Wall Hacks & Më shumë

Alfa Hack

Mëso më shumë

Intel Hack

Mëso më shumë

Olima Hack

Mëso më shumë

Hack lojë e gjahut

Mëso më shumë

Hack klasike

Mëso më shumë

WR Hack

Mëso më shumë

Gamepron nuk rinovon automatikisht produktet. Kjo është një pagesë e vetme. Gamepron vetëm automatikisht rinovon anëtarësimet VIP, ju mund ta anuloni në çdo kohë.
Gamepron nuk ruan detajet e kartës së kreditit. Ato përpunohen përmes procesorëve tanë të pagesave.

Mbresëlënës EFT Kollitem karakteristika

Hack EFT, Aimbot, Norecoil, ESP, Wall Hacks & Më shumë

Bashkohuni me Revolucionin Hack Tani