Statusi: Përditësimi

Alpha Dayz Hack

Përdorimi i DayZ Alpha Hack tonë është pothuajse një mënyrë e garantuar për të gjetur sukses në këtë lojë.

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Dëshironi të ndjeni se si është të dominosh kundërshtarët e tu? Bleni një Çelës Produkti 1-Ditor sot!

$ 12.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Nëse ju pëlqen ajo që kemi për të ofruar, fitoni qasje për më shumë kohë! Bleni një Çelës Produkti 1-Javor sot!

$ 50.00

Blerja e Aksesit

Aksesi 1 Muaj

Ndonjëherë ju duhet thjesht t'i përkushtoheni artit të piraterisë. Bleni një Çelës Produkti 1-Mujor sot!

$ 110.00

Blerja e Aksesit

Ekzistojnë shumë variabla që bëhen të suksesshëm
gjatë aventurave tuaja DayZ, dhe përdorimi i DayZ Alpha Hack do të kufizojë problemet që hasni. Pavarësisht nëse janë zombie apo lojtarë të vërtetë, përdorimi i mjetit tonë do t'ju mbajë të sigurt.

Informacioni i Hack DayZ Alpha

Ky DayZ Alpha Hack është optimizuar plotësisht për t'ju shërbyer si duhet, pavarësisht se për çfarë keni nevojë për ndihmë. Ky hack vjen plotësisht në bërthamë dhe përmban një menu GDI, duke ju dhënë një përvojë të butë dhe të optimizuar të hakimit me çdo ndeshje. Edhe pse ky DayZ Alpha Hack do të vijë HWID i mbyllur, ju mund të blini një spoofer HWID nga ne këtu në Gamepron! Ju nuk doni t'i lini gjërat rastësisht në një lojë si DayZ, pasi është mbijetesa më e fortë - bëhuni burri i fundit (ose gruaja!) Në këmbë duke përdorur DayZ Alpha Hack tonë për të qëndruar përpara.

Kombinueshmëria
Intel & AMD
Operimit të Sistemit
Windows 10 (2004-20H2)
Gjuhe
Menuja angleze
Siguri
HWID I mbyllur

Vlerësimi i Hack:

  Statusi: Përditësimi

Lehtësinë e përdorimit:

karakteristika

Ky DayZ Hack vjen i pajisur me shumë karakteristika të DayZ Wallhack, të tilla si Enemy ESP (Skeleton ESP), Enemy Information (Distance, Zombies), dhe madje edhe Loot ESP! DayZ Alpha Aimbot përfshin Distancën e Rregullueshme të Aimbotit, si dhe një Rrethi të Rregullueshëm FOV dhe Modalitetin e Heshtur; ka gjithçka që ju nevojitet për të lulëzuar.

Visuals

  • Armiku ESP (Kocka)
  • Informacioni i Armikut (Distanca, Zombies)
  • Plaçkitje ESP (distanca; armët)

aimbot

  • Distanca e rregullueshme e Aimbotit
  • Aimbot i rregullueshëm FOV
  • Aimbot i heshtur

Të ndryshme

  • Hiqni Gras

Rreth DayZ Alpha

DayZ është një lojë mbijetese që mund të luhet ose vetëm ose me disa miq, kjo varet plotësisht nga ju. Hack-u është tepër i lehtë për t’u përdorur dhe gjithçka që duhet të bësh është të aktivizosh kollitjen, të ekzekutosh lojën tënde, të rregullosh cilësimet dhe më pas të luash! Ju mund të zgjidhni të transmetoni me këtë mashtrim të aktivizuar, pasi shikuesit tuaj nuk do të kenë asnjë të dhënë se çfarë po ndodh; është një mashtrim plotësisht i Jashtëm që nuk mund të luhet në ekran të plotë. Ju duhet të keni mbrojtje të çaktivizuar gjatë përdorimit të DayZ Alpha, ose përndryshe mund të mos funksionojë si duhet. E përsosur për kur doni të arrini madhështi në DayZ.

Blerja e Aksesit

Pse të përdorni DayZ Alpha mbi ofruesit e tjerë?

Sa shpesh keni blerë një DayZ Hack, vetëm për të kuptuar që i keni harxhuar paratë tuaja? Ju kurrë nuk do të merrni një produkt pa shkëlqim kur bëni një blerje nga Gamepron, dhe është e qartë që përdoruesit tanë janë mirënjohës për këtë fakt! Ju gjithmonë do të keni qasje në veçoritë më të mira që një hack i DayZ mund të ofrojë me Gamepron dhe ne ju japim fleksibilitet duke ofruar disa mundësi të ndryshme kohore. Mashtrimet tona janë gjithashtu të pazbuluara, kështu që nuk ka nevojë të pyesni nëse llogaria juaj është në rrezik gjatë përdorimit të DayZ Hacks!

Blerja e Aksesit
"
Jarod McpheePërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse nuk kam hakuar kurrë më parë, Gamepron e bëri të gjithë këtë një proces shumë të thjeshtë."

"
Aneesa CallahanPërdorues me përvojë

"Shumë më e butë se shumica e mjeteve të tjera që kam përdorur më parë, dhe më të fuqishme."

"
Alex BarrowHacker profesionist

"Si një haker profesionist kam shumë nevoja, të gjitha këto i plotëson Gamepron!"

"
Joan SilvaPërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse jam i ri në të gjitha këto, unë jam akoma shumë i kënaqur me rezultatet!"

"
Christopher VincentPërdorues me përvojë

"Hack-et nuk do të jenë gjithmonë të dobishme, përveç nëse jeni prej tyre nga Gamepron."

"
Lionët e RomësHacker profesionist

"Meqenëse nuk mund të mbështetem te shokët e mi të skuadrës, unë duhet të mbështetem te Gamepron për të mbetur konkurrues!"

"
Yousaf AminPërdoruesi për herë të parë

"Ju nuk duhet të jeni ekspert për të përdorur këto mjete, gjë që është një prekje e bukur."

"
Simon ChaneyPërdorues me përvojë

"Nga sa mund të them, Gamepron do të ketë një mjet për ju pavarësisht nga niveli i aftësive tuaja."

"
Nojus SniderHacker profesionist

"Mendoni për të gjitha ato fitore që mund të grumbulloni tani me një krisje Gamepron në anën tuaj!"

"
Calvin PricePërdoruesi për herë të parë

"Mos kini frikë të provoni këto mashtrime nëse jeni fillestar, pasi është shumë e thjeshtë."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Emmy RatcliffePërdorues me përvojë

"Vajzat haker bashkohen! Me Gamepron nuk më ndalon në të gjitha lojërat që dua."

"
Gemma JohnstonHacker profesionist

"Skena e piraterisë profesionale ka qenë në nevojë të dëshpëruar për një shërbim si Gamepron për mjaft kohë tani."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Meerab MirëPërdoruesi për herë të parë

"Ishte hera ime e parë duke hakuar dhe duhet ta pranoj, Gamepron i bëri gjërat LEHT!"

"
Myles ReidPërdorues me përvojë

"Si një haker me përvojë, është e sigurt të thuash Gamepron është ofruesi më i mirë në internet tani."

"
Alys WheelerHacker profesionist

"Pse të shqetësoheni me ato hacks dhe mashtrime të çmendura? Ju gjithmonë mund të mbështeteni në Gamepron për të kryer punën."

"
Daanish GreigPërdoruesi për herë të parë

"Nëse jeni një haker fillestar mos u shqetësoni, pasi Gamepron është i thjeshtë për t’u përdorur dhe për të përfituar."

"
Jaydan KavanaghPërdorues me përvojë

"Do të duhet të më mashtroni larg kompjuterit tim me këto mashtrime të aktivizuara!"

"
Miley EastwoodHacker profesionist

"Edhe pse ata më quajnë "Beastwood", kjo për shkak të mjeteve të mahnitshme nga Gamepron."

"
Jayda BarclayPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha shumë e frikësuar, por rezulton se Gamepron e bëri hackimin tepër të lehtë."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Jack DoddPërdorues me përvojë

"Unë e di se si funksionojnë hacks, që do të thotë se nuk kam asnjë problem t'i jap Gamepron një përmbledhje të shkëlqyeshme."

"
Catrina MckinneyHacker profesionist

"Nuk mund të kem asnjë gabim ndërsa pirateria dhe Gamepron është perfekte për këtë"

"
Artizanatit Sammy-JoPërdoruesi për herë të parë

"Mos lejoni që mendimi i piraterisë t'ju ndalojë të arrini qëllimet tuaja të lojërave."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Tiana OdlingHacker profesionist

"Ngjashëm me një verë të shkëlqyer, duket sikur Gamepron ka plakur ashtu si duhet për ne profesionistët."

"
SneekiBoi JacobsonPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim nuk dija çfarë të prisja, por përvoja e piraterisë ishte një përvojë e mrekullueshme!"

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Aurora AldredPërdorues me përvojë

"Pse dikush refuzon të përdorë Gamepron? Likeshtë si të refuzosh para falas!"

"
Caroline LivingstonHacker profesionist

"Unë kam pasur mjaft hacks & cheats pa shkëlqim, e cila është arsyeja pse unë gjithmonë dyqan në Gamepron."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Elodie McintyrePërdoruesi për herë të parë

"Ju mund të përfitoni nga këto mjete edhe nëse jeni fillestar si unë!"

"
Olly HumphriesHacker profesionist

"Gamepron ofron mashtrime të pazbuluara, që është gjithçka që kam dashur ndonjëherë."

"
Bronte BonnerPërdoruesi për herë të parë

"Pavarësisht nëse është një Aimbot ose Wallhack / ESP, Gamepron do të ketë diçka që ju kërkoni."

"
Joanne MerrittPërdorues me përvojë

"Hakerat me përvojë dhe me përvojë do të duan ende atë që Gamepron ka për të ofruar."

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Millie CortezHacker profesionist

"Pse nuk do të dëshironit të hakonit me Gamepron? Ata e kryejnë punën siç duhet."

"
Mjegullt NievesPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha skeptik, por mësova shumë shpejt që Gamepron është më i miri."

"
Arnold BowersHacker profesionist

"Pjesa më e mirë për Gamepron duhet të jetë e gjithë shkathtësia që ata kanë për të ofruar."

"
Ema WalshPërdorimi i herës së parë

"Unë prisja të hidhesha te ujqërit, por Gamepron e bëri procesin e shkarkimit / instalimit shumë të thjeshtë."

"
Hanna KinneyPërdorues me përvojë

"Ndërsa shumica e zhvilluesve të hakut do të më linin të kalbet, mbështetja ndaj klientit më ndihmoi!"

"
Dominik YuHacker profesionist

"Kur kam pyetje mund të pres që Mbështetja e Klientit të më japë ndihmën e nevojshme!"

"
Shigjetari GarrettPërdoruesi për herë të parë

"Si një përdorues për herë të parë, Gamepron e bëri shumë të lehtë për të kuptuar se si funksionon pirateria."

"
Arley GrahamPërdorues me përvojë

"Me karakteristika të mahnitshme dhe një pikë të shkëlqyeshme çmimi për t'u marrë parasysh, Gamepron mund të jetë në diçka."

"
Fusha e VerësHacker profesionist

"Lëreni profesionistët! Po shkatërroj njerëzit me të gjitha këto mashtrime dhe mashtrime."

"
Issa VargasPërdorues me përvojë

"Askush nga miqtë e mi nuk luan lojëra video, dhe unë duhet të përdorë Gamepron për të qëndruar konkurrues!"

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Kellan HessPërdoruesi për herë të parë

"Ka shumë lojëra për të zgjedhur këtu në Gamepron, kështu që nuk ka asnjë arsye për të refuzuar ndihmën e tyre."

"
Henri WardlePërdorues me përvojë

"Mendova se isha "njeriu i madh në kampus", kjo derisa të përdorja Gamepron!"

"
Lucas CostaHacker profesionist

"Ju do të humbni kaq shumë mundësi nëse nuk përfitoni nga Gamepron!"

"
Jusha PapaPërdorues me përvojë

"Ne nuk mund të jemi të gjithë të shkëlqyeshëm! Kjo përveç nëse të gjithë po përdorin Gamepron për të ecur përpara."

Menyja në lojë

Ju jeni krijuesi i fatit tuaj këtu në Gamepron, pasi menyja jonë në lojë është lehtësisht më intuitivja që do të gjeni në internet. Shumica e hackeve do t'ju detyrojnë të bëni ndryshime në cilësimet tuaja para se të filloni lojën, që do të thotë që sapo të keni hapur lojën, nuk ka më kthim prapa! Fatmirësisht, Gamepron i ka ndryshuar gjërat krejtësisht - jo vetëm që mund të bëni ndryshime gjatë lojës, por menyja jonë në lojë gjithashtu ka më shumë mundësi sesa do të gjeni në një DayZ Hack tradicionale. Rregulloni shpejtësinë e Aimbot-it tuaj, cilat zona dëshironi të synoni, apo edhe opsionet tuaja ESP.

Blerja e Aksesit
hakërime dayz
Hack i DayZ Alpha

Fotografitë në lojë

FAQ

P1. A është kjo mashtrim e lehtë për t'u përdorur?

A1 Ky mashtrim është shumë i lehtë dhe i thjeshtë për t’u përdorur. Ekzekutoni kutinë> Ekzekutoni lojën> Rregullo cilësimet tuaja> Luaj.

P2. A është kjo provë mashtrimi?

A2 Po, mund të transmetosh me këtë mashtrim dhe nuk do të jetë i dukshëm për shikuesit.

P3. A është mashtrimi i Brendshëm apo i Jashtëm?

A3 Ky mashtrim është i Jashtëm.

P4. A duhet të çaktivizoj mbrojtjen dhe anti-virusin për të përdorur mashtrimin?

A4 Importantshtë e rëndësishme që mbrojtja të jetë me aftësi të kufizuara, veçanërisht boot-i i sigurt në BIOS që të jetë në gjendje ta përdorë këtë mashtrim pasi që të mos e kesh të paaftë do të përfundojë duke dhënë Gabim gjatë lëshimit.

P5. A vjen me Hwid Spoofer?

A5. Jo, kjo mashtrim nuk përfshin një mashtrues të shpejtë. Ne ofrojmë një spoofer të veçantë hwid për Dayz

P6. A mund të luaj në rezolucion të ekranit të plotë?

A6. Jo, kjo mashtrim nuk funksionon në ekran të plotë.

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Dëshironi të ndjeni se si është të dominosh kundërshtarët e tu? Bleni një Çelës Produkti 1-Ditor sot!

$ 11.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Nëse ju pëlqen ajo që kemi për të ofruar, fitoni qasje për më shumë kohë! Bleni një Çelës Produkti 1-Javor sot!

$ 45.00

Blerja e Aksesit

Aksesi 1 Muaj

Ndonjëherë ju duhet thjesht t'i përkushtoheni artit të piraterisë. Bleni një Çelës Produkti 1-Mujor sot!

$ 100.00

Blerja e Aksesit

Gjeni artikujt më të mirë duke përdorur DayZ Alpha ESP tonë, ose thjesht nxirrni kundërshtarët tuaj me nxitim duke mundësuar DayZ Aimbot tonë të besueshëm. GamePron ka gjithçka që ju nevojitet!
Excel dhe konkurroni me lojtarët më të mirë duke përdorur DayZ Alpha Hack!

Gati për dominojnë me Dayz Alpha tonë Hack?

  Statusi: Përditësimi