Re Hyper Scape Hack

Cloud Hyper Scape është një mjet krejt i ri që ofron të gjitha tiparet më mahnitëse!

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Mund të zgjidhni të ndryshoni mënyrën e të luajturit Hyperscape - Bleni një Çelës Produkti 1-Ditor sot!

$ 12.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Fitoni aksesin për aq kohë sa dëshironi këtu në WinThatWar - Bleni një Çelës Produkti 1-Javor sot!

Jo aktualisht në dispozicion

Aksesi 1 Muaj

Ju nuk keni pse të vendosni për më pak këtu në WinThatWar - Bleni një Çelës Produkti 1-Mujor sot!

Jo aktualisht në dispozicion

Po kërkoni një Hyper Scape Aimbot të besueshëm? Hack-u ynë Hyper Scape Cloud do t'ju ofrojë një Aimbot të nivelit të lartë, si dhe disa veçori të tjera që do ta bëjnë fitimin një detyrë të lehtë. Mos luftoni më, pasi mjeti ynë është këtu për t'ju ndihmuar.

Informacion për Hack-in Hyperscape

Hyperscape është një lojë krejt e re që do t'ju prezantojë në një botë krejt të re të royale betejës. Siç do të sugjeronin shumë, duhet të keni parasysh të kontrolloni Hyperscape Cloud Hack tonë përpara se të hidheni për herë të parë - jo vetëm që ka shumë mekanikë për të mësuar, por ka shumë lojtarë të aftë për t'u shqetësuar. Ideale për këdo që përdor Windows 10 ose më mirë, ky Hyperscape Hack është HWID i kyçur, por ju mund të blini një spoofer HWID nga ne këtu në WinThatWar. Mashtrimi është i thjeshtë për tu instaluar dhe përdorur, por paketon një grusht.

Kombinueshmëria
Intel & AMD
Operimit të Sistemit
Windows 10 (1903 ~ 1909)
Gjuhe
Menuja angleze
Siguri
HWID I mbyllur

Vlerësimi i Hack: ✩

Lehtësinë e përdorimit: ✩

karakteristika

Hyperscape Aimbot i pranishëm brenda këtij mjeti ofron Rregullim të Aimbot-it Distancë, si dhe FOV Rrethi dhe Moda e Heshtur. Hyperscape Wallhack përfshiu brenda ofertave Enemy ESP (Skeleton), Loot ESP dhe Enemy Information (siç është distanca). Funksioni i heqjes është gjithashtu i pranishëm në këtë mjet për të kërcejnë pafund.

Visuals

 • Player ESP (Kuti 2D, KockĂ«)
 • Informacioni i lojtarit ESP (ShĂ«ndeti / Etiketat / distanca)
 • Artikulli ESP (distanca)

aimbot

 • Aimbot i personalizueshĂ«m FOV
 • Modaliteti i synimit Dhuna e veprimit e butĂ« ose RAM
 • Synoni pĂ«rzgjedhĂ«sin e kockave
 • PĂ«rzgjedhĂ«si i ÇelĂ«sit tĂ« QĂ«llimit
 • ShpejtĂ«sia e QĂ«llimit

TĂ« ndryshme

 • Nuk tĂ«rhiqem
 • PĂ«rshpejtimi global
 • KĂ«rcim i pafund
 • Karakteri Fluturues
 • ShpejtĂ«sia e fluturimit
 • crosshair
 • BashkĂ«lojtari i listĂ«s sĂ« bardhĂ«.

Rreth Hyperscape Cloud

Hyperscape Cloud është e thjeshtë për t’u përdorur, kështu që nuk duhet të shqetësoheni për të patur një përvojë të vështirë të kollitjes - të gjithë mund të përdorin Hacks-in tonë Hyperscape, është thjesht çështje dëshire! Ju mund të zgjidhni të aktivizoni këtë Hyperscape Hack gjatë transmetimit, pasi është i mbrojtur nga transmetimi dhe nuk do t'ju "dalë" nëse vendosni të dilni drejtpërdrejt. Hakimi është i Jashtëm dhe duhet të lëshohet përpara se të hapni lojën, dhe duhet të siguroheni që mbrojtja të jetë e çaktivizuar në mënyrë që Hyperscape Hack të funksionojë në përputhje me rrethanat. Megjithëse nuk merrni një mashtrues HWID me këtë mashtrim, ne i ofrojmë ato si një shërbim shtesë!

Blerja e Aksesit

Pse të përdorësh Hyperscape Cloud mbi ofruesit e tjerë?

Ofruesit e tjerë do t'ju hedhin poshtë vetëm pasi ata nuk do të kenë përkushtimin ndaj cilësisë që do të gjeni këtu. WinThatWar gjithmonë e ka vendosur cilësinë në ballë të qëllimeve tona pasi kjo është ajo që i ndihmon njerëzit më shumë gjatë piraterisë. Ka shumë mashtrime më të dobëta për të zgjedhur tashmë, dhe fakti që Hacks tona Hyperscape janë të pazbuluara është vetëm qershia në krye. Kur dëshironi rezultate (dhe shpejt!), Hyperscape Cloud Hack ynë do të bëjë mrekulli për ju. Nëse jeni duke u përpjekur të keni një ndikim më të madh në ndeshjet tuaja në përgjithësi, përdorni Hyperscape tonë Cloud Hack.

Blerja e Aksesit
"
Jarod McpheePërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse unë kurrë nuk kam hakuar më parë, WinThatWar e bëri të gjithë këtë një proces shumë të thjeshtë."

"
Aneesa CallahanPërdorues me përvojë

"Shumë më e butë se shumica e mjeteve të tjera që kam përdorur më parë, dhe më të fuqishme."

"
Alex BarrowHacker profesionist

"Si një haker profesionist kam shumë nevoja, të gjitha WinThatWar i plotëson!"

"
Joan SilvaPërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse jam i ri në të gjitha këto, unë jam akoma shumë i kënaqur me rezultatet!"

"
Christopher VincentPërdorues me përvojë

"Hack-et nuk do të jenë gjithmonë të dobishme, nëse nuk jeni prej tyre nga WinThatWar."

"
Lionët e RomësHacker profesionist

"Meqenëse nuk mund të mbështetem te shokët e mi të skuadrës, unë duhet të mbështetem te WinThatWar për të mbetur konkurrues!"

"
Yousaf AminPërdoruesi për herë të parë

"Ju nuk duhet të jeni ekspert për të përdorur këto mjete, gjë që është një prekje e bukur."

"
Simon ChaneyPërdorues me përvojë

"Nga sa mund të them, WinThatWar do të ketë një mjet për ju pavarësisht nga niveli i aftësive tuaja."

"
Nojus SniderHacker profesionist

"Mendoni për të gjitha ato fitime që mund të grumbulloni tani me një kollë WinThatWar në anën tuaj!"

"
Calvin PricePërdoruesi për herë të parë

"Mos kini frikë të provoni këto mashtrime nëse jeni fillestar, pasi është shumë e thjeshtë."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Emmy RatcliffePërdorues me përvojë

"Vajzat haker bashkohen! Me WinThatWar nuk më ndalon në të gjitha lojërat që dua."

"
Gemma JohnstonHacker profesionist

"Skena e piraterisë profesionale ka qenë në nevojë të dëshpëruar për një shërbim si WinThatWar për mjaft kohë tani."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Meerab MirëPërdoruesi për herë të parë

"Ishte hera ime e parë duke hakuar dhe duhet ta pranoj, WinThatWar i bëri gjërat LEHT!"

"
Myles ReidPërdorues me përvojë

"Si një haker me përvojë, është e sigurt të thuash WinThatWar është ofruesi më i mirë në internet tani."

"
Alys WheelerHacker profesionist

"Pse të shqetësoheni me ato hacks dhe mashtrime të çmendura? Ju gjithmonë mund të mbështeteni te WinThatWar për të kryer punën."

"
Daanish GreigPërdoruesi për herë të parë

"Nëse jeni një haker fillestar, mos u shqetësoni, pasi WinThatWar është i thjeshtë për t’u përdorur dhe për të përfituar."

"
Jaydan KavanaghPërdorues me përvojë

"Do të duhet të më mashtroni larg kompjuterit tim me këto mashtrime të aktivizuara!"

"
Miley EastwoodHacker profesionist

"Edhe pse ata më quajnë "Beastwood", kjo për shkak të mjeteve mahnitëse nga WinThatWar."

"
Jayda BarclayPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha shumë i frikësuar, por rezulton se WinThatWar e bëri hackimin tepër të lehtë."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e WinThatWar më ka detyruar."

"
Jack DoddPërdorues me përvojë

"Unë e di se si funksionojnë hacks, që do të thotë se nuk kam asnjë problem t’i jap WinThatWar një përmbledhje të shkëlqyeshme."

"
Catrina MckinneyHacker profesionist

"Unë nuk mund të kem asnjë gabim ndërsa pirateria dhe WinThatWar është perfekte për këtë"

"
Artizanatit Sammy-JoPërdoruesi për herë të parë

"Mos lejoni që mendimi i piraterisë t'ju ndalojë të arrini qëllimet tuaja të lojërave."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Tiana OdlingHacker profesionist

"Ngjashëm me një verë të shkëlqyer, duket sikur WinThatWar është plakur ashtu si duhet për ne profesionistët."

"
SneekiBoi JacobsonPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim nuk dija çfarë të prisja, por përvoja e piraterisë ishte një përvojë e mrekullueshme!"

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e WinThatWar më ka detyruar."

"
Aurora AldredPërdorues me përvojë

"Pse dikush nuk pranon të përdorë WinThatWar? Likeshtë si të refuzosh para falas!"

"
Caroline LivingstonHacker profesionist

"Unë kam pasur mjaft hacks & cheats pa shkëlqim, e cila është arsyeja pse unë gjithmonë dyqan në WinThatWar."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e WinThatWar më ka detyruar."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e WinThatWar më ka detyruar."

"
Elodie McintyrePërdoruesi për herë të parë

"Ju mund të përfitoni nga këto mjete edhe nëse jeni fillestar si unë!"

"
Olly HumphriesHacker profesionist

"WinThatWar ofron mashtrime të pazbuluara, që është gjithçka që kam dashur ndonjëherë."

"
Bronte BonnerPërdoruesi për herë të parë

"Pavarësisht nëse është një Aimbot ose Wallhack / ESP, WinThatWar do të ketë diçka që ju kërkoni."

"
Joanne MerrittPërdorues me përvojë

"Hakerat me përvojë dhe me përvojë do të duan ende atë që WinThatWar ka për të ofruar."

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrënon, më pëlqen të ndërroj WinThatWar Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Millie CortezHacker profesionist

"Pse nuk do të dëshironit të hakonit me WinThatWar? Ata e kryejnë punën siç duhet."

"
Mjegullt NievesPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha skeptik, por mësova shumë shpejt që WinTHatWar është më i miri."

"
Arnold BowersHacker profesionist

"Pjesa më e mirë për WinThatWar duhet të jetë e gjithë shkathtësia që ata kanë për të ofruar."

"
Ema WalshPërdorimi i herës së parë

"Unë prisja të hidhesha te ujqërit, por WinTHatWar e bëri procesin e shkarkimit / instalimit shumë të thjeshtë."

"
Hanna KinneyPërdorues me përvojë

"Ndërsa shumica e zhvilluesve të hakut do të më linin të kalbet, mbështetja ndaj klientit më ndihmoi!"

"
Dominik YuHacker profesionist

"Kur kam pyetje mund të pres që Mbështetja e Klientit të më japë ndihmën e nevojshme!"

"
Shigjetari GarrettPërdoruesi për herë të parë

"Si përdorues për herë të parë, WinThatWar e bëri shumë të lehtë për të kuptuar se si funksionon pirateria."

"
Arley GrahamPërdorues me përvojë

"Me karakteristika mahnitëse dhe një pikë çmimi të shkëlqyeshme për tu marrë në konsideratë, WinThatWar mund të jetë në diçka."

"
Fusha e VerësHacker profesionist

"Lëreni profesionistët! Po shkatërroj njerëzit me të gjitha këto mashtrime dhe mashtrime."

"
Issa VargasPërdorues me përvojë

"Askush nga miqtë e mi nuk luan lojëra video dhe unë duhet të përdor WinThatWar për të qëndruar konkurrues!"

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrënon, më pëlqen të ndërroj WinThatWar Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Kellan HessPërdoruesi për herë të parë

"Ka shumë lojëra për të zgjedhur nga këtu në WiNThatWar, kështu që nuk ka asnjë arsye për të refuzuar ndihmën e tyre."

"
Henri WardlePërdorues me përvojë

"Mendova se isha "njeriu i madh në kampus", kjo derisa të përdorja WinThatWar!"

"
Lucas CostaHacker profesionist

"Do të humbni kaq shumë mundësi nëse nuk përfitoni nga WinThatWar!"

"
Jusha PapaPërdorues me përvojë

"Ne nuk mund të jemi të gjithë të shkëlqyeshëm! Kjo përveç nëse të gjithë po përdorin WinThatWar për të ecur përpara."

Menyja në lojë

Përvoja juaj në lojë do të përmirësohet kur vendosni të kollitni me WinThatWar, pasi menyja jonë në lojë është ekskluzivisht e disponueshme në një vend. Ju nuk mund ta gjeni këtë menu në lojë diku tjetër, dhe është një që ju lejon të bëni ndryshime drastike në cilësimet tuaja të kollitjes gjatë lojës. Nuk ka nevojë të mbyllni plotësisht aplikacionin, pasi mund të bëni rregullime me menunë e plotë në lojë që kemi implementuar. Ndryshoni pothuajse gjithçka që dëshironi! Nga sa shpejt Hyperscape Aimbot bllokohet në objektiva, te ato që shfaqen opsionet ESP, ju mund të zgjidhni të rregulloni lojën tuaj gjithsesi që dëshironi.

Blerja e Aksesit
haker i hiperkapit
haker i hiperkapit

Fotografitë në lojë

FAQ

P1. A është kjo mashtrim e lehtë për t'u përdorur?

A1 Ky mashtrim është shumë i lehtë dhe i thjeshtë për t’u përdorur. Ekzekutoni kutinë> Ekzekutoni lojën> Rregullo cilësimet tuaja> Luaj.

P2. A është kjo provë mashtrimi?

A2 Po, mund të transmetosh me këtë mashtrim dhe nuk do të jetë i dukshëm për shikuesit.

P3. A është mashtrimi i Brendshëm apo i Jashtëm?

A3 Ky mashtrim është i Jashtëm.

P4. A duhet të çaktivizoj mbrojtjen dhe anti-virusin për të përdorur mashtrimin?

A4 Importantshtë e rëndësishme që mbrojtja të jetë me aftësi të kufizuara, veçanërisht boot-i i sigurt në BIOS që të jetë në gjendje ta përdorë këtë mashtrim pasi që të mos e kesh të paaftë do të përfundojë duke dhënë Gabim gjatë lëshimit.

P5. A vjen me Hwid Spoofer?

A5. Jo, kjo mashtrim nuk përfshin një mashtrues të shpejtë. Ne ofrojmë një spoofer të ndarë hwid për Hyper Scape.

P6. A mund të luaj në rezolucion të ekranit të plotë?

A6. Jo, kjo mashtrim nuk funksionon në ekran të plotë.

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Mund të zgjidhni të ndryshoni mënyrën e të luajturit Hyperscape - Bleni një Çelës Produkti 1-Ditor sot!

$ 12.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Fitoni aksesin për aq kohë sa dëshironi këtu në WinThatWar - Bleni një Çelës Produkti 1-Javor sot!

Jo aktualisht në dispozicion

Aksesi 1 Muaj

Ju nuk keni pse të vendosni për më pak këtu në WinThatWar - Bleni një Çelës Produkti 1-Mujor sot!

Jo aktualisht në dispozicion

Ju mund të pushtoni ekipe të tëra vetë me mjetet tona të aktivizuara, gjithçka që duhet të bëni është të blini një çelës produkti dhe të fitoni qasje menjëherë. Hyper Scape Cloud Cheat ynë kërkohet për një arsye!
Mashtrimi nuk është i vështirë kur e bën me GamePron!

Gati për dominojnë me Hack-in tonë Hyper Scape Cloud?