Shembull loje Hyper Scape Hack

Pushtoni armiqtë në Hyper Scape duke përdorur GamePron Hack tonë!

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Ndërtoni një të ardhme më të madhe dhe më të mirë Hyperscape me WinThatWar - Bleni një Çelës Produkti 1-Ditor sot!

$ 13.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Pavarësisht nëse janë shokë të tmerrshëm të skuadrës ose nuk mund të largoheni nga djersa, mos u shqetësoni! Bleni një javë

Jo aktualisht në dispozicion

Aksesi 1 Muaj

Ndjeni si është të hakosh për aq kohë sa të jetë e mundur! Bleni një Çelës Produkti 1-Mujor sot!

Jo aktualisht në dispozicion

Hyper Scape është një revole e re betejë royale që ju vë përballë disa ekipeve të tjera, duke ju dhënë mundësinë e fuqive dhe aftësive të reja që shumica nuk i kanë parë kurrë më parë. Zotëroni ata me lehtësi duke përdorur Hyper Scape GamePron Hack!

Informacion për Hack-in e Hiperscape Gamepron

Ndërsa jeni të zënë duke u përpjekur të luani lojën natyrshëm, të tjerët janë atje duke shkëlqyer ndërsa përdorin Hacks tona Hyperscape Gamepron. E përsosur për këdo që po përdor Windows 10 ose më mirë, ju mund të mbështeteni te Hyperscape Cheat tonë për të ndryshuar mënyrën sesi ju qaseni duke luajtur Hyperscape në tërësinë e saj. Ju nuk keni pse të luftoni me mekanikën e re të prezantuar nga kjo lojë, pasi thjesht mund të aktivizoni Hyperscape tonë Hack dhe të shikoni se si grumbullohen fitimet. Në dispozicion vetëm në anglisht, ky Hyperscape Cheat është gjithashtu HWID i kyçur - megjithëse ju përsëri mund të blini një spoofer HWID nga ne direkt!

Kombinueshmëria
Intel & AMD
Operimit të Sistemit
Windows 10 (1903 ~ 2004)
Gjuhe
Menuja angleze
Siguri
HWID I mbyllur

Vlerësimi i Hack: ✩

Lehtësinë e përdorimit: ✩

karakteristika

Ju mund të gjeni një Himberscape Aimbot dhe Wallhack gjithëpërfshirës brenda këtij mjeti, si dhe funksione shtesë si Removals! Enemy ESP përmban Skeleton ESP, si dhe Enemy Info dhe Loot ESP - gjithashtu mund të përdorni Hyperscape Aimbot tonë me Distancë të Rregullueshme dhe Modalitetin e Heshtur.

Visuals

 • Player ESP (Kuti 2D, KockĂ«)
 • Informacioni i lojtarit ESP (ShĂ«ndeti / Etiketat / distanca)
 • Artikulli ESP me filtra
 • AftĂ«sia ESP

aimbot

 • I pĂ«rshtatshĂ«m Aimbot FOV & Smooth
 • PĂ«rzgjedhĂ«si i pjesĂ«s
 • PĂ«rzgjedhĂ«si i ÇelĂ«sit tĂ« QĂ«llimit
 • ShpejtĂ«sia e QĂ«llimit e konfigurueshme

TĂ« ndryshme

 • crosshair
 • Nuk tĂ«rhiqem
 • Paleta tĂ« personalizueshme me ngjyra

Rreth Hyperscape Gamepron

Hyperscape Gamepron është një version i Hyperscape tonë Hack që nuk ju jep të gjithë "shkëlqimin dhe shkëlqimin" e lidhur me mjete të tjera, por ka mjaft karakteristika për t'ju kthyer në një makinë fituese. Mashtrimi është tepër i lehtë për t'u përdorur dhe mund të përdoret së bashku me rrjedhat, pasi mjetet tona janë plotësisht të mbrojtura nga rryma. Askush nuk do të ketë të dhëna se ju po mashtroni! Shtë një hack i jashtëm që nuk pajiset me një mashtrues HWID dhe ju nuk mund të luani në ekran të plotë ndërsa përdorni këtë mashtrim. Pse të vendosni për një sulm të dobët Hyperscape me cilësi të dobët? Thjesht punoni me WinThatWar dhe arrini madhështinë!

Blerja e Aksesit

Pse të përdorni Hyperscape Gamepron mbi ofruesit e tjerë?

Hacket do të jenë po aq të mira sa tiparet që ato ofrojnë, prandaj Hack-u ynë Hyperscape Gamepron konsiderohet të jetë "më i miri" përreth. Ju nuk keni pse të luftoni me procesin e instalimit apo edhe me aktin e përdorimit të vetë Hyperscape Hack tonë, gjithçka është e efektshme dhe e drejtpërdrejtë. WinThatWar është ofruesi kryesor i hacks dhe cheats online tani, kështu që ka kuptim vetëm të blini Hacks Hyperscape tuaj direkt nga ne. Pavarësisht nëse e kemi zhvilluar mashtrimin vetë ose kemi punuar me partnerët tanë të verifikuar, gjithmonë mund të relaksoheni kur bëni një blerje në WinThatWar.

Blerja e Aksesit
"
Jarod McpheePërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse unë kurrë nuk kam hakuar më parë, WinThatWar e bëri të gjithë këtë një proces shumë të thjeshtë."

"
Aneesa CallahanPërdorues me përvojë

"Shumë më e butë se shumica e mjeteve të tjera që kam përdorur më parë, dhe më të fuqishme."

"
Alex BarrowHacker profesionist

"Si një haker profesionist kam shumë nevoja, të gjitha WinThatWar i plotëson!"

"
Joan SilvaPërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse jam i ri në të gjitha këto, unë jam akoma shumë i kënaqur me rezultatet!"

"
Christopher VincentPërdorues me përvojë

"Hack-et nuk do të jenë gjithmonë të dobishme, nëse nuk jeni prej tyre nga WinThatWar."

"
Lionët e RomësHacker profesionist

"Meqenëse nuk mund të mbështetem te shokët e mi të skuadrës, unë duhet të mbështetem te WinThatWar për të mbetur konkurrues!"

"
Yousaf AminPërdoruesi për herë të parë

"Ju nuk duhet të jeni ekspert për të përdorur këto mjete, gjë që është një prekje e bukur."

"
Simon ChaneyPërdorues me përvojë

"Nga sa mund të them, WinThatWar do të ketë një mjet për ju pavarësisht nga niveli i aftësive tuaja."

"
Nojus SniderHacker profesionist

"Mendoni për të gjitha ato fitime që mund të grumbulloni tani me një kollë WinThatWar në anën tuaj!"

"
Calvin PricePërdoruesi për herë të parë

"Mos kini frikë të provoni këto mashtrime nëse jeni fillestar, pasi është shumë e thjeshtë."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Emmy RatcliffePërdorues me përvojë

"Vajzat haker bashkohen! Me WinThatWar nuk më ndalon në të gjitha lojërat që dua."

"
Gemma JohnstonHacker profesionist

"Skena e piraterisë profesionale ka qenë në nevojë të dëshpëruar për një shërbim si WinThatWar për mjaft kohë tani."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Meerab MirëPërdoruesi për herë të parë

"Ishte hera ime e parë duke hakuar dhe duhet ta pranoj, WinThatWar i bëri gjërat LEHT!"

"
Myles ReidPërdorues me përvojë

"Si një haker me përvojë, është e sigurt të thuash WinThatWar është ofruesi më i mirë në internet tani."

"
Alys WheelerHacker profesionist

"Pse të shqetësoheni me ato hacks dhe mashtrime të çmendura? Ju gjithmonë mund të mbështeteni te WinThatWar për të kryer punën."

"
Daanish GreigPërdoruesi për herë të parë

"Nëse jeni një haker fillestar, mos u shqetësoni, pasi WinThatWar është i thjeshtë për t’u përdorur dhe për të përfituar."

"
Jaydan KavanaghPërdorues me përvojë

"Do të duhet të më mashtroni larg kompjuterit tim me këto mashtrime të aktivizuara!"

"
Miley EastwoodHacker profesionist

"Edhe pse ata më quajnë "Beastwood", kjo për shkak të mjeteve mahnitëse nga WinThatWar."

"
Jayda BarclayPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha shumë i frikësuar, por rezulton se WinThatWar e bëri hackimin tepër të lehtë."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e WinThatWar më ka detyruar."

"
Jack DoddPërdorues me përvojë

"Unë e di se si funksionojnë hacks, që do të thotë se nuk kam asnjë problem t’i jap WinThatWar një përmbledhje të shkëlqyeshme."

"
Catrina MckinneyHacker profesionist

"Unë nuk mund të kem asnjë gabim ndërsa pirateria dhe WinThatWar është perfekte për këtë"

"
Artizanatit Sammy-JoPërdoruesi për herë të parë

"Mos lejoni që mendimi i piraterisë t'ju ndalojë të arrini qëllimet tuaja të lojërave."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Tiana OdlingHacker profesionist

"Ngjashëm me një verë të shkëlqyer, duket sikur WinThatWar është plakur ashtu si duhet për ne profesionistët."

"
SneekiBoi JacobsonPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim nuk dija çfarë të prisja, por përvoja e piraterisë ishte një përvojë e mrekullueshme!"

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e WinThatWar më ka detyruar."

"
Aurora AldredPërdorues me përvojë

"Pse dikush nuk pranon të përdorë WinThatWar? Likeshtë si të refuzosh para falas!"

"
Caroline LivingstonHacker profesionist

"Unë kam pasur mjaft hacks & cheats pa shkëlqim, e cila është arsyeja pse unë gjithmonë dyqan në WinThatWar."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e WinThatWar më ka detyruar."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e WinThatWar më ka detyruar."

"
Elodie McintyrePërdoruesi për herë të parë

"Ju mund të përfitoni nga këto mjete edhe nëse jeni fillestar si unë!"

"
Olly HumphriesHacker profesionist

"WinThatWar ofron mashtrime të pazbuluara, që është gjithçka që kam dashur ndonjëherë."

"
Bronte BonnerPërdoruesi për herë të parë

"Pavarësisht nëse është një Aimbot ose Wallhack / ESP, WinThatWar do të ketë diçka që ju kërkoni."

"
Joanne MerrittPërdorues me përvojë

"Hakerat me përvojë dhe me përvojë do të duan ende atë që WinThatWar ka për të ofruar."

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrënon, më pëlqen të ndërroj WinThatWar Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Millie CortezHacker profesionist

"Pse nuk do të dëshironit të hakonit me WinThatWar? Ata e kryejnë punën siç duhet."

"
Mjegullt NievesPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha skeptik, por mësova shumë shpejt që WinTHatWar është më i miri."

"
Arnold BowersHacker profesionist

"Pjesa më e mirë për WinThatWar duhet të jetë e gjithë shkathtësia që ata kanë për të ofruar."

"
Ema WalshPërdorimi i herës së parë

"Unë prisja të hidhesha te ujqërit, por WinTHatWar e bëri procesin e shkarkimit / instalimit shumë të thjeshtë."

"
Hanna KinneyPërdorues me përvojë

"Ndërsa shumica e zhvilluesve të hakut do të më linin të kalbet, mbështetja ndaj klientit më ndihmoi!"

"
Dominik YuHacker profesionist

"Kur kam pyetje mund të pres që Mbështetja e Klientit të më japë ndihmën e nevojshme!"

"
Shigjetari GarrettPërdoruesi për herë të parë

"Si përdorues për herë të parë, WinThatWar e bëri shumë të lehtë për të kuptuar se si funksionon pirateria."

"
Arley GrahamPërdorues me përvojë

"Me karakteristika mahnitëse dhe një pikë çmimi të shkëlqyeshme për tu marrë në konsideratë, WinThatWar mund të jetë në diçka."

"
Fusha e VerësHacker profesionist

"Lëreni profesionistët! Po shkatërroj njerëzit me të gjitha këto mashtrime dhe mashtrime."

"
Issa VargasPërdorues me përvojë

"Askush nga miqtë e mi nuk luan lojëra video dhe unë duhet të përdor WinThatWar për të qëndruar konkurrues!"

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrënon, më pëlqen të ndërroj WinThatWar Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Kellan HessPërdoruesi për herë të parë

"Ka shumë lojëra për të zgjedhur nga këtu në WiNThatWar, kështu që nuk ka asnjë arsye për të refuzuar ndihmën e tyre."

"
Henri WardlePërdorues me përvojë

"Mendova se isha "njeriu i madh në kampus", kjo derisa të përdorja WinThatWar!"

"
Lucas CostaHacker profesionist

"Do të humbni kaq shumë mundësi nëse nuk përfitoni nga WinThatWar!"

"
Jusha PapaPërdorues me përvojë

"Ne nuk mund të jemi të gjithë të shkëlqyeshëm! Kjo përveç nëse të gjithë po përdorin WinThatWar për të ecur përpara."

Menyja në lojë

Ju mund të krijoni cilësimet tuaja për të arritur madhështinë në Hyperscape, e cila është diçka që ofruesit e tjerë të kollitjes shpesh do të neglizhojnë - atyre nuk u intereson nëse menuja në lojë është në rrugën tuaj dhe pengon shikimin e lojtarëve, ata thjesht duan që ju të blini produkti! Menuja jonë në lojë zvogëlon rrëmujat dhe ju jep një shans të personalizoni përvojën tuaj të piraterisë, duke ju lejuar të ndryshoni llojet e Shpejtësisë së Aimbot, Përzgjedhjes së Synimit, opsioneve ESP dhe shumë më tepër! Ju mund të jeni truri i ndeshjeve tuaja me menunë tonë të mahnitshme në lojë dhe nuk ka shumë zhvillues të tjerë të hackeve atje që e bëjnë këtë.

Blerja e Aksesit
haker i hiperkapit
haker i hiperkapit

Fotografitë në lojë

FAQ

P1. A është kjo mashtrim e lehtë për t'u përdorur?

A1 Ky mashtrim është shumë i lehtë dhe i thjeshtë për t’u përdorur. Ekzekutoni kutinë> Ekzekutoni lojën> Rregullo cilësimet tuaja> Luaj.

P2. A është kjo provë mashtrimi?

A2 Po, mund të transmetosh me këtë mashtrim dhe nuk do të jetë i dukshëm për shikuesit.

P3. A është mashtrimi i Brendshëm apo i Jashtëm?

A3 Ky mashtrim është i Jashtëm.

P4. A duhet të çaktivizoj mbrojtjen dhe anti-virusin për të përdorur mashtrimin?

A4 Importantshtë e rëndësishme që mbrojtja të jetë me aftësi të kufizuara, veçanërisht boot-i i sigurt në BIOS që të jetë në gjendje ta përdorë këtë mashtrim pasi që të mos e kesh të paaftë do të përfundojë duke dhënë Gabim gjatë lëshimit.

P5. A vjen me Hwid Spoofer?

A5. Jo, kjo mashtrim nuk përfshin një mashtrues të shpejtë. Ne ofrojmë një spoofer të ndarë hwid për EFT

P6. A mund të luaj në rezolucion të ekranit të plotë?

A6. Jo, kjo mashtrim nuk funksionon në ekran të plotë

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Ndërtoni një të ardhme më të madhe dhe më të mirë Hyperscape me WinThatWar - Bleni një Çelës Produkti 1-Ditor sot!

$ 13.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Pavarësisht nëse janë shokë të tmerrshëm të skuadrës ose nuk mund të largoheni nga djersa, mos u shqetësoni! Bleni një çelës produkti 1-javor sot!

Jo aktualisht në dispozicion

Aksesi 1 Muaj

Ndjeni si është të hakosh për aq kohë sa të jetë e mundur! Bleni një Çelës Produkti 1-Mujor sot!

Jo aktualisht në dispozicion

Lojtarët kundërshtarë mund të kenë përvojë mbi ju, por ju keni diçka që ata nuk e kanë - koka kryesore e Hyper Scape u gjet në internet! Arrini lartësi të reja duke fituar akses në mashtrimin tonë të mahnitshëm GamePron Hyper Scape.
Arti i Hyper Scape mund të përvetësohet lehtësisht duke përdorur GamePron!

Gati për dominojnë me Hyper Scape Gamepron tonë Hack?