⬤   Statusi: online

INTEL Call of Duty Black Ops: Hack i Luftës së Ftohtë

BO Lufta e Ftohtë më në fund mund të trajtohet si një haker i vërtetë duke përdorur INTEL!

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Dëshironi të ndjeni fuqinë e COD Black Ops: Hack Luftës së Ftohtë për veten tuaj? Bleni një çelës produkti 1-ditor sot!

$ 15.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Mos e kufizoni sasinë e kohës që duhet të përdorni mashtrimet tona! Bleni një çelës produkti 1-javor sot!

Jo aktualisht në dispozicion

Aksesi 1 Muaj

Ky është një opsion që do të përdorin vetëm hakerat më të përkushtuar. Bleni një çelës produkti 1-mujor sot!

Jo aktualisht në dispozicion

BO Lufta e Ftohtë është një nga njoftimet më të njohura të Call of Duty që kemi parë ndonjëherë, dhe kishte kuptim vetëm të zhvillonim Hack-in tonë të Luftës së Ftohtë INTEL për t'u përputhur me hype. Fitoni hyrjen në një mashtrim që do të ndryshojë botën tuaj!

Call of Duty Black Ops: Informacioni i Luftës së Ftohtë INTEL

Lojtarët e Call of Duty do ta shijojnë jashtëzakonisht këtë mjet, pasi të gjitha tiparet që ju duhen për të dominuar kundërshtarët tuaj do të jenë të pranishme këtu. Me shumë karakteristika vizuale (si Enemy / Friendly ESP, Enemy Distance, dhe Visible Check), ju gjithmonë do të dini se ku ndodhen armiqtë dhe do të jeni në gjendje t'i trajtoni ato ashtu si dëshironi!
COD Black Ops: Lufta e Ftohtë Intel Aimbot është i pagabueshëm dhe mund të përdoret nga kushdo - nuk duhet të jesh një veteran i kalitur i hakut për të kuptuar procesin këtu. GamePron do ta vendosë përvojën tuaj të përdoruesit para çdo gjëje tjetër, prandaj rezultatet shpesh janë kaq yjore!

Kombinueshmëria
Vetëm CPU Intel(Kërkon Virtualizimi në Bios i Aktivizuar !!!)
Operimit të Sistemit
Windows 10 (1903 20H2)
Gjuhe
Menuja angleze
Siguri
HWID I mbyllur
aksesorë
Hwid Spoofer

Vlerësimi i Hack: ✩

⬤   Statusi: online

Lehtësinë e përdorimit: ✩

karakteristika

Fitoni aksesin në të gjitha tiparet më mahnitëse të ofruara në Black Ops Intel Hack tonë! Nga një Aimbot i besueshëm e deri te kontrollet e murit, ky mjet do t'ju japë mundësinë e përdorimit të çdo gjëje. Mos u shqetëso me të gjithë ata Hack të Luftës së Ftohtë COD pa shkëlqim!

Visuals

 • Esp armike / miqĂ«sore
 • Distanca e armikut
 • Kontrollet e dukshme

aimbot

 • Aimbot me personalizim FOV & Smooth
 • QĂ«llimi i personalizueshĂ«m i çelĂ«sit
 • QĂ«llimi i rregullueshĂ«m i kockave
 • Distanca e synimit
 • Synoni linjat e parakohshme

TĂ« ndryshme

 • Paleta esp Colorful pĂ«r Bones
 • FOV ESP On / Off
 • MĂ«nyra e betejĂ«s

Rreth Luftës së Ftohtë Intel

COD Black Ops: Lufta e Ftohtë Intel është një zgjidhje e thjeshtë (por e besueshme) kollë e thatë për të gjithë adhuruesit tanë të Call of Duty atje. Mashtrimi është i brendshëm dhe mund të përdoret gjatë transmetimit për shkak të opsionit "Streamproof"! Siç do të sugjeronte emri, i vetmi CPU i mbështetur për këtë opsion do të ishte Intel (dhe ju duhet të keni të aktivizuar Virtualization në BIOS tuaj!). Luajtja e lojës në modalitetin e ekranit të plotë gjatë përdorimit të kësaj sulmi është gjithashtu e thjeshtë, e cila është diçka që zhvilluesit e tjerë tentojnë ta kufizojnë.

Blerja e Aksesit

Pse të përdoret Lufta e Ftohtë Intel mbi ofruesit e tjerë?

Pse nuk do ta vendosnit besimin tuaj në ofruesin më të besueshëm të hackeve në internet? GamePron kupton se çfarë dëshiron përdoruesi nga mjetet e tij, dhe kjo është arsyeja pse ne jemi në gjendje të ofrojmë kaq vazhdimisht - ofruesit e tjerë do të përpiqen të ndihmojnë klientët e tyre në thelb, pasi gjithçka që ata shqetësohen është se po përpiqen të bëjnë gati lëshimin e tyre . Të gjitha opsionet tona të zeza të Call of Duty: Hack Luftës së Ftohtë do të trajtohen me kujdes dhe cilësi në mendje, pasi kjo është mënyra e vetme për të përfituar sa më shumë nga hacks / tools tuaja!

Blerja e Aksesit
"
Jarod McpheePërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse nuk kam hakuar kurrë më parë, Gamepron e bëri të gjithë këtë një proces shumë të thjeshtë."

"
Aneesa CallahanPërdorues me përvojë

"Shumë më e butë se shumica e mjeteve të tjera që kam përdorur më parë, dhe më të fuqishme."

"
Alex BarrowHacker profesionist

"Si një haker profesionist kam shumë nevoja, të gjitha këto i plotëson Gamepron!"

"
Joan SilvaPërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse jam i ri në të gjitha këto, unë jam akoma shumë i kënaqur me rezultatet!"

"
Christopher VincentPërdorues me përvojë

"Hack-et nuk do të jenë gjithmonë të dobishme, përveç nëse jeni prej tyre nga Gamepron."

"
Lionët e RomësHacker profesionist

"Meqenëse nuk mund të mbështetem te shokët e mi të skuadrës, unë duhet të mbështetem te Gamepron për të mbetur konkurrues!"

"
Yousaf AminPërdoruesi për herë të parë

"Ju nuk duhet të jeni ekspert për të përdorur këto mjete, gjë që është një prekje e bukur."

"
Simon ChaneyPërdorues me përvojë

"Nga sa mund të them, Gamepron do të ketë një mjet për ju pavarësisht nga niveli i aftësive tuaja."

"
Nojus SniderHacker profesionist

"Mendoni për të gjitha ato fitore që mund të grumbulloni tani me një krisje Gamepron në anën tuaj!"

"
Calvin PricePërdoruesi për herë të parë

"Mos kini frikë të provoni këto mashtrime nëse jeni fillestar, pasi është shumë e thjeshtë."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Emmy RatcliffePërdorues me përvojë

"Vajzat haker bashkohen! Me Gamepron nuk më ndalon në të gjitha lojërat që dua."

"
Gemma JohnstonHacker profesionist

"Skena e piraterisë profesionale ka qenë në nevojë të dëshpëruar për një shërbim si Gamepron për mjaft kohë tani."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Meerab MirëPërdoruesi për herë të parë

"Ishte hera ime e parë duke hakuar dhe duhet ta pranoj, Gamepron i bëri gjërat LEHT!"

"
Myles ReidPërdorues me përvojë

"Si një haker me përvojë, është e sigurt të thuash Gamepron është ofruesi më i mirë në internet tani."

"
Alys WheelerHacker profesionist

"Pse të shqetësoheni me ato hacks dhe mashtrime të çmendura? Ju gjithmonë mund të mbështeteni në Gamepron për të kryer punën."

"
Daanish GreigPërdoruesi për herë të parë

"Nëse jeni një haker fillestar mos u shqetësoni, pasi Gamepron është i thjeshtë për t’u përdorur dhe për të përfituar."

"
Jaydan KavanaghPërdorues me përvojë

"Do të duhet të më mashtroni larg kompjuterit tim me këto mashtrime të aktivizuara!"

"
Miley EastwoodHacker profesionist

"Edhe pse ata më quajnë "Beastwood", kjo për shkak të mjeteve të mahnitshme nga Gamepron."

"
Jayda BarclayPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha shumë e frikësuar, por rezulton se Gamepron e bëri hackimin tepër të lehtë."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Jack DoddPërdorues me përvojë

"Unë e di se si funksionojnë hacks, që do të thotë se nuk kam asnjë problem t'i jap Gamepron një përmbledhje të shkëlqyeshme."

"
Catrina MckinneyHacker profesionist

"Nuk mund të kem asnjë gabim ndërsa pirateria dhe Gamepron është perfekte për këtë"

"
Artizanatit Sammy-JoPërdoruesi për herë të parë

"Mos lejoni që mendimi i piraterisë t'ju ndalojë të arrini qëllimet tuaja të lojërave."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Tiana OdlingHacker profesionist

"Ngjashëm me një verë të shkëlqyer, duket sikur Gamepron ka plakur ashtu si duhet për ne profesionistët."

"
SneekiBoi JacobsonPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim nuk dija çfarë të prisja, por përvoja e piraterisë ishte një përvojë e mrekullueshme!"

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Aurora AldredPërdorues me përvojë

"Pse dikush refuzon të përdorë Gamepron? Likeshtë si të refuzosh para falas!"

"
Caroline LivingstonHacker profesionist

"Unë kam pasur mjaft hacks & cheats pa shkëlqim, e cila është arsyeja pse unë gjithmonë dyqan në Gamepron."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Elodie McintyrePërdoruesi për herë të parë

"Ju mund të përfitoni nga këto mjete edhe nëse jeni fillestar si unë!"

"
Olly HumphriesHacker profesionist

"Gamepron ofron mashtrime të pazbuluara, që është gjithçka që kam dashur ndonjëherë."

"
Bronte BonnerPërdoruesi për herë të parë

"Pavarësisht nëse është një Aimbot ose Wallhack / ESP, Gamepron do të ketë diçka që ju kërkoni."

"
Joanne MerrittPërdorues me përvojë

"Hakerat me përvojë dhe me përvojë do të duan ende atë që Gamepron ka për të ofruar."

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Millie CortezHacker profesionist

"Pse nuk do të dëshironit të hakonit me Gamepron? Ata e kryejnë punën siç duhet."

"
Mjegullt NievesPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha skeptik, por mësova shumë shpejt që Gamepron është më i miri."

"
Arnold BowersHacker profesionist

"Pjesa më e mirë për Gamepron duhet të jetë e gjithë shkathtësia që ata kanë për të ofruar."

"
Ema WalshPërdorimi i herës së parë

"Unë prisja të hidhesha te ujqërit, por Gamepron e bëri procesin e shkarkimit / instalimit shumë të thjeshtë."

"
Hanna KinneyPërdorues me përvojë

"Ndërsa shumica e zhvilluesve të hakut do të më linin të kalbet, mbështetja ndaj klientit më ndihmoi!"

"
Dominik YuHacker profesionist

"Kur kam pyetje mund të pres që Mbështetja e Klientit të më japë ndihmën e nevojshme!"

"
Shigjetari GarrettPërdoruesi për herë të parë

"Si një përdorues për herë të parë, Gamepron e bëri shumë të lehtë për të kuptuar se si funksionon pirateria."

"
Arley GrahamPërdorues me përvojë

"Me karakteristika të mahnitshme dhe një pikë të shkëlqyeshme çmimi për t'u marrë parasysh, Gamepron mund të jetë në diçka."

"
Fusha e VerësHacker profesionist

"Lëreni profesionistët! Po shkatërroj njerëzit me të gjitha këto mashtrime dhe mashtrime."

"
Issa VargasPërdorues me përvojë

"Askush nga miqtë e mi nuk luan lojëra video, dhe unë duhet të përdorë Gamepron për të qëndruar konkurrues!"

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Kellan HessPërdoruesi për herë të parë

"Ka shumë lojëra për të zgjedhur këtu në Gamepron, kështu që nuk ka asnjë arsye për të refuzuar ndihmën e tyre."

"
Henri WardlePërdorues me përvojë

"Mendova se isha "njeriu i madh në kampus", kjo derisa të përdorja Gamepron!"

"
Lucas CostaHacker profesionist

"Ju do të humbni kaq shumë mundësi nëse nuk përfitoni nga Gamepron!"

"
Jusha PapaPërdorues me përvojë

"Ne nuk mund të jemi të gjithë të shkëlqyeshëm! Kjo përveç nëse të gjithë po përdorin Gamepron për të ecur përpara."

Menyja në lojë

Menuja jonë në lojë është bërë një nga arsyet më të njohura pse njerëzit kërkojnë shërbimet tona. Të kesh aftësinë për të bërë ndryshime gjatë fluturimit është e rëndësishme si një haker, veçanërisht kur jeni duke luajtur Call of Duty Black Ops: Lufta e Ftohtë. Lojërat e reja gjithmonë do të ofrojnë konkurrencë të ashpër, por ju mund të përdorni COD Black Ops: Lufta e Ftohtë Intel Hack për t'i mbrojtur ata! Pavarësisht nëse do të shkelni lojtarët publikë ose do të merrni ndeshje private, përdorimi i menusë sonë në lojë do ta bëjë fitoren një fllad.

Blerja e Aksesit
hak i luftës së ftohtë
menyja e kollitjes së luftës së ftohtë

Fotografitë në lojë

FAQ

P1. A është kjo mashtrim e lehtë për t'u përdorur?

A1 Ky mashtrim është shumë i lehtë dhe i thjeshtë për t’u përdorur. Ekzekutoni kutinë> Ekzekutoni lojën> Rregullo cilësimet tuaja> Luaj.

P2. A është kjo provë mashtrimi?

A2 Po, mund të transmetosh me këtë mashtrim dhe nuk do të jetë i dukshëm për shikuesit.

P3. A është mashtrimi i Brendshëm apo i Jashtëm?

A3 Ky mashtrim është i Brendshëm.

P4. A duhet të çaktivizoj mbrojtjen dhe anti-virusin për të përdorur mashtrimin?

A4 Importantshtë e rëndësishme që mbrojtja të jetë me aftësi të kufizuara, veçanërisht boot-i i sigurt në BIOS që të jetë në gjendje ta përdorë këtë mashtrim pasi që të mos e kesh të paaftë do të përfundojë duke dhënë Gabim gjatë lëshimit.

P5. A vjen me Hwid Spoofer?

A5. Po, kjo mashtrim përfshin një spoofer hwid për përdoruesit e ndaluar hwid.

P6. A mund të luaj në rezolucion të ekranit të plotë?

A6. Po, mund të përdoret në modalitetin e ekranit të plotë.

P7. A funksionon mashtrimi në mënyrën Warzone?

A7. Ky produkt punon në Multiplayer dhe Zombies. JO lufta.

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Dëshironi të ndjeni fuqinë e COD Black Ops: Col War Hack për veten tuaj? Bleni një çelës produkti 1-ditor sot!

$ 15.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Mos e kufizoni sasinë e kohës që duhet të përdorni mashtrimet tona! Bleni një çelës produkti 1-javor sot!

Jo aktualisht në dispozicion

Aksesi 1 Muaj

Ky është një opsion që do të përdorin vetëm hakerat më të përkushtuar. Bleni një çelës produkti 1-mujor sot!

Jo aktualisht në dispozicion

Pavarësisht nëse jeni lodhur duke u mbështetur në vendet e zakonshme për t'ju ndihmuar, ose thjesht doni të shihni se si është në "anën tjetër", përdorimi i mashtrimit tonë të Luftës së Ftohtë INTEL do t'ju ndihmojë të fitoni në më shumë mënyra se një.
A jeni gati të bëni ndryshimin? Bleni një çelës produkti sot!

Gati për dominojnë me COD BO tonë Lufta e Ftohtë INTEL Hack?

⬤   Statusi: online