Statusi: online

Intel Kompania mashtruese Hack

Përfitoni më shumë nga kompania Rogue duke përdorur mashtrimin e Intel Rogue Company!

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Fitoni akses në kompaninë më të mirë të hackuar në internet. Bleni një çelës produkti 1-ditor sot!

£ 18.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Nëse një ditë nuk mjafton me këtë sulm të mahnitshëm, ne e kuptojmë plotësisht. Bleni një çelës produkti 1- javor sot!

£ 70.00

Blerja e Aksesit

Aksesi 1 Muaj

Vetëm ata të varur nga fitimi me Gamepron do të kishin nevojë për këtë opsion. Bleni një çelës produkti 1-mujor sot!

£ 100.00

Blerja e Aksesit

Edhe pse loja është e re, nuk ka asgjë të ndryshme në lidhje me rezultatet që ne ofrojmë këtu në GamePron. Duke u dhënë përdoruesve tanë mundësinë e përdorimit të mjeteve më të mira, ne gjithmonë i vendosim ata në një pozitë ku mund të kenë sukses

Informacione të Kompanisë Mashtruese Intel Hack

Rogue Company merr komponentët tuaj të preferuar nga lojërat e mëparshme dhe i kombinon ato në një! Përdorimi i kompanisë sonë Rogue hack Intel është mënyra më e lehtë për të siguruar një përvojë pozitive të lojës, e cila është e rëndësishme të mendohet - numri i lojtarëve konkurrues që frekuentojnë këtë lojë tani është në nivelin më të lartë të të gjitha kohërave. Nëse nuk doni të shkeleni pothuajse menjëherë, sigurohuni që të blini një çelës produkti për kompaninë tonë Intel Rogue. Ka të gjitha veçoritë e nevojshme për t’i lënë në dijeni armiqve tuaj se është koha të bëhen serioze, si tipari i Rogue Company Aimbot, ESP, Wallhack dhe madje edhe heqjet.

Kombinueshmëria
Vetëm Intel Cpu
Operimit të Sistemit
Windows 10 (1903 20H2)
Gjuhe
Menuja angleze
Siguri
HWID I mbyllur
aksesorë
Përfshihet Spoofer

Vlerësimi i Hack:

  Statusi: online

Lehtësinë e përdorimit:

karakteristika

Kjo mashtrim i Kompanisë Rogue ofron heqje (duke ju lejuar të heqni qafe tërheqjen / përhapjen), si dhe Kontrollime të Vizibilitetit, Priorizimi i Kockave, Qëllimi i Qetë, Rrethi FOV dhe shumë më tepër. Prerja e këndeve dhe ofrimi i një mjeti që i mungon tiparet nuk është e mundur në Gamepron! Hack smart duke përdorur mashtrimet tona të besueshme.

Visuals

 • Armiku ESP (kuti, kocka)
 • Informacioni i Armikut (shëndeti, largësia)
 • Artikulli ESP me filtra
 • Kontroll skuadre / miqesore
 • Kontrollet e dukshmërisë

aimbot

 • Aimbot i rregullueshëm FOV & Smooth
 • Kontrollet e dukshmërisë
 • Synoni përzgjedhësin e kockave
 • Përzgjedhësi i tasteve
 • Bllokoni shënjestrën

Të ndryshme

 • Arma nuk përhapet
 • Hack i konfigurueshëm i Shpejtësisë

Rreth Kompanisë Mashtruese Intel

Kompania Rogue Intel u krijua për t'u përdorur nga kompjuterët që kanë CPU Intel, të cilat duhet të jenë të dukshme kur shikoni emrin. Ndërsa disa do të shqetësohen për nivelin e tyre të përvojës me hacks, është krejtësisht e parëndësishme këtu - mjetet tona mund të përdoren pa ndonjë përvojë të kaluar, kështu që edhe përdoruesit fillestarë mund të blejnë një çelës produkti me besim. Në dispozicion në anglisht, kompania jonë Rogue hack mund të luhet në modalitetin e rezolucionit në ekran të plotë (jo më modalitet me dritare!). Ju gjithashtu do të merrni një Spoofer HWID krahas mjetit me këtë blerje, dhe është e rëndësishme të theksohet se duhet të çaktivizoni mbrojtjen tuaj dhe programet anti-virus para se të aktivizoni mashtrimin.

Blerja e Aksesit

Pse të përdorësh kompaninë Rogue Intel mbi ofruesit e tjerë?

Nëse veçoritë e vetme nuk janë mjaft tërheqëse për t'ju filluar, thjesht merrni parasysh të gjithë ofruesit e ndryshëm të hackeve që pretendojnë t'ju ofrojnë një "shërbim premium". Ka shumë pak kompani që do të ruajnë cilësinë e gjetur këtu në Gamepron, dhe kjo është ajo që na bën kaq ndryshe - kur përdoruesit kërkojnë
cilësinë dhe efektivitetin e vërtetë në mashtrimet e tyre të Kompanisë Rogue, ata vijnë në Gamepron. Ndërsa çmimet tona nuk janë më të lira në internet, ato janë të përballueshme për një shërbim të tillë premium; ne premtojmë se jeni 100% i sigurt ndërsa tradhtoni me ne këtu në Gamepron gjithashtu. Filloni sot dhe blini një çelës produkti!

Blerja e Aksesit
"
Jarod McpheePërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse nuk kam hakuar kurrë më parë, Gamepron e bëri të gjithë këtë një proces shumë të thjeshtë."

"
Aneesa CallahanPërdorues me përvojë

"Shumë më e butë se shumica e mjeteve të tjera që kam përdorur më parë, dhe më të fuqishme."

"
Alex BarrowHacker profesionist

"Si një haker profesionist kam shumë nevoja, të gjitha këto i plotëson Gamepron!"

"
Joan SilvaPërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse jam i ri në të gjitha këto, unë jam akoma shumë i kënaqur me rezultatet!"

"
Christopher VincentPërdorues me përvojë

"Hack-et nuk do të jenë gjithmonë të dobishme, përveç nëse jeni prej tyre nga Gamepron."

"
Lionët e RomësHacker profesionist

"Meqenëse nuk mund të mbështetem te shokët e mi të skuadrës, unë duhet të mbështetem te Gamepron për të mbetur konkurrues!"

"
Yousaf AminPërdoruesi për herë të parë

"Ju nuk duhet të jeni ekspert për të përdorur këto mjete, gjë që është një prekje e bukur."

"
Simon ChaneyPërdorues me përvojë

"Nga sa mund të them, Gamepron do të ketë një mjet për ju pavarësisht nga niveli i aftësive tuaja."

"
Nojus SniderHacker profesionist

"Mendoni për të gjitha ato fitore që mund të grumbulloni tani me një krisje Gamepron në anën tuaj!"

"
Calvin PricePërdoruesi për herë të parë

"Mos kini frikë të provoni këto mashtrime nëse jeni fillestar, pasi është shumë e thjeshtë."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Emmy RatcliffePërdorues me përvojë

"Vajzat haker bashkohen! Me Gamepron nuk më ndalon në të gjitha lojërat që dua."

"
Gemma JohnstonHacker profesionist

"Skena e piraterisë profesionale ka qenë në nevojë të dëshpëruar për një shërbim si Gamepron për mjaft kohë tani."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Meerab MirëPërdoruesi për herë të parë

"Ishte hera ime e parë duke hakuar dhe duhet ta pranoj, Gamepron i bëri gjërat LEHT!"

"
Myles ReidPërdorues me përvojë

"Si një haker me përvojë, është e sigurt të thuash Gamepron është ofruesi më i mirë në internet tani."

"
Alys WheelerHacker profesionist

"Pse të shqetësoheni me ato hacks dhe mashtrime të çmendura? Ju gjithmonë mund të mbështeteni në Gamepron për të kryer punën."

"
Daanish GreigPërdoruesi për herë të parë

"Nëse jeni një haker fillestar mos u shqetësoni, pasi Gamepron është i thjeshtë për t’u përdorur dhe për të përfituar."

"
Jaydan KavanaghPërdorues me përvojë

"Do të duhet të më mashtroni larg kompjuterit tim me këto mashtrime të aktivizuara!"

"
Miley EastwoodHacker profesionist

"Edhe pse ata më quajnë "Beastwood", kjo për shkak të mjeteve të mahnitshme nga Gamepron."

"
Jayda BarclayPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha shumë e frikësuar, por rezulton se Gamepron e bëri hackimin tepër të lehtë."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Jack DoddPërdorues me përvojë

"Unë e di se si funksionojnë hacks, që do të thotë se nuk kam asnjë problem t'i jap Gamepron një përmbledhje të shkëlqyeshme."

"
Catrina MckinneyHacker profesionist

"Nuk mund të kem asnjë gabim ndërsa pirateria dhe Gamepron është perfekte për këtë"

"
Artizanatit Sammy-JoPërdoruesi për herë të parë

"Mos lejoni që mendimi i piraterisë t'ju ndalojë të arrini qëllimet tuaja të lojërave."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Tiana OdlingHacker profesionist

"Ngjashëm me një verë të shkëlqyer, duket sikur Gamepron ka plakur ashtu si duhet për ne profesionistët."

"
SneekiBoi JacobsonPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim nuk dija çfarë të prisja, por përvoja e piraterisë ishte një përvojë e mrekullueshme!"

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Aurora AldredPërdorues me përvojë

"Pse dikush refuzon të përdorë Gamepron? Likeshtë si të refuzosh para falas!"

"
Caroline LivingstonHacker profesionist

"Unë kam pasur mjaft hacks & cheats pa shkëlqim, e cila është arsyeja pse unë gjithmonë dyqan në Gamepron."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Elodie McintyrePërdoruesi për herë të parë

"Ju mund të përfitoni nga këto mjete edhe nëse jeni fillestar si unë!"

"
Olly HumphriesHacker profesionist

"Gamepron ofron mashtrime 100% të pazbuluara, që është gjithçka që kam dashur ndonjëherë."

"
Bronte BonnerPërdoruesi për herë të parë

"Pavarësisht nëse është një Aimbot ose Wall Hack / ESP, Gamepron do të ketë diçka që ju kërkoni."

"
Joanne MerrittPërdorues me përvojë

"Hakerat me përvojë dhe me përvojë do të duan ende atë që Gamepron ka për të ofruar."

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Millie CortezHacker profesionist

"Pse nuk do të dëshironit të hakonit me Gamepron? Ata e kryejnë punën siç duhet."

"
Mjegullt NievesPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha skeptik, por mësova shumë shpejt që Gamepron është më i miri."

"
Arnold BowersHacker profesionist

"Pjesa më e mirë për Gamepron duhet të jetë e gjithë shkathtësia që ata kanë për të ofruar."

"
Ema WalshPërdorimi i herës së parë

"Unë prisja të hidhesha te ujqërit, por Gamepron e bëri procesin e shkarkimit / instalimit shumë të thjeshtë."

"
Hanna KinneyPërdorues me përvojë

"Ndërsa shumica e zhvilluesve të hakut do të më linin të kalbet, mbështetja ndaj klientit më ndihmoi!"

"
Dominik YuHacker profesionist

"Kur kam pyetje mund të pres që Mbështetja e Klientit të më japë ndihmën e nevojshme!"

"
Shigjetari GarrettPërdoruesi për herë të parë

"Si një përdorues për herë të parë, Gamepron e bëri shumë të lehtë për të kuptuar se si funksionon pirateria."

"
Arley GrahamPërdorues me përvojë

"Me karakteristika të mahnitshme dhe një pikë të shkëlqyeshme çmimi për t'u marrë parasysh, Gamepron mund të jetë në diçka."

"
Fusha e VerësHacker profesionist

"Lëreni profesionistët! Po shkatërroj njerëzit me të gjitha këto mashtrime dhe mashtrime."

"
Issa VargasPërdorues me përvojë

"Askush nga miqtë e mi nuk luan lojëra video, dhe unë duhet të përdorë Gamepron për të qëndruar konkurrues!"

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Kellan HessPërdoruesi për herë të parë

"Ka shumë lojëra për të zgjedhur këtu në Gamepron, kështu që nuk ka asnjë arsye për të refuzuar ndihmën e tyre."

"
Henri WardlePërdorues me përvojë

"Mendova se isha "njeriu i madh në kampus", kjo derisa të përdorja Gamepron!"

"
Lucas CostaHacker profesionist

"Ju do të humbni kaq shumë mundësi nëse nuk përfitoni nga Gamepron!"

"
Jusha PapaPërdorues me përvojë

"Ne nuk mund të jemi të gjithë të shkëlqyeshëm! Kjo përveç nëse të gjithë po përdorin Gamepron për të ecur përpara."

Menyja në lojë

Sa herë e keni gjetur veten duke medituar në menunë në lojë të një mashtrimi të Rogue Company? Shpesh përdoruesit do të hutohen kur kanë të bëjnë me një menu të dobët në lojë, pasi gjërat thjesht nuk janë mjaft të dukshme! Ndonjëherë ato mund të jenë edhe të rrëmujshme, gjë që nuk ndodh aspak këtu. Rregulloni çdo cilësim të lidhur me Rogue Company Intel duke përdorur menunë në lojë, duke ju lejuar të përshtateni gjatë lojës (pa nevojën e mbylljes së aplikacionit tuaj!). Kur doni një krye të shërbimit të linjës, Rogue Company Intel është përgjigjja e vetme.

Blerja e Aksesit
hack kompania mashtruese
menuja e kollitjes së skuadrës

Fotografitë në lojë

FAQ

P1. A është kjo mashtrim e lehtë për t'u përdorur?

A1 Ky mashtrim është shumë i lehtë dhe i thjeshtë për t’u përdorur. Ekzekutoni kutinë> Ekzekutoni lojën> Rregullo cilësimet tuaja> Luaj.

P2. A është kjo provë mashtrimi?

A2 Po, mund të transmetosh me këtë mashtrim dhe nuk do të jetë i dukshëm për shikuesit.

P3. A është mashtrimi i Brendshëm apo i Jashtëm?

A3 Ky mashtrim është i Brendshëm.

P4. A duhet të çaktivizoj mbrojtjen dhe anti-virusin për të përdorur mashtrimin?

A4 Importantshtë e rëndësishme që mbrojtja të jetë me aftësi të kufizuara, veçanërisht boot-i i sigurt në BIOS që të jetë në gjendje ta përdorë këtë mashtrim pasi që të mos e kesh të paaftë do të përfundojë duke dhënë Gabim gjatë lëshimit.

P5. A vjen me Hwid Spoofer?

A5. Po, kjo mashtrim përfshin një spoofer hwid për përdoruesit e ndaluar hwid.

P6. A mund të luaj në rezolucion të ekranit të plotë?

A6. Po, mund të përdoret në modalitetin e ekranit të plotë.

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Fitoni akses në kompaninë më të mirë të hackuar në internet. Bleni një çelës produkti 1-ditor sot!

£ 18.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Nëse një ditë nuk mjafton me këtë sulm të mahnitshëm, ne e kuptojmë plotësisht. Bleni një çelës produkti 1- javor sot!

£ 70.00

Blerja e Aksesit

Aksesi 1 Muaj

Vetëm ata të varur nga fitimi me Gamepron do të kishin nevojë për këtë opsion. Bleni një çelës produkti 1-mujor sot!

£ 100.00

Blerja e Aksesit

Nuk ka rëndësi se sa kohë keni qenë duke hakuar ose duke luajtur lojëra, përdorimi i Intel Rogue Company Hack do t'ju ndihmojë të lulëzoni në mënyra të shumëfishta. Provojeni vetë!
Fitoni hyrjen sot duke blerë një çelës produkti dhe duke shkarkuar hacket tona të Intel Rogue Company.

Gati për dominojnë me kompaninë tonë Mashtruese Intel Hack?

  Statusi: online