Statusi: online

Multi-tërbim Call of Duty: Modern Warfare Hack

Me hack-in Multi-Rage Modern Warfare, nuk ka asnjë mënyrë që të humbni ndonjëherë!

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Gamepron gjithmonë do të mirëpresë klientë të rinj me krahë hapur - Bleni një çelës produkti 1-ditor sot!

$ 11.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Nëse ju pëlqen ajo që kemi për të ofruar, merrni qasje për më shumë kohë! Bleni një Çelës Produkti 1-Javor sot!

$ 50.00

Blerja e Aksesit

Aksesi 1 Muaj

Gamepron do të vlerësojë gjithmonë hakerat me përvojë dhe të përkushtuar - Bleni një Çelës Produkti 1-Mujor sot!

$ 100.00

Blerja e Aksesit

Sigurisht, do të ketë servera që janë plot me "djersë" të cilët nuk do të donin asgjë më shumë sesa t'ju nxirrnin jashtë. Kur të keni akses në Hack-in tonë të Luftimit Modern me Shumë Rage, nuk ka rëndësi se çfarë duan - mjeti do t'i disponojë shpejt.

Call of Duty: Modern Warfare Multi-Rage Hack Information

Bleni hyrjen në Call of Duty: Modern Warfare Multi-Rage Hack sot! Mund të zgjidhni të fitoni akses për aq kohë sa dëshironi, thjesht mos harroni se Virtualizimi që është i aktivizuar është një kërkesë për të përdorur këtë Hack Modern Warfare (jo të gjithë CPU-të mbështesin Virtualizimin). Nëse keni dashur të përjetoni FPS më të lartë të mundshme gjatë lojës, përdorimi i Modern Warfare Multi-Rage Hack do të jetë bastja juaj më e mirë! Nëse keni një kompjuter të dobët që nuk do ta drejtojë mirë lojën, përsëri mund të kolliteni - gjithçka që ju nevojitet është Gamepron!

Kombinueshmëria
Intel & AMD
Operimit të Sistemit
Windows 10 (1903 20H2)
Gjuhe
Menuja angleze
Siguri
HWID I mbyllur

Vlerësimi i Hack:

  Statusi: online

Lehtësinë e përdorimit:

karakteristika

Ju mund të përdorni shumicën e veçorive që do të gjeni në Hacks të tjera Modern Warfare, të tilla si Aimbot Modern Warfare dhe Wallhack. Enemy ESP dhe Enemy Info janë të pranishëm, si dhe Prioritizimi i Kockave dhe Përzgjedhja kryesore e qëllimit për MW Aimbot tonë! Arrini madhështinë me Gamepron.

Visuals

 • Loot & Enemey ESP me shumë konfigurim
 • Enemy ESP (Skeleton, BOX, Outlines, Snaplines, Arrows)
 • Informacioni i Armikut (shëndeti, emri, distanca, këndi i armës, shoku i skuadrës)
 • Plaçkë & Artikuj ESP me filtra.
 • Vizaton Armiku dhe Vetë i personalizueshëm
 • Kontroll i shikimit
 • Paleta ngjyrash

aimbot

 • Aimbot i rregullueshëm FOV
 • Synoni përzgjedhësin e kockave
 • Këmbyesi Aimbot ON / OFF
 • Parashikimi i plumbave
 • Kontroll i shikimit
 • Qëllimi i heshtur (goditje e shpejtë)

Të ndryshme

 • No Sway
 • Nuk tërhiqem
 • UAV konstante
 • Hack Radar
 • Kalo Ringarko Animacionin

Rreth Call of Duty: Modern Warfare Multi-Rage

Megjithëse nuk do të vëreni një rënie të FPS-së tuaj, ky është akoma një kollë e thatë Modern Warfare; Aimbot do t'ju ndihmojë të fitoni përleshje me armë dhe madje mund të përdorni tiparin Distance për të synuar armiqtë brenda një distancë specifike. Synimi juaj do të jetë i qetë dhe të tjerët nuk do të ndjehen si mashtrimi juaj, lojtarët e tjerë thjesht do të supozojnë se jeni një zot në lojë dhe do të bien në vendin e tyre. Ju gjithashtu mund të përdorni një kontrollues me këtë mjet, gjithçka që duhet të bëni është të gjeni një mjet riparimi dhe të ribëni kontrolluesin në përputhje me rrethanat. Ne kemi çdo veçori që kërkohet të jemi triumfues në Luftën Moderne!

Blerja e Aksesit

Pse të përdorni Call of Duty: Modern Warfare Multi-Rage mbi ofruesit e tjerë?

A mund të thuash që ofruesit e tjerë të hack-ut do ta vendosin gjithmonë konsumatorin në radhë të parë? Shumicën e kohës, ne vërejmë se konkurrentët tanë nuk mund të ofrojnë atë lloj cilësie që gjendet këtu në Gamepron - ka të ngjarë që ajo që na bën ne ofruesin e hackeve më të kërkuar në internet! Të gjitha Hack-et tona Moderne Warfare nuk mund të gjurmohen dhe nuk do të paralajmërojnë sistemin anti-mashtrim të përfshirë në Call of Duty: Modern Warfare, kështu që nuk do të shqetësoheni nëse ndaloheni duke përdorur Hack-et tona Moderne Warfare. Pagimi i një çmimi premium gjithmonë do të thotë se jeni duke marrë shërbimin më të mirë të mundshëm, dhe kjo është ajo që ne ofrojmë.

Blerja e Aksesit
"
Jarod McpheePërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse nuk kam hakuar kurrë më parë, Gamepron e bëri të gjithë këtë një proces shumë të thjeshtë."

"
Aneesa CallahanPërdorues me përvojë

"Shumë më e butë se shumica e mjeteve të tjera që kam përdorur më parë, dhe më të fuqishme."

"
Alex BarrowHacker profesionist

"Si një haker profesionist kam shumë nevoja, të gjitha këto i plotëson Gamepron!"

"
Joan SilvaPërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse jam i ri në të gjitha këto, unë jam akoma shumë i kënaqur me rezultatet!"

"
Christopher VincentPërdorues me përvojë

"Hack-et nuk do të jenë gjithmonë të dobishme, përveç nëse jeni prej tyre nga Gamepron."

"
Lionët e RomësHacker profesionist

"Meqenëse nuk mund të mbështetem te shokët e mi të skuadrës, unë duhet të mbështetem te Gamepron për të mbetur konkurrues!"

"
Yousaf AminPërdoruesi për herë të parë

"Ju nuk duhet të jeni ekspert për të përdorur këto mjete, gjë që është një prekje e bukur."

"
Simon ChaneyPërdorues me përvojë

"Nga sa mund të them, Gamepron do të ketë një mjet për ju pavarësisht nga niveli i aftësive tuaja."

"
Nojus SniderHacker profesionist

"Mendoni për të gjitha ato fitore që mund të grumbulloni tani me një krisje Gamepron në anën tuaj!"

"
Calvin PricePërdoruesi për herë të parë

"Mos kini frikë të provoni këto mashtrime nëse jeni fillestar, pasi është shumë e thjeshtë."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Emmy RatcliffePërdorues me përvojë

"Vajzat haker bashkohen! Me Gamepron nuk më ndalon në të gjitha lojërat që dua."

"
Gemma JohnstonHacker profesionist

"Skena e piraterisë profesionale ka qenë në nevojë të dëshpëruar për një shërbim si Gamepron për mjaft kohë tani."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Meerab MirëPërdoruesi për herë të parë

"Ishte hera ime e parë duke hakuar dhe duhet ta pranoj, Gamepron i bëri gjërat LEHT!"

"
Myles ReidPërdorues me përvojë

"Si një haker me përvojë, është e sigurt të thuash Gamepron është ofruesi më i mirë në internet tani."

"
Alys WheelerHacker profesionist

"Pse të shqetësoheni me ato hacks dhe mashtrime të çmendura? Ju gjithmonë mund të mbështeteni në Gamepron për të kryer punën."

"
Daanish GreigPërdoruesi për herë të parë

"Nëse jeni një haker fillestar mos u shqetësoni, pasi Gamepron është i thjeshtë për t’u përdorur dhe për të përfituar."

"
Jaydan KavanaghPërdorues me përvojë

"Do të duhet të më mashtroni larg kompjuterit tim me këto mashtrime të aktivizuara!"

"
Miley EastwoodHacker profesionist

"Edhe pse ata më quajnë "Beastwood", kjo për shkak të mjeteve të mahnitshme nga Gamepron."

"
Jayda BarclayPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha shumë e frikësuar, por rezulton se Gamepron e bëri hackimin tepër të lehtë."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Jack DoddPërdorues me përvojë

"Unë e di se si funksionojnë hacks, që do të thotë se nuk kam asnjë problem t'i jap Gamepron një përmbledhje të shkëlqyeshme."

"
Catrina MckinneyHacker profesionist

"Nuk mund të kem asnjë gabim ndërsa pirateria dhe Gamepron është perfekte për këtë"

"
Artizanatit Sammy-JoPërdoruesi për herë të parë

"Mos lejoni që mendimi i piraterisë t'ju ndalojë të arrini qëllimet tuaja të lojërave."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Tiana OdlingHacker profesionist

"Ngjashëm me një verë të shkëlqyer, duket sikur Gamepron ka plakur ashtu si duhet për ne profesionistët."

"
SneekiBoi JacobsonPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim nuk dija çfarë të prisja, por përvoja e piraterisë ishte një përvojë e mrekullueshme!"

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Aurora AldredPërdorues me përvojë

"Pse dikush refuzon të përdorë Gamepron? Likeshtë si të refuzosh para falas!"

"
Caroline LivingstonHacker profesionist

"Unë kam pasur mjaft hacks & cheats pa shkëlqim, e cila është arsyeja pse unë gjithmonë dyqan në Gamepron."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Elodie McintyrePërdoruesi për herë të parë

"Ju mund të përfitoni nga këto mjete edhe nëse jeni fillestar si unë!"

"
Olly HumphriesHacker profesionist

"Gamepron ofron mashtrime të pazbuluara, që është gjithçka që kam dashur ndonjëherë."

"
Bronte BonnerPërdoruesi për herë të parë

"Pavarësisht nëse është një Aimbot ose Wallhack / ESP, Gamepron do të ketë diçka që ju kërkoni."

"
Joanne MerrittPërdorues me përvojë

"Hakerat me përvojë dhe me përvojë do të duan ende atë që Gamepron ka për të ofruar."

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Millie CortezHacker profesionist

"Pse nuk do të dëshironit të hakonit me Gamepron? Ata e kryejnë punën siç duhet."

"
Mjegullt NievesPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha skeptik, por mësova shumë shpejt që Gamepron është më i miri."

"
Arnold BowersHacker profesionist

"Pjesa më e mirë për Gamepron duhet të jetë e gjithë shkathtësia që ata kanë për të ofruar."

"
Ema WalshPërdorimi i herës së parë

"Unë prisja të hidhesha te ujqërit, por Gamepron e bëri procesin e shkarkimit / instalimit shumë të thjeshtë."

"
Hanna KinneyPërdorues me përvojë

"Ndërsa shumica e zhvilluesve të hakut do të më linin të kalbet, mbështetja ndaj klientit më ndihmoi!"

"
Dominik YuHacker profesionist

"Kur kam pyetje mund të pres që Mbështetja e Klientit të më japë ndihmën e nevojshme!"

"
Shigjetari GarrettPërdoruesi për herë të parë

"Si një përdorues për herë të parë, Gamepron e bëri shumë të lehtë për të kuptuar se si funksionon pirateria."

"
Arley GrahamPërdorues me përvojë

"Me karakteristika të mahnitshme dhe një pikë të shkëlqyeshme çmimi për t'u marrë parasysh, Gamepron mund të jetë në diçka."

"
Fusha e VerësHacker profesionist

"Lëreni profesionistët! Po shkatërroj njerëzit me të gjitha këto mashtrime dhe mashtrime."

"
Issa VargasPërdorues me përvojë

"Askush nga miqtë e mi nuk luan lojëra video, dhe unë duhet të përdorë Gamepron për të qëndruar konkurrues!"

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Kellan HessPërdoruesi për herë të parë

"Ka shumë lojëra për të zgjedhur këtu në Gamepron, kështu që nuk ka asnjë arsye për të refuzuar ndihmën e tyre."

"
Henri WardlePërdorues me përvojë

"Mendova se isha "njeriu i madh në kampus", kjo derisa të përdorja Gamepron!"

"
Lucas CostaHacker profesionist

"Ju do të humbni kaq shumë mundësi nëse nuk përfitoni nga Gamepron!"

"
Jusha PapaPërdorues me përvojë

"Ne nuk mund të jemi të gjithë të shkëlqyeshëm! Kjo përveç nëse të gjithë po përdorin Gamepron për të ecur përpara."

Menyja në lojë

Ju mund të jeni truri i lojës suaj, pasi përdorimi i menusë sonë në lojë do t'ju japë juve akses në të gjitha cilësimet e Call of Duty: Modern Warfare Hack. Ju mund të konfiguroni cilësimet dhe të merrni një ndjenjë për atë që ju pëlqen më shumë, pasi nuk keni pse të përmbaheni vetëm me "cilësimet e aksioneve" që ju japim! Shpejtësia Aimbot dhe Priorizimi i Kockave janë vetëm dy nga cilësimet më të zakonshme që do të mund të ndryshoni, por opsionet janë me sa duket të pafundme kur bëhet fjalë për menunë tonë në lojë. Nuk ka nevojë ta mbyllni lojën më me Hack-in tonë të Luftës Moderne!

Blerja e Aksesit

Fotografitë në lojë

FAQ

P1. A është kjo mashtrim e lehtë për t'u përdorur?

A1 Ky mashtrim është shumë i lehtë dhe i thjeshtë për t’u përdorur. Kërkon regjistrim në hamall. Thjesht ndiqni "si të përdorim"

P2. A është kjo provë mashtrimi?

A2 Jo, kjo mashtrim nuk është provë e transmetimit dhe do të jetë e dukshme për shikuesit.

P3. A është mashtrimi i Brendshëm apo i Jashtëm?

A3 Ky mashtrim është i Jashtëm.

P4. A duhet të çaktivizoj mbrojtjen dhe anti-virusin për të përdorur mashtrimin?

A4 Importantshtë e rëndësishme që mbrojtja të jetë me aftësi të kufizuara, veçanërisht boot-i i sigurt në BIOS që të jetë në gjendje ta përdorë këtë mashtrim pasi që të mos e kesh të paaftë do të përfundojë duke dhënë Gabim gjatë lëshimit.

P5. A vjen me Hwid Spoofer?

A5. Jo, kjo mashtrim nuk përfshin një mashtrues të shpejtë. Ne ofrojmë një spoofer të veçantë hwid për COD

P6. A mund të luaj në rezolucion të ekranit të plotë?

A6. Jo, nuk mund të përdoret në ekran të plotë.

P7. A punon kjo mashtrim me kontrolluesin?

Jo, ky mashtrim nuk punon me kontrolluesin.

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Gamepron gjithmonë do të mirëpresë klientë të rinj me krahë hapur - Bleni një çelës produkti 1-ditor sot!

$ 11.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Nëse ju pëlqen ajo që kemi për të ofruar, merrni qasje për më shumë kohë! Bleni një Çelës Produkti 1-Javor sot!

$ 50.00

Blerja e Aksesit

Aksesi 1 Muaj

Gamepron do të vlerësojë gjithmonë hakerat me përvojë dhe të përkushtuar - Bleni një Çelës Produkti 1-Mujor sot!

$ 100.00

Blerja e Aksesit

Rrahni kundërshtarët tuaj duke i mashtruar ata me Multi-Rage Modern Warfare Hack! Përdorni opsionin ESP për të gjetur se ku fshihen eksplozivët (dhe armiqtë) në të gjithë hartën, duke ju dhënë një shans t'i hidhni ato shpejt.
Mashtroni me GamePron dhe dërgoni kundërshtarët tuaj në tërbim!

Gati për dominojnë me Hack tonë me shumë tërbim COD MW?