Statusi: Përditësimi

fillim Hack Android PUBG Mobile

Po kërkoni pak ndihmë? Shikoni Hack-in tonë PUBG Mobile Inception!

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Krijoni një ndjesi për hacket tona PUBG Mobile Inception me një çelës produkti 1-ditor!

$ 4.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Tregoni aftësitë tuaja duke zgjedhur të hakoni për më gjatë dhe të blini një çelës produkti 1-javor!

$ 8.00

Blerja e Aksesit

Aksesi 1 Muaj

Po kërkoni të përfitoni më shumë nga koha jonë e lojrave? Epo, kjo është pikërisht ajo që do të bëjë një çelës produkti 1-mujor!

$ 15.00

Blerja e Aksesit

Emulimi mund të jetë i vështirë për t'u arritur për disa, dhe ka raste kur hacks me bazë celular janë bastja juaj më e mirë. Përdorimi i Android Hack PUBG Mobile Inception do t'ju lejojë të shkëlqeni edhe pse nuk jeni duke imituar!

Informacione për Hack-in e PUBG Mobile Android Inception

Lojtarët e shquar të PUBG Mobile mund të mbështesin kokën, pasi ka një sulm të besueshëm PUBG Mobile që më në fund po del në treg. Siç do të vepronit me shumicën e hakëve të tjerë PUBG Mobile, shumicën e kohës do të përdorni një emulator dhe do të instaloni hacks në kompjuterin tuaj - është e panevojshme të thuhet, gjërat janë pak më ndryshe me këtë produkt. Ju mund ta përdorni këtë hack PUBG Mobile në pajisjet tuaja Android, që do të thotë se tani mund të hakoni edhe kur jeni në lëvizje! PUBG Mobile nuk ka qenë kurrë kaq e thjeshtë për tu zotëruar, gjithçka që ju nevojitet është kollitja PUBG Mobile Android Inception.

Kombinueshmëria
Pak 32 Numri telefonit
Operimit të Sistemit
android
Gjuhe
Albanian
Siguri
HWID I mbyllur

Vlerësimi i Hack:

  Statusi: Përditësimi

Lehtësinë e përdorimit:

karakteristika

Ky hak i PUBG Mobile me karakteristika të plotë ofron lloje të tilla si Player dhe Item ESP, si dhe Distancat dhe Informacionin e Armikut. Aimbot PUBG Mobile i përfshirë në këtë hack ofron Qëllim të Qetë, Rrethi FOV, Mbajtje / Kyçje Automatike dhe shumë më tepër! Konfiguroni aimbot-in tuaj saktësisht siç dëshironi me Gamepron.

Visuals

 • Player ESP (kutia)
 • Informacioni i Armikut (distanca, emri, shëndeti, arma, trokitur, Bot)
 • Plaçkisni ESP me filtra
 • Crosshair ESP
 • Paralajmërim - I hudhshëm

aimbot

 • Aimbot i rregullueshëm FOV & i butë
 • Rregulloni zonën e prekjes
 • Përzgjedhësi i pozicionit të synimit
 • Parashikimi i qëllimit
 • Qëllimi këmbe

Të ndryshme

 • No zbythje
 • Vrapim mahnitës
 • Shtrirja e shpejtë

Rreth PUBG Mobile Android Inception

Çfarë nuk është atje për të bërë kur jeni duke përdorur PUBG Mobile Inception? Ky sulm ishte plotësisht i dedikuar për të ofruar më shumë fuqi zjarri për këdo që interesohet në mjet dhe rezultatet flasin vetë. Të zhvilluara për përdorim në Windows 10 ose më mirë, CPU-të dhe GPU-të e mbështetur për këtë mjet janë Intel / AMD dhe Nvidia / AMD (përkatësisht). Ju do të merrni një Spoofer HWID së bashku me vetë mjetin kur blini qasje në këto mashtrime, kështu që edhe ata me pajisje të ndaluara mund të shijojnë lojën! Kutitë e kockave dhe Snaplines e bëjnë identifikimin e kërcënimeve një detyrë të thjeshtë, ndërsa Aimbot do të kujdeset për ta me nxitim - Gamepron i ka të gjitha!

Blerja e Aksesit

Pse përdorni HACK NAME mbi ofruesit e tjerë?

Cilësia mbi sasinë është diçka me të cilën ju mund të dëshironi të njiheni, veçanërisht nëse jeni të interesuar të blini hacks që nuk janë plotësisht të padobishme. Kur blini hacks nga Gamepron, do të merrni mjetet më të mundshme të cilësisë; qoftë për PUBG Mobile apo për ndonjë lojë tjetër, ne kurrë nuk heqim qafe! Ju jeni të garantuar që të keni përvojën më të mirë të mundshme gjatë përdorimit të mashtrimeve tona, dhe kjo është arsyeja pse ne kemi arritur të qëndrojmë në krye për kaq gjatë. Pse shqetësoheni duke humbur para që keni punuar kaq shumë për të fituar? Kalojeni atë në vendin e duhur dhe blini mashtrimet tuaja PUBG Mobile nga Gamepron.

Blerja e Aksesit
"
Jarod McpheePërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse nuk kam hakuar kurrë më parë, Gamepron e bëri të gjithë këtë një proces shumë të thjeshtë."

"
Aneesa CallahanPërdorues me përvojë

"Shumë më e butë se shumica e mjeteve të tjera që kam përdorur më parë, dhe më të fuqishme."

"
Alex BarrowHacker profesionist

"Si një haker profesionist kam shumë nevoja, të gjitha këto i plotëson Gamepron!"

"
Joan SilvaPërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse jam i ri në të gjitha këto, unë jam akoma shumë i kënaqur me rezultatet!"

"
Christopher VincentPërdorues me përvojë

"Hack-et nuk do të jenë gjithmonë të dobishme, përveç nëse jeni prej tyre nga Gamepron."

"
Lionët e RomësHacker profesionist

"Meqenëse nuk mund të mbështetem te shokët e mi të skuadrës, unë duhet të mbështetem te Gamepron për të mbetur konkurrues!"

"
Yousaf AminPërdoruesi për herë të parë

"Ju nuk duhet të jeni ekspert për të përdorur këto mjete, gjë që është një prekje e bukur."

"
Simon ChaneyPërdorues me përvojë

"Nga sa mund të them, Gamepron do të ketë një mjet për ju pavarësisht nga niveli i aftësive tuaja."

"
Nojus SniderHacker profesionist

"Mendoni për të gjitha ato fitore që mund të grumbulloni tani me një krisje Gamepron në anën tuaj!"

"
Calvin PricePërdoruesi për herë të parë

"Mos kini frikë të provoni këto mashtrime nëse jeni fillestar, pasi është shumë e thjeshtë."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Emmy RatcliffePërdorues me përvojë

"Vajzat haker bashkohen! Me Gamepron nuk më ndalon në të gjitha lojërat që dua."

"
Gemma JohnstonHacker profesionist

"Skena e piraterisë profesionale ka qenë në nevojë të dëshpëruar për një shërbim si Gamepron për mjaft kohë tani."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Meerab MirëPërdoruesi për herë të parë

"Ishte hera ime e parë duke hakuar dhe duhet ta pranoj, Gamepron i bëri gjërat LEHT!"

"
Myles ReidPërdorues me përvojë

"Si një haker me përvojë, është e sigurt të thuash Gamepron është ofruesi më i mirë në internet tani."

"
Alys WheelerHacker profesionist

"Pse të shqetësoheni me ato hacks dhe mashtrime të çmendura? Ju gjithmonë mund të mbështeteni në Gamepron për të kryer punën."

"
Daanish GreigPërdoruesi për herë të parë

"Nëse jeni një haker fillestar mos u shqetësoni, pasi Gamepron është i thjeshtë për t’u përdorur dhe për të përfituar."

"
Jaydan KavanaghPërdorues me përvojë

"Do të duhet të më mashtroni larg kompjuterit tim me këto mashtrime të aktivizuara!"

"
Miley EastwoodHacker profesionist

"Edhe pse ata më quajnë "Beastwood", kjo për shkak të mjeteve të mahnitshme nga Gamepron."

"
Jayda BarclayPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha shumë e frikësuar, por rezulton se Gamepron e bëri hackimin tepër të lehtë."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Jack DoddPërdorues me përvojë

"Unë e di se si funksionojnë hacks, që do të thotë se nuk kam asnjë problem t'i jap Gamepron një përmbledhje të shkëlqyeshme."

"
Catrina MckinneyHacker profesionist

"Nuk mund të kem asnjë gabim ndërsa pirateria dhe Gamepron është perfekte për këtë"

"
Artizanatit Sammy-JoPërdoruesi për herë të parë

"Mos lejoni që mendimi i piraterisë t'ju ndalojë të arrini qëllimet tuaja të lojërave."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Tiana OdlingHacker profesionist

"Ngjashëm me një verë të shkëlqyer, duket sikur Gamepron ka plakur ashtu si duhet për ne profesionistët."

"
SneekiBoi JacobsonPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim nuk dija çfarë të prisja, por përvoja e piraterisë ishte një përvojë e mrekullueshme!"

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Aurora AldredPërdorues me përvojë

"Pse dikush refuzon të përdorë Gamepron? Likeshtë si të refuzosh para falas!"

"
Caroline LivingstonHacker profesionist

"Unë kam pasur mjaft hacks & cheats pa shkëlqim, e cila është arsyeja pse unë gjithmonë dyqan në Gamepron."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Elodie McintyrePërdoruesi për herë të parë

"Ju mund të përfitoni nga këto mjete edhe nëse jeni fillestar si unë!"

"
Olly HumphriesHacker profesionist

"Gamepron ofron mashtrime të pazbuluara, që është gjithçka që kam dashur ndonjëherë."

"
Bronte BonnerPërdoruesi për herë të parë

"Pavarësisht nëse është një Aimbot ose Wallhack / ESP, Gamepron do të ketë diçka që ju kërkoni."

"
Joanne MerrittPërdorues me përvojë

"Hakerat me përvojë dhe me përvojë do të duan ende atë që Gamepron ka për të ofruar."

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Millie CortezHacker profesionist

"Pse nuk do të dëshironit të hakonit me Gamepron? Ata e kryejnë punën siç duhet."

"
Mjegullt NievesPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha skeptik, por mësova shumë shpejt që Gamepron është më i miri."

"
Arnold BowersHacker profesionist

"Pjesa më e mirë për Gamepron duhet të jetë e gjithë shkathtësia që ata kanë për të ofruar."

"
Ema WalshPërdorimi i herës së parë

"Unë prisja të hidhesha te ujqërit, por Gamepron e bëri procesin e shkarkimit / instalimit shumë të thjeshtë."

"
Hanna KinneyPërdorues me përvojë

"Ndërsa shumica e zhvilluesve të hakut do të më linin të kalbet, mbështetja ndaj klientit më ndihmoi!"

"
Dominik YuHacker profesionist

"Kur kam pyetje mund të pres që Mbështetja e Klientit të më japë ndihmën e nevojshme!"

"
Shigjetari GarrettPërdoruesi për herë të parë

"Si një përdorues për herë të parë, Gamepron e bëri shumë të lehtë për të kuptuar se si funksionon pirateria."

"
Arley GrahamPërdorues me përvojë

"Me karakteristika të mahnitshme dhe një pikë të shkëlqyeshme çmimi për t'u marrë parasysh, Gamepron mund të jetë në diçka."

"
Fusha e VerësHacker profesionist

"Lëreni profesionistët! Po shkatërroj njerëzit me të gjitha këto mashtrime dhe mashtrime."

"
Issa VargasPërdorues me përvojë

"Askush nga miqtë e mi nuk luan lojëra video, dhe unë duhet të përdorë Gamepron për të qëndruar konkurrues!"

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Kellan HessPërdoruesi për herë të parë

"Ka shumë lojëra për të zgjedhur këtu në Gamepron, kështu që nuk ka asnjë arsye për të refuzuar ndihmën e tyre."

"
Henri WardlePërdorues me përvojë

"Mendova se isha "njeriu i madh në kampus", kjo derisa të përdorja Gamepron!"

"
Lucas CostaHacker profesionist

"Ju do të humbni kaq shumë mundësi nëse nuk përfitoni nga Gamepron!"

"
Jusha PapaPërdorues me përvojë

"Ne nuk mund të jemi të gjithë të shkëlqyeshëm! Kjo përveç nëse të gjithë po përdorin Gamepron për të ecur përpara."

Menyja në lojë

Çdo sulm i dhënë do të jetë vetëm aq i dobishëm sa do të lejojë menuja në lojë. Për shembull, përshtatja me mjedisin tuaj dhe bërja e ndryshimeve gjatë lëvizjes është e pamundur diku tjetër - disa hacks mobile PUBG as nuk mundohen të përfshijnë një menu në lojë. Kjo është arsyeja pse është kritike të blini në Gamepron! Ne gjithmonë do t'ju vendosim në një pozicion për të shkëlqyer, pavarësisht se kush është në hollin tuaj. Rrahni lojtarët më të mirë përreth duke përdorur menunë tonë intuitive në lojë për të fituar një avantazh në çdo betejë. Humbja e përleshjeve me armë është një e kaluar, pasi Gamepron është këtu për t'ju ndihmuar.

Blerja e Aksesit
hack pubg celular
menuja e kollitjeve mobile pubg

Fotografitë në lojë

FAQ

P1. A është kjo mashtrim e lehtë për t'u përdorur?

A1 Ky mashtrim është shumë i lehtë dhe i thjeshtë për t’u përdorur. Ekzekutoni kutinë> Ekzekutoni lojën> Rregullo cilësimet tuaja> Luaj.

P2. A duhet të ndryshoj cilësimet e telefonit për të përdorur mashtrimin?

A2 Jo, nuk keni nevojë të ndryshoni ndonjë cilësim në telefonin tuaj.

P3. A kërkon një telefon të rrënjosur?

A3 Asnjë rrënjë nuk është e nevojshme për të përdorur këtë mashtrim.

P4. A mund të luaj në IOS? ka rëndësi versioni i sistemit?

A4 Jo, nuk e mbështet IOS. Hack vetëm Android.
Duke filluar nga ky version, PUBGM fillon të dërgojë versionin 64 bit në pajisjet me Android 10 ose më lart nga play store, ne nuk mbështesim versionin 64bit për momentin. Nëse jeni duke përdorur versionin 64 bit, ju lutem çinstaloni dhe instaloni versionin 32 bit për të qenë në gjendje të përdorni mashtrimin.

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Krijoni një ndjesi për hacket tona PUBG Mobile Inception me një çelës produkti 1-ditor!

$ 4.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Tregoni aftësitë tuaja duke zgjedhur të hakoni për më gjatë dhe të blini një çelës produkti 1-javor!

$ 8.00

Blerja e Aksesit

Aksesi 1 Muaj

Po kërkoni të përfitoni më shumë nga koha jonë e lojrave? Epo, kjo është pikërisht ajo që do të bëjë një çelës produkti 1-mujor!

$ 15.00

Blerja e Aksesit

Me veçori të mrekullueshme si PUBG Mobile Aimbot, Wallhack, ESP dhe shumë të tjerë, nuk ka ndonjë alternativë tjetër që mund të përputhet me cilësinë e GamePron. Bleni një çelës produkti sot dhe kollituni me ofruesin më të mirë në internet!
Fitimi në PUBG Mobile mund të jetë më i lehtë, thjesht ju duhet pak ndihmë!

Gati për dominojnë me Hack-in tonë të fillimit të Android PUBG Mobile?

  Statusi: Përditësimi