⬤   Statusi: PĂ«rditĂ«simi

LD Hack Emulator Mobile PUBG

Armiqtë kanë shumë më tepër shqetësime tani që jeni me ne!

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Fitoni hyrjen në më të mirët e PUBG Mobile që mund të blini para, këtu në Gamepron

$ 6.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Ndonjëherë ju duhet të angazhoheni edhe më gjatë! Bleni një çelës produkti 1-javor sot

Jo aktualisht në dispozicion

Aksesi 1 Muaj

Bëhuni një anëtar i familjes WinThatWar PUBG Mobile duke blerë një çelës produkti 1-mujor sot!

$ 30.00

Blerja e Aksesit

Përdorimi i Emulatorit tonë PUBG Mobile LD ju jep mundësinë e përdorimit të veçorive që nuk i keni menduar kurrë se ishin të mundshme gjatë kohës që luanit PUBG Mobile. Ju mund të përdorni një Aimbot yjor që do të rrëzojë armiqtë me shpejtësi, apo edhe një Radar që ju mban vigjilent!

Informacion për PUBG Mobile Emulator LD

Fitoni dorën e sipërme, pavarësisht se kundër kujt jeni duke luajtur në PUBG Mobile! Përdorimi i hackit tonë PUBG Mobile Emulator LD për të shkatërruar çdo kundërshtar që guxon të qëndrojë në rrugën tuaj, pasi ky mjet përfshin gjithçka që kërkohet për të mbretëruar suprem në PUBG. Të fitosh një ndeshje të betejës Royale është mjaft e vështirë sa është, por kur hedh lojtarë me përvojë dhe plaçkë të rastësishme në përzierje, kjo i bën gjërat edhe më të vështira. Kjo është arsyeja pse përdorimi i mashtrimit tonë PUBG Mobile Emulator LD do të provojë të jetë gjëja më e mirë që keni bërë ndonjëherë, pasi "prova është në buding"!

Kombinueshmëria
Intel & AMD
Operimit të Sistemit
Windows 10 (1809 ~ 1909)
Gjuhe
vietnamisht
Siguri
HWID I mbyllur

Vlerësimi i Hack: ✩

⬤   Statusi: PĂ«rditĂ«simi

Lehtësinë e përdorimit: ✩

karakteristika

Zgjidhni midis disa opsioneve të ndryshme të ESP (përfshirë elementin dhe lojtarin ESP), zbuloni taktika të reja duke përdorur aimbot-in tonë plotësisht të personalizueshëm PUBG Mobile (duke shfaqur mbajtjen / bllokimin automatik dhe synimin e butë), si dhe shumë veçori të tjera mahnitëse. Mos u mbështet në rastësinë për të marrë "dub"-in dhe përdor PUBG Mobile Emulator LD në vend!

Visuals

  • Player ESP (kockat-kutitĂ«, linjat e parakohshme)
  • Informacioni i Armikut (shĂ«ndet, forca tĂ« blinduara, distancĂ«)
  • Plaçkisni ESP me filtra

aimbot

  • Kujtesa Aimbot
  • E butĂ« dhe FOV e personalizueshme
  • QĂ«llimi i konfigurueshĂ«m i çelĂ«sit
  • Synoni pĂ«rzgjedhĂ«sin e kockave

TĂ« ndryshme

  • No zbythje
  • KĂ«rcim i lartĂ«
  • Hack me shpejtĂ«si

Rreth PUBG Mobile Emulator LD

E përsosur për ata që po përdorin Windows 10 ose më mirë, ky hack u krijua për të mbështetur CPU Intel / AMD (ndërsa mbështet gjithashtu GPU-të Nvidia dhe AMD). Vjen vetëm në anglisht dhe ndërsa do të jetë i mbyllur HWID, ju mund të përdorni HWID Spoofer që vjen së bashku me këtë mashtrim PUBG për të siguruar që jeni të aftë të luani. Aimbot përmban shumë mundësi të konfigurueshme, kështu që ju të personalizoni përvojën tuaj të piraterisë si kurrë më parë këtu në WinThatWar!

Modaliteti ynë Përzgjedhësi i Kockave të Armëve do t'ju lejojë të synoni pjesë specifike të trupit të kundërshtarëve dhe funksioni Loot ESP do ta bëjë gjetjen e armëve më të mira një proces të lehtë.

Blerja e Aksesit

Pse të përdorësh PUBG Mobile Emulator LD mbi ofruesit e tjerë?

Ofruesit e tjerë nuk do të bëjnë gjithnjë e më të mirën kur bëhet fjalë për zhvillimin e mjeteve, apo edhe thjesht duke punuar me partnerë të besueshëm që përqendrohen në ruajtjen e cilësisë. Sidoqoftë, planifikoni t'i afroheni nevojave tuaja të kollitjes PUBG Mobile, thjesht mos harroni se WinThatWar është shumë më ndryshe se ofruesi juaj tradicional i kollitjes. Këto kompani priren të përqendrohen në fitimin e parave dhe nuk kujdesen shumë për cilësinë e lëshimeve të tyre, por WinThatWar është e kundërta në këtë drejtim. Ju kurrë nuk do të humbni para kur blini për mashtrime në WinThatWar, dhe kjo është arsyeja pse përdoruesit po kthehen vazhdimisht për më shumë - ne thjesht e kryejmë punën siç duhet!

Blerja e Aksesit
"
Jarod McpheePërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse unë kurrë nuk kam hakuar më parë, WinThatWar e bëri të gjithë këtë një proces shumë të thjeshtë."

"
Aneesa CallahanPërdorues me përvojë

"Shumë më e butë se shumica e mjeteve të tjera që kam përdorur më parë, dhe më të fuqishme."

"
Alex BarrowHacker profesionist

"Si një haker profesionist kam shumë nevoja, të gjitha WinThatWar i plotëson!"

"
Joan SilvaPërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse jam i ri në të gjitha këto, unë jam akoma shumë i kënaqur me rezultatet!"

"
Christopher VincentPërdorues me përvojë

"Hack-et nuk do të jenë gjithmonë të dobishme, nëse nuk jeni prej tyre nga WinThatWar."

"
Lionët e RomësHacker profesionist

"Meqenëse nuk mund të mbështetem te shokët e mi të skuadrës, unë duhet të mbështetem te WinThatWar për të mbetur konkurrues!"

"
Yousaf AminPërdoruesi për herë të parë

"Ju nuk duhet të jeni ekspert për të përdorur këto mjete, gjë që është një prekje e bukur."

"
Simon ChaneyPërdorues me përvojë

"Nga sa mund të them, WinThatWar do të ketë një mjet për ju pavarësisht nga niveli i aftësive tuaja."

"
Nojus SniderHacker profesionist

"Mendoni për të gjitha ato fitime që mund të grumbulloni tani me një kollë WinThatWar në anën tuaj!"

"
Calvin PricePërdoruesi për herë të parë

"Mos kini frikë të provoni këto mashtrime nëse jeni fillestar, pasi është shumë e thjeshtë."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Emmy RatcliffePërdorues me përvojë

"Vajzat haker bashkohen! Me WinThatWar nuk më ndalon në të gjitha lojërat që dua."

"
Gemma JohnstonHacker profesionist

"Skena e piraterisë profesionale ka qenë në nevojë të dëshpëruar për një shërbim si WinThatWar për mjaft kohë tani."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Meerab MirëPërdoruesi për herë të parë

"Ishte hera ime e parë duke hakuar dhe duhet ta pranoj, WinThatWar i bëri gjërat LEHT!"

"
Myles ReidPërdorues me përvojë

"Si një haker me përvojë, është e sigurt të thuash WinThatWar është ofruesi më i mirë në internet tani."

"
Alys WheelerHacker profesionist

"Pse të shqetësoheni me ato hacks dhe mashtrime të çmendura? Ju gjithmonë mund të mbështeteni te WinThatWar për të kryer punën."

"
Daanish GreigPërdoruesi për herë të parë

"Nëse jeni një haker fillestar, mos u shqetësoni, pasi WinThatWar është i thjeshtë për t’u përdorur dhe për të përfituar."

"
Jaydan KavanaghPërdorues me përvojë

"Do të duhet të më mashtroni larg kompjuterit tim me këto mashtrime të aktivizuara!"

"
Miley EastwoodHacker profesionist

"Edhe pse ata më quajnë "Beastwood", kjo për shkak të mjeteve mahnitëse nga WinThatWar."

"
Jayda BarclayPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha shumë i frikësuar, por rezulton se WinThatWar e bëri hackimin tepër të lehtë."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e WinThatWar më ka detyruar."

"
Jack DoddPërdorues me përvojë

"Unë e di se si funksionojnë hacks, që do të thotë se nuk kam asnjë problem t’i jap WinThatWar një përmbledhje të shkëlqyeshme."

"
Catrina MckinneyHacker profesionist

"Unë nuk mund të kem asnjë gabim ndërsa pirateria dhe WinThatWar është perfekte për këtë"

"
Artizanatit Sammy-JoPërdoruesi për herë të parë

"Mos lejoni që mendimi i piraterisë t'ju ndalojë të arrini qëllimet tuaja të lojërave."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Tiana OdlingHacker profesionist

"Ngjashëm me një verë të shkëlqyer, duket sikur WinThatWar është plakur ashtu si duhet për ne profesionistët."

"
SneekiBoi JacobsonPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim nuk dija çfarë të prisja, por përvoja e piraterisë ishte një përvojë e mrekullueshme!"

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e WinThatWar më ka detyruar."

"
Aurora AldredPërdorues me përvojë

"Pse dikush nuk pranon të përdorë WinThatWar? Likeshtë si të refuzosh para falas!"

"
Caroline LivingstonHacker profesionist

"Unë kam pasur mjaft hacks & cheats pa shkëlqim, e cila është arsyeja pse unë gjithmonë dyqan në WinThatWar."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e WinThatWar më ka detyruar."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e WinThatWar më ka detyruar."

"
Elodie McintyrePërdoruesi për herë të parë

"Ju mund të përfitoni nga këto mjete edhe nëse jeni fillestar si unë!"

"
Olly HumphriesHacker profesionist

"WinThatWar ofron mashtrime të pazbuluara, që është gjithçka që kam dashur ndonjëherë."

"
Bronte BonnerPërdoruesi për herë të parë

"Pavarësisht nëse është një Aimbot ose Wallhack / ESP, WinThatWar do të ketë diçka që ju kërkoni."

"
Joanne MerrittPërdorues me përvojë

"Hakerat me përvojë dhe me përvojë do të duan ende atë që WinThatWar ka për të ofruar."

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrënon, më pëlqen të ndërroj WinThatWar Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Millie CortezHacker profesionist

"Pse nuk do të dëshironit të hakonit me WinThatWar? Ata e kryejnë punën siç duhet."

"
Mjegullt NievesPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha skeptik, por mësova shumë shpejt që WinTHatWar është më i miri."

"
Arnold BowersHacker profesionist

"Pjesa më e mirë për WinThatWar duhet të jetë e gjithë shkathtësia që ata kanë për të ofruar."

"
Ema WalshPërdorimi i herës së parë

"Unë prisja të hidhesha te ujqërit, por WinTHatWar e bëri procesin e shkarkimit / instalimit shumë të thjeshtë."

"
Hanna KinneyPërdorues me përvojë

"Ndërsa shumica e zhvilluesve të hakut do të më linin të kalbet, mbështetja ndaj klientit më ndihmoi!"

"
Dominik YuHacker profesionist

"Kur kam pyetje mund të pres që Mbështetja e Klientit të më japë ndihmën e nevojshme!"

"
Shigjetari GarrettPërdoruesi për herë të parë

"Si përdorues për herë të parë, WinThatWar e bëri shumë të lehtë për të kuptuar se si funksionon pirateria."

"
Arley GrahamPërdorues me përvojë

"Me karakteristika mahnitëse dhe një pikë çmimi të shkëlqyeshme për tu marrë në konsideratë, WinThatWar mund të jetë në diçka."

"
Fusha e VerësHacker profesionist

"Lëreni profesionistët! Po shkatërroj njerëzit me të gjitha këto mashtrime dhe mashtrime."

"
Issa VargasPërdorues me përvojë

"Askush nga miqtë e mi nuk luan lojëra video dhe unë duhet të përdor WinThatWar për të qëndruar konkurrues!"

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrënon, më pëlqen të ndërroj WinThatWar Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Kellan HessPërdoruesi për herë të parë

"Ka shumë lojëra për të zgjedhur nga këtu në WiNThatWar, kështu që nuk ka asnjë arsye për të refuzuar ndihmën e tyre."

"
Henri WardlePërdorues me përvojë

"Mendova se isha "njeriu i madh në kampus", kjo derisa të përdorja WinThatWar!"

"
Lucas CostaHacker profesionist

"Do të humbni kaq shumë mundësi nëse nuk përfitoni nga WinThatWar!"

"
Jusha PapaPërdorues me përvojë

"Ne nuk mund të jemi të gjithë të shkëlqyeshëm! Kjo përveç nëse të gjithë po përdorin WinThatWar për të ecur përpara."

Menyja në lojë

Hakerat mund të gëzohen, pasi WinTHatWar më në fund ka arritur të lidhë njerëzit me një mashtrim të besueshëm PUBG Mobile. Ka shumë opsione për të zgjedhur në internet dhe mund të jetë e vështirë të identifikosh përshtatjen më të mirë në kohë, por WinThatWar mund të shkëputet nga pakoja me menunë tonë në lojë. Mashtrime të tjera PUBG Mobile do t'ju detyrojnë të mbyllni lojën tuaj përpara se të bëni ndryshime, por me menunë brenda lojës WinThatWar, rregullimet dhe përshtatjet në fluturim janë një erë e lehtë. Bëni rregullime të shpejtësisë ose vendndodhjeve të synuara të aimbotit tuaj PUBG, dhe madje kuptoni se cilin ESP (Perceptim Ndjesor Ekstra) dëshironi të aktivizoheni!

Blerja e Aksesit
hack pubg celular
hack pubg celular

Fotografitë në lojë

Si punon kjo

P1. A është kjo mashtrim e lehtë për t'u përdorur?

A1 Ky mashtrim është shumë i lehtë dhe i thjeshtë për t’u përdorur. Ekzekutoni kutinë> Ekzekutoni lojën> Rregullo cilësimet tuaja> Luaj.

P2. A duhet të çaktivizoj mbrojtjen dhe anti-virusin për të përdorur mashtrimin?

A2 Importantshtë e rëndësishme që mbrojtja të jetë me aftësi të kufizuara, veçanërisht boot-i i sigurt në BIOS që të jetë në gjendje ta përdorë këtë mashtrim pasi që të mos e kesh të paaftë do të përfundojë duke dhënë Gabim gjatë lëshimit.

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Fitoni hyrjen në më të mirët e PUBG Mobile që mund të blini para, këtu në Gamepron

$ 6.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Ndonjëherë ju duhet të angazhoheni edhe më gjatë! Bleni një çelës produkti 1-javor sot

Jo aktualisht në dispozicion

Aksesi 1 Muaj

Bëhuni një anëtar i familjes WinThatWar PUBG Mobile duke blerë një çelës produkti 1-mujor sot!

$ 30.00

Blerja e Aksesit

Si hakerat me përvojë dhe fillestarët mund të përfitojnë nga mjetet tona, gjithçka që duhet të bëni është të blini një çelës produkti dhe mund të shkarkoni PUBG Mobile LD Emulator menjëherë.
Ky është vendi i përsosur për të pushtuar konkursin, prandaj le të fillojmë sot!

Gati për dominojnë me PUBG Mobile Emulator LD Hack tonë?

⬤   Statusi: PĂ«rditĂ«simi