Statusi: Përditësimi

Shishe e madhe vere Hack PUBG Mobile (Emulator)

Përdorni Emulator tonë PUBG Mobile Magnum për të shkatërruar armiqtë me lehtësi.

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Bëni një provë provë të PUBG Mobile Private Magnum Hack - Bleni një Çelës Produkti 1-Ditor Sot!

$ 8.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Pse të mos i shijoni mënyrat tuaja të piraterisë në PUBG Mobile pak më gjatë? - Bleni një Çelës Produkti 1-Javor Sot!

Jo aktualisht në dispozicion

Aksesi 1 Muaj

Bëhuni një anëtar i çertifikuar i familjes Gamepron përmes PUBG Mobile - Bleni një Çelës Produkti 1-Mujor Sot!

$ 55.00

Blerja e Aksesit

PUBG Mobile mund të jetë po aq intensiv sa versioni "i rregullt", prandaj përdorimi i hak-ut të duhur është ende i rëndësishëm. Vendoseni veten në një pozitë të fuqisë duke fituar akses në Emulator-in tonë PUBG Mobile Magnum!

PUBG Mobile (Emulator): Informacione Private Magnum

Luajja e PUBG Mobile në një emulator ju lejon të përdorni çdo sulm që dëshironi, i cili është perfekt për ata që duan përparësinë më të madhe të mundshme. Ndërsa njerëzit po përpiqen të luajnë në ekranet e tyre të telefonit, ju do të përdorni Hack-et më të mira PUBG përreth (dhe duke i përdorur ato në një ekran kompjuteri!). Ju mund të mbështeteni te WinThatWar për të ofruar hacks më të mira të mundshme, pavarësisht se cila është loja. Ndërsa ofruesit e tjerë mund të harrojnë PUBG Mobile, ne po sjellim nxehtësinë me çdo lëshim të vetëm! Hack pa shqetësim dhe blerja e hyrjes në PUBG Mobile Private Magnum Hack sot!

Kombinueshmëria
Intel & AMD
Operimit të Sistemit
Windows 10 (1809 ~ 1909)
Gjuhe
Menuja angleze
Siguri
HWID I mbyllur

Vlerësimi i Hack:

  Statusi: Përditësimi

Lehtësinë e përdorimit:

karakteristika

Siç do të gjesh në çdo kollë tjetër të besueshme PUBG Mobile, ky mjet përmban Player ESP (Bone-Boxes dhe Snaplines), Largësia e Armikut, Informacioni i Armikut (Shëndeti dhe Armorja), si dhe një PubG Mobile Aimbot intuitiv. Me Qëllim të Qetë dhe Rrethi FOV (ndër të tjera), ky PUBG Mobile Cheat ofron shumë.

Visuals

 • Player ESP (kockat-kutitë, linjat e parakohshme)
 • Informacioni i Armikut (shëndet, forca të blinduara, distancë)
 • Plaçkisni ESP

aimbot

 • Aimbot (Mbaj ose blloko automatikisht)
 • E butë dhe FOV e personalizueshme
 • Qëllimi i konfigurueshëm i çelësit
 • Synoni përzgjedhësin e kockave

Të ndryshme

 • Plumb magjik
 • Vrapim i shpejtë
 • Ulje e shpejtë
 • Zmadhimi i fushës
 • Kërcim i lartë
 • Pamja e Zotit
 • Ndjekja e makinave

Rreth PUBG Mobile Emulator: Private Magnum

Në dukje ka shumë Hack PUBG Mobile për të zgjedhur kur hidhni një vështrim të parë në treg, por nëse nuk janë nga WinThatWar, mund t'i kaloni ato jashtë listës. Ky sulm ka gjithçka që ju nevojitet për të dërguar armiqtë tuaj të trembur, por është në rregull sepse do t'i gjurmoni ata pak më vonë! Të zhvilluara për përdorim në makineritë e Windows 10, CPU-të e mbështetura për këtë mjet janë Intel dhe AMD, ndërsa GPU-të e mbështetura janë Nvidia dhe AMD. Megjithëse nuk merrni një Spoofer HWID me blerjen e këtij produkti, ne i ofrojmë ato për shitje në WinThatWar!

Blerja e Aksesit

Pse të përdorësh PUBG Emulator: Private Magnum mbi ofruesit e tjerë?

Nëse jeni mësuar të përdorni mjete që thjesht ju lënë të dëshironi më shumë, nuk i keni provuar PUBG Mobile Cheats të ofruara nga WinThatWar. Ne nuk do të guxonim të bënim partnerë me ndonjë zhvillues që nuk ishte serioz në lidhje me zanatin e tyre, prandaj ne jemi në gjendje t'i lidhim klientët tanë me PUBG Mobile Hacks me cilësi më të lartë. Ju jeni gjithmonë më mirë të shpenzoni paratë tuaja në WinThatWar në krahasim me kudo tjetër sepse klienti është mbret këtu. Të gjithë Hack-et tona Mobile PUBG janë 100% të sigurta! Vënia e llogarisë suaj në rrezik është një gjë e së kaluarës kur ju mashtroni me PUBG Mobile Private Magnum Hack.

Blerja e Aksesit
"
Jarod McpheePërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse unë kurrë nuk kam hakuar më parë, WinThatWar e bëri të gjithë këtë një proces shumë të thjeshtë."

"
Aneesa CallahanPërdorues me përvojë

"Shumë më e butë se shumica e mjeteve të tjera që kam përdorur më parë, dhe më të fuqishme."

"
Alex BarrowHacker profesionist

"Si një haker profesionist kam shumë nevoja, të gjitha WinThatWar i plotëson!"

"
Joan SilvaPërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse jam i ri në të gjitha këto, unë jam akoma shumë i kënaqur me rezultatet!"

"
Christopher VincentPërdorues me përvojë

"Hack-et nuk do të jenë gjithmonë të dobishme, nëse nuk jeni prej tyre nga WinThatWar."

"
Lionët e RomësHacker profesionist

"Meqenëse nuk mund të mbështetem te shokët e mi të skuadrës, unë duhet të mbështetem te WinThatWar për të mbetur konkurrues!"

"
Yousaf AminPërdoruesi për herë të parë

"Ju nuk duhet të jeni ekspert për të përdorur këto mjete, gjë që është një prekje e bukur."

"
Simon ChaneyPërdorues me përvojë

"Nga sa mund të them, WinThatWar do të ketë një mjet për ju pavarësisht nga niveli i aftësive tuaja."

"
Nojus SniderHacker profesionist

"Mendoni për të gjitha ato fitime që mund të grumbulloni tani me një kollë WinThatWar në anën tuaj!"

"
Calvin PricePërdoruesi për herë të parë

"Mos kini frikë të provoni këto mashtrime nëse jeni fillestar, pasi është shumë e thjeshtë."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Emmy RatcliffePërdorues me përvojë

"Vajzat haker bashkohen! Me WinThatWar nuk më ndalon në të gjitha lojërat që dua."

"
Gemma JohnstonHacker profesionist

"Skena e piraterisë profesionale ka qenë në nevojë të dëshpëruar për një shërbim si WinThatWar për mjaft kohë tani."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Meerab MirëPërdoruesi për herë të parë

"Ishte hera ime e parë duke hakuar dhe duhet ta pranoj, WinThatWar i bëri gjërat LEHT!"

"
Myles ReidPërdorues me përvojë

"Si një haker me përvojë, është e sigurt të thuash WinThatWar është ofruesi më i mirë në internet tani."

"
Alys WheelerHacker profesionist

"Pse të shqetësoheni me ato hacks dhe mashtrime të çmendura? Ju gjithmonë mund të mbështeteni te WinThatWar për të kryer punën."

"
Daanish GreigPërdoruesi për herë të parë

"Nëse jeni një haker fillestar, mos u shqetësoni, pasi WinThatWar është i thjeshtë për t’u përdorur dhe për të përfituar."

"
Jaydan KavanaghPërdorues me përvojë

"Do të duhet të më mashtroni larg kompjuterit tim me këto mashtrime të aktivizuara!"

"
Miley EastwoodHacker profesionist

"Edhe pse ata më quajnë "Beastwood", kjo për shkak të mjeteve mahnitëse nga WinThatWar."

"
Jayda BarclayPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha shumë i frikësuar, por rezulton se WinThatWar e bëri hackimin tepër të lehtë."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e WinThatWar më ka detyruar."

"
Jack DoddPërdorues me përvojë

"Unë e di se si funksionojnë hacks, që do të thotë se nuk kam asnjë problem t’i jap WinThatWar një përmbledhje të shkëlqyeshme."

"
Catrina MckinneyHacker profesionist

"Unë nuk mund të kem asnjë gabim ndërsa pirateria dhe WinThatWar është perfekte për këtë"

"
Artizanatit Sammy-JoPërdoruesi për herë të parë

"Mos lejoni që mendimi i piraterisë t'ju ndalojë të arrini qëllimet tuaja të lojërave."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Tiana OdlingHacker profesionist

"Ngjashëm me një verë të shkëlqyer, duket sikur WinThatWar është plakur ashtu si duhet për ne profesionistët."

"
SneekiBoi JacobsonPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim nuk dija çfarë të prisja, por përvoja e piraterisë ishte një përvojë e mrekullueshme!"

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e WinThatWar më ka detyruar."

"
Aurora AldredPërdorues me përvojë

"Pse dikush nuk pranon të përdorë WinThatWar? Likeshtë si të refuzosh para falas!"

"
Caroline LivingstonHacker profesionist

"Unë kam pasur mjaft hacks & cheats pa shkëlqim, e cila është arsyeja pse unë gjithmonë dyqan në WinThatWar."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e WinThatWar më ka detyruar."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e WinThatWar më ka detyruar."

"
Elodie McintyrePërdoruesi për herë të parë

"Ju mund të përfitoni nga këto mjete edhe nëse jeni fillestar si unë!"

"
Olly HumphriesHacker profesionist

"WinThatWar ofron mashtrime të pazbuluara, që është gjithçka që kam dashur ndonjëherë."

"
Bronte BonnerPërdoruesi për herë të parë

"Pavarësisht nëse është një Aimbot ose Wallhack / ESP, WinThatWar do të ketë diçka që ju kërkoni."

"
Joanne MerrittPërdorues me përvojë

"Hakerat me përvojë dhe me përvojë do të duan ende atë që WinThatWar ka për të ofruar."

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrënon, më pëlqen të ndërroj WinThatWar Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Millie CortezHacker profesionist

"Pse nuk do të dëshironit të hakonit me WinThatWar? Ata e kryejnë punën siç duhet."

"
Mjegullt NievesPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha skeptik, por mësova shumë shpejt që WinTHatWar është më i miri."

"
Arnold BowersHacker profesionist

"Pjesa më e mirë për WinThatWar duhet të jetë e gjithë shkathtësia që ata kanë për të ofruar."

"
Ema WalshPërdorimi i herës së parë

"Unë prisja të hidhesha te ujqërit, por WinTHatWar e bëri procesin e shkarkimit / instalimit shumë të thjeshtë."

"
Hanna KinneyPërdorues me përvojë

"Ndërsa shumica e zhvilluesve të hakut do të më linin të kalbet, mbështetja ndaj klientit më ndihmoi!"

"
Dominik YuHacker profesionist

"Kur kam pyetje mund të pres që Mbështetja e Klientit të më japë ndihmën e nevojshme!"

"
Shigjetari GarrettPërdoruesi për herë të parë

"Si përdorues për herë të parë, WinThatWar e bëri shumë të lehtë për të kuptuar se si funksionon pirateria."

"
Arley GrahamPërdorues me përvojë

"Me karakteristika mahnitëse dhe një pikë çmimi të shkëlqyeshme për tu marrë në konsideratë, WinThatWar mund të jetë në diçka."

"
Fusha e VerësHacker profesionist

"Lëreni profesionistët! Po shkatërroj njerëzit me të gjitha këto mashtrime dhe mashtrime."

"
Issa VargasPërdorues me përvojë

"Askush nga miqtë e mi nuk luan lojëra video dhe unë duhet të përdor WinThatWar për të qëndruar konkurrues!"

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrënon, më pëlqen të ndërroj WinThatWar Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Kellan HessPërdoruesi për herë të parë

"Ka shumë lojëra për të zgjedhur nga këtu në WiNThatWar, kështu që nuk ka asnjë arsye për të refuzuar ndihmën e tyre."

"
Henri WardlePërdorues me përvojë

"Mendova se isha "njeriu i madh në kampus", kjo derisa të përdorja WinThatWar!"

"
Lucas CostaHacker profesionist

"Do të humbni kaq shumë mundësi nëse nuk përfitoni nga WinThatWar!"

"
Jusha PapaPërdorues me përvojë

"Ne nuk mund të jemi të gjithë të shkëlqyeshëm! Kjo përveç nëse të gjithë po përdorin WinThatWar për të ecur përpara."

Menyja në lojë

Cilësimet e menusë brenda lojërave nuk janë gjithmonë të disponueshme, prandaj arsyeja pse PubG Mobile Private Magnum Hack ynë është automatikisht më e lartë se shumica. Mund të ndryshoni cilësimet e kollitjes në çdo moment kur luani, që do të thotë se nuk keni pse të mbyllni aplikacionin! Disa nga Cheats më të lira PUBG Mobile që hasni
ose shfaq një menu shumë të rrëmujshme në lojë, ose nuk do të shfaqë fare; kjo është ajo që e bën WinThatWar ofruesin # 1 të PUBG Mobile Cheats në internet! Nuk ka nevojë të luftoni me konfigurimin, instalimin ose konfigurimin e PUBG Mobile Private Magnum Hack tuaj, pasi gjithçka është e drejtpërdrejtë (dhe më e rëndësishmja, nuk është në rregull).

Blerja e Aksesit
hack pubg celular
hack pubg celular

Fotografitë në lojë

FAQ

P1. A është kjo mashtrim e lehtë për t'u përdorur?

A1 Ky mashtrim është shumë i lehtë dhe i thjeshtë për t’u përdorur. Ekzekutoni kutinë> Ekzekutoni lojën> Rregullo cilësimet tuaja> Luaj.

P2. A duhet të çaktivizoj mbrojtjen dhe anti-virusin për të përdorur mashtrimin?

A2 Importantshtë e rëndësishme që mbrojtja të jetë me aftësi të kufizuara, veçanërisht boot-i i sigurt në BIOS që të jetë në gjendje ta përdorë këtë mashtrim pasi që të mos e kesh të paaftë do të përfundojë duke dhënë Gabim gjatë lëshimit.

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Bëni një provë provë të PUBG Mobile Private Magnum Hack - Bleni një Çelës Produkti 1-Ditor Sot!

$ 8.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Pse të mos i shijoni mënyrat tuaja të piraterisë në PUBG Mobile pak më gjatë? - Bleni një Çelës Produkti 1-Javor Sot!

Jo aktualisht në dispozicion

Aksesi 1 Muaj

Bëhuni një anëtar i çertifikuar i familjes Gamepron përmes PUBG Mobile - Bleni një Çelës Produkti 1-Mujor Sot!

$ 55.00

Blerja e Aksesit

Përdorimi i një emuluesi për të ekzekutuar PUBG Mobile do t'i lejojë përdoruesit të luajnë me miun dhe tastierën, si dhe të mundësojë të gjitha tiparet e mahnitshme të përfshira në PUBG Mobile Magnum Hack.
Mos u mundoni të luani në një ekran telefoni dhe përdorni GamePron për të qëndruar përpara.

Gati për dominojnë me PUBG Mobile tonë (Emulator) - Hack Private Magnum?

  Statusi: Përditësimi