car PUBG Lite Hack

PUBG Lite konsiderohet të jetë po aq (nëse jo më shumë) popullor se homologu i tyre origjinal, dhe kjo sepse marrja e fitoreve gjatë lëvizjes është ndjenja më e mirë në botë.

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Mashtroni për pak; Ju mund të fitoni qasje në PubG Lite Hack-in tonë të mahnitshëm për 1-Ditë!

$ 8.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Ju pëlqen mënyra se si ndihet fitimi, apo jo? Bleni një çelës 1-javor për PUBG Lite sot!

Jo aktualisht në dispozicion

Aksesi 1 Muaj

Bëhuni një nga përdoruesit më të sezonit të Gamepron duke blerë një Çelës Produkti 1-Mujor sot!

$ 80.00

Blerja e Aksesit

Fitoni më shumë nga ndeshjet tuaja PUBG Lite duke fituar akses në Pack-in tonë PUBG Lite! Çfarëdo që po kërkoni të arrini përmes mashtrimit, ky është mjeti që do t'ju ndihmojë të realizoni atë.

Informacione Hack PUBG Lite Czar

PUBG Lite është një lojë inovative që hapi portat e përmbytjes për një bollëk titujsh të tjerë celular royale, por shumë pak prej tyre do të vijnë ndonjëherë pranë përvojës së ofruar për lojtarët nga PUBG Lite! Kjo është arsyeja pse ne jemi përqendruar në përsosjen e mjetit PUBG Lite Czar këtu në WinThatWar, pasi e dimë që ka një kërkesë të lartë për PUBG Lite Hacks këto ditë. Fatmirësisht, më në fund mund të vendosni besimin tuaj në një sulm që do t'ju ndihmojë të pushtoni armiqtë me lehtësi.

Kombinueshmëria
Intel & AMD
Operimit të Sistemit
Dritaret 10
Gjuhe
Anglisht / rusisht
Siguri
HWID I mbyllur

Vlerësimi i Hack:

Lehtësinë e përdorimit:

karakteristika

Me të gjitha tiparet e mahnitshme të përfshira në PUBG Lite Czar Hack, ju nuk keni pse të kaloni më çdo moment zgjimi para ekranit tuaj! Karakteristikat si Enemy ESP, Enemy Info, Item ESP dhe Aimbot do t'ju ndihmojnë të nxirrni armiq sipas dëshirës - nuk ka rëndësi se sa të aftë janë ata!

Visuals

 • Enemy ESP (Kutia, Kockat, Linja)
 • Informacioni i Armikut (Emri, Distanca, Arma, Shiriti i Shëndetit)
 • Artikulli ESP me filtra
 • Kontroll i dukshëm

aimbot

 • Nuk ka asnjë qëllim
 • Qëllimi i kockave të konfigurueshme
 • Qëllimi i rregullueshëm FOV
 • Qëllimi i konfigurueshëm i çelësit
 • Aimbot jashtëzakonisht i saktë me parashikim
 • Kontrollet e dukshme

Të ndryshme

 • Hack me shpejtësi
 • No zbythje
 • Radari 2D
 • Paleta shumëngjyrëshe për esp
 • Modaliteti i paravendosur i ruajtjes

Rreth PUBG Lite Czar

Padyshim që do të ketë shumë lojtarë të aftë në hollin tuaj në çdo kohë të caktuar, por PUBG Lite Czar Hack ynë do t'i shkatërrojë ata shpejt. Për shembull, ne madje kemi përfshirë një Speed ​​Hack në këtë version të PUBG Lite Hack, që do të thotë që thjesht mund të ikni nga të gjitha problemet tuaja nëse është e nevojshme! Ka shumë mundësi të ndryshme ngjyrash për mjetin ESP, dhe madje mund të aktivizoni Rrethi FOV për të parandaluar që aimbot të drejtojë armiqtë jashtë asaj specifike. Nëse ju mungon saktësia ose thjesht nuk mund të shqetësoheni për të mësuar hartën, PUBG Lite Hack ynë ka shpinën tuaj.

Blerja e Aksesit

Pse të përdorni PUBG Lite Czar mbi ofruesit e tjerë?

A preferoni më mirë të përdorni një PUBG Lite Hack me shumë qëllime që premton sukses, apo të luteni që një version falas i disa PUBG Aimbot të dobët t'ju fitojë një lojë? WinThatWar nuk merret me termin "ndoshta", pasi sapo të keni aktivizuar PUBG Lite Czar Hack-un tonë, shumë pak do t'ju parandalojnë të fitoni. Supozohet
të jetë tepër e vështirë për të marrë duart tuaja në një fitore, por WinThatWar do ta bëjë atë në mënyrë që ju pothuajse të mund të fitoni sipas dëshirës! Ne gjithashtu ofrojmë karakteristika që nuk mund të gjenden diku tjetër (të tilla si Radari 2D, Hack Speed, Artificial ESP, etj.), Duke na bërë një one-stop-shop për nevojat tuaja të PUBG Lite Hack.

Blerja e Aksesit
"
Jarod McpheePërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse unë kurrë nuk kam hakuar më parë, WinThatWar e bëri të gjithë këtë një proces shumë të thjeshtë."

"
Aneesa CallahanPërdorues me përvojë

"Shumë më e butë se shumica e mjeteve të tjera që kam përdorur më parë, dhe më të fuqishme."

"
Alex BarrowHacker profesionist

"Si një haker profesionist kam shumë nevoja, të gjitha WinThatWar i plotëson!"

"
Joan SilvaPërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse jam i ri në të gjitha këto, unë jam akoma shumë i kënaqur me rezultatet!"

"
Christopher VincentPërdorues me përvojë

"Hack-et nuk do të jenë gjithmonë të dobishme, nëse nuk jeni prej tyre nga WinThatWar."

"
Lionët e RomësHacker profesionist

"Meqenëse nuk mund të mbështetem te shokët e mi të skuadrës, unë duhet të mbështetem te WinThatWar për të mbetur konkurrues!"

"
Yousaf AminPërdoruesi për herë të parë

"Ju nuk duhet të jeni ekspert për të përdorur këto mjete, gjë që është një prekje e bukur."

"
Simon ChaneyPërdorues me përvojë

"Nga sa mund të them, WinThatWar do të ketë një mjet për ju pavarësisht nga niveli i aftësive tuaja."

"
Nojus SniderHacker profesionist

"Mendoni për të gjitha ato fitime që mund të grumbulloni tani me një kollë WinThatWar në anën tuaj!"

"
Calvin PricePërdoruesi për herë të parë

"Mos kini frikë të provoni këto mashtrime nëse jeni fillestar, pasi është shumë e thjeshtë."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Emmy RatcliffePërdorues me përvojë

"Vajzat haker bashkohen! Me WinThatWar nuk më ndalon në të gjitha lojërat që dua."

"
Gemma JohnstonHacker profesionist

"Skena e piraterisë profesionale ka qenë në nevojë të dëshpëruar për një shërbim si WinThatWar për mjaft kohë tani."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Meerab MirëPërdoruesi për herë të parë

"Ishte hera ime e parë duke hakuar dhe duhet ta pranoj, WinThatWar i bëri gjërat LEHT!"

"
Myles ReidPërdorues me përvojë

"Si një haker me përvojë, është e sigurt të thuash WinThatWar është ofruesi më i mirë në internet tani."

"
Alys WheelerHacker profesionist

"Pse të shqetësoheni me ato hacks dhe mashtrime të çmendura? Ju gjithmonë mund të mbështeteni te WinThatWar për të kryer punën."

"
Daanish GreigPërdoruesi për herë të parë

"Nëse jeni një haker fillestar, mos u shqetësoni, pasi WinThatWar është i thjeshtë për t’u përdorur dhe për të përfituar."

"
Jaydan KavanaghPërdorues me përvojë

"Do të duhet të më mashtroni larg kompjuterit tim me këto mashtrime të aktivizuara!"

"
Miley EastwoodHacker profesionist

"Edhe pse ata më quajnë "Beastwood", kjo për shkak të mjeteve mahnitëse nga WinThatWar."

"
Jayda BarclayPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha shumë i frikësuar, por rezulton se WinThatWar e bëri hackimin tepër të lehtë."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e WinThatWar më ka detyruar."

"
Jack DoddPërdorues me përvojë

"Unë e di se si funksionojnë hacks, që do të thotë se nuk kam asnjë problem t’i jap WinThatWar një përmbledhje të shkëlqyeshme."

"
Catrina MckinneyHacker profesionist

"Unë nuk mund të kem asnjë gabim ndërsa pirateria dhe WinThatWar është perfekte për këtë"

"
Artizanatit Sammy-JoPërdoruesi për herë të parë

"Mos lejoni që mendimi i piraterisë t'ju ndalojë të arrini qëllimet tuaja të lojërave."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Tiana OdlingHacker profesionist

"Ngjashëm me një verë të shkëlqyer, duket sikur WinThatWar është plakur ashtu si duhet për ne profesionistët."

"
SneekiBoi JacobsonPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim nuk dija çfarë të prisja, por përvoja e piraterisë ishte një përvojë e mrekullueshme!"

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e WinThatWar më ka detyruar."

"
Aurora AldredPërdorues me përvojë

"Pse dikush nuk pranon të përdorë WinThatWar? Likeshtë si të refuzosh para falas!"

"
Caroline LivingstonHacker profesionist

"Unë kam pasur mjaft hacks & cheats pa shkëlqim, e cila është arsyeja pse unë gjithmonë dyqan në WinThatWar."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e WinThatWar më ka detyruar."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e WinThatWar më ka detyruar."

"
Elodie McintyrePërdoruesi për herë të parë

"Ju mund të përfitoni nga këto mjete edhe nëse jeni fillestar si unë!"

"
Olly HumphriesHacker profesionist

"WinThatWar ofron mashtrime të pazbuluara, që është gjithçka që kam dashur ndonjëherë."

"
Bronte BonnerPërdoruesi për herë të parë

"Pavarësisht nëse është një Aimbot ose Wallhack / ESP, WinThatWar do të ketë diçka që ju kërkoni."

"
Joanne MerrittPërdorues me përvojë

"Hakerat me përvojë dhe me përvojë do të duan ende atë që WinThatWar ka për të ofruar."

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrënon, më pëlqen të ndërroj WinThatWar Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Millie CortezHacker profesionist

"Pse nuk do të dëshironit të hakonit me WinThatWar? Ata e kryejnë punën siç duhet."

"
Mjegullt NievesPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha skeptik, por mësova shumë shpejt që WinTHatWar është më i miri."

"
Arnold BowersHacker profesionist

"Pjesa më e mirë për WinThatWar duhet të jetë e gjithë shkathtësia që ata kanë për të ofruar."

"
Ema WalshPërdorimi i herës së parë

"Unë prisja të hidhesha te ujqërit, por WinTHatWar e bëri procesin e shkarkimit / instalimit shumë të thjeshtë."

"
Hanna KinneyPërdorues me përvojë

"Ndërsa shumica e zhvilluesve të hakut do të më linin të kalbet, mbështetja ndaj klientit më ndihmoi!"

"
Dominik YuHacker profesionist

"Kur kam pyetje mund të pres që Mbështetja e Klientit të më japë ndihmën e nevojshme!"

"
Shigjetari GarrettPërdoruesi për herë të parë

"Si përdorues për herë të parë, WinThatWar e bëri shumë të lehtë për të kuptuar se si funksionon pirateria."

"
Arley GrahamPërdorues me përvojë

"Me karakteristika mahnitëse dhe një pikë çmimi të shkëlqyeshme për tu marrë në konsideratë, WinThatWar mund të jetë në diçka."

"
Fusha e VerësHacker profesionist

"Lëreni profesionistët! Po shkatërroj njerëzit me të gjitha këto mashtrime dhe mashtrime."

"
Issa VargasPërdorues me përvojë

"Askush nga miqtë e mi nuk luan lojëra video dhe unë duhet të përdor WinThatWar për të qëndruar konkurrues!"

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrënon, më pëlqen të ndërroj WinThatWar Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Kellan HessPërdoruesi për herë të parë

"Ka shumë lojëra për të zgjedhur nga këtu në WiNThatWar, kështu që nuk ka asnjë arsye për të refuzuar ndihmën e tyre."

"
Henri WardlePërdorues me përvojë

"Mendova se isha "njeriu i madh në kampus", kjo derisa të përdorja WinThatWar!"

"
Lucas CostaHacker profesionist

"Do të humbni kaq shumë mundësi nëse nuk përfitoni nga WinThatWar!"

"
Jusha PapaPërdorues me përvojë

"Ne nuk mund të jemi të gjithë të shkëlqyeshëm! Kjo përveç nëse të gjithë po përdorin WinThatWar për të ecur përpara."

Menyja në lojë

Menuja në lojë është padyshim aspekti më i rëndësishëm i një PUBG Lite Cheat, sepse pa një të duhur, ju do të hutoheni dhe nuk do të kuptoni se si funksionon hackimi. Ne i bëjmë gjërat të thjeshta duke mbajtur menunë brenda lojës sa më minimale që mundeshim pa parandaluar përdoruesin të bëjë ndryshime. Kurrë nuk do të jetë e vështirë të shohësh opsionet ESP që ke theksuar, apo edhe të shikosh Radarin tënd 2D - menuja në lojë është përsosur në një kuptim. Kontrolloni distancën e të dy armiqve dhe automjeteve, si dhe ndërroni cilësime të caktuara brenda dhe jashtë me menunë në lojë!

Blerja e Aksesit
hack pubg lite
hack pubg lite

Fotografitë në lojë

FAQ

P1. A është kjo mashtrim e lehtë për t'u përdorur?

Ky mashtrim kërkon regjistrim në ngarkues. Përbërja e mashtrimit është e ndarë në 2. Emri i llogarisë dhe çelësi. Ne do t'ju udhëzojmë se si.

P2. A është kjo provë mashtrimi?

Po, kjo mashtrim është si provë e paracaktuar e transmetimit (Me përjashtim të mbivendosjes së Nvidia)

P4. A duhet të çaktivizoj mbrojtjen dhe anti-virusin për të përdorur mashtrimin?

Veryshtë shumë e rëndësishme që mbrojtja të jetë me aftësi të kufizuara, posaçërisht boot-i i sigurt në BIOS të jetë në gjendje ta përdorë këtë mashtrim pasi që të mos e kesh të paaftë do të përfundojë duke dhënë Gabim gjatë lëshimit.

P5. A vjen me Hwid Spoofer?

Jo, kjo mashtrim nuk përfshin një mashtrues të shpejtë. Ne ofrojmë një spoofer të ndarë hwid për PUBG Lite.

P6. A mund të luaj në rezolucion të ekranit të plotë?

Ky mashtrim është i jashtëm, që do të thotë që ju duhet ta luani lojën në modalitetin pa kufij ose të dritareve.

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Mashtroni për pak; Ju mund të fitoni qasje në PubG Lite Hack-in tonë të mahnitshëm për 1-Ditë!

$ 8.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Ju pëlqen mënyra se si ndihet fitimi, apo jo? Bleni një çelës 1-javor për PUBG Lite sot!

Jo aktualisht në dispozicion

Aksesi 1 Muaj

Bëhuni një nga përdoruesit më të sezonit të Gamepron duke blerë një Çelës Produkti 1-Mujor sot!

$ 80.00

Blerja e Aksesit

i pazbuluar dhe i ndërtuar për të zgjatur, ky është një mjet që do të jeni në gjendje ta mbështesni mirë në të ardhmen e parashikueshme. Asnjëherë mos e llogarit veten kur PUBG Mobile Dream Cheat është aktiv!
Vendosni frikë kundërshtarit tuaj me Cheats tonë PUBG Mobile

Gati për dominojnë me PUBG Lite Czar Hack tonë?