Statusi: Përditësimi

blu PUBG Hack

PUBG Blue Hack nga GamePron është i pajisur me opsionet më të fundit të ESP, Wallhack dhe Aimbot që me siguri do t'i kënaqin të gjithë përdoruesit tanë.

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Mashtroni për pak kohë! Fitoni aksesin në PUBG Blue Hack për 1-Ditë

$ 11.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Po kërkoni të siguroni edhe disa fitore? Bleni një çelës produkti 1-javor nga Gamepron!

$ 50.00

Blerja e Aksesit

Aksesi 1 Muaj

Përkushtohuni vetes në artin e piraterisë dhe blini një Çelës Produkti 1-Mujor nga Gamepron Today!

$ 115.00

Blerja e Aksesit

Ne e kemi bërë të lehtë procesin e përdorimit të mjeteve tona, gjithçka që duhet të bësh është të blesh një çelës produkti tuajën dhe do të dilni në gara. Dominimi i lojtarëve të aftë nuk ka qenë kurrë më i lehtë.

Informacion blu PUBG

Fanatikët e PUBG më në fund mund të gëzohen, pasi ekziston një mjet Blue PUBG që duhet të konsideroni të përdorni për të gjitha nevojat tuaja të mashtrimit. Jeta nuk do të jetë e drejtë kur bëhet fjalë për nivelin e aftësive tuaja në PUBG, nëse nuk keni luajtur për vite, shanset që ju të fitoni një lojë me lehtësi janë shumë të pakta. Ka një arsye pse disa lojtarë konsiderohen "mjeshtra" të PUBG, dhe kjo sepse ata po përdorin PUBG Blue Hack nga Gamepron.

Ne nuk jemi vetëm duke shitur ndonjë mjet të vjetër, pasi kjo është një marrje krejt e re për PUBG Hacks.

Kombinueshmëria
Intel & AMD
Operimit të Sistemit
Windows 10 (1803 ~ 1909)
Gjuhe
Menuja angleze
Siguri
HWID I mbyllur
aksesorë
Përfshihet Spoofer

Vlerësimi i Hack:

  Statusi: Përditësimi

Lehtësinë e përdorimit:

karakteristika

Çdo tipar që mund të të nevojitet ndonjëherë përfshihet në PUBG Blue Hack. Ju mund të mbështeteni në këtë mjet për të ofruar mundësi optimale të Enemy ESP, si dhe Loot ESP (dhe madje edhe Armë ESP). Ju gjithashtu mund të mbështeteni në mjetin PUBG Blue për Radarin e tij, Pa tërheqje, Mënyra e Luftimit dhe më shumë!

Visuals

 • Enemy ESP (kuti kockash, vija)
 • Informacioni i Armikut (emri, distanca, arma, shëndeti)
 • Panda e ESP (Arma: pako, distancë, automjet, predhë)

aimbot

 • Qëllimi i rregullueshëm Smooth & FOV
 • Aimbot (Mbaj ose blloko automatikisht)
 • Synoni përzgjedhësin e pikave
 • Qëllimi i konfigurueshëm i çelësit

Të ndryshme

 • Radari 2D
 • No zbythje
 • Makina fluturuese
 • Mënyra e luftës
 • Çelësi i panikut
 • crosshair
 • Alarme paralajmëruese për granata

Rreth PUBG Blue

Hacks dhe cheats nuk janë krijuar të gjithë të barabartë. Ka një arsye pse ne ofrojmë variacione të ndryshme të së njëjtës kollë e thatë këtu në Gamepron, dhe kjo sepse shkathtësia është erëz e jetës! Numri i madh i veçorive të përfshira vetëm në këtë kollitem do të ishte i mjaftueshëm për të garantuar një blerje, por mos na lejoni t'ju flasim - hidhni një vështrim në rishikimet e përdoruesve dhe shikoni se çfarë ata kanë për të thënë. Pavarësisht nëse është një Crosshair, Radar, pa tërheqje, apo edhe funksioni i Panic Key, ka shumë karakteristika që do t'ju ndihmojnë të shkëlqeni si një lojtar i PUBG. Filloni sot!

Blerja e Aksesit

Pse të përdorni PUBG Blue mbi ofruesit e tjerë?

Pse do t’i harxhonit paratë tuaja në ofruesit e tjerë të hackeve? Edhe nëse ata në një farë mënyre arritën të ofrojnë të njëjtin numër tiparësh që bën Gamepron, shanset janë që ata ose po karikojnë më shumë para ose kanë diçka tjetër të fshehur në mëngët e tyre. Ju mund të mbështeteni në Gamepron për t'ju siguruar hacks të pastra dhe të sigurta për të gjitha lojërat tuaja të preferuara (përfshirë PUBG), dhe kjo është arsyeja pse përdoruesit vazhdojnë të punojnë me ne për të gjitha nevojat e tyre të piraterisë. Mos u merrni me pak ndërsa përpiqeni të mashtroni, pasi gjithmonë ekziston një mundësi më e vlefshme këtu në Gamepron!

Blerja e Aksesit
"
Jarod McpheePërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse nuk kam hakuar kurrë më parë, Gamepron e bëri të gjithë këtë një proces shumë të thjeshtë."

"
Aneesa CallahanPërdorues me përvojë

"Shumë më e butë se shumica e mjeteve të tjera që kam përdorur më parë, dhe më të fuqishme."

"
Alex BarrowHacker profesionist

"Si një haker profesionist kam shumë nevoja, të gjitha këto i plotëson Gamepron!"

"
Joan SilvaPërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse jam i ri në të gjitha këto, unë jam akoma shumë i kënaqur me rezultatet!"

"
Christopher VincentPërdorues me përvojë

"Hack-et nuk do të jenë gjithmonë të dobishme, përveç nëse jeni prej tyre nga Gamepron."

"
Lionët e RomësHacker profesionist

"Meqenëse nuk mund të mbështetem te shokët e mi të skuadrës, unë duhet të mbështetem te Gamepron për të mbetur konkurrues!"

"
Yousaf AminPërdoruesi për herë të parë

"Ju nuk duhet të jeni ekspert për të përdorur këto mjete, gjë që është një prekje e bukur."

"
Simon ChaneyPërdorues me përvojë

"Nga sa mund të them, Gamepron do të ketë një mjet për ju pavarësisht nga niveli i aftësive tuaja."

"
Nojus SniderHacker profesionist

"Mendoni për të gjitha ato fitore që mund të grumbulloni tani me një krisje Gamepron në anën tuaj!"

"
Calvin PricePërdoruesi për herë të parë

"Mos kini frikë të provoni këto mashtrime nëse jeni fillestar, pasi është shumë e thjeshtë."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Emmy RatcliffePërdorues me përvojë

"Vajzat haker bashkohen! Me Gamepron nuk më ndalon në të gjitha lojërat që dua."

"
Gemma JohnstonHacker profesionist

"Skena e piraterisë profesionale ka qenë në nevojë të dëshpëruar për një shërbim si Gamepron për mjaft kohë tani."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Meerab MirëPërdoruesi për herë të parë

"Ishte hera ime e parë duke hakuar dhe duhet ta pranoj, Gamepron i bëri gjërat LEHT!"

"
Myles ReidPërdorues me përvojë

"Si një haker me përvojë, është e sigurt të thuash Gamepron është ofruesi më i mirë në internet tani."

"
Alys WheelerHacker profesionist

"Pse të shqetësoheni me ato hacks dhe mashtrime të çmendura? Ju gjithmonë mund të mbështeteni në Gamepron për të kryer punën."

"
Daanish GreigPërdoruesi për herë të parë

"Nëse jeni një haker fillestar mos u shqetësoni, pasi Gamepron është i thjeshtë për t’u përdorur dhe për të përfituar."

"
Jaydan KavanaghPërdorues me përvojë

"Do të duhet të më mashtroni larg kompjuterit tim me këto mashtrime të aktivizuara!"

"
Miley EastwoodHacker profesionist

"Edhe pse ata më quajnë "Beastwood", kjo për shkak të mjeteve të mahnitshme nga Gamepron."

"
Jayda BarclayPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha shumë e frikësuar, por rezulton se Gamepron e bëri hackimin tepër të lehtë."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Jack DoddPërdorues me përvojë

"Unë e di se si funksionojnë hacks, që do të thotë se nuk kam asnjë problem t'i jap Gamepron një përmbledhje të shkëlqyeshme."

"
Catrina MckinneyHacker profesionist

"Nuk mund të kem asnjë gabim ndërsa pirateria dhe Gamepron është perfekte për këtë"

"
Artizanatit Sammy-JoPërdoruesi për herë të parë

"Mos lejoni që mendimi i piraterisë t'ju ndalojë të arrini qëllimet tuaja të lojërave."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Tiana OdlingHacker profesionist

"Ngjashëm me një verë të shkëlqyer, duket sikur Gamepron ka plakur ashtu si duhet për ne profesionistët."

"
SneekiBoi JacobsonPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim nuk dija çfarë të prisja, por përvoja e piraterisë ishte një përvojë e mrekullueshme!"

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Aurora AldredPërdorues me përvojë

"Pse dikush refuzon të përdorë Gamepron? Likeshtë si të refuzosh para falas!"

"
Caroline LivingstonHacker profesionist

"Unë kam pasur mjaft hacks & cheats pa shkëlqim, e cila është arsyeja pse unë gjithmonë dyqan në Gamepron."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Elodie McintyrePërdoruesi për herë të parë

"Ju mund të përfitoni nga këto mjete edhe nëse jeni fillestar si unë!"

"
Olly HumphriesHacker profesionist

"Gamepron ofron mashtrime të pazbuluara, që është gjithçka që kam dashur ndonjëherë."

"
Bronte BonnerPërdoruesi për herë të parë

"Pavarësisht nëse është një Aimbot ose Wallhack / ESP, Gamepron do të ketë diçka që ju kërkoni."

"
Joanne MerrittPërdorues me përvojë

"Hakerat me përvojë dhe me përvojë do të duan ende atë që Gamepron ka për të ofruar."

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Millie CortezHacker profesionist

"Pse nuk do të dëshironit të hakonit me Gamepron? Ata e kryejnë punën siç duhet."

"
Mjegullt NievesPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha skeptik, por mësova shumë shpejt që Gamepron është më i miri."

"
Arnold BowersHacker profesionist

"Pjesa më e mirë për Gamepron duhet të jetë e gjithë shkathtësia që ata kanë për të ofruar."

"
Ema WalshPërdorimi i herës së parë

"Unë prisja të hidhesha te ujqërit, por Gamepron e bëri procesin e shkarkimit / instalimit shumë të thjeshtë."

"
Hanna KinneyPërdorues me përvojë

"Ndërsa shumica e zhvilluesve të hakut do të më linin të kalbet, mbështetja ndaj klientit më ndihmoi!"

"
Dominik YuHacker profesionist

"Kur kam pyetje mund të pres që Mbështetja e Klientit të më japë ndihmën e nevojshme!"

"
Shigjetari GarrettPërdoruesi për herë të parë

"Si një përdorues për herë të parë, Gamepron e bëri shumë të lehtë për të kuptuar se si funksionon pirateria."

"
Arley GrahamPërdorues me përvojë

"Me karakteristika të mahnitshme dhe një pikë të shkëlqyeshme çmimi për t'u marrë parasysh, Gamepron mund të jetë në diçka."

"
Fusha e VerësHacker profesionist

"Lëreni profesionistët! Po shkatërroj njerëzit me të gjitha këto mashtrime dhe mashtrime."

"
Issa VargasPërdorues me përvojë

"Askush nga miqtë e mi nuk luan lojëra video, dhe unë duhet të përdorë Gamepron për të qëndruar konkurrues!"

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Kellan HessPërdoruesi për herë të parë

"Ka shumë lojëra për të zgjedhur këtu në Gamepron, kështu që nuk ka asnjë arsye për të refuzuar ndihmën e tyre."

"
Henri WardlePërdorues me përvojë

"Mendova se isha "njeriu i madh në kampus", kjo derisa të përdorja Gamepron!"

"
Lucas CostaHacker profesionist

"Ju do të humbni kaq shumë mundësi nëse nuk përfitoni nga Gamepron!"

"
Jusha PapaPërdorues me përvojë

"Ne nuk mund të jemi të gjithë të shkëlqyeshëm! Kjo përveç nëse të gjithë po përdorin Gamepron për të ecur përpara."

Menyja në lojë

Kur dëshironi një opsion relativisht të përballueshëm të hakut që do t'ju ndihmojë të fitoni më shumë, nuk ka asnjë mjet më të mirë për të besuar. Menuja në lojë është shembulli perfekt i kësaj, pasi do të shihni se sa e thjeshtë mund të jetë për të përdorur mashtrimet tona efektive këtu në Gamepron. Ju nuk keni nevojë të jeni një mësues kompjuteri për të përdorur hacks tona, dhe as nuk keni nevojë të keni hakuar në të kaluarën!

Mundësimi i të gjitha veçorive tona mahnitëse (si Radari 2D, Kontrolli i dukshëm, pa tërheqje, Qëllimi i Qetë, Modaliteti i Luftimit, etj.) Janë një klik larg me menunë tonë në lojë, kështu që mjetet tuaja do të jenë gjithmonë të gatshme.

Blerja e Aksesit
kolltuk pubg
kolltuk pubg

Fotografitë në lojë

FAQ

P1. A është mashtrimi i lehtë për t'u përdorur?

kjo mashtrim është shumë e lehtë dhe e thjeshtë për t'u përdorur. Ekzekutoni kutinë> Ekzekutoni lojën> Rregullo cilësimet tuaja> Luaj.

P2. A është prova e rrymës së mashtrimit?

Po, mund të transmetosh me këtë mashtrim dhe nuk do të jetë i dukshëm për shikuesit.

P3. A është mashtrimi i Brendshëm apo i Jashtëm?

A3 Ky mashtrim është i Brendshëm.

P4. A duhet të çaktivizoj mbrojtjen dhe anti-virusin për të përdorur mashtrimin?

Importantshtë e rëndësishme që mbrojtja të jetë me aftësi të kufizuara, veçanërisht boot-i i sigurt në BIOS që të jetë në gjendje ta përdorë këtë mashtrim pasi që të mos e kesh të paaftë do të përfundojë duke dhënë Gabim gjatë lëshimit.

P5. A vjen me një Spoofer Hwid?

Po, kjo mashtrim përfshin një spoofer hwid për përdoruesit e ndaluar hwid.

P6. A mund të luaj në rezolucion në ekran të plotë duke përdorur këtë mashtrim?

Po, ju mund të luani në ekran të plotë ose në ndonjë mënyrë tjetër rezolucioni.

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Mashtroni për pak kohë! Fitoni aksesin në PUBG Blue Hack për 1-Ditë

$ 11.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Po kërkoni të siguroni edhe disa fitore? Bleni një çelës produkti 1-javor nga Gamepron!

$ 50.00

Blerja e Aksesit

Aksesi 1 Muaj

Përkushtohuni vetes në artin e piraterisë dhe blini një Çelës Produkti 1-Mujor nga Gamepron Today!

$ 115.00

Blerja e Aksesit

Cilësia është përparësia jonë kryesore për çdo lëshim, dhe kjo tregon! Ne i jemi përkushtuar plotësisht cilësisë, prandaj GamePron është ende # 1.
Zbuloni haket më të mira PUBG të gjitha në një vend! Bleni një çelës produkti sot.

Gati për dominojnë me Hack-un tonë Blue PUBG?

  Statusi: Përditësimi