⬤   Statusi: online

Intel PUBG Hack

Intel PUBG Hack nga GamePron është perfekt për ata që përdorin një makinë të bazuar në Intel dhe kërkojnë pak “ndihmë” me aftësitë e tyre PUBG.

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Merrni pak shije të madhështisë në PUBG dhe fitoni akses në PUBG Intel Hack për 1-Ditë!

$ 25.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Po kërkoni pak më shumë sesa thjesht një shije madhështie? Merrni hyrjen 1-javore në PUBG Intel Cheat tonë!

$ 70.00

Blerja e Aksesit

Aksesi 1 Muaj

Disa përdorues janë në të për një kohë të gjatë, kjo është arsyeja pse ne ofrojmë Akses 1-Mujor në PUBG Intel Hack!

$ 125.00

Blerja e Aksesit

Përdorimi i mjeteve për të fituar një avantazh ndaj kundërshtarëve tuaj nuk ka qenë kurrë kaq i thjeshtë. Thjesht blini një çelës produkti, shkarkoni PUBG Cheat dhe më pas instalojeni atë në kompjuterin tuaj. Thatshtë kaq e lehtë me GamePron!

Informacione PUBG Intel Hack

PUBG Intel Hack ynë mbështetet nga Windows 10 dhe është i përshtatshëm vetëm për CPU Intel. Ndërsa këto mashtrime janë HWID të kyçura, kjo është për një arsye të mirë - ne ofrojmë një mundësi zhbllokimi HWID këtu në Intel si një shërbim shtesë për ata që kanë më shumë nevojë për të. Me më shumë karakteristika sesa do të shpresonit të shihni ndonjëherë në një PUBG Hack, Gamepron është bërë ofruesi më optimal i PUBG Cheats në internet. Kur dëshironi ta ktheni veten në një makinë pa ndërprerje fituese, mënyra më e lehtë për ta bërë këtë do të ishte përmes aplikimit të PUBG Intel Cheat tonë.

Kombinueshmëria
Vetëm CPU Intel
Operimit të Sistemit
Windows 10 (1903 20H2)
Gjuhe
Menuja angleze
Siguri
HWID I mbyllur
aksesorë
PĂ«rfshihet Spoofer

Vlerësimi i Hack: ✩

⬤   Statusi: online

Lehtësinë e përdorimit: ✩

karakteristika

Ka shumë karakteristika për t'u marrë parasysh në PUBG intel Hack këtu në Gamepron, të tilla si funksionet Visual dhe Aimbot. Ju mund të përdorni lloje të tilla si Enemy ESP (Kocka, Shëndet, Kontrolle të Shikimit, ...) për të gjetur kërcënime të mundshme në lojë, si dhe funksionin Enemy Info për të parë se në çfarë forme janë.

Visuals

 • Enemy ESP (Kockat, Skuadra / kontrolli miqĂ«sor)
 • Informacioni i Armikut (ShĂ«ndeti, Distanca)
 • Kontrollet e dukshmĂ«risĂ«
 • Artikulli ESP me filtra

aimbot

 • KujtesĂ« ose aimbot i miut
 • Rregullueshme FOV & Smooth
 • QĂ«llimi PĂ«rzgjedhja e kockave
 • Bllokoni shĂ«njestrĂ«n
 • ÇelĂ«sa tĂ« shumtĂ« aimbot
 • Kontrollet e dukshmĂ«risĂ«

TĂ« ndryshme

 • Rregullo Kick, Recoil
 • RCS (Sistemi i Kontrollit tĂ« TĂ«rheqjes)
 • Hack Radar

Rreth PUBG Intel

Ky mashtrim është tepër i lehtë për t'u përdorur dhe kjo është arsyeja pse fillestarët dhe veteranët janë gjithmonë të mirëpritur këtu në Gamepron. Ne kemi veçoritë e nevojshme për një haker me përvojë për të përfituar nga hacks tonë, por ne i mbajmë gjërat thjesht mjaft të thjeshta që një person mesatar të trajtojë procesin me lehtësi. Mashtrimi është i mbrojtur nga rryma, i fshehur në të gjithë programet regjistruese si OBS. Ju mund të luani PUBG në rezolucion të plotë të ekranit ndërsa përdorni PUBG Intel Cheat dhe ndërsa mund t'ju duhet të çaktivizoni mbrojtjen tuaj anti-mashtrim që mjeti të funksionojë në mënyrë të përsosur, të gjitha mjetet tona janë 100% të sigurta.

Blerja e Aksesit

Pse të përdorësh PUBG Intel mbi ofruesit e tjerë?

Gamepron do të garantojë cilësinë e mjeteve tona me çdo lëshim, pasi kurrë nuk do të guxonim të nxjerrim një produkt që nuk i plotëson standardet tona. Ne kemi ndryshuar mënyrën se si zhvilluesit e hack-ut lëshojnë mjetet e tyre si një e tërë pasi që shumica e kompanive duhet të ndjekin hapat tona dhe të përqendrohen në cilësinë mbi sasinë. Ne kemi një përzgjedhje të madhe të mjeteve për të zgjedhur këtu në Gamepron, por ne jemi në gjendje t'i ofrojmë ato pa dëmtuar cilësinë.

Nëse shqetësoheni nëse pirateria është “shumë” për tu trajtuar, mendoni përsëri! Ne donim të siguroheshim që të gjithë përdoruesit të ndiheshin të mirëpritur këtu në Gamepron.

Blerja e Aksesit
"
Jarod McpheePërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse nuk kam hakuar kurrë më parë, Gamepron e bëri të gjithë këtë një proces shumë të thjeshtë."

"
Aneesa CallahanPërdorues me përvojë

"Shumë më e butë se shumica e mjeteve të tjera që kam përdorur më parë, dhe më të fuqishme."

"
Alex BarrowHacker profesionist

"Si një haker profesionist kam shumë nevoja, të gjitha këto i plotëson Gamepron!"

"
Joan SilvaPërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse jam i ri në të gjitha këto, unë jam akoma shumë i kënaqur me rezultatet!"

"
Christopher VincentPërdorues me përvojë

"Hack-et nuk do të jenë gjithmonë të dobishme, përveç nëse jeni prej tyre nga Gamepron."

"
Lionët e RomësHacker profesionist

"Meqenëse nuk mund të mbështetem te shokët e mi të skuadrës, unë duhet të mbështetem te Gamepron për të mbetur konkurrues!"

"
Yousaf AminPërdoruesi për herë të parë

"Ju nuk duhet të jeni ekspert për të përdorur këto mjete, gjë që është një prekje e bukur."

"
Simon ChaneyPërdorues me përvojë

"Nga sa mund të them, Gamepron do të ketë një mjet për ju pavarësisht nga niveli i aftësive tuaja."

"
Nojus SniderHacker profesionist

"Mendoni për të gjitha ato fitore që mund të grumbulloni tani me një krisje Gamepron në anën tuaj!"

"
Calvin PricePërdoruesi për herë të parë

"Mos kini frikë të provoni këto mashtrime nëse jeni fillestar, pasi është shumë e thjeshtë."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Emmy RatcliffePërdorues me përvojë

"Vajzat haker bashkohen! Me Gamepron nuk më ndalon në të gjitha lojërat që dua."

"
Gemma JohnstonHacker profesionist

"Skena e piraterisë profesionale ka qenë në nevojë të dëshpëruar për një shërbim si Gamepron për mjaft kohë tani."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Meerab MirëPërdoruesi për herë të parë

"Ishte hera ime e parë duke hakuar dhe duhet ta pranoj, Gamepron i bëri gjërat LEHT!"

"
Myles ReidPërdorues me përvojë

"Si një haker me përvojë, është e sigurt të thuash Gamepron është ofruesi më i mirë në internet tani."

"
Alys WheelerHacker profesionist

"Pse të shqetësoheni me ato hacks dhe mashtrime të çmendura? Ju gjithmonë mund të mbështeteni në Gamepron për të kryer punën."

"
Daanish GreigPërdoruesi për herë të parë

"Nëse jeni një haker fillestar mos u shqetësoni, pasi Gamepron është i thjeshtë për t’u përdorur dhe për të përfituar."

"
Jaydan KavanaghPërdorues me përvojë

"Do të duhet të më mashtroni larg kompjuterit tim me këto mashtrime të aktivizuara!"

"
Miley EastwoodHacker profesionist

"Edhe pse ata më quajnë "Beastwood", kjo për shkak të mjeteve të mahnitshme nga Gamepron."

"
Jayda BarclayPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha shumë e frikësuar, por rezulton se Gamepron e bëri hackimin tepër të lehtë."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Jack DoddPërdorues me përvojë

"Unë e di se si funksionojnë hacks, që do të thotë se nuk kam asnjë problem t'i jap Gamepron një përmbledhje të shkëlqyeshme."

"
Catrina MckinneyHacker profesionist

"Nuk mund të kem asnjë gabim ndërsa pirateria dhe Gamepron është perfekte për këtë"

"
Artizanatit Sammy-JoPërdoruesi për herë të parë

"Mos lejoni që mendimi i piraterisë t'ju ndalojë të arrini qëllimet tuaja të lojërave."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Tiana OdlingHacker profesionist

"Ngjashëm me një verë të shkëlqyer, duket sikur Gamepron ka plakur ashtu si duhet për ne profesionistët."

"
SneekiBoi JacobsonPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim nuk dija çfarë të prisja, por përvoja e piraterisë ishte një përvojë e mrekullueshme!"

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Aurora AldredPërdorues me përvojë

"Pse dikush refuzon të përdorë Gamepron? Likeshtë si të refuzosh para falas!"

"
Caroline LivingstonHacker profesionist

"Unë kam pasur mjaft hacks & cheats pa shkëlqim, e cila është arsyeja pse unë gjithmonë dyqan në Gamepron."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Elodie McintyrePërdoruesi për herë të parë

"Ju mund të përfitoni nga këto mjete edhe nëse jeni fillestar si unë!"

"
Olly HumphriesHacker profesionist

"Gamepron ofron mashtrime të pazbuluara, që është gjithçka që kam dashur ndonjëherë."

"
Bronte BonnerPërdoruesi për herë të parë

"Pavarësisht nëse është një Aimbot ose Wallhack / ESP, Gamepron do të ketë diçka që ju kërkoni."

"
Joanne MerrittPërdorues me përvojë

"Hakerat me përvojë dhe me përvojë do të duan ende atë që Gamepron ka për të ofruar."

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Millie CortezHacker profesionist

"Pse nuk do të dëshironit të hakonit me Gamepron? Ata e kryejnë punën siç duhet."

"
Mjegullt NievesPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha skeptik, por mësova shumë shpejt që Gamepron është më i miri."

"
Arnold BowersHacker profesionist

"Pjesa më e mirë për Gamepron duhet të jetë e gjithë shkathtësia që ata kanë për të ofruar."

"
Ema WalshPërdorimi i herës së parë

"Unë prisja të hidhesha te ujqërit, por Gamepron e bëri procesin e shkarkimit / instalimit shumë të thjeshtë."

"
Hanna KinneyPërdorues me përvojë

"Ndërsa shumica e zhvilluesve të hakut do të më linin të kalbet, mbështetja ndaj klientit më ndihmoi!"

"
Dominik YuHacker profesionist

"Kur kam pyetje mund të pres që Mbështetja e Klientit të më japë ndihmën e nevojshme!"

"
Shigjetari GarrettPërdoruesi për herë të parë

"Si një përdorues për herë të parë, Gamepron e bëri shumë të lehtë për të kuptuar se si funksionon pirateria."

"
Arley GrahamPërdorues me përvojë

"Me karakteristika të mahnitshme dhe një pikë të shkëlqyeshme çmimi për t'u marrë parasysh, Gamepron mund të jetë në diçka."

"
Fusha e VerësHacker profesionist

"Lëreni profesionistët! Po shkatërroj njerëzit me të gjitha këto mashtrime dhe mashtrime."

"
Issa VargasPërdorues me përvojë

"Askush nga miqtë e mi nuk luan lojëra video, dhe unë duhet të përdorë Gamepron për të qëndruar konkurrues!"

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Kellan HessPërdoruesi për herë të parë

"Ka shumë lojëra për të zgjedhur këtu në Gamepron, kështu që nuk ka asnjë arsye për të refuzuar ndihmën e tyre."

"
Henri WardlePërdorues me përvojë

"Mendova se isha "njeriu i madh në kampus", kjo derisa të përdorja Gamepron!"

"
Lucas CostaHacker profesionist

"Ju do të humbni kaq shumë mundësi nëse nuk përfitoni nga Gamepron!"

"
Jusha PapaPërdorues me përvojë

"Ne nuk mund të jemi të gjithë të shkëlqyeshëm! Kjo përveç nëse të gjithë po përdorin Gamepron për të ecur përpara."

Menyja në lojë

Duke pasur menu të rrëmujshme dhe duke prishur përvojën tuaj të lojrave thith, gjë që është diçka që ne jemi duke e shmangur në mënyrë aktive këtu në Gamepron. Shumica e lojtarëve po hakojnë për herë të parë, gjë që ne mund ta kuptojmë plotësisht. Ne kemi marrë shpinën tuaj, dhe kjo do të thotë që ne do të mbajmë të drejtpërdrejtë procesin e piraterisë sa herë që është e mundur - nuk keni pse të instaloni manualisht asgjë dhe sigurisht nuk duhet të shqetësoheni për vendosjen e gjithçkaje në mënyrë të përsosur para se të mundësoni mjetin . Ndërsa shokët tuaj të skuadrës janë të zënë duke vrapuar drejt shkatërrimit të tyre të pashmangshëm, ju do të jeni të zënë me planifikimin e sulmit tuaj të ardhshëm dhe duke u përpjekur të identifikoni synimet më të prekshme!

Blerja e Aksesit
kolltuk pubg
menu pubg hack

Fotografitë në lojë

FAQ

P1. A është kjo mashtrim e lehtë për t'u përdorur?

Ky mashtrim është shumë i lehtë dhe i thjeshtë për t’u përdorur. Ekzekutoni kollitjen> Ekzekutoni lojën> Rregullo cilësimet tuaja> Luaj.

P2. A është kjo provë mashtrimi?

Po, mund të transmetosh me këtë mashtrim dhe nuk do të jetë i dukshëm për shikuesit.

P3. A është mashtrimi i Brendshëm apo i Jashtëm?

Ky mashtrim është i Brendshëm.

P4. A duhet të çaktivizoj mbrojtjen dhe anti-virusin për të përdorur mashtrimin?

Veryshtë shumë e rëndësishme që mbrojtja të jetë me aftësi të kufizuara, posaçërisht boot-i i sigurt në BIOS të jetë në gjendje ta përdorë këtë mashtrim pasi që të mos e kesh të paaftë do të përfundojë duke dhënë Gabim gjatë lëshimit.

P5. A vjen me Hwid Spoofer?

Po, kjo mashtrim përfshin një spoofer hwid për përdoruesit e ndaluar hwid.

P6. A mund të luaj në rezolucion të ekranit të plotë?

A6. Po, mund të luani në ekran të plotë ose në ndonjë mënyrë tjetër rezolucioni.

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Merrni pak shije të madhështisë në PUBG dhe fitoni akses në PUBG Intel Hack për 1-Ditë!

$ 25.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Po kërkoni pak më shumë sesa thjesht një shije madhështie? Merrni hyrjen 1-javore në PUBG Intel Cheat tonë!

$ 70.00

Blerja e Aksesit

Aksesi 1 Muaj

Disa përdorues janë në të për një kohë të gjatë, kjo është arsyeja pse ne ofrojmë Akses 1-Mujor në PUBG Intel Hack!

$ 125.00

Blerja e Aksesit

Lojtarët e çdo niveli aftësie do të përfitojnë nga përdorimi i këtij mjeti, pasi PUBG mund të mos falë - kurrë nuk do të bëni një gabim tjetër në situata thelbësore me Intel PUBG Hack tonë!
Bëhuni një Mbret i PUBG (ose Mbretëreshë!) Duke përdorur hacks tona yjore.

Gati për dominojnë me PUBG Intel Hack tonë?

⬤   Statusi: online