⬤   Statusi: online

Nvidia PUBG Hack

Nvidia PUBG Hack është ai që me siguri do t'ju shkatërrojë. Nga një Loot ESP i besueshëm, deri te një PUBG Wallhack, ky mashtrim i ka të gjitha.

Aksesi 1 ditor

Dëshironi të merrni akses në mashtrimet tona? Bleni Acesin 1-Ditor sot!

Jo aktualisht në dispozicion

Hyrja 1 javore

Ju mund të merrni qasje në PUBG Nvidia tonë për më gjatë nëse dëshironi, pse jo një javë?

Jo aktualisht në dispozicion

Hyrja 1 muaj

Ata që i janë përkushtuar artit të piraterisë me gjasë do të preferonin hyrjen 1-Muaj!

$ 80.00

Blerja e Aksesit

Lojtarët e tjerë do të përpiqen të kuptojnë se si keni arritur t'i vrisni, por pak e dinë që ju keni një armë të fshehtë në krah. Fitimi është një gjë e sigurt me Nvidia PUBG Hack

Informacione Hack PUBG Nvidia

PUBG (Battlefields Unknown Player) është një lojë Battle Royale që vendos tryezën për të gjithë titujt që kemi njohur dhe potencialisht i duam këto ditë. Ndërsa ka shumë lojëra të luftës royale për t'u marrë në konsideratë në kohët moderne, shumë pak prej tyre do të arrijnë të njëjtin nivel të popullaritetit si PUBG. Përdorimi i PUBG Nvidia Hack jo vetëm që do të garantojë që ju të shihni më shumë sukses gjatë lojës, por mund të përkthehet në rezultate edhe për shokët tuaj të skuadrës. Plotësisht i personalizueshëm dhe 100% i sigurt, ky është një PUBG Cheat që është krijuar për të zgjatur.

Kombinimi i CPU-së
Intel & AMD
Kombinimi i GPU-së
Vetëm GPU Nvidia!
Operimit të Sistemit
Windows 10 (1903 21H1)
Gjuhe
Anglisht / koreane / kineze
Siguri
HWID I mbyllur

Vlerësimi i Hack: ✩

⬤   Statusi: online

Lehtësinë e përdorimit: ✩

karakteristika

Të gjitha tiparet e përfshira në të janë aq të mira saqë do të dëshironi të merrni në konsideratë përdorimin e PUBG Hack tonë çdo herë që luani. Ka shumë veçori vizuale për tu marrë në konsideratë siç janë Enemy ESP, Enemy Info dhe Loot ESP dhe shumë veçori të tjera të dobishme për tu marrë në konsideratë.

Visuals

 • ESP e personalizueshme plotĂ«sisht
 • Bones
 • skelet
 • shĂ«ndetĂ«sor
 • armĂ«
 • Makina
 • Kufoma e Vdekjes
 • Pre
 • Paketa Airdrop
 • Kontroll i shikimit

aimbot

 • AsnjĂ« Aimbot i disponueshĂ«m me kĂ«tĂ« mashtrim

TĂ« ndryshme

 • AsnjĂ« Misc nĂ« dispozicion me kĂ«tĂ« mashtrim

Rreth PUBG Nvidia

PUBG Nvidia Hack ynë është ndërtuar me cilësi në mendje, në krahasim me shumë ofrues të tjerë të hackeve në internet që thjesht shqetësohen për të bërë para. Ju mund të mbështeteni në PUBG Nvidia Cheat tonë për t'ju ofruar karakteristika të personalizueshme që e bëjnë përvojën tuaj të lojërave dhe një përvojë të kënaqshme, pasi do të fitoni sipas dëshirës. Përdorni tiparin Radar për të kuptuar se ku ndodhen armiqtë, ose madje mundësoni opsionin Item ESP për të nuhatur ingranazhin më të mirë për veten tuaj!

Ka shumë mënyra për t'u afruar të luani PUBG me aktivizimin tonë PUBG Nvidia Hack, thjesht dijeni se do të hani shumë më tepër "Darka pule"!

Blerja e Aksesit

Pse të përdoret Gamepron mbi ofruesit e tjerë?

Ka shumë pak për të dalë në rrugën tuaj kur keni Gamepron në krah, pasi PUBG Hack ynë u krijua për t'ju kthyer në një makinë të llojeve të ndryshme. Ju mund të fitoni lojëra sipas dëshirës në çdo drejtim, pavarësisht nëse jeni duke luajtur Solo ose me një Skuadër është e parëndësishme - ne ju japim juve akses në të gjitha tiparet e nevojshme për t'i treguar armiqve tuaj se kush është shefi. Modaliteti i Luftimit çaktivizon të gjitha tiparet e plaçkitjes dhe përqendrohet në luftime, ndërsa Numri i Spektuar ju mban vigjilent se sa njerëz po shikojnë. Meqenëse kjo mashtrim është kaq e lehtë për t'u përdorur, ka pak arsye pse nuk do t'i jepnit një goditje!

Blerja e Aksesit
"
Jarod McpheePërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse nuk kam hakuar kurrë më parë, Gamepron e bëri të gjithë këtë një proces shumë të thjeshtë."

"
Aneesa CallahanPërdorues me përvojë

"Shumë më e butë se shumica e mjeteve të tjera që kam përdorur më parë, dhe më të fuqishme."

"
Alex BarrowHacker profesionist

"Si një haker profesionist kam shumë nevoja, të gjitha këto i plotëson Gamepron!"

"
Joan SilvaPërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse jam i ri në të gjitha këto, unë jam akoma shumë i kënaqur me rezultatet!"

"
Christopher VincentPërdorues me përvojë

"Hack-et nuk do të jenë gjithmonë të dobishme, përveç nëse jeni prej tyre nga Gamepron."

"
Lionët e RomësHacker profesionist

"Meqenëse nuk mund të mbështetem te shokët e mi të skuadrës, unë duhet të mbështetem te Gamepron për të mbetur konkurrues!"

"
Yousaf AminPërdoruesi për herë të parë

"Ju nuk duhet të jeni ekspert për të përdorur këto mjete, gjë që është një prekje e bukur."

"
Simon ChaneyPërdorues me përvojë

"Nga sa mund të them, Gamepron do të ketë një mjet për ju pavarësisht nga niveli i aftësive tuaja."

"
Nojus SniderHacker profesionist

"Mendoni për të gjitha ato fitore që mund të grumbulloni tani me një krisje Gamepron në anën tuaj!"

"
Calvin PricePërdoruesi për herë të parë

"Mos kini frikë të provoni këto mashtrime nëse jeni fillestar, pasi është shumë e thjeshtë."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Emmy RatcliffePërdorues me përvojë

"Vajzat haker bashkohen! Me Gamepron nuk më ndalon në të gjitha lojërat që dua."

"
Gemma JohnstonHacker profesionist

"Skena e piraterisë profesionale ka qenë në nevojë të dëshpëruar për një shërbim si Gamepron për mjaft kohë tani."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Meerab MirëPërdoruesi për herë të parë

"Ishte hera ime e parë duke hakuar dhe duhet ta pranoj, Gamepron i bëri gjërat LEHT!"

"
Myles ReidPërdorues me përvojë

"Si një haker me përvojë, është e sigurt të thuash Gamepron është ofruesi më i mirë në internet tani."

"
Alys WheelerHacker profesionist

"Pse të shqetësoheni me ato hacks dhe mashtrime të çmendura? Ju gjithmonë mund të mbështeteni në Gamepron për të kryer punën."

"
Daanish GreigPërdoruesi për herë të parë

"Nëse jeni një haker fillestar mos u shqetësoni, pasi Gamepron është i thjeshtë për t’u përdorur dhe për të përfituar."

"
Jaydan KavanaghPërdorues me përvojë

"Do të duhet të më mashtroni larg kompjuterit tim me këto mashtrime të aktivizuara!"

"
Miley EastwoodHacker profesionist

"Edhe pse ata më quajnë "Beastwood", kjo për shkak të mjeteve të mahnitshme nga Gamepron."

"
Jayda BarclayPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha shumë e frikësuar, por rezulton se Gamepron e bëri hackimin tepër të lehtë."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Jack DoddPërdorues me përvojë

"Unë e di se si funksionojnë hacks, që do të thotë se nuk kam asnjë problem t'i jap Gamepron një përmbledhje të shkëlqyeshme."

"
Catrina MckinneyHacker profesionist

"Nuk mund të kem asnjë gabim ndërsa pirateria dhe Gamepron është perfekte për këtë"

"
Artizanatit Sammy-JoPërdoruesi për herë të parë

"Mos lejoni që mendimi i piraterisë t'ju ndalojë të arrini qëllimet tuaja të lojërave."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Tiana OdlingHacker profesionist

"Ngjashëm me një verë të shkëlqyer, duket sikur Gamepron ka plakur ashtu si duhet për ne profesionistët."

"
SneekiBoi JacobsonPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim nuk dija çfarë të prisja, por përvoja e piraterisë ishte një përvojë e mrekullueshme!"

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Aurora AldredPërdorues me përvojë

"Pse dikush refuzon të përdorë Gamepron? Likeshtë si të refuzosh para falas!"

"
Caroline LivingstonHacker profesionist

"Unë kam pasur mjaft hacks & cheats pa shkëlqim, e cila është arsyeja pse unë gjithmonë dyqan në Gamepron."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Elodie McintyrePërdoruesi për herë të parë

"Ju mund të përfitoni nga këto mjete edhe nëse jeni fillestar si unë!"

"
Olly HumphriesHacker profesionist

"Gamepron ofron mashtrime të pazbuluara, që është gjithçka që kam dashur ndonjëherë."

"
Bronte BonnerPërdoruesi për herë të parë

"Pavarësisht nëse është një Aimbot ose Wallhack / ESP, Gamepron do të ketë diçka që ju kërkoni."

"
Joanne MerrittPërdorues me përvojë

"Hakerat me përvojë dhe me përvojë do të duan ende atë që Gamepron ka për të ofruar."

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Millie CortezHacker profesionist

"Pse nuk do të dëshironit të hakonit me Gamepron? Ata e kryejnë punën siç duhet."

"
Mjegullt NievesPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha skeptik, por mësova shumë shpejt që Gamepron është më i miri."

"
Arnold BowersHacker profesionist

"Pjesa më e mirë për Gamepron duhet të jetë e gjithë shkathtësia që ata kanë për të ofruar."

"
Ema WalshPërdorimi i herës së parë

"Unë prisja të hidhesha te ujqërit, por Gamepron e bëri procesin e shkarkimit / instalimit shumë të thjeshtë."

"
Hanna KinneyPërdorues me përvojë

"Ndërsa shumica e zhvilluesve të hakut do të më linin të kalbet, mbështetja ndaj klientit më ndihmoi!"

"
Dominik YuHacker profesionist

"Kur kam pyetje mund të pres që Mbështetja e Klientit të më japë ndihmën e nevojshme!"

"
Shigjetari GarrettPërdoruesi për herë të parë

"Si një përdorues për herë të parë, Gamepron e bëri shumë të lehtë për të kuptuar se si funksionon pirateria."

"
Arley GrahamPërdorues me përvojë

"Me karakteristika të mahnitshme dhe një pikë të shkëlqyeshme çmimi për t'u marrë parasysh, Gamepron mund të jetë në diçka."

"
Fusha e VerësHacker profesionist

"Lëreni profesionistët! Po shkatërroj njerëzit me të gjitha këto mashtrime dhe mashtrime."

"
Issa VargasPërdorues me përvojë

"Askush nga miqtë e mi nuk luan lojëra video, dhe unë duhet të përdorë Gamepron për të qëndruar konkurrues!"

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Kellan HessPërdoruesi për herë të parë

"Ka shumë lojëra për të zgjedhur këtu në Gamepron, kështu që nuk ka asnjë arsye për të refuzuar ndihmën e tyre."

"
Henri WardlePërdorues me përvojë

"Mendova se isha "njeriu i madh në kampus", kjo derisa të përdorja Gamepron!"

"
Lucas CostaHacker profesionist

"Ju do të humbni kaq shumë mundësi nëse nuk përfitoni nga Gamepron!"

"
Jusha PapaPërdorues me përvojë

"Ne nuk mund të jemi të gjithë të shkëlqyeshëm! Kjo përveç nëse të gjithë po përdorin Gamepron për të ecur përpara."

Menyja në lojë

Menuja në lojë është një përvojë e gjithanshme edhe për hakerat më fillestarë përreth. Ju nuk duhet të jeni një mësues feje mashtrimi për të kuptuar mjetin tonë, pasi PUBG Nvidia Cheat u ndërtua për t'i mbajtur gjërat thjesht. Ndërsa mashtrimi në vetvete nuk është i qëndrueshëm ndaj rrymës, ju përsëri mund të mbështeteni në të për t'ju ndihmuar të grumbulloni ato fitore në një mënyrë të shpejtë. Karakteristikat tona ESP janë të pajisura me disa opsione të shkurtoreve dhe ju mund të përdorni Modalitetin e Luftimit për të ndryshuar / fikur disa cilësime të caktuara shpejt dhe pa shqetësim. Ju nuk duhet të shqetësoheni për mungesën e veçorive apo edhe për kërcënimin e mundshëm të kapjes me Gamepron.

Blerja e Aksesit

Fotografitë në lojë

FAQ

P1. A është kjo mashtrim e lehtë për t'u përdorur?

Ky mashtrim është shumë i lehtë dhe i thjeshtë për t’u përdorur. Ekzekutoni kollitjen> Ekzekutoni lojën> Rregullo cilësimet tuaja> Luaj.

P2. A është kjo provë mashtrimi?

Po, kjo mashtrim është provë e transmetimit dhe do të jetë e padukshme për shikuesit.

P3. A funksionon në serverat Kakao?

Jo, kjo mashtrim funksionon vetëm në Steam.

P4. A duhet të çaktivizoj mbrojtjen dhe anti-virusin për të përdorur mashtrimin?

Importantshtë e rëndësishme që mbrojtja të jetë me aftësi të kufizuara, veçanërisht boot-i i sigurt në BIOS që të jetë në gjendje ta përdorë këtë mashtrim pasi që të mos e kesh të paaftë do të përfundojë duke dhënë Gabim gjatë lëshimit.

P5. A vjen me Hwid Spoofer?

Jo, kjo mashtrim nuk përfshin një mashtrues të shpejtë. Ne ofrojmë një spoofer të ndarë hwid për PUBG.

P6. A mund të luaj në rezolucion të ekranit të plotë?

Jo, nuk mund të luash në ekran të plotë.

Aksesi 1 ditor

Dëshironi të merrni akses në mashtrimet tona? Bleni Acesin 1-Ditor sot!

Jo aktualisht në dispozicion

Hyrja 1 javore

Ju mund të merrni qasje në PUBG Nvidia tonë për më gjatë nëse dëshironi, pse jo një javë?

Jo aktualisht në dispozicion

Hyrja 1 muaj

Ata që i janë përkushtuar artit të piraterisë me gjasë do të preferonin hyrjen 1-Muaj!

$ 80.00

Blerja e Aksesit

Bleni një çelës produkti për Nvidia PUBG Cheat tonë sot dhe filloni udhëtimin tuaj për në majë! Ju mund të zgjidhni të hakoni për aq kohë sa dëshironi kur punoni me GamePron.
Në fillim dukej e pamundur! Fitoni dorën e sipërme me Creed PUBG Hack tonë.

Gati për dominojnë me PUBG Nvidia Hack tonë?

⬤   Statusi: online