⬤   Statusi: online

WR PUBG Hack

Mos u shqetëso me asnjë nga ofruesit alternative të kollitjes që mund të gjesh në internet. GamePron ka hacket më të mira PUBG dhe do t'ju ndihmojë të fitoni sa më shumë ndeshje që dëshironi.

Aksesi 1 ditor

Merrni një shije të vogël se si është të jesh fitues - Bleni një Çelës Produkti 1-ditor sot!

Jo aktualisht në dispozicion

Hyrja 1 javore

Mos u mbani dhe lejoni që kundërshtarët tuaj të ndiejnë presionin - Bleni një Çelës Produkti 1-javor sot!

Jo aktualisht në dispozicion

Aksesi 1 Muaj

Nuk doni të shqetësoheni për humbjen e aksesit tuaj në GamePron? - Bleni një Çelës Produkti 1-mujor sot!

$ 240.00

Blerja e Aksesit

Bleni një çelës produkti sot dhe fitoni akses të menjëhershëm në mashtrimin PUBG WR. Nuk ka asnjë pritje të përfshirë - ju mund të zhyteni menjëherë në të!

Informacione Hack PUBG WR

Krijuar për Windows 10, PUBG WR është zgjidhja optimale e kollitjes për këdo që interesohet në Player Unknown's Battlegrounds. Ka shumë mashtrime për të zgjedhur, por pak do të plotësojnë standardet e gjetura këtu në GamePron. CPU-të e mbështetura për këtë mashtrim janë Intel dhe AMD, dhe ndërsa është HWID i kyçur, ju jepet gjithashtu hyrje në një Spoofer HWID. Ai punon në çdo version të PUBG dhe është përshtatja perfekte për të gjithë përdoruesit tanë që luajnë PUBG - kështu që herën tjetër kur luani dhe dëshironi ta trajtoni konkurrencën tuaj si fëmijë, thjesht aktivizoni hackimin tonë PUBG WR.

Kombinueshmëria
Intel & AMD
Operimit të Sistemit
Windows 10 (1903 20H2)
Gjuhe
Menuja angleze
Siguri
HWID I mbyllur

Vlerësimi i Hack: ✩

⬤   Statusi: online

Lehtësinë e përdorimit: ✩

karakteristika

Shumica e veçorive që ju doni në mjetet tona të tjera janë akoma të pranishme këtu. Ju mund të gjeni një tipar Player / Item ESP të përfshirë brenda, si dhe Informacionin e Lojtarit. PUBG Aimbot që vjen me këtë mjet është i patëmetë, dhe ju madje mund të përdorni të Radarit tonë Minimap / 2D.

Visuals

  • Player ESP (Kockat)
  • Informacioni i lojtarit (LargĂ«sia, ShĂ«ndeti)
  • Artikulli ESP me filtra

aimbot

  • Miu Aimbot

TĂ« ndryshme

  • Radar Minimap 2D

Rreth PUBG WR

Ne kemi zhvilluar këtë mjet për t'u përdorur në sistemet e Windows 10, dhe do të mbështesë CPU-të Intel dhe AMD. Vjen vetëm në anglisht dhe nuk ka rëndësi nëse keni të bëni me një ndalim të pajisjeve, si
ky mjet gjithashtu përfshin një spoofer HWID. Proofshtë provë transmetimi, kështu që mund ta përdorni ndërsa transmetoni drejtpërdrejt dhe shikuesit nuk do të kenë asnjë të dhënë! Mund të hyni në modalitetin e ekranit të plotë edhe me këtë mashtrim PUBG WR, kështu që nuk duhet të përpiqeni të shihni se çfarë po ndodh në ekran në modalitetin e dritares. Nuk është aspak e vështirë për tu përdorur, gjithçka që duhet të bëni është të regjistroheni duke përdorur ngarkuesin dhe të ndiqni udhëzimet.

Blerja e Aksesit

Pse të përdorësh PUBG WR mbi ofruesit e tjerë?

A do të vendosin klientët e tjerë në rend të parë, siç bëjmë këtu në GamePron? Duket sikur ka shumë kompani të ndryshme që përpiqen të marrin "duart" e tyre në kazan. Fatmirësisht, përdoruesit tashmë e dinë që ka një vend (dhe vetëm një vend!) Ku mund të drejtohen për hile të besueshme PUBG. Shpenzimi i parave për një mjet vetëm për t'ju dobësuar (dhe në disa raste, për t'ju zemëruar) mund të shmanget. E vetmja gjë që duhet të bësh është të punosh me mjetet që gjenden këtu në GamePron.

Blerja e Aksesit
"
Jarod McpheePërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse nuk kam hakuar kurrë më parë, Gamepron e bëri të gjithë këtë një proces shumë të thjeshtë."

"
Aneesa CallahanPërdorues me përvojë

"Shumë më e butë se shumica e mjeteve të tjera që kam përdorur më parë, dhe më të fuqishme."

"
Alex BarrowHacker profesionist

"Si një haker profesionist kam shumë nevoja, të gjitha këto i plotëson Gamepron!"

"
Joan SilvaPërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse jam i ri në të gjitha këto, unë jam akoma shumë i kënaqur me rezultatet!"

"
Christopher VincentPërdorues me përvojë

"Hack-et nuk do të jenë gjithmonë të dobishme, përveç nëse jeni prej tyre nga Gamepron."

"
Lionët e RomësHacker profesionist

"Meqenëse nuk mund të mbështetem te shokët e mi të skuadrës, unë duhet të mbështetem te Gamepron për të mbetur konkurrues!"

"
Yousaf AminPërdoruesi për herë të parë

"Ju nuk duhet të jeni ekspert për të përdorur këto mjete, gjë që është një prekje e bukur."

"
Simon ChaneyPërdorues me përvojë

"Nga sa mund të them, Gamepron do të ketë një mjet për ju pavarësisht nga niveli i aftësive tuaja."

"
Nojus SniderHacker profesionist

"Mendoni për të gjitha ato fitore që mund të grumbulloni tani me një krisje Gamepron në anën tuaj!"

"
Calvin PricePërdoruesi për herë të parë

"Mos kini frikë të provoni këto mashtrime nëse jeni fillestar, pasi është shumë e thjeshtë."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Emmy RatcliffePërdorues me përvojë

"Vajzat haker bashkohen! Me Gamepron nuk më ndalon në të gjitha lojërat që dua."

"
Gemma JohnstonHacker profesionist

"Skena e piraterisë profesionale ka qenë në nevojë të dëshpëruar për një shërbim si Gamepron për mjaft kohë tani."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Meerab MirëPërdoruesi për herë të parë

"Ishte hera ime e parë duke hakuar dhe duhet ta pranoj, Gamepron i bëri gjërat LEHT!"

"
Myles ReidPërdorues me përvojë

"Si një haker me përvojë, është e sigurt të thuash Gamepron është ofruesi më i mirë në internet tani."

"
Alys WheelerHacker profesionist

"Pse të shqetësoheni me ato hacks dhe mashtrime të çmendura? Ju gjithmonë mund të mbështeteni në Gamepron për të kryer punën."

"
Daanish GreigPërdoruesi për herë të parë

"Nëse jeni një haker fillestar mos u shqetësoni, pasi Gamepron është i thjeshtë për t’u përdorur dhe për të përfituar."

"
Jaydan KavanaghPërdorues me përvojë

"Do të duhet të më mashtroni larg kompjuterit tim me këto mashtrime të aktivizuara!"

"
Miley EastwoodHacker profesionist

"Edhe pse ata më quajnë "Beastwood", kjo për shkak të mjeteve të mahnitshme nga Gamepron."

"
Jayda BarclayPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha shumë e frikësuar, por rezulton se Gamepron e bëri hackimin tepër të lehtë."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Jack DoddPërdorues me përvojë

"Unë e di se si funksionojnë hacks, që do të thotë se nuk kam asnjë problem t'i jap Gamepron një përmbledhje të shkëlqyeshme."

"
Catrina MckinneyHacker profesionist

"Nuk mund të kem asnjë gabim ndërsa pirateria dhe Gamepron është perfekte për këtë"

"
Artizanatit Sammy-JoPërdoruesi për herë të parë

"Mos lejoni që mendimi i piraterisë t'ju ndalojë të arrini qëllimet tuaja të lojërave."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Tiana OdlingHacker profesionist

"Ngjashëm me një verë të shkëlqyer, duket sikur Gamepron ka plakur ashtu si duhet për ne profesionistët."

"
SneekiBoi JacobsonPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim nuk dija çfarë të prisja, por përvoja e piraterisë ishte një përvojë e mrekullueshme!"

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Aurora AldredPërdorues me përvojë

"Pse dikush refuzon të përdorë Gamepron? Likeshtë si të refuzosh para falas!"

"
Caroline LivingstonHacker profesionist

"Unë kam pasur mjaft hacks & cheats pa shkëlqim, e cila është arsyeja pse unë gjithmonë dyqan në Gamepron."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Elodie McintyrePërdoruesi për herë të parë

"Ju mund të përfitoni nga këto mjete edhe nëse jeni fillestar si unë!"

"
Olly HumphriesHacker profesionist

"Gamepron ofron mashtrime të pazbuluara, që është gjithçka që kam dashur ndonjëherë."

"
Bronte BonnerPërdoruesi për herë të parë

"Pavarësisht nëse është një Aimbot ose Wallhack / ESP, Gamepron do të ketë diçka që ju kërkoni."

"
Joanne MerrittPërdorues me përvojë

"Hakerat me përvojë dhe me përvojë do të duan ende atë që Gamepron ka për të ofruar."

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Millie CortezHacker profesionist

"Pse nuk do të dëshironit të hakonit me Gamepron? Ata e kryejnë punën siç duhet."

"
Mjegullt NievesPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha skeptik, por mësova shumë shpejt që Gamepron është më i miri."

"
Arnold BowersHacker profesionist

"Pjesa më e mirë për Gamepron duhet të jetë e gjithë shkathtësia që ata kanë për të ofruar."

"
Ema WalshPërdorimi i herës së parë

"Unë prisja të hidhesha te ujqërit, por Gamepron e bëri procesin e shkarkimit / instalimit shumë të thjeshtë."

"
Hanna KinneyPërdorues me përvojë

"Ndërsa shumica e zhvilluesve të hakut do të më linin të kalbet, mbështetja ndaj klientit më ndihmoi!"

"
Dominik YuHacker profesionist

"Kur kam pyetje mund të pres që Mbështetja e Klientit të më japë ndihmën e nevojshme!"

"
Shigjetari GarrettPërdoruesi për herë të parë

"Si një përdorues për herë të parë, Gamepron e bëri shumë të lehtë për të kuptuar se si funksionon pirateria."

"
Arley GrahamPërdorues me përvojë

"Me karakteristika të mahnitshme dhe një pikë të shkëlqyeshme çmimi për t'u marrë parasysh, Gamepron mund të jetë në diçka."

"
Fusha e VerësHacker profesionist

"Lëreni profesionistët! Po shkatërroj njerëzit me të gjitha këto mashtrime dhe mashtrime."

"
Issa VargasPërdorues me përvojë

"Askush nga miqtë e mi nuk luan lojëra video, dhe unë duhet të përdorë Gamepron për të qëndruar konkurrues!"

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Kellan HessPërdoruesi për herë të parë

"Ka shumë lojëra për të zgjedhur këtu në Gamepron, kështu që nuk ka asnjë arsye për të refuzuar ndihmën e tyre."

"
Henri WardlePërdorues me përvojë

"Mendova se isha "njeriu i madh në kampus", kjo derisa të përdorja Gamepron!"

"
Lucas CostaHacker profesionist

"Ju do të humbni kaq shumë mundësi nëse nuk përfitoni nga Gamepron!"

"
Jusha PapaPërdorues me përvojë

"Ne nuk mund të jemi të gjithë të shkëlqyeshëm! Kjo përveç nëse të gjithë po përdorin Gamepron për të ecur përpara."

Menyja në lojë

Nëse keni nevojë për një sulm të besueshëm PUBG që nuk do t'ju ndalojë, kërkimi juaj përfundimisht ka mbaruar. Përdorimi i menusë sonë në lojë do t'ju lejojë të specifikoni cilësimet tuaja të kollitjes, duke u dhënë përdoruesve kontroll të plotë mbi mënyrën se si ata dëshirojnë që ndeshja të dalë. Ju mund të aktivizoni të gjitha tiparet tuaja dhe t'i fiksoni ato deri në maksimum, ose të hakoni me pak më shumë "finesë" dhe të përpiqeni t'i joshni kundërshtarët tuaj në një ndjenjë false të sigurisë. Personalizoni përvojën tuaj të piraterisë dhe bashkohuni në argëtim! Bëhuni një anëtar i GamePron sot dhe do të shihni pse kaq shumë përdorues po kërkojnë me ngulmimet tona PUBG.

Blerja e Aksesit
pubg hack wr
pubg hack wr

Fotografitë në lojë

FAQ

P1. A është kjo mashtrim e lehtë për t'u përdorur?

A1 Ky mashtrim është shumë i lehtë dhe i thjeshtë për t’u përdorur. Ekzekutoni kutinë> Ekzekutoni lojën> Rregullo cilësimet tuaja> Luaj.

P2. A është kjo provë mashtrimi?

A2 Po, mund të transmetosh me këtë mashtrim dhe nuk do të jetë i dukshëm për shikuesit.

P3. A është mashtrimi i Brendshëm apo i Jashtëm?

A3 Ky mashtrim është i jashtëm me mbështetjen e ekranit të plotë, gjë që e bën atë gjithashtu të transmetueshëm

P4. A duhet të çaktivizoj mbrojtjen dhe anti-virusin për të përdorur mashtrimin?

A4 Importantshtë e rëndësishme që mbrojtja të jetë me aftësi të kufizuara, veçanërisht boot-i i sigurt në BIOS që të jetë në gjendje ta përdorë këtë mashtrim pasi që të mos e kesh të paaftë do të përfundojë duke dhënë Gabim gjatë lëshimit.

P5. A mund të luaj në rezolucion të ekranit të plotë?

A5 Po, kjo mashtrim mbështet rezolucionin në ekran të plotë.

Aksesi 1 ditor

Merrni një shije të vogël se si është të jesh fitues - Bleni një Çelës Produkti 1-ditor sot!

Jo aktualisht në dispozicion

Hyrja 1 javore

Mos u mbani dhe lejoni që kundërshtarët tuaj të ndiejnë presionin - Bleni një Çelës Produkti 1-javor sot!

Jo aktualisht në dispozicion

Aksesi 1 Muaj

Nuk doni të shqetësoheni për humbjen e aksesit tuaj në GamePron? - Bleni një Çelës Produkti 1-mujor sot!

$ 240.00

Blerja e Aksesit

GamePron gjithmonë do të përqendrohet në lëshimin e hacks PUBG me cilësi të lartë, kështu që pse të mos bashkoheni në ekip? Bleni një çelës produkti sot dhe shikoni pse përdoruesit e GamePron janë pothuajse të paprekshëm.

Gati për dominojnë me PUBG WR Hack tonë?

⬤   Statusi: online