⬤   Statusi: online

Intel Gjueti: Hack i përballjes

Jeni lodhur të vendosni midis plaçkës dhe hakmarrjes? Merrni më të mirën nga të dy botët me Intel Hunt: Showdown Hack!

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Fitoni hyrjen në Hunt: Showdown Intel Hack për 1 ditë dhe shikoni se çfarë kemi për të ofruar.

$ 18.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Nëse ndiheni sikur do t'ju duhet edhe më gjatë gjatë mashtrimit, gjithmonë mund të blini një çelës produkti 1-javor!

$ 65.00

Blerja e Aksesit

Aksesi 1 Muaj

Përdorni Hunt tonë: Showdown Intel Hack për aq kohë sa dëshironi! Bleni një çelës produkti 1-mujor sot.

$ 100.00

Blerja e Aksesit

Hunt: Showdown do t'ju testojë (dhe miqtë tuaj nëse është e zbatueshme!) Në mënyra të shumta, pasi nuk duhet të shikoni vetëm skuadrat kundërshtare. Nxirrni të dy monstrat dhe lojtarët e tjerë pa ndonjë shqetësim duke përdorur hack tonë: Hunt: Showdown!

Hunt: Informacione Inteligjente për Hackimin e Intel

Fitoni aksesin në të gjitha tiparet më të njohura që gjenden në një Hunt: Showdown Hack pikërisht këtu në GamePron! I zhvilluar për t’u përdorur në makineritë e bazuara në Intel, ky është një mjet që mbështet Windows 10 dhe vjen vetëm në anglisht. Megjithëse është HWID Locked, vjen me një Spoofer HWID për të shmangur ndalimet e mëparshme! Ajo përmban një Hunt të shquar: Showdown Aimbot, si dhe disa hacks vizuale në formën e Item dhe Enemy ESP. Me Prioritizimin e Kockave, Qëllimin e Qetë dhe një Rrethi të Rregullueshëm FOV, ju do të keni një shans të personalizoni plotësisht përvojën tuaj të piraterisë kur punoni me GamePron.

Kombinueshmëria
Vetëm Intel Cpu
Operimit të Sistemit
Windows 10 (1903 20H2)
Gjuhe
Menuja angleze
Siguri
HWID I mbyllur
aksesorë
PĂ«rfshihet Spoofer

Vlerësimi i Hack: ✩

⬤   Statusi: online

Lehtësinë e përdorimit: ✩

karakteristika

Gjueti ynë: Showdown Intel Aimbot ju lejon të konfiguroni mjetin në disa mënyra, duke ju lejuar të personalizoni mënyrat tuaja të mashtrimit. Karakteristika ESP mund të filtrohet për të treguar sende / lojtarë të veçantë, duke lejuar përdoruesit e GamePron të mësojnë më shumë rreth synimit të tyre me lehtësi.

Visuals

 • Enemy ESP (shumĂ« i rregullueshĂ«m, kocka)
 • Informacioni i Armikut (Kontrolli i vdekjes, LargĂ«sia, Grunts, Assassins, Spiders, Devils Water, Meatheads, Immolators, Leeches, Hellounds, Butchers)
 • Artikulli ESP (shumĂ« i rregullueshĂ«m, kurthe ariu, çelĂ«sa, kuti furnizimi (municion, shĂ«ndetĂ«sor, sende), armĂ« pĂ«rleshje, armĂ« tĂ« hedhura (llamba etj.), Objekte tĂ« shpĂ«rthyeshme, plaçkĂ« gjahtari, kuaj qĂ« vdesin, zogj, qen nĂ« kafaze, pulĂ« nĂ« kafaz , arkĂ« armĂ«sh, tĂ«rheqĂ«s, vaj, pika tĂ« nxjerrjes.)
 • Kontroll skuadre / miqesore

aimbot

 • Aimbot shumĂ« i konfigurueshĂ«m
 • Rregullueshme FOV dhe zbutjen e Humanizuar
 • Synoni pĂ«rzgjedhĂ«sin e eshtrave
 • Bllokoni shĂ«njestrĂ«n
 • Konfigurime tĂ« shumĂ«fishta me qĂ«llim
 • Hardware imituar miun aimbot (shumĂ« i sigurt!)
 • Punon nĂ« tĂ« gjithĂ« personazhet dhe NPC-tĂ«!

TĂ« ndryshme

 • No Sway
 • Pa pĂ«rhapje (me rrĂ«shqitĂ«sin e pĂ«rqindjes)

Rreth Hunt: Showdown Intel

GamePron do të shërbejë për përdoruesit tanë kur është e mundur, pasi ky është qëllimi i vetëm që do të ketë ndonjë zhvillues i denjë i kollitjes. Ne kemi siguruar që kjo mashtrim të jetë e lehtë për t'u përdorur, edhe pse është e rëndësishme të mbani mend se kjo mashtrim është i brendshëm. Ju madje mund të filloni të transmetoni ndërsa përdorni këtë mashtrim, pasi ne ofrojmë një opsion Streamproof që ju lejon të përdorni mjetin tonë pa i lënë shikuesit tuaj të dinë se po mashtroni! Theshtë mjeti perfekt për të mbajtur argëtuar fansat tuaj dhe është gjithashtu ideal për rastet kur thjesht dëshironi të fitoni disa lojëra më shumë se zakonisht.

Blerja e Aksesit

Pse të përdorni Hunt: Showdown Intel mbi ofruesit e tjerë?

Arsyeja që ju do ta favorizonit këtë mjet ndaj të tjerëve është e thjeshtë, pasi ofron shumë më tepër kur bëhet fjalë për cilësinë në fjalë. Ju ka të ngjarë të jeni mësuar të përdorni mjete pa shkëlqim që nuk kanë një bollëk karakteristikash për të punuar, por kjo kurrë nuk është problem me GamePron. Fakti që jeni duke përdorur një makinë të bazuar në Intel do të thotë gjithashtu se do të keni nevojë për një pajisje të përputhshme, dhe fatmirësisht, e keni gjetur. Jo vetëm kaq, por edhe mbështetja jonë për klientë është e pakonkurueshme! HWID Spoofer është përfshirë gjithashtu me mjetin, kështu që nuk ka nevojë të shqetësoheni për ndonjë ndalim që keni grumbulluar në të kaluarën me GamePron!

Blerja e Aksesit
"
Jarod McpheePërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse nuk kam hakuar kurrë më parë, Gamepron e bëri të gjithë këtë një proces shumë të thjeshtë."

"
Aneesa CallahanPërdorues me përvojë

"Shumë më e butë se shumica e mjeteve të tjera që kam përdorur më parë, dhe më të fuqishme."

"
Alex BarrowHacker profesionist

"Si një haker profesionist kam shumë nevoja, të gjitha këto i plotëson Gamepron!"

"
Joan SilvaPërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse jam i ri në të gjitha këto, unë jam akoma shumë i kënaqur me rezultatet!"

"
Christopher VincentPërdorues me përvojë

"Hack-et nuk do të jenë gjithmonë të dobishme, përveç nëse jeni prej tyre nga Gamepron."

"
Lionët e RomësHacker profesionist

"Meqenëse nuk mund të mbështetem te shokët e mi të skuadrës, unë duhet të mbështetem te Gamepron për të mbetur konkurrues!"

"
Yousaf AminPërdoruesi për herë të parë

"Ju nuk duhet të jeni ekspert për të përdorur këto mjete, gjë që është një prekje e bukur."

"
Simon ChaneyPërdorues me përvojë

"Nga sa mund të them, Gamepron do të ketë një mjet për ju pavarësisht nga niveli i aftësive tuaja."

"
Nojus SniderHacker profesionist

"Mendoni për të gjitha ato fitore që mund të grumbulloni tani me një krisje Gamepron në anën tuaj!"

"
Calvin PricePërdoruesi për herë të parë

"Mos kini frikë të provoni këto mashtrime nëse jeni fillestar, pasi është shumë e thjeshtë."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Emmy RatcliffePërdorues me përvojë

"Vajzat haker bashkohen! Me Gamepron nuk më ndalon në të gjitha lojërat që dua."

"
Gemma JohnstonHacker profesionist

"Skena e piraterisë profesionale ka qenë në nevojë të dëshpëruar për një shërbim si Gamepron për mjaft kohë tani."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Meerab MirëPërdoruesi për herë të parë

"Ishte hera ime e parë duke hakuar dhe duhet ta pranoj, Gamepron i bëri gjërat LEHT!"

"
Myles ReidPërdorues me përvojë

"Si një haker me përvojë, është e sigurt të thuash Gamepron është ofruesi më i mirë në internet tani."

"
Alys WheelerHacker profesionist

"Pse të shqetësoheni me ato hacks dhe mashtrime të çmendura? Ju gjithmonë mund të mbështeteni në Gamepron për të kryer punën."

"
Daanish GreigPërdoruesi për herë të parë

"Nëse jeni një haker fillestar mos u shqetësoni, pasi Gamepron është i thjeshtë për t’u përdorur dhe për të përfituar."

"
Jaydan KavanaghPërdorues me përvojë

"Do të duhet të më mashtroni larg kompjuterit tim me këto mashtrime të aktivizuara!"

"
Miley EastwoodHacker profesionist

"Edhe pse ata më quajnë "Beastwood", kjo për shkak të mjeteve të mahnitshme nga Gamepron."

"
Jayda BarclayPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha shumë e frikësuar, por rezulton se Gamepron e bëri hackimin tepër të lehtë."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Jack DoddPërdorues me përvojë

"Unë e di se si funksionojnë hacks, që do të thotë se nuk kam asnjë problem t'i jap Gamepron një përmbledhje të shkëlqyeshme."

"
Catrina MckinneyHacker profesionist

"Nuk mund të kem asnjë gabim ndërsa pirateria dhe Gamepron është perfekte për këtë"

"
Artizanatit Sammy-JoPërdoruesi për herë të parë

"Mos lejoni që mendimi i piraterisë t'ju ndalojë të arrini qëllimet tuaja të lojërave."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Tiana OdlingHacker profesionist

"Ngjashëm me një verë të shkëlqyer, duket sikur Gamepron ka plakur ashtu si duhet për ne profesionistët."

"
SneekiBoi JacobsonPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim nuk dija çfarë të prisja, por përvoja e piraterisë ishte një përvojë e mrekullueshme!"

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Aurora AldredPërdorues me përvojë

"Pse dikush refuzon të përdorë Gamepron? Likeshtë si të refuzosh para falas!"

"
Caroline LivingstonHacker profesionist

"Unë kam pasur mjaft hacks & cheats pa shkëlqim, e cila është arsyeja pse unë gjithmonë dyqan në Gamepron."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Elodie McintyrePërdoruesi për herë të parë

"Ju mund të përfitoni nga këto mjete edhe nëse jeni fillestar si unë!"

"
Olly HumphriesHacker profesionist

"Gamepron ofron mashtrime të pazbuluara, që është gjithçka që kam dashur ndonjëherë."

"
Bronte BonnerPërdoruesi për herë të parë

"Pavarësisht nëse është një Aimbot ose Wallhack / ESP, Gamepron do të ketë diçka që ju kërkoni."

"
Joanne MerrittPërdorues me përvojë

"Hakerat me përvojë dhe me përvojë do të duan ende atë që Gamepron ka për të ofruar."

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Millie CortezHacker profesionist

"Pse nuk do të dëshironit të hakonit me Gamepron? Ata e kryejnë punën siç duhet."

"
Mjegullt NievesPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha skeptik, por mësova shumë shpejt që Gamepron është më i miri."

"
Arnold BowersHacker profesionist

"Pjesa më e mirë për Gamepron duhet të jetë e gjithë shkathtësia që ata kanë për të ofruar."

"
Ema WalshPërdorimi i herës së parë

"Unë prisja të hidhesha te ujqërit, por Gamepron e bëri procesin e shkarkimit / instalimit shumë të thjeshtë."

"
Hanna KinneyPërdorues me përvojë

"Ndërsa shumica e zhvilluesve të hakut do të më linin të kalbet, mbështetja ndaj klientit më ndihmoi!"

"
Dominik YuHacker profesionist

"Kur kam pyetje mund të pres që Mbështetja e Klientit të më japë ndihmën e nevojshme!"

"
Shigjetari GarrettPërdoruesi për herë të parë

"Si një përdorues për herë të parë, Gamepron e bëri shumë të lehtë për të kuptuar se si funksionon pirateria."

"
Arley GrahamPërdorues me përvojë

"Me karakteristika të mahnitshme dhe një pikë të shkëlqyeshme çmimi për t'u marrë parasysh, Gamepron mund të jetë në diçka."

"
Fusha e VerësHacker profesionist

"Lëreni profesionistët! Po shkatërroj njerëzit me të gjitha këto mashtrime dhe mashtrime."

"
Issa VargasPërdorues me përvojë

"Askush nga miqtë e mi nuk luan lojëra video, dhe unë duhet të përdorë Gamepron për të qëndruar konkurrues!"

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Kellan HessPërdoruesi për herë të parë

"Ka shumë lojëra për të zgjedhur këtu në Gamepron, kështu që nuk ka asnjë arsye për të refuzuar ndihmën e tyre."

"
Henri WardlePërdorues me përvojë

"Mendova se isha "njeriu i madh në kampus", kjo derisa të përdorja Gamepron!"

"
Lucas CostaHacker profesionist

"Ju do të humbni kaq shumë mundësi nëse nuk përfitoni nga Gamepron!"

"
Jusha PapaPërdorues me përvojë

"Ne nuk mund të jemi të gjithë të shkëlqyeshëm! Kjo përveç nëse të gjithë po përdorin Gamepron për të ecur përpara."

Menyja në lojë

Pa një menu të denjë në lojë, nuk mund të bëni shumë kur bëhet fjalë për mashtrim. Ju duhet të bëni rregullime në lëvizje në shumicën e situatave, dhe kjo është arsyeja pse menuja jonë në lojë është një tipar kaq i rëndësishëm për t'u marrë parasysh. Pa të, ju nuk do të jeni në gjendje të bëni ndryshimet e kërkuara për t'ju vendosur në një pozicion fitues. Ju nuk duhet të ngarkoni vetëm Hunt: Showdown Intel Hack dhe të luteni që cilësimet bazë të funksionojnë për ju! Duke përdorur GamePron jeni duke hyrë në një botë mashtrimesh inovative (dhe efektive) për të gjitha lojërat tuaja të preferuara, pavarësisht nga sa kohë keni mashtruar.

Blerja e Aksesit
skuadrat hacks
menuja e kollitjes së skuadrës

Fotografitë në lojë

FAQ

P1. A është kjo mashtrim e lehtë për t'u përdorur?

A1 Ky mashtrim është shumë i lehtë dhe i thjeshtë për t’u përdorur. Ekzekutoni kutinë> Ekzekutoni lojën> Rregullo cilësimet tuaja> Luaj.

P2. A është kjo provë mashtrimi?

A2 Po, mund të transmetosh me këtë mashtrim dhe nuk do të jetë i dukshëm për shikuesit.

P3. A është mashtrimi i Brendshëm apo i Jashtëm?

A3 Ky mashtrim është i Brendshëm.

P4. A duhet të çaktivizoj mbrojtjen dhe anti-virusin për të përdorur mashtrimin?

A4 Importantshtë e rëndësishme që mbrojtja të jetë me aftësi të kufizuara, veçanërisht boot-i i sigurt në BIOS që të jetë në gjendje ta përdorë këtë mashtrim pasi që të mos e kesh të paaftë do të përfundojë duke dhënë Gabim gjatë lëshimit.

P5. A vjen me Hwid Spoofer?

A5. Po, kjo mashtrim përfshin një spoofer hwid për përdoruesit e ndaluar hwid.

P6. A mund të luaj në rezolucion të ekranit të plotë?

A6. Po, mund të përdoret në modalitetin e ekranit të plotë.

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Fitoni hyrjen në Hunt: Showdown Intel Hack për 1 ditë dhe shikoni se çfarë kemi për të ofruar.

$ 18.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Nëse ndiheni sikur do t'ju duhet edhe më gjatë gjatë mashtrimit, gjithmonë mund të blini një çelës produkti 1-javor!

$ 65.00

Blerja e Aksesit

Aksesi 1 Muaj

Përdorni Hunt tonë: Showdown Intel Hack për aq kohë sa dëshironi! Bleni një çelës produkti 1-mujor sot.

$ 100.00

Blerja e Aksesit

Megjithëse ka mënyra për të përsosur aftësitë tuaja natyrshëm, duke përdorur Intel Hunt: Showdown është opsioni më i lehtë për t'u marrë parasysh kur bëhet fjalë për të fituar tani. Ju nuk keni më nevojë të garoni me lojtarët e tjerë, pasi sapo të keni aktivizuar këtë mjet, ndeshja tashmë ka mbaruar.

Gati për dominojnë me Hunt-in tonë: Showdown Intel Hack?

⬤   Statusi: online