⬤   Statusi: online

Intel DeadSide Hack

Hack-u i duhur Deadside Intel do të ndryshojë qasjen tuaj të tërë!

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Zhvilloni një ndjesi për hackimin duke e testuar atë për 24 orë. Bleni një çelës produkti 1-ditor sot!

$ 18.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Një ditë thjesht nuk është e mjaftueshme për shumicën e përdoruesve tanë, gjë që ka kuptim. Bleni një çelës produkti 1-javor sot!

$ 65.00

Blerja e Aksesit

Aksesi 1 Muaj

Fitoni akses edhe më të gjatë në kolltukun tonë të patëmetë DeadSide Intel. Bleni një çelës produkti 1-mujor sot!

$ 100.00

Blerja e Aksesit

Disa lojtarë do të preferojnë lojën e fshehtë, ndërsa të tjerët do të marrin një qëndrim më agresiv. Sidoqoftë që keni ndërmend të luani, ju mund të mbështeteni te Deadside Intel Hack për t'ju mbajtur gati për një luftë!

Informacione për Hack-in e DeadSide Intel

Hack-et e thjeshta dhe të lehta për t’u përdorur të kësaj madhësie nuk janë të lehta për tu hasur, por kjo është ajo që e bën Gamepron kaq të veçantë! Kur jeni duke kërkuar një sulm të DeadSide që është plotësisht i pagabueshëm (do të thotë që nuk do të ndaloheni, edhe nëse është hera juaj e parë), DeadSide Intel është mashtrimi për ju. Shumica prej nesh ka një përvojë të keqe me piraterinë në të kaluarën, dhe kjo zakonisht i atribuohet përdorimit të mjeteve me cilësi të dobët. Përdorni mashtrimet më të mira të DeadSide të disponueshme në internet dhe punoni me Gamepron! Pavarësisht nëse është një DeadSide Aimbot, ESP, Wallhack, apo ndonjë veçori tjetër që ju nevojitet, shanset janë që ne ta kemi atë.

Kombinueshmëria
Vetëm Intel Cpu
Operimit të Sistemit
Windows 10 (1903 20H2)
Gjuhe
Menuja angleze
Siguri
HWID I mbyllur
aksesorë
PĂ«rfshihet Spoofer

Vlerësimi i Hack: ✩

⬤   Statusi: online

Lehtësinë e përdorimit: ✩

karakteristika

Përdorni Radarin për të ekspozuar vendndodhjet e armikut, si dhe tiparin ESP (Player dhe Item) për të parë nëpër sipërfaqe të forta. Çiftëzoji të gjitha këto së bashku me mundësitë e Removals dhe Aimbot dhe keni hack-in më të mirë të DeadSide që gjendet në internet! Gamepron ju keni mbuluar.

Visuals

 • Armiku ESP (kuti, kocka)
 • Informacioni i Armikut (shĂ«ndeti, largĂ«sia, arma, kufomat)
 • Artikulli ESP me filtra
 • Kontroll skuadre / miqesore

aimbot

 • Aimbot i rregullueshĂ«m FOV & Smooth
 • Kontrollet e dukshmĂ«risĂ«
 • PĂ«rzgjedhĂ«si i tasteve
 • Bllokoni shĂ«njestrĂ«n

TĂ« ndryshme

 • Hack Radar
 • No zbythje
 • No pĂ«rhapur
 • Zgjedhja minimale e lĂ«kundjes
 • MĂ«nyra betejĂ«!

Rreth DeadSide Inte

DeadSide Intel është vetëm për makineritë e bazuara në Intel (CPU e vetme e mbështetur), por për fat të mirë ato janë të shquara. Paaftësia e mbrojtjes dhe anti-virus do të lejojë që hack-i të funksionojë pa probleme, dhe refuzimi për ta bërë këtë mund të shkaktojë një problem me mjetin. Modaliteti i Transmetimit është i disponueshëm për të fshehur mënyrat tuaja të piraterisë nga shikuesit e transmetimit, dhe vetë mjeti është shumë i thjeshtë për t'u përdorur. Ju nuk keni nevojë të jeni ekspert për të përfituar sa më shumë nga DeadSide Intel, dhe gjithashtu mund ta luani në modalitetin e ekranit të plotë! Ky është një mashtrim i Brendshëm, dhe madje vjen me një Spoofer HWID për përdoruesit tanë të cilët janë ndaluar pajisjet në të kaluarën.

Blerja e Aksesit

Pse të përdorni DeadSide Intel mbi ofruesit e tjerë?

Ofruesit e tjerë shqetësohen vetëm për nxjerrjen e mashtrimeve dhe kthimin e fitimit, pasi ky është qëllimi kryesor për shumicën e konkurrentëve tanë. Ne nuk jemi përqendruar saktësisht në fitimin e parave, pasi sigurimi i përdoruesve tanë me mashtrimet më të mira të mundshme është qëllimi ynë kryesor. Gamepron është ofruesi i vetëm i hacks që dëshiron që përdoruesi të shijojë vërtet përvojën e tij, dhe kjo është ajo që na bën opsionin # 1 në internet! Pse do të shqetësonit me mashtrime të tjera DeadSide, kur DeadSide Intel ka absolutisht gjithçka që ju nevojitet gjithsesi? Përkushtohuni për një mjet që do t'ju shërbejë mirë për një herë!

Blerja e Aksesit
"
Jarod McpheePërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse nuk kam hakuar kurrë më parë, Gamepron e bëri të gjithë këtë një proces shumë të thjeshtë."

"
Aneesa CallahanPërdorues me përvojë

"Shumë më e butë se shumica e mjeteve të tjera që kam përdorur më parë, dhe më të fuqishme."

"
Alex BarrowHacker profesionist

"Si një haker profesionist kam shumë nevoja, të gjitha këto i plotëson Gamepron!"

"
Joan SilvaPërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse jam i ri në të gjitha këto, unë jam akoma shumë i kënaqur me rezultatet!"

"
Christopher VincentPërdorues me përvojë

"Hack-et nuk do të jenë gjithmonë të dobishme, përveç nëse jeni prej tyre nga Gamepron."

"
Lionët e RomësHacker profesionist

"Meqenëse nuk mund të mbështetem te shokët e mi të skuadrës, unë duhet të mbështetem te Gamepron për të mbetur konkurrues!"

"
Yousaf AminPërdoruesi për herë të parë

"Ju nuk duhet të jeni ekspert për të përdorur këto mjete, gjë që është një prekje e bukur."

"
Simon ChaneyPërdorues me përvojë

"Nga sa mund të them, Gamepron do të ketë një mjet për ju pavarësisht nga niveli i aftësive tuaja."

"
Nojus SniderHacker profesionist

"Mendoni për të gjitha ato fitore që mund të grumbulloni tani me një krisje Gamepron në anën tuaj!"

"
Calvin PricePërdoruesi për herë të parë

"Mos kini frikë të provoni këto mashtrime nëse jeni fillestar, pasi është shumë e thjeshtë."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Emmy RatcliffePërdorues me përvojë

"Vajzat haker bashkohen! Me Gamepron nuk më ndalon në të gjitha lojërat që dua."

"
Gemma JohnstonHacker profesionist

"Skena e piraterisë profesionale ka qenë në nevojë të dëshpëruar për një shërbim si Gamepron për mjaft kohë tani."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Meerab MirëPërdoruesi për herë të parë

"Ishte hera ime e parë duke hakuar dhe duhet ta pranoj, Gamepron i bëri gjërat LEHT!"

"
Myles ReidPërdorues me përvojë

"Si një haker me përvojë, është e sigurt të thuash Gamepron është ofruesi më i mirë në internet tani."

"
Alys WheelerHacker profesionist

"Pse të shqetësoheni me ato hacks dhe mashtrime të çmendura? Ju gjithmonë mund të mbështeteni në Gamepron për të kryer punën."

"
Daanish GreigPërdoruesi për herë të parë

"Nëse jeni një haker fillestar mos u shqetësoni, pasi Gamepron është i thjeshtë për t’u përdorur dhe për të përfituar."

"
Jaydan KavanaghPërdorues me përvojë

"Do të duhet të më mashtroni larg kompjuterit tim me këto mashtrime të aktivizuara!"

"
Miley EastwoodHacker profesionist

"Edhe pse ata më quajnë "Beastwood", kjo për shkak të mjeteve të mahnitshme nga Gamepron."

"
Jayda BarclayPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha shumë e frikësuar, por rezulton se Gamepron e bëri hackimin tepër të lehtë."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Jack DoddPërdorues me përvojë

"Unë e di se si funksionojnë hacks, që do të thotë se nuk kam asnjë problem t'i jap Gamepron një përmbledhje të shkëlqyeshme."

"
Catrina MckinneyHacker profesionist

"Nuk mund të kem asnjë gabim ndërsa pirateria dhe Gamepron është perfekte për këtë"

"
Artizanatit Sammy-JoPërdoruesi për herë të parë

"Mos lejoni që mendimi i piraterisë t'ju ndalojë të arrini qëllimet tuaja të lojërave."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Tiana OdlingHacker profesionist

"Ngjashëm me një verë të shkëlqyer, duket sikur Gamepron ka plakur ashtu si duhet për ne profesionistët."

"
SneekiBoi JacobsonPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim nuk dija çfarë të prisja, por përvoja e piraterisë ishte një përvojë e mrekullueshme!"

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Aurora AldredPërdorues me përvojë

"Pse dikush refuzon të përdorë Gamepron? Likeshtë si të refuzosh para falas!"

"
Caroline LivingstonHacker profesionist

"Unë kam pasur mjaft hacks & cheats pa shkëlqim, e cila është arsyeja pse unë gjithmonë dyqan në Gamepron."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Elodie McintyrePërdoruesi për herë të parë

"Ju mund të përfitoni nga këto mjete edhe nëse jeni fillestar si unë!"

"
Olly HumphriesHacker profesionist

"Gamepron ofron mashtrime të pazbuluara, që është gjithçka që kam dashur ndonjëherë."

"
Bronte BonnerPërdoruesi për herë të parë

"Pavarësisht nëse është një Aimbot ose Wallhack / ESP, Gamepron do të ketë diçka që ju kërkoni."

"
Joanne MerrittPërdorues me përvojë

"Hakerat me përvojë dhe me përvojë do të duan ende atë që Gamepron ka për të ofruar."

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Millie CortezHacker profesionist

"Pse nuk do të dëshironit të hakonit me Gamepron? Ata e kryejnë punën siç duhet."

"
Mjegullt NievesPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha skeptik, por mësova shumë shpejt që Gamepron është më i miri."

"
Arnold BowersHacker profesionist

"Pjesa më e mirë për Gamepron duhet të jetë e gjithë shkathtësia që ata kanë për të ofruar."

"
Ema WalshPërdorimi i herës së parë

"Unë prisja të hidhesha te ujqërit, por Gamepron e bëri procesin e shkarkimit / instalimit shumë të thjeshtë."

"
Hanna KinneyPërdorues me përvojë

"Ndërsa shumica e zhvilluesve të hakut do të më linin të kalbet, mbështetja ndaj klientit më ndihmoi!"

"
Dominik YuHacker profesionist

"Kur kam pyetje mund të pres që Mbështetja e Klientit të më japë ndihmën e nevojshme!"

"
Shigjetari GarrettPërdoruesi për herë të parë

"Si një përdorues për herë të parë, Gamepron e bëri shumë të lehtë për të kuptuar se si funksionon pirateria."

"
Arley GrahamPërdorues me përvojë

"Me karakteristika të mahnitshme dhe një pikë të shkëlqyeshme çmimi për t'u marrë parasysh, Gamepron mund të jetë në diçka."

"
Fusha e VerësHacker profesionist

"Lëreni profesionistët! Po shkatërroj njerëzit me të gjitha këto mashtrime dhe mashtrime."

"
Issa VargasPërdorues me përvojë

"Askush nga miqtë e mi nuk luan lojëra video, dhe unë duhet të përdorë Gamepron për të qëndruar konkurrues!"

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Kellan HessPërdoruesi për herë të parë

"Ka shumë lojëra për të zgjedhur këtu në Gamepron, kështu që nuk ka asnjë arsye për të refuzuar ndihmën e tyre."

"
Henri WardlePërdorues me përvojë

"Mendova se isha "njeriu i madh në kampus", kjo derisa të përdorja Gamepron!"

"
Lucas CostaHacker profesionist

"Ju do të humbni kaq shumë mundësi nëse nuk përfitoni nga Gamepron!"

"
Jusha PapaPërdorues me përvojë

"Ne nuk mund të jemi të gjithë të shkëlqyeshëm! Kjo përveç nëse të gjithë po përdorin Gamepron për të ecur përpara."

Menyja në lojë

Nëse jeni të sëmurë dhe të lodhur duke përdorur mashtrime të zhvilluara dobët DeadSide, këtu mund të bëni një ndryshim. Menuja jonë në lojë i jep përdoruesit përshtatjen e plotë të cilësimeve të tyre të kollitjes, që do të thotë që në thelb mund të bëni çfarë të dëshironi. Zgjidhni cilat artikuj dhe burime dëshironi të hiqen nga bota, ose madje rregulloni shpejtësinë / saktësinë e aimbotit tuaj DeadSide - numri i madh i opsioneve për të punuar është disi dërrmues! Mësoni mënyrat e piraterisë siç duhet duke përdorur një mjet me cilësi të lartë në çdo ndeshje, blini një çelës produkti për DeadSide Intel sot dhe shihni se sa i dobishëm mund të jetë menuja jonë në lojë.

Blerja e Aksesit
kollitem i vdekur
menu menu dayz

Fotografitë në lojë

FAQ

P1. A është kjo mashtrim e lehtë për t'u përdorur?

A1 Ky mashtrim është shumë i lehtë dhe i thjeshtë për t’u përdorur. Ekzekutoni kutinë> Ekzekutoni lojën> Rregullo cilësimet tuaja> Luaj.

P2. A është kjo provë mashtrimi?

A2 Po, mund të transmetosh me këtë mashtrim dhe nuk do të jetë i dukshëm për shikuesit.

P3. A është mashtrimi i Brendshëm apo i Jashtëm?

A3 Ky mashtrim është i Brendshëm.

P4. A duhet të çaktivizoj mbrojtjen dhe anti-virusin për të përdorur mashtrimin?

A4 Importantshtë e rëndësishme që mbrojtja të jetë me aftësi të kufizuara, veçanërisht boot-i i sigurt në BIOS që të jetë në gjendje ta përdorë këtë mashtrim pasi që të mos e kesh të paaftë do të përfundojë duke dhënë Gabim gjatë lëshimit.

P5. A vjen me Hwid Spoofer?

A5. Po, kjo mashtrim përfshin një spoofer hwid për përdoruesit e ndaluar hwid.

P6. A mund të luaj në rezolucion të ekranit të plotë?

A6. Po, mund të përdoret në modalitetin e ekranit të plotë.

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Zhvilloni një ndjesi për hackimin duke e testuar atë për 24 orë. Bleni një çelës produkti 1-ditor sot!

$ 18.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Një ditë thjesht nuk është e mjaftueshme për shumicën e përdoruesve tanë, gjë që ka kuptim. Bleni një çelës produkti 1-javor sot!

$ 65.00

Blerja e Aksesit

Aksesi 1 Muaj

Fitoni akses edhe më të gjatë në kolltukun tonë të patëmetë DeadSide Intel. Bleni një çelës produkti 1-mujor sot!

$ 100.00

Blerja e Aksesit

Nëse jeni duke u përpjekur të fitoni një avantazh masiv ndaj konkurrencës në Deadside, keni gjetur vendin e duhur. Tone Deadside Intel Hack është me tipare të plota dhe do t'ju lejojë të lulëzoni në të gjitha ndeshjet tuaja, pavarësisht me kë përputheni.
Gati për t'i kthyer gjërat një pikë? Fitoni hyrjen në Hacks tona të Deadside sot!

Gati për dominojnë me Hack-in tonë DeadSide?

⬤   Statusi: online