⬤   Statusi: online

Intel DayZ Hack

Çdo gjë është e mundur kur të keni mbështetjen tonë DayZ Intel Hack!

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Merrni mjetin për një provë makine dhe do të dashuroheni. Bleni një çelës produkti 1-ditor sot!

$ 25.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Ende nuk jeni i përkushtuar, por akoma nuk jeni gati të heqni dorë nga hyrja akoma? Bleni sot një çelës produkti 1-javor!

$ 85.00

Blerja e Aksesit

Aksesi 1 Muaj

Vetëm anëtarët më të përkushtuar të Gamepron do të kenë nevojë për këtë. Bleni një çelës produkti 1-mujor sot!

$ 155.00

Blerja e Aksesit

Pavarësisht nëse është qëllimi juaj ose vendndodhja e armiqve, ju mund të përdorni DayZ Intel Hack tonë për të fituar një avantazh në çdo skenar. Alwaysshtë gjithmonë mirë të mësoni më shumë rreth mjedisit tuaj, pasi kjo do t'ju ndihmojë të fitoni.

Informacione DayZ Intel Hack

DayZ do t'ju hedhë në mes të një apokalipsi mumje, dhe i takon lojtarit të kuptojë se çfarë të bëjë. Disa njerëz do të bashkohen me të tjerët dhe do të ndërtojnë baza, ndërsa disa do të mbesin të vetëm, gjëja për të mbajtur mend është se të gjithë kanë një qëllim, dhe ky qëllim është të mbijetojnë! Përdorimi i hack-it tonë DayZ Intel jo vetëm që do t'ju lejojë të mbijetoni për më gjatë, por madje mund të mbani një stil agresiv loje dhe akoma të keni sukses. Njerëzit priren të jenë të kujdesshëm kur luajnë DayZ, por mos u shqetësoni më!

Kombinueshmëria
Vetëm CPU Intel
Operimit të Sistemit
Windows 10 (1903 20H2)
Gjuhe
Menuja angleze
Siguri
HWID I mbyllur
aksesorë
PĂ«rfshihet Spoofer

Vlerësimi i Hack: ✩

⬤   Statusi: online

Lehtësinë e përdorimit: ✩

karakteristika

Hack-u ynë DayZ Intel përmban një Aimbot të mahnitshëm, ESP / Wallhack dhe karakteristika të tjera shtesë që do të ndihmojnë për të lundruar në apokalips shumë më lehtë. Do të gjeni gjithashtu veçori si Busulla, Shkarkimet, Modat e Motit, Zhbllokuesit e DLC-ve dhe disa veçori të tjera që do ta bëjnë lojën më të këndshme (dhe më të lehtë për tu fituar!).

Visuals

 • Armiku ESP (kuti)
 • Informacioni i Armikut (zombie, kafshĂ«, qytet)
 • Artikulli ESP me filtra

aimbot

 • Aimbot i rregullueshĂ«m FOV & Smooth
 • Kontrollet e dukshmĂ«risĂ«
 • Synoni pĂ«rzgjedhĂ«sin e kockave
 • KapĂ«rce zombiet

TĂ« ndryshme

 • MĂ«nyra e vrasjes
 • Hack Radar
 • Dita e ditĂ«s
 • No zbythje
 • Jo lĂ«kundje
 • Busull
 • Speedhack
 • Moti i pĂ«rsosur
 • Pa bar
 • Zhbllokuesi i DLC
 • Pamja e personit tĂ« 3-tĂ«
 • Banak me municion
 • MĂ«nyra e betejĂ«s
 • Modaliteti i lĂ«vizshĂ«m

Rreth DayZ Intel

DayZ Intel është perfekt për cilindo që përdor një CPU të bazuar në Intel, veçanërisht kur merrni parasysh "Modalitetin e Vrasjes" ekskluzivisht të disponueshëm. Humbja e përleshjeve me armë nuk është thjesht një opsion me këtë DayZ Hack të aktivizuar, dhe kjo është arsyeja pse është bërë opsioni ynë # 1! Ju mund të ndryshoni cilësimet e aimbotit DayZ deri në pikën ku ai do të kapërcejë plotësisht zombiet, duke u përqëndruar vetëm në lojtarët njerëzorë që përbëjnë më shumë një kërcënim. Në dispozicion në anglisht, ky produkt do të vijë me një Spoofer HWID të përfshirë. Ata prej jush që ju është ndaluar ID i pajisjes në të kaluarën mund të gëzoheni! Ju keni një qira të re në jetën tuaj në DayZ.

Blerja e Aksesit

Pse të përdorni DayZ Intel mbi ofruesit e tjerë?

Gamepron është ofruesi më optimal i hacks DayZ në internet dhe ju mund të pyesni cilindo nga përdoruesit tanë në lidhje me atë pretendim. Shumica e njerëzve që blejnë hacks e kanë bërë këtë për një kohë, dhe nga shumë burime të ndryshme, gjë që çon në zhgënjimin e tyre në shumicën e kohës. Në lidhje me rishikimet, të gjithë klientët tanë nuk kanë asgjë tjetër përveç gjërave pozitive për të thënë në lidhje me shërbimin dhe mjetet tona, kështu që pse të shqetësohemi duke kërkuar diku tjetër? Bleni një krisje DayZ që vërtet do t'ju ndihmojë të shkëlqeni, në krahasim me punën për pak para se të ndaloheni. Ka një arsye pse jemi # 1 në internet!

Blerja e Aksesit
"
Jarod McpheePërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse nuk kam hakuar kurrë më parë, Gamepron e bëri të gjithë këtë një proces shumë të thjeshtë."

"
Aneesa CallahanPërdorues me përvojë

"Shumë më e butë se shumica e mjeteve të tjera që kam përdorur më parë, dhe më të fuqishme."

"
Alex BarrowHacker profesionist

"Si një haker profesionist kam shumë nevoja, të gjitha këto i plotëson Gamepron!"

"
Joan SilvaPërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse jam i ri në të gjitha këto, unë jam akoma shumë i kënaqur me rezultatet!"

"
Christopher VincentPërdorues me përvojë

"Hack-et nuk do të jenë gjithmonë të dobishme, përveç nëse jeni prej tyre nga Gamepron."

"
Lionët e RomësHacker profesionist

"Meqenëse nuk mund të mbështetem te shokët e mi të skuadrës, unë duhet të mbështetem te Gamepron për të mbetur konkurrues!"

"
Yousaf AminPërdoruesi për herë të parë

"Ju nuk duhet të jeni ekspert për të përdorur këto mjete, gjë që është një prekje e bukur."

"
Simon ChaneyPërdorues me përvojë

"Nga sa mund të them, Gamepron do të ketë një mjet për ju pavarësisht nga niveli i aftësive tuaja."

"
Nojus SniderHacker profesionist

"Mendoni për të gjitha ato fitore që mund të grumbulloni tani me një krisje Gamepron në anën tuaj!"

"
Calvin PricePërdoruesi për herë të parë

"Mos kini frikë të provoni këto mashtrime nëse jeni fillestar, pasi është shumë e thjeshtë."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Emmy RatcliffePërdorues me përvojë

"Vajzat haker bashkohen! Me Gamepron nuk më ndalon në të gjitha lojërat që dua."

"
Gemma JohnstonHacker profesionist

"Skena e piraterisë profesionale ka qenë në nevojë të dëshpëruar për një shërbim si Gamepron për mjaft kohë tani."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Meerab MirëPërdoruesi për herë të parë

"Ishte hera ime e parë duke hakuar dhe duhet ta pranoj, Gamepron i bëri gjërat LEHT!"

"
Myles ReidPërdorues me përvojë

"Si një haker me përvojë, është e sigurt të thuash Gamepron është ofruesi më i mirë në internet tani."

"
Alys WheelerHacker profesionist

"Pse të shqetësoheni me ato hacks dhe mashtrime të çmendura? Ju gjithmonë mund të mbështeteni në Gamepron për të kryer punën."

"
Daanish GreigPërdoruesi për herë të parë

"Nëse jeni një haker fillestar mos u shqetësoni, pasi Gamepron është i thjeshtë për t’u përdorur dhe për të përfituar."

"
Jaydan KavanaghPërdorues me përvojë

"Do të duhet të më mashtroni larg kompjuterit tim me këto mashtrime të aktivizuara!"

"
Miley EastwoodHacker profesionist

"Edhe pse ata më quajnë "Beastwood", kjo për shkak të mjeteve të mahnitshme nga Gamepron."

"
Jayda BarclayPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha shumë e frikësuar, por rezulton se Gamepron e bëri hackimin tepër të lehtë."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Jack DoddPërdorues me përvojë

"Unë e di se si funksionojnë hacks, që do të thotë se nuk kam asnjë problem t'i jap Gamepron një përmbledhje të shkëlqyeshme."

"
Catrina MckinneyHacker profesionist

"Nuk mund të kem asnjë gabim ndërsa pirateria dhe Gamepron është perfekte për këtë"

"
Artizanatit Sammy-JoPërdoruesi për herë të parë

"Mos lejoni që mendimi i piraterisë t'ju ndalojë të arrini qëllimet tuaja të lojërave."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Tiana OdlingHacker profesionist

"Ngjashëm me një verë të shkëlqyer, duket sikur Gamepron ka plakur ashtu si duhet për ne profesionistët."

"
SneekiBoi JacobsonPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim nuk dija çfarë të prisja, por përvoja e piraterisë ishte një përvojë e mrekullueshme!"

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Aurora AldredPërdorues me përvojë

"Pse dikush refuzon të përdorë Gamepron? Likeshtë si të refuzosh para falas!"

"
Caroline LivingstonHacker profesionist

"Unë kam pasur mjaft hacks & cheats pa shkëlqim, e cila është arsyeja pse unë gjithmonë dyqan në Gamepron."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Elodie McintyrePërdoruesi për herë të parë

"Ju mund të përfitoni nga këto mjete edhe nëse jeni fillestar si unë!"

"
Olly HumphriesHacker profesionist

"Gamepron ofron mashtrime të pazbuluara, që është gjithçka që kam dashur ndonjëherë."

"
Bronte BonnerPërdoruesi për herë të parë

"Pavarësisht nëse është një Aimbot ose Wallhack / ESP, Gamepron do të ketë diçka që ju kërkoni."

"
Joanne MerrittPërdorues me përvojë

"Hakerat me përvojë dhe me përvojë do të duan ende atë që Gamepron ka për të ofruar."

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Millie CortezHacker profesionist

"Pse nuk do të dëshironit të hakonit me Gamepron? Ata e kryejnë punën siç duhet."

"
Mjegullt NievesPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha skeptik, por mësova shumë shpejt që Gamepron është më i miri."

"
Arnold BowersHacker profesionist

"Pjesa më e mirë për Gamepron duhet të jetë e gjithë shkathtësia që ata kanë për të ofruar."

"
Ema WalshPërdorimi i herës së parë

"Unë prisja të hidhesha te ujqërit, por Gamepron e bëri procesin e shkarkimit / instalimit shumë të thjeshtë."

"
Hanna KinneyPërdorues me përvojë

"Ndërsa shumica e zhvilluesve të hakut do të më linin të kalbet, mbështetja ndaj klientit më ndihmoi!"

"
Dominik YuHacker profesionist

"Kur kam pyetje mund të pres që Mbështetja e Klientit të më japë ndihmën e nevojshme!"

"
Shigjetari GarrettPërdoruesi për herë të parë

"Si një përdorues për herë të parë, Gamepron e bëri shumë të lehtë për të kuptuar se si funksionon pirateria."

"
Arley GrahamPërdorues me përvojë

"Me karakteristika të mahnitshme dhe një pikë të shkëlqyeshme çmimi për t'u marrë parasysh, Gamepron mund të jetë në diçka."

"
Fusha e VerësHacker profesionist

"Lëreni profesionistët! Po shkatërroj njerëzit me të gjitha këto mashtrime dhe mashtrime."

"
Issa VargasPërdorues me përvojë

"Askush nga miqtë e mi nuk luan lojëra video, dhe unë duhet të përdorë Gamepron për të qëndruar konkurrues!"

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Kellan HessPërdoruesi për herë të parë

"Ka shumë lojëra për të zgjedhur këtu në Gamepron, kështu që nuk ka asnjë arsye për të refuzuar ndihmën e tyre."

"
Henri WardlePërdorues me përvojë

"Mendova se isha "njeriu i madh në kampus", kjo derisa të përdorja Gamepron!"

"
Lucas CostaHacker profesionist

"Ju do të humbni kaq shumë mundësi nëse nuk përfitoni nga Gamepron!"

"
Jusha PapaPërdorues me përvojë

"Ne nuk mund të jemi të gjithë të shkëlqyeshëm! Kjo përveç nëse të gjithë po përdorin Gamepron për të ecur përpara."

Menyja në lojë

Rregulloni cilësimet e kollitjes DayZ për t'iu përshtatur nevojave tuaja në mënyrë perfekte duke përdorur mashtrimin tonë DayZ Intel. Pse do të pranonit për cilësimet e fabrikës të ndonjë mjeti? Gamepron vendos fuqinë në pëllëmbë të dorës duke të lejuar të vendosësh se cilat tipare janë aktivizuar, si dhe mënyrën se si do të funksionojnë. Rregulloni madhësinë e rrethit tuaj FOV brenda aimbotit DayZ, ose menaxhoni ngjyrën e cilësimeve tuaja ESP - opsionet e personalizimit duken të pafund kur mashtroni me DayZ Intel. Harrojeni duke u përpjekur të zhvilloni aftësitë tuaja të lojrave në mënyrën tradicionale dhe merreni me programin!

Blerja e Aksesit
hack dayz
menu menu dayz

Fotografitë në lojë

FAQ

P1. A është kjo mashtrim e lehtë për t'u përdorur?

A1 Ky mashtrim është shumë i lehtë dhe i thjeshtë për t’u përdorur. Ekzekutoni kutinë> Ekzekutoni lojën> Rregullo cilësimet tuaja> Luaj.

P2. A është kjo provë mashtrimi?

A2 Po, mund të transmetosh me këtë mashtrim dhe nuk do të jetë i dukshëm për shikuesit.

P3. A është mashtrimi i Brendshëm apo i Jashtëm?

A3 Ky mashtrim është i Brendshëm.

P4. A duhet të çaktivizoj mbrojtjen dhe anti-virusin për të përdorur mashtrimin?

A4 Importantshtë e rëndësishme që mbrojtja të jetë me aftësi të kufizuara, veçanërisht boot-i i sigurt në BIOS që të jetë në gjendje ta përdorë këtë mashtrim pasi që të mos e kesh të paaftë do të përfundojë duke dhënë Gabim gjatë lëshimit.

P5. A vjen me Hwid Spoofer?

A5. Po, kjo mashtrim përfshin një spoofer hwid për përdoruesit e ndaluar hwid.

P6. A mund të luaj në rezolucion të ekranit të plotë?

A6. Po, mund të përdoret në modalitetin e ekranit të plotë.

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Merrni mjetin për një provë makine dhe do të dashuroheni. Bleni një çelës produkti 1-ditor sot!

$ 25.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Ende nuk jeni i përkushtuar, por akoma nuk jeni gati të heqni dorë nga hyrja akoma? Bleni sot një çelës produkti 1-javor!

$ 85.00

Blerja e Aksesit

Aksesi 1 Muaj

Vetëm anëtarët më të përkushtuar të Gamepron do të kenë nevojë për këtë. Bleni një çelës produkti 1-mujor sot!

$ 155.00

Blerja e Aksesit

Edhe nëse jeni fillestar kur bëhet fjalë për hacks, ju mund të përfitoni nga mjetet tona. Ato janë të gjitha të thjeshta dhe të drejtpërdrejta, duke i dhënë edhe hakerit më të "gjelbër" një shans luftimi në internet! Ne jemi siguruesi # 1 i DayZ Hacks për një arsye.
Gati për të fituar më shumë? Bleni çelësin e produktit tuaj sot!

Gati për dominojnë me DayZ Intel Hack tonë?

⬤   Statusi: online