Statusi: Përditësimi

Olima Dayz Hack

Me DayZ Olima tonë Hack, ju mund të pushtoni edhe zombie edhe lojtarë!

Aksesi 1 ditor

Fitoni aksesin në hacks më të mira që paratë mund të blinin, pikërisht këtu! Bleni një Çelës Produkti 1-Ditor sot!

Jo aktualisht në dispozicion

Hyrja 1 javore

Gamepron është ofruesi kryesor i DayZ Hacks në internet për një arsye - Bleni një Çelës Produkti 1-Javor sot!

$ 50.00

Blerja e Aksesit

Aksesi 1 Muaj

Ju mund të fitoni qasje edhe më të gjatë nëse vendosni ta bëni këtë! Bleni një Çelës Produkti 1-Mujor sot!

$ 105.00

Blerja e Aksesit

DayZ do të hedhë shumë mbi ju, gjë që mund të duket dërrmuese për lojtarët e rinj. Pavarësisht nëse jeni i ri në lojë ose thjesht keni nevojë për një "nxitje" të vogël, ju mund të mbështeteni në DayZ Olima Hack tonë për të ofruar! Merrni ndihmën që ju nevojitet nga GamePron.

Informacione për Dayz Olima Hack

Importantshtë e rëndësishme të theksohet se Virtualizimi është një gjë e domosdoshme kur doni të përdorni versionin Olima të hacks tonë, madje edhe Dayz Cheats. Përdorimi i DayZ Olima Hack tonë është mënyra perfekte për të marrë në dorë mashtrime që nuk do të shkatërrojnë FPS tuaj, pasi jo të gjithë po punojnë me një kompjuter të fuqishëm për të luajtur lojëra. Nëse keni një kompjuter disi “të dobët” ose thjesht doni të keni FPS më të lartë të mundshëm, përdorimi i DayZ Olima Hack do të bëjë mrekulli! Ju mund ta filloni lojën në Steam ose Stand Alone dhe përsëri përdorni DayZ Hack tonë.

Kombinueshmëria
Intel & AMD
Operimit të Sistemit
Windows 10 (1803 ~ 1909)
Gjuhe
Menuja angleze
Siguri
HWID I mbyllur

Vlerësimi i Hack:

  Statusi: Përditësimi

Lehtësinë e përdorimit:

karakteristika

DayZ Wallhack-u ynë ofron Armikun dhe ESP-në e Artikullit, si dhe informacione mbi ESP-në (si distanca, skeleti, veshja, armët, municioni, ushqimi dhe ilaçet). DayZ Aimbot është gjithashtu mahnitës dhe përmban shumë mundësi për të zgjedhur, të tilla si Prioritizimi i Kockave dhe Rrethi i Rregullueshëm FOV. Shihni më shumë përparim me Gamepron!

Visuals

  • Armiku ESP (Kocka)
  • Informacioni i Armikut (Largësia, Zombitë, vendndodhja)
  • Artikulli ESP (Largësia, veshja, armët, municioni, ushqimi, mjekësia, çadrat, fuçitë)

aimbot

  • Aimbot (Largësia, Çelësi, Kocka)
  • Aimbot i rregullueshëm FOV

Të ndryshme

Se shpejti

Rreth Dayz Olima

DayZ Olima Hack-u ynë është shumë më i mirë se shumica e DayZ-ve të tjerë në treg tani, dhe kjo për shkak të gjithë punës që kemi bërë në të. Ne donim të siguronim që ky mashtrim ishte shumë i thjeshtë dhe i drejtpërdrejtë për të gjithë përdoruesit tanë fillestarë, kështu që është shumë i lehtë për t'u përdorur - gjithashtu mund të transmetoni ndërsa ky sulm është i aktivizuar, pasi shikuesit tuaj nuk do të mund të shohin mashtrimet e aktivizuara. DayZ Hack është i Jashtëm dhe do t'ju duhet të çaktivizoni mbrojtjet për ta përdorur atë, përndryshe një flamur i rremë mund të parandalojë funksionimin e mjetit.

Blerja e Aksesit

Pse të përdorni Dayz Olima mbi ofruesit e tjerë?

Nuk ka ndeshje për cilësinë e gjetur këtu në Gamepron, dhe kjo është arsyeja pse përdoruesit tanë nuk do të kërkojnë diku tjetër për nevojat e tyre DayZ Hack. Kur keni provuar një mjet tonin dhe e kuptoni llojin e cilësisë që ne mund të ofrojmë, nuk ka asnjë arsye pse të dëshironi të kërkoni diku tjetër! Ju madje mund të luani DayZ në ekran të plotë me aktivizuar DayZ Olima Hack, të cilin shumë ofrues nuk mund ta dorëzojnë vetë. Llogaritë tuaja janë gjithmonë të sigurta kur jeni duke punuar me hacks nga Gamepron, pasi të gjitha mashtrimet tona nuk zbulohen dhe do t'ju ndihmojnë të shmangni ndalimet pothuajse çdo herë.

Blerja e Aksesit
"
Jarod McpheePërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse nuk kam hakuar kurrë më parë, Gamepron e bëri të gjithë këtë një proces shumë të thjeshtë."

"
Aneesa CallahanPërdorues me përvojë

"Shumë më e butë se shumica e mjeteve të tjera që kam përdorur më parë, dhe më të fuqishme."

"
Alex BarrowHacker profesionist

"Si një haker profesionist kam shumë nevoja, të gjitha këto i plotëson Gamepron!"

"
Joan SilvaPërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse jam i ri në të gjitha këto, unë jam akoma shumë i kënaqur me rezultatet!"

"
Christopher VincentPërdorues me përvojë

"Hack-et nuk do të jenë gjithmonë të dobishme, përveç nëse jeni prej tyre nga Gamepron."

"
Lionët e RomësHacker profesionist

"Meqenëse nuk mund të mbështetem te shokët e mi të skuadrës, unë duhet të mbështetem te Gamepron për të mbetur konkurrues!"

"
Yousaf AminPërdoruesi për herë të parë

"Ju nuk duhet të jeni ekspert për të përdorur këto mjete, gjë që është një prekje e bukur."

"
Simon ChaneyPërdorues me përvojë

"Nga sa mund të them, Gamepron do të ketë një mjet për ju pavarësisht nga niveli i aftësive tuaja."

"
Nojus SniderHacker profesionist

"Mendoni për të gjitha ato fitore që mund të grumbulloni tani me një krisje Gamepron në anën tuaj!"

"
Calvin PricePërdoruesi për herë të parë

"Mos kini frikë të provoni këto mashtrime nëse jeni fillestar, pasi është shumë e thjeshtë."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Emmy RatcliffePërdorues me përvojë

"Vajzat haker bashkohen! Me Gamepron nuk më ndalon në të gjitha lojërat që dua."

"
Gemma JohnstonHacker profesionist

"Skena e piraterisë profesionale ka qenë në nevojë të dëshpëruar për një shërbim si Gamepron për mjaft kohë tani."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Meerab MirëPërdoruesi për herë të parë

"Ishte hera ime e parë duke hakuar dhe duhet ta pranoj, Gamepron i bëri gjërat LEHT!"

"
Myles ReidPërdorues me përvojë

"Si një haker me përvojë, është e sigurt të thuash Gamepron është ofruesi më i mirë në internet tani."

"
Alys WheelerHacker profesionist

"Pse të shqetësoheni me ato hacks dhe mashtrime të çmendura? Ju gjithmonë mund të mbështeteni në Gamepron për të kryer punën."

"
Daanish GreigPërdoruesi për herë të parë

"Nëse jeni një haker fillestar mos u shqetësoni, pasi Gamepron është i thjeshtë për t’u përdorur dhe për të përfituar."

"
Jaydan KavanaghPërdorues me përvojë

"Do të duhet të më mashtroni larg kompjuterit tim me këto mashtrime të aktivizuara!"

"
Miley EastwoodHacker profesionist

"Edhe pse ata më quajnë "Beastwood", kjo për shkak të mjeteve të mahnitshme nga Gamepron."

"
Jayda BarclayPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha shumë e frikësuar, por rezulton se Gamepron e bëri hackimin tepër të lehtë."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Jack DoddPërdorues me përvojë

"Unë e di se si funksionojnë hacks, që do të thotë se nuk kam asnjë problem t'i jap Gamepron një përmbledhje të shkëlqyeshme."

"
Catrina MckinneyHacker profesionist

"Nuk mund të kem asnjë gabim ndërsa pirateria dhe Gamepron është perfekte për këtë"

"
Artizanatit Sammy-JoPërdoruesi për herë të parë

"Mos lejoni që mendimi i piraterisë t'ju ndalojë të arrini qëllimet tuaja të lojërave."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Tiana OdlingHacker profesionist

"Ngjashëm me një verë të shkëlqyer, duket sikur Gamepron ka plakur ashtu si duhet për ne profesionistët."

"
SneekiBoi JacobsonPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim nuk dija çfarë të prisja, por përvoja e piraterisë ishte një përvojë e mrekullueshme!"

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Aurora AldredPërdorues me përvojë

"Pse dikush refuzon të përdorë Gamepron? Likeshtë si të refuzosh para falas!"

"
Caroline LivingstonHacker profesionist

"Unë kam pasur mjaft hacks & cheats pa shkëlqim, e cila është arsyeja pse unë gjithmonë dyqan në Gamepron."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Elodie McintyrePërdoruesi për herë të parë

"Ju mund të përfitoni nga këto mjete edhe nëse jeni fillestar si unë!"

"
Olly HumphriesHacker profesionist

"Gamepron ofron mashtrime të pazbuluara, që është gjithçka që kam dashur ndonjëherë."

"
Bronte BonnerPërdoruesi për herë të parë

"Pavarësisht nëse është një Aimbot ose Wallhack / ESP, Gamepron do të ketë diçka që ju kërkoni."

"
Joanne MerrittPërdorues me përvojë

"Hakerat me përvojë dhe me përvojë do të duan ende atë që Gamepron ka për të ofruar."

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Millie CortezHacker profesionist

"Pse nuk do të dëshironit të hakonit me Gamepron? Ata e kryejnë punën siç duhet."

"
Mjegullt NievesPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha skeptik, por mësova shumë shpejt që Gamepron është më i miri."

"
Arnold BowersHacker profesionist

"Pjesa më e mirë për Gamepron duhet të jetë e gjithë shkathtësia që ata kanë për të ofruar."

"
Ema WalshPërdorimi i herës së parë

"Unë prisja të hidhesha te ujqërit, por Gamepron e bëri procesin e shkarkimit / instalimit shumë të thjeshtë."

"
Hanna KinneyPërdorues me përvojë

"Ndërsa shumica e zhvilluesve të hakut do të më linin të kalbet, mbështetja ndaj klientit më ndihmoi!"

"
Dominik YuHacker profesionist

"Kur kam pyetje mund të pres që Mbështetja e Klientit të më japë ndihmën e nevojshme!"

"
Shigjetari GarrettPërdoruesi për herë të parë

"Si një përdorues për herë të parë, Gamepron e bëri shumë të lehtë për të kuptuar se si funksionon pirateria."

"
Arley GrahamPërdorues me përvojë

"Me karakteristika të mahnitshme dhe një pikë të shkëlqyeshme çmimi për t'u marrë parasysh, Gamepron mund të jetë në diçka."

"
Fusha e VerësHacker profesionist

"Lëreni profesionistët! Po shkatërroj njerëzit me të gjitha këto mashtrime dhe mashtrime."

"
Issa VargasPërdorues me përvojë

"Askush nga miqtë e mi nuk luan lojëra video, dhe unë duhet të përdorë Gamepron për të qëndruar konkurrues!"

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Kellan HessPërdoruesi për herë të parë

"Ka shumë lojëra për të zgjedhur këtu në Gamepron, kështu që nuk ka asnjë arsye për të refuzuar ndihmën e tyre."

"
Henri WardlePërdorues me përvojë

"Mendova se isha "njeriu i madh në kampus", kjo derisa të përdorja Gamepron!"

"
Lucas CostaHacker profesionist

"Ju do të humbni kaq shumë mundësi nëse nuk përfitoni nga Gamepron!"

"
Jusha PapaPërdorues me përvojë

"Ne nuk mund të jemi të gjithë të shkëlqyeshëm! Kjo përveç nëse të gjithë po përdorin Gamepron për të ecur përpara."

Menyja në lojë

Përdorni menunë tonë intuitivë në lojë për të bërë ndryshimet që dëshironi të shihni më shumë! Ju nuk duhet të pranoni cilësimet e aksioneve që kemi në dispozicion për DayZ Olima Hack tonë, pasi mund t'i merrni gjërat në duart tuaja - duke përdorur menunë në lojë ju lejon të bëni rregullime në të gjithë DayZ-in tonë. Karakteristikat e hack-ut. Ju mund të ndryshoni sa shpejt Aimbot do të synojë armiqtë, apo edhe thjesht të ndryshoni cilat opsione ESP do të shihni në ekranin tuaj. Numri i zgjedhjeve në dukje është i pafund, prandaj luani me menunë në lojë dhe gjeni kombinimin perfekt!

Blerja e Aksesit
hack dayz
hack dayz

Fotografitë në lojë

FAQ

P1. A është kjo mashtrim e lehtë për t'u përdorur?

A1 Ky mashtrim është shumë i lehtë dhe i thjeshtë për t’u përdorur. Kërkon regjistrim në hamall. Thjesht ndiqni "si të përdorim"

P2. A është kjo provë mashtrimi?

A2 Po, mund të transmetosh me këtë mashtrim dhe nuk do të jetë i dukshëm për shikuesit.

P3. A është mashtrimi i Brendshëm apo i Jashtëm?

A3 Ky mashtrim është i Jashtëm.

P4. A duhet të çaktivizoj mbrojtjen dhe anti-virusin për të përdorur mashtrimin?

A4 Importantshtë e rëndësishme që mbrojtja të jetë me aftësi të kufizuara, veçanërisht boot-i i sigurt në BIOS që të jetë në gjendje ta përdorë këtë mashtrim pasi që të mos e kesh të paaftë do të përfundojë duke dhënë Gabim gjatë lëshimit.

P5. A vjen me Hwid Spoofer?

A5. Jo, kjo mashtrim nuk përfshin një mashtrues të shpejtë. Ne ofrojmë një spoofer të veçantë hwid për Dayz

P6. A mund të luaj në rezolucion të ekranit të plotë?

A6. Po, ajo mbështet mënyrën në ekran të plotë.

Aksesi 1 ditor

Fitoni aksesin në hacks më të mira që paratë mund të blinin, pikërisht këtu! Bleni një Çelës Produkti 1-Ditor sot!

Jo aktualisht në dispozicion

Hyrja 1 javore

Gamepron është ofruesi kryesor i DayZ Hacks në internet për një arsye - Bleni një Çelës Produkti 1-Javor sot!

$ 50.00

Blerja e Aksesit

Aksesi 1 Muaj

Ju mund të fitoni qasje edhe më të gjatë nëse vendosni ta bëni këtë! Bleni një Çelës Produkti 1-Mujor sot!

$ 105.00

Blerja e Aksesit

Të gjitha mjetet tona janë optimizuar për të mbetur të pazbuluara gjatë përdorimit, kështu që nuk do të shqetësoheni kurrë për ndalimin. Siguria është një përparësi kur vendosni të hakoni me GamePron!
Thyej formën dhe hakoje në DayZ në mënyrën inteligjente! Bleni një çelës sot

Gati për dominojnë me Dayz Olima tonë Hack?

  Statusi: Përditësimi