⬤   Statusi: online

INTEL I vdekur nga Hack i Dritës

Dead by Daylight është një lojë tradicionale "ndjekje", por si mund të bëhesh zot?

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Zhbllokoni potencialin tuaj të vërtetë me hacks tona ndërsa luani Dead by Daylight. Bleni një çelës produkti 1-ditor sot!

$ 16.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Një ditë thjesht nuk është e mjaftueshme për shumicën e përdoruesve tanë, kështu që hakoni më gjatë. Bleni një çelës produkti 1-javor sot!

$ 65.00

Blerja e Aksesit

Aksesi 1 Muaj

Në këtë pikë, ne do t'ju konsideronim familjen këtu në Gamepron. Bleni një çelës produkti 1-mujor sot!

$ 110.00

Blerja e Aksesit

Përdorimi i të Vdekurit tonë nga Drita Intel Hack është mënyra më e lehtë për t'iu afruar kurbës së të mësuarit që vjen me këtë lojë. Nëse jeni duke e hapur lojën për herë të parë, mos u shqetësoni! Përdorimi i Hack Hoplit të Dead by Daylight tonë do të garantojë sukses.

TĂ« vdekur nga drita e informacionit Intel Hack

I vdekur nga drita e ditës është si një version ekstrem i fshehjes dhe kërkimit, megjithëse humbësit e kësaj loje do të pësojnë vdekje të dhimbshme. Kur nuk doni që dikush t'ju varet në një goditje të mishit dhe t'ju lërë të derdhni gjak, përdorimi i hack-it tonë të Vdekur nga Dita e Intel do të jetë bastja juaj më e mirë. Jo vetëm që do ta dini se nga po vjen sulmi, por ka edhe shumë karakteristika të përfshira që do t'ju lejojnë të shpëtoni të padëmtuar pothuajse çdo herë. Adhuruesit e lojërave horror gëzohen, pasi më në fund keni një sulm të besueshëm!

Kombinueshmëria
Vetëm CPU Intel
Operimit të Sistemit
Windows 10 (1903 20H2)
Gjuhe
Menuja angleze
Siguri
HWID I mbyllur
aksesorë
PĂ«rfshihet Spoofer

Vlerësimi i Hack: ✩

⬤   Statusi: online

Lehtësinë e përdorimit: ✩

karakteristika

Shmangni vrasësin (ose ekspozoni të mbijetuarit) duke përdorur opsionet Player dhe Item ESP, të dyja ju lejojnë të shihni lojtarët dhe sendet (çelësat, gjeneratorët, etj.) Përmes sipërfaqeve të forta. Enemy Info do t'ju tregojë bare në distancë dhe shëndet, ndërsa DBD Aimbot do t'ju mbajë vdekjeprurëse. Kontrolli i aftësive është gjithashtu i pranishëm!
.

Vizual

  • Armiku ESP
  • Informacioni i Armikut (kampe, vrasĂ«s)
  • Artikulli ESP me filtra
  • Shteti i lojtarit

aimbot

  • Elektrik dore aimbot

TĂ« ndryshme

  • Kontroll i pĂ«rsosur i aftĂ«sive

Rreth Dead by Daylight Intel

Transmetoni të gjitha ato që dëshironi kur aktivizohet kjo sulm, pasi Modaliteti i Transmetimit është një tipar i spikatur. Mashtrimi do të duhet të injektohet, dhe kjo do të kërkojë një mbivendosje Discord. Ky mjet është i Brendshëm dhe vjen me Spoofer-in e tij HWID, kështu që përdoruesit të cilëve u është ndaluar ID-ja e pajisjes më parë mund ta përdorin këtë mjet për ta kapërcyer atë. Sigurohuni që të çaktivizoni mbrojtjen dhe anti-virusin! Pa e bërë këtë, sulmi mund të bëhet i rremë dhe nuk do të funksionojë siç duhet. I zhvilluar për t’u përdorur në mënyrë rigoroze nga CPU-të Intel, ky mjet vjen në anglisht dhe do të ndryshojë të gjithë qasjen tuaj ndaj Dead by Daylight.

Blerja e Aksesit

Pse të përdorësh Dead by Daylight Intel mbi ofruesit e tjerë?

Ofruesit e tjerë nuk mund të ofrojnë cilësinë e gjetur në Gamepron, dhe kjo do të ishte e vërtetë për cilindo nga mjetet tona. Pamja e vdekur nga drita e ditës Intel ka çdo tipar nga i cili duhet të përfitojë përdoruesi mesatar i DBD, dhe pastaj disa më shumë mbi të. Ne jemi duke azhurnuar vazhdimisht mjetet që kemi nxjerrë tashmë, kështu që pavarësisht se sa e "vjetër" mund të duket një lojë, mjetet tona do të jenë të freskëta dhe gati për t'u përdorur. Ka një arsye pse të gjithë përdoruesit tanë janë të përkushtuar të përdorin mjetet Gamepron, dhe kjo sepse ne ofrojmë rezultatet më të mira - bëhuni vetë pjesë e familjes me një çelës produkti!

Blerja e Aksesit
"
Jarod McpheePërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse nuk kam hakuar kurrë më parë, Gamepron e bëri të gjithë këtë një proces shumë të thjeshtë."

"
Aneesa CallahanPërdorues me përvojë

"Shumë më e butë se shumica e mjeteve të tjera që kam përdorur më parë, dhe më të fuqishme."

"
Alex BarrowHacker profesionist

"Si një haker profesionist kam shumë nevoja, të gjitha këto i plotëson Gamepron!"

"
Joan SilvaPërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse jam i ri në të gjitha këto, unë jam akoma shumë i kënaqur me rezultatet!"

"
Christopher VincentPërdorues me përvojë

"Hack-et nuk do të jenë gjithmonë të dobishme, përveç nëse jeni prej tyre nga Gamepron."

"
Lionët e RomësHacker profesionist

"Meqenëse nuk mund të mbështetem te shokët e mi të skuadrës, unë duhet të mbështetem te Gamepron për të mbetur konkurrues!"

"
Yousaf AminPërdoruesi për herë të parë

"Ju nuk duhet të jeni ekspert për të përdorur këto mjete, gjë që është një prekje e bukur."

"
Simon ChaneyPërdorues me përvojë

"Nga sa mund të them, Gamepron do të ketë një mjet për ju pavarësisht nga niveli i aftësive tuaja."

"
Nojus SniderHacker profesionist

"Mendoni për të gjitha ato fitore që mund të grumbulloni tani me një krisje Gamepron në anën tuaj!"

"
Calvin PricePërdoruesi për herë të parë

"Mos kini frikë të provoni këto mashtrime nëse jeni fillestar, pasi është shumë e thjeshtë."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Emmy RatcliffePërdorues me përvojë

"Vajzat haker bashkohen! Me Gamepron nuk më ndalon në të gjitha lojërat që dua."

"
Gemma JohnstonHacker profesionist

"Skena e piraterisë profesionale ka qenë në nevojë të dëshpëruar për një shërbim si Gamepron për mjaft kohë tani."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Meerab MirëPërdoruesi për herë të parë

"Ishte hera ime e parë duke hakuar dhe duhet ta pranoj, Gamepron i bëri gjërat LEHT!"

"
Myles ReidPërdorues me përvojë

"Si një haker me përvojë, është e sigurt të thuash Gamepron është ofruesi më i mirë në internet tani."

"
Alys WheelerHacker profesionist

"Pse të shqetësoheni me ato hacks dhe mashtrime të çmendura? Ju gjithmonë mund të mbështeteni në Gamepron për të kryer punën."

"
Daanish GreigPërdoruesi për herë të parë

"Nëse jeni një haker fillestar mos u shqetësoni, pasi Gamepron është i thjeshtë për t’u përdorur dhe për të përfituar."

"
Jaydan KavanaghPërdorues me përvojë

"Do të duhet të më mashtroni larg kompjuterit tim me këto mashtrime të aktivizuara!"

"
Miley EastwoodHacker profesionist

"Edhe pse ata më quajnë "Beastwood", kjo për shkak të mjeteve të mahnitshme nga Gamepron."

"
Jayda BarclayPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha shumë e frikësuar, por rezulton se Gamepron e bëri hackimin tepër të lehtë."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Jack DoddPërdorues me përvojë

"Unë e di se si funksionojnë hacks, që do të thotë se nuk kam asnjë problem t'i jap Gamepron një përmbledhje të shkëlqyeshme."

"
Catrina MckinneyHacker profesionist

"Nuk mund të kem asnjë gabim ndërsa pirateria dhe Gamepron është perfekte për këtë"

"
Artizanatit Sammy-JoPërdoruesi për herë të parë

"Mos lejoni që mendimi i piraterisë t'ju ndalojë të arrini qëllimet tuaja të lojërave."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Tiana OdlingHacker profesionist

"Ngjashëm me një verë të shkëlqyer, duket sikur Gamepron ka plakur ashtu si duhet për ne profesionistët."

"
SneekiBoi JacobsonPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim nuk dija çfarë të prisja, por përvoja e piraterisë ishte një përvojë e mrekullueshme!"

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Aurora AldredPërdorues me përvojë

"Pse dikush refuzon të përdorë Gamepron? Likeshtë si të refuzosh para falas!"

"
Caroline LivingstonHacker profesionist

"Unë kam pasur mjaft hacks & cheats pa shkëlqim, e cila është arsyeja pse unë gjithmonë dyqan në Gamepron."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Elodie McintyrePërdoruesi për herë të parë

"Ju mund të përfitoni nga këto mjete edhe nëse jeni fillestar si unë!"

"
Olly HumphriesHacker profesionist

"Gamepron ofron mashtrime të pazbuluara, që është gjithçka që kam dashur ndonjëherë."

"
Bronte BonnerPërdoruesi për herë të parë

"Pavarësisht nëse është një Aimbot ose Wallhack / ESP, Gamepron do të ketë diçka që ju kërkoni."

"
Joanne MerrittPërdorues me përvojë

"Hakerat me përvojë dhe me përvojë do të duan ende atë që Gamepron ka për të ofruar."

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Millie CortezHacker profesionist

"Pse nuk do të dëshironit të hakonit me Gamepron? Ata e kryejnë punën siç duhet."

"
Mjegullt NievesPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha skeptik, por mësova shumë shpejt që Gamepron është më i miri."

"
Arnold BowersHacker profesionist

"Pjesa më e mirë për Gamepron duhet të jetë e gjithë shkathtësia që ata kanë për të ofruar."

"
Ema WalshPërdorimi i herës së parë

"Unë prisja të hidhesha te ujqërit, por Gamepron e bëri procesin e shkarkimit / instalimit shumë të thjeshtë."

"
Hanna KinneyPërdorues me përvojë

"Ndërsa shumica e zhvilluesve të hakut do të më linin të kalbet, mbështetja ndaj klientit më ndihmoi!"

"
Dominik YuHacker profesionist

"Kur kam pyetje mund të pres që Mbështetja e Klientit të më japë ndihmën e nevojshme!"

"
Shigjetari GarrettPërdoruesi për herë të parë

"Si një përdorues për herë të parë, Gamepron e bëri shumë të lehtë për të kuptuar se si funksionon pirateria."

"
Arley GrahamPërdorues me përvojë

"Me karakteristika të mahnitshme dhe një pikë të shkëlqyeshme çmimi për t'u marrë parasysh, Gamepron mund të jetë në diçka."

"
Fusha e VerësHacker profesionist

"Lëreni profesionistët! Po shkatërroj njerëzit me të gjitha këto mashtrime dhe mashtrime."

"
Issa VargasPërdorues me përvojë

"Askush nga miqtë e mi nuk luan lojëra video, dhe unë duhet të përdorë Gamepron për të qëndruar konkurrues!"

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Kellan HessPërdoruesi për herë të parë

"Ka shumë lojëra për të zgjedhur këtu në Gamepron, kështu që nuk ka asnjë arsye për të refuzuar ndihmën e tyre."

"
Henri WardlePërdorues me përvojë

"Mendova se isha "njeriu i madh në kampus", kjo derisa të përdorja Gamepron!"

"
Lucas CostaHacker profesionist

"Ju do të humbni kaq shumë mundësi nëse nuk përfitoni nga Gamepron!"

"
Jusha PapaPërdorues me përvojë

"Ne nuk mund të jemi të gjithë të shkëlqyeshëm! Kjo përveç nëse të gjithë po përdorin Gamepron për të ecur përpara."

Menyja në lojë

Kurrë më nuk do të jeni të detyruar të përdorni cilësimet e paracaktuara të fabrikës që vijnë me një krisje DBD. Një gjë që kemi mësuar gjatë shumë viteve të zhvillimit të hacks është se të gjithë kemi preferenca personale, që do të thotë se do të kemi cilësime të ndryshme të hakut. Disa njerëz do të preferojnë që Rrethi i tyre FOV të jetë më i madh, me shumë pak ESP në ekran, ndërsa të tjerët nuk duan një FOV të madh dhe sa më shumë ESP të jetë e mundur. Përkundër asaj që kompanitë e tjera janë duke thënë në lidhje me mashtrimin e tyre DBD, Gamepron është ofruesi i vetëm i hackeve DBD që shfaqin një menu të optimizuar në lojë. Bota është goca deti juaj me Gamepron!

Blerja e Aksesit
i vdekur nga hackimi i ditës
i vdekur nga hackimi i ditës
menu menu dayz

Fotografitë në lojë

Si punon kjo

P1. A është kjo mashtrim e lehtë për t'u përdorur?

A1 Ky mashtrim është shumë i lehtë dhe i thjeshtë për t’u përdorur. Ekzekutoni kutinë> Ekzekutoni lojën> Rregullo cilësimet tuaja> Luaj.

P2. A është kjo provë mashtrimi?

A2 Po, mund të transmetosh me këtë mashtrim dhe nuk do të jetë i dukshëm për shikuesit.

P3. A është mashtrimi i Brendshëm apo i Jashtëm?

A3 Ky mashtrim është i Brendshëm.

P4. A duhet të çaktivizoj mbrojtjen dhe anti-virusin për të përdorur mashtrimin?

A4 Importantshtë e rëndësishme që mbrojtja të jetë me aftësi të kufizuara, veçanërisht boot-i i sigurt në BIOS që të jetë në gjendje ta përdorë këtë mashtrim pasi që të mos e kesh të paaftë do të përfundojë duke dhënë Gabim gjatë lëshimit.

P5. A vjen me Hwid Spoofer?

A5. Po, kjo mashtrim përfshin një spoofer hwid për përdoruesit e ndaluar hwid.

P6. A mund të luaj në rezolucion të ekranit të plotë?

A6. Po, mund të përdoret në modalitetin e ekranit të plotë.

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Zhbllokoni potencialin tuaj të vërtetë me hacks tona ndërsa luani Dead by Daylight. Bleni një çelës produkti 1-ditor sot!

$ 16.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Një ditë thjesht nuk është e mjaftueshme për shumicën e përdoruesve tanë, kështu që hakoni më gjatë. Bleni një çelës produkti 1-javor sot!

$ 65.00

Blerja e Aksesit

Aksesi 1 Muaj

Në këtë pikë, ne do t'ju konsideronim familjen këtu në Gamepron. Bleni një çelës produkti 1-mujor sot!

$ 110.00

Blerja e Aksesit

Merrni parasysh se si luani përpara se të aktivizoni mashtrimin dhe do të shihni se sa i dobishëm mund të jetë. Qëllimi juaj do të jetë gjithmonë në pikë, dhe armiqtë nuk mund t'i fshihen syrit tuaj gjithë-shikues!
Bëni gjënë e duhur dhe blini një çelës produkti për veten tuaj sot!

Gati për dominojnë me Intel Hack tonë të Vdekur nga Dita?

⬤   Statusi: online