VDES NGA DITA Hacks

Adhuruesit e tmerrit mund të gëzohen, pasi kemi një Hack të besueshëm të Vdekur nga Daylight që përfshin Aimbot, ESP, Wall Hack dhe shumë veçori të tjera për të zgjedhur. Të mbijetosh nga vdekja nuk ka qenë kurrë kaq argëtuese!

JUMP TE Hacks

Tashmë keni blerë një Fortnite Hack? Gjeni hapat e ardhshëm këtu

Ju lutemi vini re: Para se të blini hacks tonë Dead by Daylight, sigurohuni që mjeti që po kërkoni të blini është azhurnuar së fundmi ose është akoma në internet. Ndërsa ne jemi gjithmonë duke azhurnuar mjetet tona, ka një vonesë në kohën e dorëzimit në disa situata; ndërsa është zakonisht i menjëhershëm, mund të zgjasë edhe disa orë. Të gjitha mjetet tona janë HWID të kyçura, që do të thotë që mund t'i përdorni vetëm në një kompjuter - sigurohuni që kompjuteri juaj është i pajtueshëm me të gjitha mjetet tona paraprakisht gjithashtu. Asnjë rimbursim nuk do të jepet sapo SHIKONI çelësin e produktit!

Të zgjedhurit tanë Vdekur nga Dritë Hacks

Të vdekur nga Daylight Hacks, Aimbot, Norecoil, ESP, Wall Hacks & More

Hoplit Hack

Mëso më shumë

Intel Hack

Mëso më shumë

Gamepron nuk rinovon automatikisht produktet. Kjo është një pagesë e vetme. Gamepron vetëm automatikisht rinovon anëtarësimet VIP, ju mund ta anuloni në çdo kohë.
Gamepron nuk ruan detajet e kartës së kreditit. Ato përpunohen përmes procesorëve tanë të pagesave.

Blej Vdekur nga Dritë Hacks në 4 Hapat

Të vdekur nga Daylight Hacks, Aimbot, Norecoil, ESP, Wall Hacks & More

1

Zgjidhni lojën që dëshironi të luani

Zgjidhni lojën për të cilën dëshironi të blini hacks nga zgjedhja jonë e gjerë

2

Zgjidhni hack që i përshtatet nevojës tuaj

Gjeni se cilat hacks do të përshtaten me nevojat tuaja në mënyrë të përkryer dhe zgjidhni ato

3

Paguani duke përdorur procesorin tonë ekskluziv të pagesave

Bëni pagesën tuaj duke përdorur procesorin tonë të sigurt dhe ekskluziv të pagesave (për të siguruar sigurinë e klientit)

4

Fitoni hyrjen në çelësin tuaj dhe shkarkoni të Vdekurit nga Hacks të Ditës!

Pasi të keni fituar qasje në çelësin e produktit tuaj, ju mund të shkarkoni Dead by Daylight Hack!

Pse të përdorni Gamepron Dead by Hack Daylight?

Dead by Daylight nuk është nga ato lojëra që mund të konsiderohen si një revole, megjithëse ka sigurisht mënyra që ju të fitoni një avantazh ndaj kundërshtarëve tuaj. Në fund të fundit Gamepron thjesht po përpiqet t'ju mbajë gjallë! Dead by Daylight është një lojë ku ju jeni ose një vrasës që përpiqeni të nxirrni një ekip të mbijetuarish ose anasjelltas - siç mund ta imagjinoni, ka shumë hapësirë ​​për ju që të përfitoni duke përdorur një Dead by Daylight Hack. Përdorimi i DBD Hacks jo vetëm që do t'ju ndihmojë të mbijetoni me lehtësi, por gjithashtu do të jeni në gjendje të vrisni edhe më lehtë! Pavarësisht nëse preferoni të luani si Vrasës apo Survivor është e parëndësishme, pasi të Vdekurit tanë nga Hëna e Ditës do t'ju ndihmojë pavarësisht.

Gamepron krijon mashtrime që janë menduar të konsiderohen "premium". Këto nuk janë mjetet falas që jeni mësuar të përdorni, pasi shumica e lojtarëve nuk janë të gatshëm të shpenzojnë para për hacks e tyre Dead by Daylight - këto janë zakonisht ata që ndalohen me nxitim ose thjesht nuk përfitojnë nga mashtron fare. Mjetet falas do të jenë gjithmonë një problem, pasi ose do të shkarkoni përmbajtje me qëllim të keq ose një program të padobishëm. Kur doni të dini se jeni duke marrë një të vdekur me cilësi të lartë nga Daylight Hack, Gamepron është zhvilluesi i vetëm i hack-ut ku mund të keni besim. Ne jemi pak të njëanshëm, padyshim, por nëse keni provuar ndonjë nga mjetet tona për veten tuaj do të thoni të njëjtën gjë.

Mjetet tona janë hartuar nga një ekip zhvilluesish të përkushtuar, të cilët të gjithë po punojnë gjatë gjithë kohës për të krijuar DBD Hacks më të besueshëm (ndër të tjera) te të cilat mund të mbështeteni. Edhe mjetet që kemi lëshuar tashmë azhurnohen vazhdimisht për të siguruar që ato jo vetëm që funksionojnë por janë akoma të sigurta që përdoruesit tanë t'i përdorin pa u ndaluar. Rightshtë e drejtë, të gjithë ju "Lojtarët Origjinal" me llogaritë 12-vjeçare në Steam nuk duhet të shqetësoheni për ndalimin!

Ne jemi mishërimi i hacks me cilësi të lartë, dhe kjo është arsyeja pse përdoruesit vazhdojnë të kthehen për më shumë. Me çdo lojë që lëshohet, ju mund të prisni që një mjet tjetër të shtohet në katalogun tonë! Kur doni hackime të fundit dhe të besueshëm për të gjithë titujt tuaj të preferuar, Gamepron është emri i vetëm që duhet të mbani mend - kjo është arsyeja pse ne jemi zgjedhja e qartë për të blerë nga Dead tuaj by Daylight Hacks.

  • Hack of Dead by Daylight Wall (ESP)
  • Informacioni i lojtarit Dead by Daylight ESP (Emri, shiritat shëndetësorë, distanca)
  • ESP i vdekur nga drita e ditës me filtra
  • I vdekur nga drita e diellit Aimbot
  • Sinjalizime paralajmëruese të armikut të vdekur nga drita e diellit
  • Modaliteti i super kërcimit i vdekur nga drita e ditës (nuk ka dëmtim të rënies kur aktivizohet).
  • I vdekur nga kocka e dritës së ditës dhe çelësi i synimit i konfigurueshëm.
  • Kompensuesi i Dead by Daylight Recoil
i vdekur nga hackimi i ditës
i vdekur nga hackimi i ditës
i vdekur nga hackimi i ditës

optimale Vdekur nga Dritë Kollitem karakteristika

Të vdekur nga Daylight Hacks, Aimbot, Norecoil, ESP, Wall Hacks & More

Hack of Dead by Daylight Wall (ESP)

Shihni lojtarët përmes sipërfaqeve solide dhe të errëta! Vendosni vrasësin ose të mbijetuarit edhe më lehtë duke dalë jashtë Dead by Daylight Player ESP.

Informacioni i lojtarit Dead by Daylight ESP (Emri, shiritat shëndetësorë, distanca)

Ndonjëherë shikimi i modelit të luajtësit nuk mjafton, prandaj ju lejojmë të dalloni informacione të tjera të dobishme ESP (emri, shiritat shëndetësorë dhe distanca)

ESP i vdekur nga drita e ditës me filtra

Artikulli ESP me filtra është i pranishëm në DBD Hack, duke ju dhënë mundësinë të shihni artikuj të dobishëm përmes mureve dhe sipërfaqeve të errëta

I vdekur nga drita e diellit Aimbot

Asnjëherë mos humbisni kur përdorni Dead me Daylight Aimbot, perfekt për ata që kënaqen duke përdorur vrasësit dhe të mbijetuarit.

Pista e vdekur nga plumbi i ditës (efektive në distanca të shkurtra dhe të mesme)

Ju mund të konfiguroni Dead by Daylight Aimbot që t’i përshtatet të gjitha nevojave tuaja, madje përfshin edhe Priorizimin e Kockave!

Sinjalizime paralajmëruese të armikut të vdekur nga drita e diellit

Ndërsa nuk është gjithmonë një problem, kur shfaqet do të jetë një problem. Shpëtoj prej tij me Kompensator Recoil përfshirë në DBD Hack tonë.

Modaliteti i super kërcimit Dead by Daylight (nuk ka dëme në rënie kur aktivizohet)

Funksioni Paralajmërim do të ketë një shfaqje të mesazhit paralajmërues në ekranin tuaj sa herë që një armik drejtohet drejt jush (ose është afër tij)

I vdekur nga kocka e dritës së ditës dhe çelësi i synimit i konfigurueshëm

Ju mund të konfiguroni Dead by Daylight Aimbot që t’i përshtatet të gjitha nevojave tuaja, madje përfshin edhe Priorizimin e Kockave!

Të vdekur nga drita e diellit kontrolle të dukshme

Ju mund të përdorni Dead me Daylight Aimbot për të parë kontrollet e dukshme në lidhje me thirrjet / lëkundjet tuaja - mungesa nuk është një opsion këtu!

Kompensuesi i Dead by Daylight Recoil

Ju mund të përdorni Dead me Daylight Aimbot për të parë kontrollet e dukshme në lidhje me thirrjet / lëkundjet tuaja - mungesa nuk është një opsion këtu!

Bëhuni lojtari më i mirë i vdekur nga drita e diellit në botë

 

Dead by Daylight është një lojë konkurruese, për të thënë të paktën. Likeshtë si një lojë virtuale e "fsheh dhe kërko", përveçse në vend që të gjendesh, të tërheq zvarrë përreth hartës nga një vrasës serik dhe të vendosesh në grepa mishi. Tingëllon si argëtim, apo jo? Bëni edhe më argëtues duke blerë aksesin te Dead by Daylight Hacks dhe duke fituar pavarësisht se në cilën anë jeni!

Gati për dominojnë Çdo lojë?
"
Jarod McpheePërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse nuk kam hakuar kurrë më parë, Gamepron e bëri të gjithë këtë një proces shumë të thjeshtë."

"
Aneesa CallahanPërdorues me përvojë

"Shumë më e butë se shumica e mjeteve të tjera që kam përdorur më parë, dhe më të fuqishme."

"
Alex BarrowHacker profesionist

"Si një haker profesionist kam shumë nevoja, të gjitha këto i plotëson Gamepron!"

"
Joan SilvaPërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse jam i ri në të gjitha këto, unë jam akoma shumë i kënaqur me rezultatet!"

"
Christopher VincentPërdorues me përvojë

"Hack-et nuk do të jenë gjithmonë të dobishme, përveç nëse jeni prej tyre nga Gamepron."

"
Lionët e RomësHacker profesionist

"Meqenëse nuk mund të mbështetem te shokët e mi të skuadrës, unë duhet të mbështetem te Gamepron për të mbetur konkurrues!"

"
Yousaf AminPërdoruesi për herë të parë

"Ju nuk duhet të jeni ekspert për të përdorur këto mjete, gjë që është një prekje e bukur."

"
Simon ChaneyPërdorues me përvojë

"Nga sa mund të them, Gamepron do të ketë një mjet për ju pavarësisht nga niveli i aftësive tuaja."

"
Nojus SniderHacker profesionist

"Mendoni për të gjitha ato fitore që mund të grumbulloni tani me një krisje Gamepron në anën tuaj!"

"
Calvin PricePërdoruesi për herë të parë

"Mos kini frikë të provoni këto mashtrime nëse jeni fillestar, pasi është shumë e thjeshtë."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Emmy RatcliffePërdorues me përvojë

"Vajzat haker bashkohen! Me Gamepron nuk më ndalon në të gjitha lojërat që dua."

"
Gemma JohnstonHacker profesionist

"Skena e piraterisë profesionale ka qenë në nevojë të dëshpëruar për një shërbim si Gamepron për mjaft kohë tani."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Meerab MirëPërdoruesi për herë të parë

"Ishte hera ime e parë duke hakuar dhe duhet ta pranoj, Gamepron i bëri gjërat LEHT!"

"
Myles ReidPërdorues me përvojë

"Si një haker me përvojë, është e sigurt të thuash Gamepron është ofruesi më i mirë në internet tani."

"
Alys WheelerHacker profesionist

"Pse të shqetësoheni me ato hacks dhe mashtrime të çmendura? Ju gjithmonë mund të mbështeteni në Gamepron për të kryer punën."

"
Daanish GreigPërdoruesi për herë të parë

"Nëse jeni një haker fillestar mos u shqetësoni, pasi Gamepron është i thjeshtë për t’u përdorur dhe për të përfituar."

"
Jaydan KavanaghPërdorues me përvojë

"Do të duhet të më mashtroni larg kompjuterit tim me këto mashtrime të aktivizuara!"

"
Miley EastwoodHacker profesionist

"Edhe pse ata më quajnë "Beastwood", kjo për shkak të mjeteve të mahnitshme nga Gamepron."

"
Jayda BarclayPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha shumë e frikësuar, por rezulton se Gamepron e bëri hackimin tepër të lehtë."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Jack DoddPërdorues me përvojë

"Unë e di se si funksionojnë hacks, që do të thotë se nuk kam asnjë problem t'i jap Gamepron një përmbledhje të shkëlqyeshme."

"
Catrina MckinneyHacker profesionist

"Nuk mund të kem asnjë gabim ndërsa pirateria dhe Gamepron është perfekte për këtë"

"
Artizanatit Sammy-JoPërdoruesi për herë të parë

"Mos lejoni që mendimi i piraterisë t'ju ndalojë të arrini qëllimet tuaja të lojërave."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Tiana OdlingHacker profesionist

"Ngjashëm me një verë të shkëlqyer, duket sikur Gamepron ka plakur ashtu si duhet për ne profesionistët."

"
SneekiBoi JacobsonPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim nuk dija çfarë të prisja, por përvoja e piraterisë ishte një përvojë e mrekullueshme!"

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Aurora AldredPërdorues me përvojë

"Pse dikush refuzon të përdorë Gamepron? Likeshtë si të refuzosh para falas!"

"
Caroline LivingstonHacker profesionist

"Unë kam pasur mjaft hacks & cheats pa shkëlqim, e cila është arsyeja pse unë gjithmonë dyqan në Gamepron."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Elodie McintyrePërdoruesi për herë të parë

"Ju mund të përfitoni nga këto mjete edhe nëse jeni fillestar si unë!"

"
Olly HumphriesHacker profesionist

"Gamepron ofron mashtrime 100% të pazbuluara, që është gjithçka që kam dashur ndonjëherë."

"
Bronte BonnerPërdoruesi për herë të parë

"Pavarësisht nëse është një Aimbot ose Wall Hack / ESP, Gamepron do të ketë diçka që ju kërkoni."

"
Joanne MerrittPërdorues me përvojë

"Hakerat me përvojë dhe me përvojë do të duan ende atë që Gamepron ka për të ofruar."

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Millie CortezHacker profesionist

"Pse nuk do të dëshironit të hakonit me Gamepron? Ata e kryejnë punën siç duhet."

"
Mjegullt NievesPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha skeptik, por mësova shumë shpejt që Gamepron është më i miri."

"
Arnold BowersHacker profesionist

"Pjesa më e mirë për Gamepron duhet të jetë e gjithë shkathtësia që ata kanë për të ofruar."

"
Ema WalshPërdorimi i herës së parë

"Unë prisja të hidhesha te ujqërit, por Gamepron e bëri procesin e shkarkimit / instalimit shumë të thjeshtë."

"
Hanna KinneyPërdorues me përvojë

"Ndërsa shumica e zhvilluesve të hakut do të më linin të kalbet, mbështetja ndaj klientit më ndihmoi!"

"
Dominik YuHacker profesionist

"Kur kam pyetje mund të pres që Mbështetja e Klientit të më japë ndihmën e nevojshme!"

"
Shigjetari GarrettPërdoruesi për herë të parë

"Si një përdorues për herë të parë, Gamepron e bëri shumë të lehtë për të kuptuar se si funksionon pirateria."

"
Arley GrahamPërdorues me përvojë

"Me karakteristika të mahnitshme dhe një pikë të shkëlqyeshme çmimi për t'u marrë parasysh, Gamepron mund të jetë në diçka."

"
Fusha e VerësHacker profesionist

"Lëreni profesionistët! Po shkatërroj njerëzit me të gjitha këto mashtrime dhe mashtrime."

"
Issa VargasPërdorues me përvojë

"Askush nga miqtë e mi nuk luan lojëra video, dhe unë duhet të përdorë Gamepron për të qëndruar konkurrues!"

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Kellan HessPërdoruesi për herë të parë

"Ka shumë lojëra për të zgjedhur këtu në Gamepron, kështu që nuk ka asnjë arsye për të refuzuar ndihmën e tyre."

"
Henri WardlePërdorues me përvojë

"Mendova se isha "njeriu i madh në kampus", kjo derisa të përdorja Gamepron!"

"
Lucas CostaHacker profesionist

"Ju do të humbni kaq shumë mundësi nëse nuk përfitoni nga Gamepron!"

"
Jusha PapaPërdorues me përvojë

"Ne nuk mund të jemi të gjithë të shkëlqyeshëm! Kjo përveç nëse të gjithë po përdorin Gamepron për të ecur përpara."

I vdekur nga drita e diellit Aimbot

Edhe pse Dead by Daylight nuk është një qitës, ai ende do të ketë skenarë ku përdorimi i DBD Aimbot do të shpëtojë fshehjen tuaj. Nëse keni nevojë për një grevë të shpejtë për t'u larguar nga kontrolli i Vrasësve, ose jeni duke u përpjekur të përfundoni një Survivor duke përdorur predha, Aimbot ynë i Vdekur nga Dita do t'ju japë juve akses në çfarëdo aftësie që kërkohet. Disa nga të mbijetuarit që do të hasni do të jenë dinak, dhe megjithëse DBD ESP dhe Wall Hack do t'ju ndihmojnë t'i nuhatni, ju nuk mund ta humbni qëllimin tuaj kur të krijohet mundësia.

Kur dëshironi të lidheni pa ndonjë pyetje të bërë, ju mund të mbështeteni në DBD Aimbot tonë për ta mbajtur qëllimin tuaj të vërtetë dhe tehun tuaj të mprehtë! Prioritizimi i kockave dhe Auto-Synimi / Zjarri janë të pranishëm brenda këtij mjeti, por ky është vetëm fillimi - gjithashtu mund të gjeni veçori të tilla si Vrasja e menjëhershme dhe Kontrollet e dukshme të pranishme brenda të Vdekurve nga Daylight Aimbot gjithashtu.

Të vdekur nga Daylight ESP dhe Wallhack

Ka shumë artikuj të dobishëm të përfshirë në Dead by Daylight, veçanërisht nëse jeni në ekipin e Survivors. Ju mund të gjeni spote për të fshehur dhe madje edhe Gjeneratorë duke përdorur DBD ESP dhe Wall Hack për të hyrë në informacione të rëndësishme për rrethinën tuaj. Vrasësit mund ta përdorin këtë mjet për të mbajtur skedat ku ndodhen të mbijetuarit dhe të mbijetuarit mund të bëjnë të njëjtën gjë për vrasësin. Të dish se ku është vendosur armiku juaj dhe sa shëndet kanë ata mund të jetë e rëndësishme në një titull si Dead by Daylight, pasi Killers 'ka të ngjarë të shkojë për lojtarët me shëndetin më të ulët.

Ju mund të dalloni të mbijetuarit që vrapojnë dhe përpiqen të ndezin gjeneratorët, duke ju lejuar të planifikoni sulmin tuaj. Artikulli ESP me filtra është një prekje e bukur për marrjet dhe materialet e konsumit, dhe gjithçka së bashku do të sigurojë që të fitoni çdo ndeshje që luhet. Nuk na besoni? Provojeni vetë dhe shikoni sa e mrekullueshme është vërtet.

Gjurmë këmbësh, Dëmtimi i Lartë dhe Hack në Distancë

Ne ofrojmë një veçori të Gjurmës në DBD Hack, e cila do t'ju lejojë fanatikët tanë të Vrasësve atje të kryejnë punën me ngut. Mund të gjurmoni pre tuaj duke ndjekur gjurmët e gjetura në të gjithë hartën dhe më pas mund të ndizni Dëmtimin e Lartë për t'i nxjerrë me një goditje të shpejtë. Shumicën e kohës ju duhet të sulmoni një Survivor disa herë para se t'i vrisni plotësisht, por tipari ynë i Dëmtimit të Lartë do t'ju japë një shans për t'i nxjerrë ato pothuajse menjëherë. Ju mund të përdorni veçorinë e distancës për të kuptuar se sa larg është mbështetja e tyre, pasi të mbijetuarit duhet të punojnë së bashku për të fituar ndeshjen - nëse jeni një vrasës, mund të përdorni tiparin e distancës për të parë se sa larg janë viktimat tuaja të mundshme.

Huntshtë gjuajtur ose gjuajtur në Dead by Daylight, e cila është pikërisht arsyeja pse përdorimi i këtyre veçorive do të jetë një domosdoshmëri për të gjithë përdoruesit tanë.

Të tjerë të vdekur nga Hacks dhe Mashtrimet e Dritës

Vëllimi i madh i veçorive të përfshira në mashtrimin tonë Dead by Daylight është një arsye e madhe pse njerëzit kthehen tek ne për të gjitha nevojat e tyre të piraterisë. Megjithëse DBD Hacks po zbehet nga popullariteti, ne përsëri u shërbejmë njerëzve që i kërkojnë si ne dikujt tjetër. Ne kurrë nuk do të refuzonim të azhurnonim dhe përmirësonim një mjet që kemi lëshuar tashmë, e cila është arsyeja pse Dead me Daylight Hack ynë është lehtësisht opsioni # 1 në treg tani. Me veçori shtesë si një Radar 2D, Shkarkimet (duke ju lejuar të hiqni tërheqjen dhe përhapjen, si dhe mjegullën / tymin) dhe madje edhe një sistem Paralajmërimi, ka shumë pak që do t'ju ndalojë të konkurroni në një nivel tepër të lartë.

Me këtë ritëm, ne ndiejmë se e vetmja gjë që mund të ndalojë një përdorues të Gamepron do të ishin çështjet e routerit! Nëse doni të dini se si është në anën fituese për një ndryshim, blini një çelës produkti dhe fitoni hyrjen në Hacks tona të mrekullueshme Dead by Daylight Hacks sot.

e bëra më shpesh
Të vdekur nga Hacks të Ditës së Ditës pyetjet

Të vdekur nga Daylight Hacks, Aimbot, Norecoil, ESP, Wall Hacks & More

Pse të Vdekurit tanë nga Hacks e Dritës

Ju nuk doni të mbërtheni me një DBD Hack pa shkëlqim, veçanërisht nëse jeni duke paguar për produktin. Ka shumë mjete falas atje që thjesht do t'ju ndalojnë, përse të shqetësoheni? Përdorni Hack tonë të sigurt dhe plotësisht të paraqitur Dead by Daylight Hack për të përfituar më shumë nga loja që e doni kaq shumë; të fitosh gjithmonë do t'i përmirësosh gjërat!

Pse të Vdekurit tanë nga Drita e Ditës Aimbot

Përdorimi i një të Vdekuri nga Drita e Ditës Aimbot do t'ju kthejë në një vrasës bonafid, pavarësisht se çfarë personazhi preferoni më shumë. Pavarësisht nëse është një personazh i sapo lëshuar si Michael Myers ose Infermierja, përdorimi i Dead by Daylight Aimbot do ta bëjë një fllad të sigurtë të vret. Muchshtë shumë më pak stresuese kur e dini se nuk do të humbni asnjë nga goditjet tuaja, pasi çdo luhatje / predhë ka rëndësi.

Pse të Vdekurit tanë nga Dita e Diellit ESP

Mjeti i duhur ESP gjithmonë do të ndryshojë mënyrën e qasjes në një ndeshje, veçanërisht në një lojë si Dead by Daylight. Kjo lojë ju ka përqendruar në një punë për secilën skuadër: Vrasësit duhet të vrasin të mbijetuarit, dhe të mbijetuarit duhet të aktivizojnë gjeneratorët. Me DBD ESP, gjetja e të mbijetuarve dhe gjeneratorëve është një proces i thjeshtë dhe nuk do të lodheni së shpejti.

Pse të Vdekurit tanë nga Dita e Diellit Wallhack

Përdorimi i Hack tonë të vdekur nga drita e diellit është mënyra e vetme për të siguruar që jeni duke shkarkuar mjete të sigurta dhe të dobishme. Ju gjithmonë do të dini se ku ndodhen të mbijetuarit / vrasësit me këtë funksion të aktivizuar dhe kjo do t'ju ndihmojë të fitoni më shumë ndeshje si rezultat. Pse do ta përdorte? Epo, sepse fitimi është argëtues dhe DBD Wall Hack ynë do t'ju ndihmojë të bëni më shumë.

Pse të vdekurit tanë nga drita e diellit Norecoil

Në një lojë që mund të përcaktohet nga vetëm milisekonda, duhet të dini se do të jeni sa më të saktë që të jetë e mundur. Duke hequr tërheqjen nga ekuacioni, mund të përpiqeni të sulmoni të mbijetuarit pa ndonjë pasojë - nuk ka asnjë tërheqje për t'u shqetësuar, që do të thotë se saktësia juaj do të përmirësohet si rezultat.

Si të shkarkoni hacket më të mira Dead by Daylight?

Ju jeni në vendin e duhur për të gjetur më të mirën Dead by Daylight Hack, por së pari, duhet të blini një çelës produkti. Ju nuk mund të fitoni akses në mashtrimet tona pa çelësin e duhur të produktit, prandaj sigurohuni që e keni blerë tashmë një para se të përpiqeni të shkarkoni Hack tonë të Vdekur nga Drita e Ditës (përndryshe nuk do të funksionojë).

Pse hack-et tuaja të Dead by Daylight janë më të shtrenjta se të tjerët

Ne ofrojmë një produkt të përballueshëm këtu në Gamepron, megjithëse mund të konsiderohet i shtrenjtë kur krahasohet me disa nga ofruesit e tjerë që jeni mësuar të shihni. Ju nuk do të shqetësoheni për ndalimin duke mashtruar me Gamepron, pasi të gjitha mashtrimet tona janë 100% të pazbuluara - ne gjithashtu ofrojmë vetëm një numër të kufizuar lojërash elektronike që do të përdoren, që do të thotë se vetëm një numër specifik i lojtarëve mund të përdorin hacks tona njëkohësisht.

Çfarë afatesh kohore keni?

Ekziston një afat i përshtatshëm për të gjithë këtu në Gamepron, pasi ne besojmë se fleksibiliteti është një tipar i rëndësishëm për tu pasur. Ju mund të blini çelësa produkti që punojnë çdo ditë, javore ose edhe çdo muaj! Kjo do të thotë që ju mund të përcaktoni se sa kohë duhet të kollitni dhe varet nga ju nëse doni ose jo të përdorni mashtrimet tona të Vdekura nga Drita për një distancë të gjatë.

Të zgjedhurit tanë Vdekur nga Dritë Hacks

Të vdekur nga Daylight Hacks, Aimbot, Norecoil, ESP, Wall Hacks & More

Hoplit Hack

Mëso më shumë

Intel Hack

Mëso më shumë

Gamepron nuk rinovon automatikisht produktet. Kjo është një pagesë e vetme. Gamepron vetëm automatikisht rinovon anëtarësimet VIP, ju mund ta anuloni në çdo kohë.
Gamepron nuk ruan detajet e kartës së kreditit. Ato përpunohen përmes procesorëve tanë të pagesave.

Mbresëlënës Vdekur nga Dritë Kollitem karakteristika

Të vdekur nga Daylight Hacks, Aimbot, Norecoil, ESP, Wall Hacks & More

Bashkohuni me Revolucionin Hack Tani