⬤   Statusi: PĂ«rditĂ«simi

Hoplit TĂ« vdekur nga drita e diellit Hack

Përdorimi i hack tonë të Dead by Daylight Hoplit është opsioni më i mirë përreth!

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Siguroni aq kohë sa dëshironi këtu në Gamepron - Bleni një Çelës Produkti 1-Ditor Sot!

$ 12.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Hack për një javë të tërë ndërsa luante Dead By Daylight! - Bleni një Çelës Produkti 1-Javor Sot

$ 50.00

Blerja e Aksesit

Aksesi 1 Muaj

Ju duhet aq energji sa mund të merrni duart tuaja në DBD - Bleni një Çelës 1-Mujor Sot!

$ 100.00

Blerja e Aksesit

Ka shumë hakime të Dead by Daylight që pretendojnë të ndryshojnë mënyrën e lojës, por vetëm GamePron do ta realizojë atë premtim. Ju do të fitoni më shumë se kurrë, pavarësisht nëse jeni Vrasësi apo Survivor!

TĂ« vdekur nga drita e diellit Hoplit Hack Information

Dead By Daylight është loja perfekte për fanatikët e tmerrit dhe këdo që i pëlqen ndjenja e zemrave të tyre që kërcejnë në fyt. Projektuar për t'ju bërë të dridheni nga tmerri ndërsa luani, Dead By Daylight është loja perfekte për t'u krisur, pasi ka thjesht shumë përfitime për t'u pasur! Lojtarët e tjerë do të gërvishtin kokën dhe do të pyesin se si keni arritur të vrisni një ekip të tërë, ose ndoshta Vrasësi po mendon se si jeni bërë kaq i pakapshëm. Përdorimi i Hack-it tonë të Vdekur nga Drita Hoplit është mënyra e thjeshtë për të "bërë mirë"!

Kombinueshmëria
Intel & AMD
Operimit të Sistemit
Windows 10 (2004-20H2)
Gjuhe
Menuja angleze
Siguri
HWID I mbyllur

Vlerësimi i Hack: ✩

⬤   Statusi: PĂ«rditĂ«simi

Lehtësinë e përdorimit: ✩

karakteristika

Karakteristikat e pranishme në këtë Hack DBD janë me bollëk, pasi do të shihni mjete tradicionale si Killer ESP, Survivor ESP / Distanca, dhe madje edhe Informacionin e Armikut ESP (si shirita shëndetësorë me ngjyra, Hatch ESP / statusi, Totems ESP./status, dhe Gjeneratori ESP / Statusi). Kontrollet e Aftësive të Lehta dhe Modi No Takedown bëjnë një paraqitje gjithashtu!

Visuals

 • VrasĂ«si ESP
 • Distanca vrasĂ«se
 • Survivor ESP
 • Distanca e tĂ« mbijetuarve
 • Statusi i shĂ«ndetit me ngjyra
 • Hatch ESP, statusi i Hatch
 • Totemat ESP
 • Gjeneratori ESP

aimbot

Se shpejti

TĂ« ndryshme

 • Statusi i riparimit
 • Statusi i mjedisit (kurthe, paleta, gjoks)
 • Kontroll i lehtĂ« i aftĂ«sive
 • AsnjĂ« mod heqjeje

Rreth vdekur nga drita e ditës Hoplit Hack

Hoplit Hack The Dead By Daylight është ai që është i vlefshëm si për të sapoardhurit ashtu edhe për hakerat me përvojë, pasi përfshin të gjitha tiparet e nevojshme për të lulëzuar në çdo mjedis. Nuk ka rëndësi nëse jeni Vrasësi apo Survivor, pasi disa karakteristika mund t'ju ndihmojnë të fitoni në të dy situatat. Ju do të jeni duke e sharë Vrasësin si një kthim prapa, duke ndezur gjeneratorë dhe duke u arratisur si të doni; të gjithë ju duhet të bëni është të aktivizoni yllin tonë të vdekur nga drita e ditës Hoplit Hack! Megjithëse ky sulm vjen HWID Locked, ju mund të blini një HWID Spoofer pikërisht këtu në Gamepron - gjithashtu mbështeten Nvidia dhe AMD!

Blerja e Aksesit

Pse të përdorni Dead By Daylight Hoplit Hack mbi ofruesit e tjerë?

Ofruesit e tjerë nuk do të kujdesen për përvojën tuaj me mjetet e tyre, pasi nuk shqetësohen shumë për rishikimet e përdoruesve. Pasi të kenë siguruar paratë tuaja, marrëveshja ka mbaruar për ta - shanset janë që ata nuk do të azhurnojnë mjetet e tyre të lëshuara dhe do të mbeteni të përdorni ato që ju kanë dhënë. Këtu në Gamepron, ne gjithmonë përpiqemi të arrijmë madhështinë. Ne jemi duke azhurnuar vazhdimisht mjetet tona për të siguruar që ato të jenë në krye të linjës, dhe DBD Hoplit Hack ynë nuk është përjashtim! Nëse dëshironi të përjetoni një DBD Hack me cilësi të lartë pa prishur bankën, Gamepron është ofruesi perfekt për ju pa dyshim.

Blerja e Aksesit
"
Jarod McpheePërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse nuk kam hakuar kurrë më parë, Gamepron e bëri të gjithë këtë një proces shumë të thjeshtë."

"
Aneesa CallahanPërdorues me përvojë

"Shumë më e butë se shumica e mjeteve të tjera që kam përdorur më parë, dhe më të fuqishme."

"
Alex BarrowHacker profesionist

"Si një haker profesionist kam shumë nevoja, të gjitha këto i plotëson Gamepron!"

"
Joan SilvaPërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse jam i ri në të gjitha këto, unë jam akoma shumë i kënaqur me rezultatet!"

"
Christopher VincentPërdorues me përvojë

"Hack-et nuk do të jenë gjithmonë të dobishme, përveç nëse jeni prej tyre nga Gamepron."

"
Lionët e RomësHacker profesionist

"Meqenëse nuk mund të mbështetem te shokët e mi të skuadrës, unë duhet të mbështetem te Gamepron për të mbetur konkurrues!"

"
Yousaf AminPërdoruesi për herë të parë

"Ju nuk duhet të jeni ekspert për të përdorur këto mjete, gjë që është një prekje e bukur."

"
Simon ChaneyPërdorues me përvojë

"Nga sa mund të them, Gamepron do të ketë një mjet për ju pavarësisht nga niveli i aftësive tuaja."

"
Nojus SniderHacker profesionist

"Mendoni për të gjitha ato fitore që mund të grumbulloni tani me një krisje Gamepron në anën tuaj!"

"
Calvin PricePërdoruesi për herë të parë

"Mos kini frikë të provoni këto mashtrime nëse jeni fillestar, pasi është shumë e thjeshtë."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Emmy RatcliffePërdorues me përvojë

"Vajzat haker bashkohen! Me Gamepron nuk më ndalon në të gjitha lojërat që dua."

"
Gemma JohnstonHacker profesionist

"Skena e piraterisë profesionale ka qenë në nevojë të dëshpëruar për një shërbim si Gamepron për mjaft kohë tani."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Meerab MirëPërdoruesi për herë të parë

"Ishte hera ime e parë duke hakuar dhe duhet ta pranoj, Gamepron i bëri gjërat LEHT!"

"
Myles ReidPërdorues me përvojë

"Si një haker me përvojë, është e sigurt të thuash Gamepron është ofruesi më i mirë në internet tani."

"
Alys WheelerHacker profesionist

"Pse të shqetësoheni me ato hacks dhe mashtrime të çmendura? Ju gjithmonë mund të mbështeteni në Gamepron për të kryer punën."

"
Daanish GreigPërdoruesi për herë të parë

"Nëse jeni një haker fillestar mos u shqetësoni, pasi Gamepron është i thjeshtë për t’u përdorur dhe për të përfituar."

"
Jaydan KavanaghPërdorues me përvojë

"Do të duhet të më mashtroni larg kompjuterit tim me këto mashtrime të aktivizuara!"

"
Miley EastwoodHacker profesionist

"Edhe pse ata më quajnë "Beastwood", kjo për shkak të mjeteve të mahnitshme nga Gamepron."

"
Jayda BarclayPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha shumë e frikësuar, por rezulton se Gamepron e bëri hackimin tepër të lehtë."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Jack DoddPërdorues me përvojë

"Unë e di se si funksionojnë hacks, që do të thotë se nuk kam asnjë problem t'i jap Gamepron një përmbledhje të shkëlqyeshme."

"
Catrina MckinneyHacker profesionist

"Nuk mund të kem asnjë gabim ndërsa pirateria dhe Gamepron është perfekte për këtë"

"
Artizanatit Sammy-JoPërdoruesi për herë të parë

"Mos lejoni që mendimi i piraterisë t'ju ndalojë të arrini qëllimet tuaja të lojërave."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Tiana OdlingHacker profesionist

"Ngjashëm me një verë të shkëlqyer, duket sikur Gamepron ka plakur ashtu si duhet për ne profesionistët."

"
SneekiBoi JacobsonPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim nuk dija çfarë të prisja, por përvoja e piraterisë ishte një përvojë e mrekullueshme!"

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Aurora AldredPërdorues me përvojë

"Pse dikush refuzon të përdorë Gamepron? Likeshtë si të refuzosh para falas!"

"
Caroline LivingstonHacker profesionist

"Unë kam pasur mjaft hacks & cheats pa shkëlqim, e cila është arsyeja pse unë gjithmonë dyqan në Gamepron."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Elodie McintyrePërdoruesi për herë të parë

"Ju mund të përfitoni nga këto mjete edhe nëse jeni fillestar si unë!"

"
Olly HumphriesHacker profesionist

"Gamepron ofron mashtrime të pazbuluara, që është gjithçka që kam dashur ndonjëherë."

"
Bronte BonnerPërdoruesi për herë të parë

"Pavarësisht nëse është një Aimbot ose Wallhack / ESP, Gamepron do të ketë diçka që ju kërkoni."

"
Joanne MerrittPërdorues me përvojë

"Hakerat me përvojë dhe me përvojë do të duan ende atë që Gamepron ka për të ofruar."

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Millie CortezHacker profesionist

"Pse nuk do të dëshironit të hakonit me Gamepron? Ata e kryejnë punën siç duhet."

"
Mjegullt NievesPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha skeptik, por mësova shumë shpejt që Gamepron është më i miri."

"
Arnold BowersHacker profesionist

"Pjesa më e mirë për Gamepron duhet të jetë e gjithë shkathtësia që ata kanë për të ofruar."

"
Ema WalshPërdorimi i herës së parë

"Unë prisja të hidhesha te ujqërit, por Gamepron e bëri procesin e shkarkimit / instalimit shumë të thjeshtë."

"
Hanna KinneyPërdorues me përvojë

"Ndërsa shumica e zhvilluesve të hakut do të më linin të kalbet, mbështetja ndaj klientit më ndihmoi!"

"
Dominik YuHacker profesionist

"Kur kam pyetje mund të pres që Mbështetja e Klientit të më japë ndihmën e nevojshme!"

"
Shigjetari GarrettPërdoruesi për herë të parë

"Si një përdorues për herë të parë, Gamepron e bëri shumë të lehtë për të kuptuar se si funksionon pirateria."

"
Arley GrahamPërdorues me përvojë

"Me karakteristika të mahnitshme dhe një pikë të shkëlqyeshme çmimi për t'u marrë parasysh, Gamepron mund të jetë në diçka."

"
Fusha e VerësHacker profesionist

"Lëreni profesionistët! Po shkatërroj njerëzit me të gjitha këto mashtrime dhe mashtrime."

"
Issa VargasPërdorues me përvojë

"Askush nga miqtë e mi nuk luan lojëra video, dhe unë duhet të përdorë Gamepron për të qëndruar konkurrues!"

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Kellan HessPërdoruesi për herë të parë

"Ka shumë lojëra për të zgjedhur këtu në Gamepron, kështu që nuk ka asnjë arsye për të refuzuar ndihmën e tyre."

"
Henri WardlePërdorues me përvojë

"Mendova se isha "njeriu i madh në kampus", kjo derisa të përdorja Gamepron!"

"
Lucas CostaHacker profesionist

"Ju do të humbni kaq shumë mundësi nëse nuk përfitoni nga Gamepron!"

"
Jusha PapaPërdorues me përvojë

"Ne nuk mund të jemi të gjithë të shkëlqyeshëm! Kjo përveç nëse të gjithë po përdorin Gamepron për të ecur përpara."

Menyja në lojë

Si mund të presësh të qëndrosh konkurrues në një lojë kaq të "djersitur"? Epo, gjithmonë mund të mbështeteni në menunë tonë brenda lojës për t'ju vendosur në pozicionin më të mirë të mundshëm. Pasi të keni mësuar se si të përdorni në mënyrë efektive menunë tonë në lojë (e cila është mjaft e thjeshtë), do të jeni në gjendje të rregulloni cilësimet tuaja Dead By Daylight Hoplit Hack sa herë që dëshironi. Kjo do të thotë që ju mund të ndryshoni fokusin e DBD Aimbot ose Wallhack tuaj, si dhe të konfiguroni cilësime të tjera të rëndësishme që lidhen me mashtrimin pa pasur nevojë të mbyllni lojën! Nëse keni qenë duke pritur me dëshpërim një DBD Hack që mund të mbështeteni, pritja përfundimisht ka mbaruar.

Blerja e Aksesit
i vdekur nga hackimi i ditës
i vdekur nga hackimi i ditës

Fotografitë në lojë

FAQ

P1. A është kjo mashtrim e lehtë për t'u përdorur?

A1 Ky mashtrim është shumë i lehtë dhe i thjeshtë për t’u përdorur. Ekzekutoni kutinë> Ekzekutoni lojën> Rregullo cilësimet tuaja> Luaj.

P2. A është kjo provë mashtrimi?

A2 Po, mund të transmetosh me këtë mashtrim dhe nuk do të jetë i dukshëm për shikuesit.

P3. A është mashtrimi i Brendshëm apo i Jashtëm?

A3 Ky mashtrim është i Jashtëm.

P4. A duhet të çaktivizoj mbrojtjen dhe anti-virusin për të përdorur mashtrimin?

A4 Importantshtë e rëndësishme që mbrojtja të jetë me aftësi të kufizuara, veçanërisht boot-i i sigurt në BIOS që të jetë në gjendje ta përdorë këtë mashtrim pasi që të mos e kesh të paaftë do të përfundojë duke dhënë Gabim gjatë lëshimit.

P5. A vjen me Hwid Spoofer?

A5. Jo, kjo mashtrim nuk përfshin një mashtrues të shpejtë. Ne ofrojmë një spoofer të ndarë hwid për DBD.

P6. A mund të luaj në rezolucion të ekranit të plotë?

A6. Jo, ky mashtrim funksionon në modalitetin e dritares.

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Siguroni aq kohë sa dëshironi këtu në Gamepron - Bleni një Çelës Produkti 1-Ditor Sot!

$ 12.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Hack për një javë të tërë ndërsa luante Dead By Daylight! - Bleni një Çelës Produkti 1-Javor Sot

$ 50.00

Blerja e Aksesit

Aksesi 1 Muaj

Ju duhet aq energji sa mund të merrni duart tuaja në DBD - Bleni një Çelës 1-Mujor Sot!

$ 100.00

Blerja e Aksesit

Ne vazhdimisht azhurnojmë mjetet tona për të siguruar që përdoruesit të marrin përvojën më të mirë të mundshme, gjë që ofruesit e tjerë të hackeve nuk e bëjnë vetë. Kjo është ajo që e bën GamePron të shkëlqyer!
Sigurohuni vetes një çelës produkti dhe fitoni hyrjen te Dead by Daylight Hoplit Hack sot!

Gati për dominojnë me Hack-un tonë të vdekur nga drita e diellit?

⬤   Statusi: PĂ«rditĂ«simi