⬤   Statusi: online

Shumë-legjitime Call of Duty: Warzone Hack

Zona e Luftës mund të jetë një mënyrë loje e frikshme nëse nuk keni problemet tona

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Shikoni se për çfarë ka të bëjë gumëzhitja dhe provoni vetë mjetin - Bleni një Çelës Produkti 1-Ditor sot!

$ 12.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Nëse një ditë nuk është e mjaftueshme, gjithmonë mund të zgjasni më shumë - Bleni një Çelës Produkti 1-Javor sot!

$ 60.00

Blerja e Aksesit

Aksesi 1 Muaj

Bëhuni një nga anëtarët më të përkushtuar të gjetur në Multi-Legit - Bleni një Çelës Produkti 1-Mujor sot!

$ 140.00

Blerja e Aksesit

Gjeni plaçkën më të mirë në Warzone me lehtësi duke përdorur ESP (Perceptimi i Tjerë Ndijor), ose aktivizoni Aimbotin e Zonës së Luftës Shumë Legjitime dhe shkatërroni armiqtë tuaj pa asnjë mendim të dytë. Çfarëdo që ju mungon në aftësi, mjeti ynë do të kompensojë!

Call of Duty: Warzone Informacione Shumë Legjitime

E përsosur për ata që përdorin Windows 10 ose më mirë, ky është një Hack Warzone që do të shijoni. Ndërsa ofruesit e tjerë harrojnë për "mishin" e mjeteve të tyre dhe përqendrohen në përpjekjen për të mbushur më shumë gjëra, ne kemi gjithçka që ju nevojitet për të shkëlqyer ndërsa luani Call of Duty: Warzone pa dëmtuar cilësinë. Megjithëse Hack-i ynë Multi-Legit COD Warzone është HWID i kyçur, ne ofrojmë një shërbim mashtrimi HWID këtu në Multi-Legit. Ky mashtrim është shumë i thjeshtë dhe nuk do të ngatërrojë ata që nuk kanë hakuar në të kaluarën, ju do të ndiheni si një natyral!

Kombinueshmëria
Intel & AMD
Operimit të Sistemit
Windows 10 (1903 21H1)
Gjuhe
Menuja angleze
Siguri
HWID I mbyllur

Vlerësimi i Hack: ✩

⬤   Statusi: online

Lehtësinë e përdorimit: ✩

karakteristika

Përdorni Warzone Aimbot të mahnitshme dhe Priorizimin e Kockave të tij, Qëllimin e Rregullueshëm FOV, Qëllimin e Qetë, Kontrollet e Dukshme dhe më shumë! Ekziston gjithashtu një bollëk opsionesh Enemy ESP për të zgjedhur, si dhe Item ESP dhe madje edhe një Radar 2D (Removals është përsëri!).

Visuals

 • Lojtari ESP
 • Distanca e lojtarit
 • Informacioni i lojtarit (emri / arma / diapazoni vizual)
 • Artikujt ESP me disa filtra
 • paleta shumĂ«ngjyrĂ«she tĂ« integruara

aimbot

 • Aimbot me Smooth & FOV tĂ« konfigurueshĂ«m
 • Distanca e synimit
 • Disa pĂ«rzgjedhĂ«s tĂ« kockave tĂ« QĂ«llimit
 • PĂ«rzgjedhĂ«si i tasteve
 • kontrolle tĂ« dukshme

TĂ« ndryshme

 • Kompensatori i tĂ«rheqjes
 • Radari 2D
 • Sinjalizime pĂ«r granata
 • Ruaj opsionin e paravendosur

Rreth Call of Duty: Warzone Multi-Legit

Ky është një mashtrim i Jashtëm që mund të përdoret gjatë transmetimit, kështu që madje mund të mashtroni të gjithë botën duke menduar se jeni një lloj "super lojtari". Ju duhet t'i keni të mbrojtura me aftësi të kufizuara gjatë përdorimit të mashtrimit, ose përndryshe një flamur i rremë mund të çaktivizojë tiparet. Siç kemi thënë më parë, kjo mashtrim nuk vjen
me një mashtrues HWID, por ju mund të blini një prej atyre veçmas nga Multi-Legit! Ju madje mund të zgjidhni të përdorni kontrollues ndërkohë që jeni duke përdorur Warzone Cheat, edhe pse do t'ju duhet të ribërni butonat duke përdorur një mjet. Gjithashtu, ky mjet nuk mund të përdoret në ekran të plotë.

Blerja e Aksesit

Pse të përdorni Call of Duty: Warzone Multi-Legit mbi ofruesit e tjerë?

Nëse gjatë gjithë kohës keni përdorur ofrues të zbehtë dhe dëshironi të përjetoni diçka të re, Multi-Legit është opsioni perfekt për tu marrë në konsideratë. Jo vetëm që kemi shumë çelësa të ndryshëm të produkteve për të zgjedhur (duke ju dhënë fleksibilitet), por cilësia e mjeteve tona është thjesht e pakonkurueshme - zhvilluesit e tjerë do të bënin gjithçka për të qenë në pozicionin tonë! Kur doni të dini se po shpenzoni para në vendin e duhur dhe keni blerë një Warzone Hack të besueshëm, Multi-Legit është zhvilluesi i vetëm tek i cili mund të mbështeteni. Për më tepër, të gjithë Hack-et tona të Zonave të Luftës nuk janë zbuluar!

Blerja e Aksesit
"
Jarod McpheePërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse nuk kam hakuar kurrë më parë, Gamepron e bëri të gjithë këtë një proces shumë të thjeshtë."

"
Aneesa CallahanPërdorues me përvojë

"Shumë më e butë se shumica e mjeteve të tjera që kam përdorur më parë, dhe më të fuqishme."

"
Alex BarrowHacker profesionist

"Si një haker profesionist kam shumë nevoja, të gjitha këto i plotëson Gamepron!"

"
Joan SilvaPërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse jam i ri në të gjitha këto, unë jam akoma shumë i kënaqur me rezultatet!"

"
Christopher VincentPërdorues me përvojë

"Hack-et nuk do të jenë gjithmonë të dobishme, përveç nëse jeni prej tyre nga Gamepron."

"
Lionët e RomësHacker profesionist

"Meqenëse nuk mund të mbështetem te shokët e mi të skuadrës, unë duhet të mbështetem te Gamepron për të mbetur konkurrues!"

"
Yousaf AminPërdoruesi për herë të parë

"Ju nuk duhet të jeni ekspert për të përdorur këto mjete, gjë që është një prekje e bukur."

"
Simon ChaneyPërdorues me përvojë

"Nga sa mund të them, Gamepron do të ketë një mjet për ju pavarësisht nga niveli i aftësive tuaja."

"
Nojus SniderHacker profesionist

"Mendoni për të gjitha ato fitore që mund të grumbulloni tani me një krisje Gamepron në anën tuaj!"

"
Calvin PricePërdoruesi për herë të parë

"Mos kini frikë të provoni këto mashtrime nëse jeni fillestar, pasi është shumë e thjeshtë."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Emmy RatcliffePërdorues me përvojë

"Vajzat haker bashkohen! Me Gamepron nuk më ndalon në të gjitha lojërat që dua."

"
Gemma JohnstonHacker profesionist

"Skena e piraterisë profesionale ka qenë në nevojë të dëshpëruar për një shërbim si Gamepron për mjaft kohë tani."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Meerab MirëPërdoruesi për herë të parë

"Ishte hera ime e parë duke hakuar dhe duhet ta pranoj, Gamepron i bëri gjërat LEHT!"

"
Myles ReidPërdorues me përvojë

"Si një haker me përvojë, është e sigurt të thuash Gamepron është ofruesi më i mirë në internet tani."

"
Alys WheelerHacker profesionist

"Pse të shqetësoheni me ato hacks dhe mashtrime të çmendura? Ju gjithmonë mund të mbështeteni në Gamepron për të kryer punën."

"
Daanish GreigPërdoruesi për herë të parë

"Nëse jeni një haker fillestar mos u shqetësoni, pasi Gamepron është i thjeshtë për t’u përdorur dhe për të përfituar."

"
Jaydan KavanaghPërdorues me përvojë

"Do të duhet të më mashtroni larg kompjuterit tim me këto mashtrime të aktivizuara!"

"
Miley EastwoodHacker profesionist

"Edhe pse ata më quajnë "Beastwood", kjo për shkak të mjeteve të mahnitshme nga Gamepron."

"
Jayda BarclayPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha shumë e frikësuar, por rezulton se Gamepron e bëri hackimin tepër të lehtë."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Jack DoddPërdorues me përvojë

"Unë e di se si funksionojnë hacks, që do të thotë se nuk kam asnjë problem t'i jap Gamepron një përmbledhje të shkëlqyeshme."

"
Catrina MckinneyHacker profesionist

"Nuk mund të kem asnjë gabim ndërsa pirateria dhe Gamepron është perfekte për këtë"

"
Artizanatit Sammy-JoPërdoruesi për herë të parë

"Mos lejoni që mendimi i piraterisë t'ju ndalojë të arrini qëllimet tuaja të lojërave."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Tiana OdlingHacker profesionist

"Ngjashëm me një verë të shkëlqyer, duket sikur Gamepron ka plakur ashtu si duhet për ne profesionistët."

"
SneekiBoi JacobsonPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim nuk dija çfarë të prisja, por përvoja e piraterisë ishte një përvojë e mrekullueshme!"

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Aurora AldredPërdorues me përvojë

"Pse dikush refuzon të përdorë Gamepron? Likeshtë si të refuzosh para falas!"

"
Caroline LivingstonHacker profesionist

"Unë kam pasur mjaft hacks & cheats pa shkëlqim, e cila është arsyeja pse unë gjithmonë dyqan në Gamepron."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Elodie McintyrePërdoruesi për herë të parë

"Ju mund të përfitoni nga këto mjete edhe nëse jeni fillestar si unë!"

"
Olly HumphriesHacker profesionist

"Gamepron ofron mashtrime të pazbuluara, që është gjithçka që kam dashur ndonjëherë."

"
Bronte BonnerPërdoruesi për herë të parë

"Pavarësisht nëse është një Aimbot ose Wallhack / ESP, Gamepron do të ketë diçka që ju kërkoni."

"
Joanne MerrittPërdorues me përvojë

"Hakerat me përvojë dhe me përvojë do të duan ende atë që Gamepron ka për të ofruar."

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Millie CortezHacker profesionist

"Pse nuk do të dëshironit të hakonit me Gamepron? Ata e kryejnë punën siç duhet."

"
Mjegullt NievesPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha skeptik, por mësova shumë shpejt që Gamepron është më i miri."

"
Arnold BowersHacker profesionist

"Pjesa më e mirë për Gamepron duhet të jetë e gjithë shkathtësia që ata kanë për të ofruar."

"
Ema WalshPërdorimi i herës së parë

"Unë prisja të hidhesha te ujqërit, por Gamepron e bëri procesin e shkarkimit / instalimit shumë të thjeshtë."

"
Hanna KinneyPërdorues me përvojë

"Ndërsa shumica e zhvilluesve të hakut do të më linin të kalbet, mbështetja ndaj klientit më ndihmoi!"

"
Dominik YuHacker profesionist

"Kur kam pyetje mund të pres që Mbështetja e Klientit të më japë ndihmën e nevojshme!"

"
Shigjetari GarrettPërdoruesi për herë të parë

"Si një përdorues për herë të parë, Gamepron e bëri shumë të lehtë për të kuptuar se si funksionon pirateria."

"
Arley GrahamPërdorues me përvojë

"Me karakteristika të mahnitshme dhe një pikë të shkëlqyeshme çmimi për t'u marrë parasysh, Gamepron mund të jetë në diçka."

"
Fusha e VerësHacker profesionist

"Lëreni profesionistët! Po shkatërroj njerëzit me të gjitha këto mashtrime dhe mashtrime."

"
Issa VargasPërdorues me përvojë

"Askush nga miqtë e mi nuk luan lojëra video, dhe unë duhet të përdorë Gamepron për të qëndruar konkurrues!"

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Kellan HessPërdoruesi për herë të parë

"Ka shumë lojëra për të zgjedhur këtu në Gamepron, kështu që nuk ka asnjë arsye për të refuzuar ndihmën e tyre."

"
Henri WardlePërdorues me përvojë

"Mendova se isha "njeriu i madh në kampus", kjo derisa të përdorja Gamepron!"

"
Lucas CostaHacker profesionist

"Ju do të humbni kaq shumë mundësi nëse nuk përfitoni nga Gamepron!"

"
Jusha PapaPërdorues me përvojë

"Ne nuk mund të jemi të gjithë të shkëlqyeshëm! Kjo përveç nëse të gjithë po përdorin Gamepron për të ecur përpara."

Menyja në lojë

Shmangia e telasheve gjatë lojës së Call of Duty: Warzone është pothuajse e pamundur, prandaj përdorimi i një mjeti si COD Warzone Multi-Legit Hack mund të jetë kaq i rëndësishëm. Menuja në lojë që ne kemi zhvilluar për të gjitha mjetet tona jo vetëm që do të bëjë më të lehtë rregullimin e cilësimeve, por gjithashtu do të parandalojë rrëmujat në ekran dhe ta bëjë dominimin edhe më të lehtë! Nëse dëshironi të zvogëloni numrin e funksioneve të aktivizuara, ose thjesht dëshironi të rregulloni shpejtësinë e Warzone Aimbot tuaj, duke përdorur menunë tonë në lojë do t'ju lejojë t'i bëni të gjitha. Merrni mbretërimet me Multi-Legit!

Blerja e Aksesit

Fotografitë në lojë

FAQ

P1. A është kjo mashtrim e lehtë për t'u përdorur?

A1 Ky mashtrim është shumë i lehtë dhe i thjeshtë për t’u përdorur. Ekzekutoni kutinë> Ekzekutoni lojën> Rregullo cilësimet tuaja> Luaj.

P2. A është kjo provë mashtrimi?

A2 Po, mund të transmetosh me këtë mashtrim dhe nuk do të jetë i dukshëm për shikuesit.

P3. A është mashtrimi i Brendshëm apo i Jashtëm?

A3 Ky mashtrim është i Jashtëm.

P4. A duhet të çaktivizoj mbrojtjen dhe anti-virusin për të përdorur mashtrimin?

A4 Importantshtë e rëndësishme që mbrojtja të jetë me aftësi të kufizuara, veçanërisht boot-i i sigurt në BIOS që të jetë në gjendje ta përdorë këtë mashtrim pasi që të mos e kesh të paaftë do të përfundojë duke dhënë Gabim gjatë lëshimit.

P5. A vjen me Hwid Spoofer?

A5. Jo, kjo mashtrim nuk përfshin një mashtrues të shpejtë. Ne ofrojmë një spoofer të veçantë hwid për COD

P6. A mund të luaj në rezolucion të ekranit të plotë?

A6. Jo, nuk mund të përdoret në ekran të plotë.

P7. A punon kjo mashtrim me kontrolluesin?

Jo, kjo mashtrim nuk do të funksionojë me kontrolluesin.

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Shikoni se për çfarë ka të bëjë gumëzhitja dhe provoni vetë mjetin - Bleni një Çelës Produkti 1-Ditor sot!

$ 12.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Nëse një ditë nuk është e mjaftueshme, gjithmonë mund të zgjasni më shumë - Bleni një Çelës Produkti 1-Javor sot!

$ 60.00

Blerja e Aksesit

Aksesi 1 Muaj

Bëhuni një nga anëtarët më të përkushtuar të gjetur në Multi-Legit - Bleni një Çelës Produkti 1-Mujor sot!

$ 140.00

Blerja e Aksesit

Ofrues të tjerë të Warzone Hack po përpiqen të arrijnë nivelet në të cilat operon Multi-Legit, por është e pashmangshme - ne do të mbetemi ofruesi # 1 i Warzone Hacks për një kohë shumë të gjatë.
Po kërkoni të mashtroni në mënyrën e duhur? Bleni një çelës produkti sot!

Gati për dominojnë me Hack multi-legjitim COZ Warzone?

⬤   Statusi: online