Statusi: Përditësimi

blu Hack Warface

Warface Blue është mashtrimi ynë më inovativ i Warface deri më tani!

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Fitoni aksesin në hacks më të mira Warface dhe nuk do të humbni kurrë një betejë tjetër. Bleni një çelës produkti 1-ditor sot!

$ 9.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Ndjeni fuqinë e hakut tonë Warface Blue për më shumë se një ditë. Bleni një çelës produkti 1-javor sot!

$ 19.00

Blerja e Aksesit

Aksesi 1 Muaj

Po kërkoni akoma më shumë kohë për të punuar me hack-in tonë Warface? Bleni një çelës produkti 1-mujor sot!

$ 40.00

Blerja e Aksesit

Megjithëse ka shumë mjete të tjera në treg që pretendojnë t'ju kthejnë në një mjeshtër të Warface, shumë pak prej tyre do të jenë po aq efektive sa ky. Përdorni Warface Blue për të fituar avantazh ndaj kundërshtarit tuaj në çdo skenar, pavarësisht se sa të aftë janë ata të jenë!

Informacione Warface Blue Hack

Përdoruesit e Warface nuk kanë pasur një mjet të besueshëm për t'u përdorur për një kohë të gjatë, por ne po kërkojmë ta ndryshojmë atë këtu në Gamepron. Ne dëshironim të prodhonim një mjet që të gjithë përdoruesit tanë mund të rikthehen kur u nevojitet më shumë ose edhe një që mund ta përdorin për tërësinë e ndeshjeve të tyre. Pavarësisht nëse doni të kollitni me delikatesë ose thjesht të zhdukni këdo që qëndron në rrugën tuaj, përdorimi i hakut tonë Warface Blue do t'ju lejojë ta arrini atë. Vetëm numri i veçorive duhet të jetë i mjaftueshëm për të fituar interesin tuaj, prandaj mos harroni.

Kombinueshmëria
Intel & AMD
Operimit të Sistemit
Windows 10 (1809 ~ 1909)
Gjuhe
Menuja angleze
Siguri
HWID I mbyllur
aksesorë
Përfshihet Spoofer

Vlerësimi i Hack:

  Statusi: Përditësimi

Lehtësinë e përdorimit:

karakteristika

Armiku ESP dhe Info janë të pranishëm në këtë mjet, duke ju lejuar të shihni shëndetin, distancën, emrat dhe armaturën. Aimbot-i ynë Warface Blue paraqitet plotësisht, duke përfshirë Rrethi FOV, Kontrollet e Dukshmërisë, Përzgjedhjen e Kockave, Çelësat e Shumë Qëllimit dhe modalitetin tonë ekskluziv "Qëllimi i Heshtur". Crosshair dhe Panic Key janë gjithashtu të pranishëm!

Visuals

  • Armiku ESP (kuti, kocka)
  • Informacioni i Armikut (shëndeti, largësia, emri, forca të blinduara)

aimbot

  • Aimbot i rregullueshëm FOV & i butë
  • Kontrollet e dukshmërisë
  • Përzgjedhja e kockave
  • Qellim i heshtur

Të ndryshme

  • crosshair
  • Çelësi i panikut

Rreth Warface Blue

Warface Blue është më shumë se mashtrimi juaj mesatar i Warface, pasi ne kemi arritur të përfshijmë të gjitha tiparet më të rëndësishme në të. Ky është një mjet i gjithanshëm që ofron më shumë sesa thjesht një aimbot të fuqishëm, pasi funksionet ESP janë më të mira se kurrë. Ju nuk keni pse të pyesni veten nëse ekziston rreziku që fshihet në anën tjetër të një muri, dhe nëse ka, aimboti i Warface do të merret me ta. E pajisur me një Spoofer HWID, kjo mashtrim mund të përdoret edhe nga ata që aktualisht janë të ndaluar me ID të pajisjes! Çaktivizoni mbrojtjen dhe anti-virusin përpara se të filloni këtë sulm, sepse hackimi nuk do të funksionojë nëse nuk e bëni këtë.

Blerja e Aksesit

Pse të përdorni Warface Blue mbi ofruesit e tjerë?

Gamepron e vë përdoruesin para çdo gjëje tjetër, prandaj ne ofrojmë rezultatet më optimale gjatë piraterisë. Disa mjete do t'ju vënë në rrezik të ndaloheni gjithashtu, gjë që nuk është rasti këtu - ne lejojmë që vetëm sulmet e pazbuluara t'i bëjnë rrugët e tyre në duart e përdoruesve tanë! Nëse e keni blerë kollitjen nga Gamepron, mund ta përdorni me besim. Marrja e ndaluar nuk është më një problem kur krisni me Warface Blue, dhe madje mund të luani në modalitetin e ekranit të plotë ndërsa mashtrimi është aktiv! Për përvojën më të mirë të përdoruesit, nuk ka vend tjetër për të shkuar përveç Gamepron.

Blerja e Aksesit
"
Jarod McpheePërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse nuk kam hakuar kurrë më parë, Gamepron e bëri të gjithë këtë një proces shumë të thjeshtë."

"
Aneesa CallahanPërdorues me përvojë

"Shumë më e butë se shumica e mjeteve të tjera që kam përdorur më parë, dhe më të fuqishme."

"
Alex BarrowHacker profesionist

"Si një haker profesionist kam shumë nevoja, të gjitha këto i plotëson Gamepron!"

"
Joan SilvaPërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse jam i ri në të gjitha këto, unë jam akoma shumë i kënaqur me rezultatet!"

"
Christopher VincentPërdorues me përvojë

"Hack-et nuk do të jenë gjithmonë të dobishme, përveç nëse jeni prej tyre nga Gamepron."

"
Lionët e RomësHacker profesionist

"Meqenëse nuk mund të mbështetem te shokët e mi të skuadrës, unë duhet të mbështetem te Gamepron për të mbetur konkurrues!"

"
Yousaf AminPërdoruesi për herë të parë

"Ju nuk duhet të jeni ekspert për të përdorur këto mjete, gjë që është një prekje e bukur."

"
Simon ChaneyPërdorues me përvojë

"Nga sa mund të them, Gamepron do të ketë një mjet për ju pavarësisht nga niveli i aftësive tuaja."

"
Nojus SniderHacker profesionist

"Mendoni për të gjitha ato fitore që mund të grumbulloni tani me një krisje Gamepron në anën tuaj!"

"
Calvin PricePërdoruesi për herë të parë

"Mos kini frikë të provoni këto mashtrime nëse jeni fillestar, pasi është shumë e thjeshtë."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Emmy RatcliffePërdorues me përvojë

"Vajzat haker bashkohen! Me Gamepron nuk më ndalon në të gjitha lojërat që dua."

"
Gemma JohnstonHacker profesionist

"Skena e piraterisë profesionale ka qenë në nevojë të dëshpëruar për një shërbim si Gamepron për mjaft kohë tani."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Meerab MirëPërdoruesi për herë të parë

"Ishte hera ime e parë duke hakuar dhe duhet ta pranoj, Gamepron i bëri gjërat LEHT!"

"
Myles ReidPërdorues me përvojë

"Si një haker me përvojë, është e sigurt të thuash Gamepron është ofruesi më i mirë në internet tani."

"
Alys WheelerHacker profesionist

"Pse të shqetësoheni me ato hacks dhe mashtrime të çmendura? Ju gjithmonë mund të mbështeteni në Gamepron për të kryer punën."

"
Daanish GreigPërdoruesi për herë të parë

"Nëse jeni një haker fillestar mos u shqetësoni, pasi Gamepron është i thjeshtë për t’u përdorur dhe për të përfituar."

"
Jaydan KavanaghPërdorues me përvojë

"Do të duhet të më mashtroni larg kompjuterit tim me këto mashtrime të aktivizuara!"

"
Miley EastwoodHacker profesionist

"Edhe pse ata më quajnë "Beastwood", kjo për shkak të mjeteve të mahnitshme nga Gamepron."

"
Jayda BarclayPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha shumë e frikësuar, por rezulton se Gamepron e bëri hackimin tepër të lehtë."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Jack DoddPërdorues me përvojë

"Unë e di se si funksionojnë hacks, që do të thotë se nuk kam asnjë problem t'i jap Gamepron një përmbledhje të shkëlqyeshme."

"
Catrina MckinneyHacker profesionist

"Nuk mund të kem asnjë gabim ndërsa pirateria dhe Gamepron është perfekte për këtë"

"
Artizanatit Sammy-JoPërdoruesi për herë të parë

"Mos lejoni që mendimi i piraterisë t'ju ndalojë të arrini qëllimet tuaja të lojërave."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Tiana OdlingHacker profesionist

"Ngjashëm me një verë të shkëlqyer, duket sikur Gamepron ka plakur ashtu si duhet për ne profesionistët."

"
SneekiBoi JacobsonPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim nuk dija çfarë të prisja, por përvoja e piraterisë ishte një përvojë e mrekullueshme!"

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Aurora AldredPërdorues me përvojë

"Pse dikush refuzon të përdorë Gamepron? Likeshtë si të refuzosh para falas!"

"
Caroline LivingstonHacker profesionist

"Unë kam pasur mjaft hacks & cheats pa shkëlqim, e cila është arsyeja pse unë gjithmonë dyqan në Gamepron."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Elodie McintyrePërdoruesi për herë të parë

"Ju mund të përfitoni nga këto mjete edhe nëse jeni fillestar si unë!"

"
Olly HumphriesHacker profesionist

"Gamepron ofron mashtrime të pazbuluara, që është gjithçka që kam dashur ndonjëherë."

"
Bronte BonnerPërdoruesi për herë të parë

"Pavarësisht nëse është një Aimbot ose Wallhack / ESP, Gamepron do të ketë diçka që ju kërkoni."

"
Joanne MerrittPërdorues me përvojë

"Hakerat me përvojë dhe me përvojë do të duan ende atë që Gamepron ka për të ofruar."

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Millie CortezHacker profesionist

"Pse nuk do të dëshironit të hakonit me Gamepron? Ata e kryejnë punën siç duhet."

"
Mjegullt NievesPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha skeptik, por mësova shumë shpejt që Gamepron është më i miri."

"
Arnold BowersHacker profesionist

"Pjesa më e mirë për Gamepron duhet të jetë e gjithë shkathtësia që ata kanë për të ofruar."

"
Ema WalshPërdorimi i herës së parë

"Unë prisja të hidhesha te ujqërit, por Gamepron e bëri procesin e shkarkimit / instalimit shumë të thjeshtë."

"
Hanna KinneyPërdorues me përvojë

"Ndërsa shumica e zhvilluesve të hakut do të më linin të kalbet, mbështetja ndaj klientit më ndihmoi!"

"
Dominik YuHacker profesionist

"Kur kam pyetje mund të pres që Mbështetja e Klientit të më japë ndihmën e nevojshme!"

"
Shigjetari GarrettPërdoruesi për herë të parë

"Si një përdorues për herë të parë, Gamepron e bëri shumë të lehtë për të kuptuar se si funksionon pirateria."

"
Arley GrahamPërdorues me përvojë

"Me karakteristika të mahnitshme dhe një pikë të shkëlqyeshme çmimi për t'u marrë parasysh, Gamepron mund të jetë në diçka."

"
Fusha e VerësHacker profesionist

"Lëreni profesionistët! Po shkatërroj njerëzit me të gjitha këto mashtrime dhe mashtrime."

"
Issa VargasPërdorues me përvojë

"Askush nga miqtë e mi nuk luan lojëra video, dhe unë duhet të përdorë Gamepron për të qëndruar konkurrues!"

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Kellan HessPërdoruesi për herë të parë

"Ka shumë lojëra për të zgjedhur këtu në Gamepron, kështu që nuk ka asnjë arsye për të refuzuar ndihmën e tyre."

"
Henri WardlePërdorues me përvojë

"Mendova se isha "njeriu i madh në kampus", kjo derisa të përdorja Gamepron!"

"
Lucas CostaHacker profesionist

"Ju do të humbni kaq shumë mundësi nëse nuk përfitoni nga Gamepron!"

"
Jusha PapaPërdorues me përvojë

"Ne nuk mund të jemi të gjithë të shkëlqyeshëm! Kjo përveç nëse të gjithë po përdorin Gamepron për të ecur përpara."

Menyja në lojë

Rregullimet janë një komponent kyç për t'u bërë një haker i mirë, pasi do të duhet të ndërroni dhe çaktivizoni disa cilësime gjatë lojës për një performancë optimale. Kur doni të mbeteni një haker i hollë, zotërimi i artit të "ndërrimit" është i domosdoshëm! Kur e dini që mund të vrisni një armik, mos ngurroni të çaktivizoni aimbotin e Warface dhe t'i nxirrni vetë! Ju madje mund të çaktivizoni opsionet specifike të ESP që nuk janë më të nevojshme, duke ju dhënë më pak informacion për t'u shqetësuar në ekran. Rregulloni madhësinë e Rrethit tuaj FOV, Prioritizimin e Kockave ose ndonjë gjë tjetër që lidhet me kollitjen Warface Blue duke përdorur menunë tonë të zbatuar në lojë në mënyrë të përsosur.

Blerja e Aksesit
hakim i fushës së luftës
hakim i fushës së luftës

Fotografitë në lojë

Si punon kjo

P1. Cilat janë aplikacionet e jashtme që ju duhen për të injektuar këtë mashtrim?

A1 Shtë e rëndësishme të kesh mbivendosur Discord të aktivizuara për shkrimin.

P2. A është kjo provë mashtrimi?

A2 Po, mund të transmetosh me këtë mashtrim dhe nuk do të jetë i dukshëm për shikuesit.

P3. A është mashtrimi i Brendshëm apo i Jashtëm?

A3 Ky mashtrim është i Brendshëm.

P4. A duhet të çaktivizoj mbrojtjen dhe anti-virusin për të përdorur mashtrimin?

A4 Importantshtë e rëndësishme që mbrojtja të jetë me aftësi të kufizuara, veçanërisht boot-i i sigurt në BIOS që të jetë në gjendje ta përdorë këtë mashtrim pasi që të mos e kesh të paaftë do të përfundojë duke dhënë Gabim gjatë lëshimit.

P5. A vjen me Hwid Spoofer?

A5. Po, kjo mashtrim përfshin një spoofer hwid për përdoruesit e ndaluar hwid.

P6. A mund të luaj në rezolucion të ekranit të plotë?

A6. Po, mund të luash në modalitetin e ekranit të plotë.

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Fitoni aksesin në hacks më të mira Warface dhe nuk do të humbni kurrë një betejë tjetër. Bleni një çelës produkti 1-ditor sot!

$ 9.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Ndjeni fuqinë e hakut tonë Warface Blue për më shumë se një ditë. Bleni një çelës produkti 1-javor sot!

$ 19.00

Blerja e Aksesit

Aksesi 1 Muaj

Po kërkoni akoma më shumë kohë për të punuar me hack-in tonë Warface? Bleni një çelës produkti 1-mujor sot!

$ 40.00

Blerja e Aksesit

Disa lojtarë do të largohen nga përdorimi i hacks sepse janë të shqetësuar për ndalimet, por kjo nuk është e mundur këtu. Të gjitha mashtrimet tona nuk zbulohen për të mbajtur të sigurt përdoruesit e GamePron.
Cfare po pret Fito akses dhe fillo të fitosh më shumë ndeshje sot!

Gati për dominojnë me Hack-un tonë Warface Blue?

  Statusi: Përditësimi